To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

Kosz - Przepowiednia daty śmierci

mirindka007 - 22 Wrzesień 2011, 13:10
Temat postu: Przepowiednia daty śmierci
Witam wszystkich Forumowiczów. Chciałam się z Wami podzielić pewną sprawą, która mnie bulwersuje. Ostatnio otrzymałam na swojego maila(!) taki link: [ciach]. Powiedzcie mi jedno, jak można w coś takiego wierzyć i jak można tak oszukiwać ludzi?
Amid - 22 Wrzesień 2011, 13:23

Taki wątek już jest w koszu i odpowiedzi były, a jak nie pasują to proszę sie dowiedzieć o dacie swojej śmierci. To nie jest jedna strona na której są promowane bzdety i kłamstwa, żeby naiwnych wyprowadzić w pole. Proponuję wziąść do ręki dobry katechizm i poczytać w temacie śmieci z nauki Kościoła.
Coltrane - 22 Wrzesień 2011, 13:55

Amid napisał/a:
Taki wątek już jest w koszu i odpowiedzi były, a jak nie pasują to proszę sie dowiedzieć o dacie swojej śmierci. To nie jest jedna strona na której są promowane bzdety i kłamstwa, żeby naiwnych wyprowadzić w pole. Proponuję wziąść do ręki dobry katechizm i poczytać w temacie śmieci z nauki Kościoła.

Ta panienka, która załozyła już co najmniej 4 nicki, ma problemy z rozumieniem po polsku.
Dziwni są ci ludzie. Czy są to problemy natury psychicznej czy duchowej ? A może to jakiś rodzaj zniewolenia demonicznego ?