ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 332
ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zagłada Polski!!
Maverick

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2590

PostForum: Polska   Wysłany: 22 Sierpień 2018, 06:14   Temat: Zagłada Polski!!
Ostrzeżenie coraz bardziej niszczą polskość zarówno sprzedajne lewactwo jak i sprzedajne badziewie z prawicy czytające chazarską Gazetę Polską.


Obejrzyj aby się obudzić:
https://youtu.be/vFdTI__30ks
  Temat: Co myślicie o polskim hymnie ?
Maverick

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 775

PostForum: Polska   Wysłany: 19 Sierpień 2018, 20:24   Temat: Co myślicie o polskim hymnie ?
Znowu megalomania PiS-owska na defiladzie wojskowej.

husaria bez koni i kosynierzy.


Powodem tej megalomani jest fakt, że naszą historię piszą nam obcy, jesteśmy chyba jedynym narodem, który czci przegrane bitwy i powstania.
Mamy naprawdę głupkowaty hymn narodowy, zarażający tą głupotą do nieprzemyślanych zrywów i wysługiwania się innym, zawsze lubimy być pionkiem w rękach innych niż królem czy królową na szachownicy.
Co gorsza niewielu rozumie gdzie tkwi błąd.
Niedawno np. oglądałem program Anity Gargas o grupie Bilderberg i zaproszeni tam niby eksperci zamiast informować głupie Polactwo o nadchodzącym zniewoleniu, do jakiego dąży ta grupa, przekonywali oni o potrzebie potrzebie opłacania i lobbowania ich aby martwili się o nasz kraj, to chyba te same durnie bez IQ co wmawiali Polakom potrzebę inwestorów strategicznych aby rozkraść Polskę. Te durnie nawet nie rozumieją że nikt nie będzie się o nas martwił, jedynie będzie chciał wykorzystać naszą głupotę.
  Temat: Zagłada Polski!!
Maverick

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2590

PostForum: Polska   Wysłany: 19 Sierpień 2018, 18:42   Temat: Zagłada Polski!!
Obie partie dominujące życie polityczne w Polsce to partie lewackie i wasalskie wobec obcych czyli sprzedawczyki narodowych interesów obcym, i pchają swój własny w niewolę za przywileje.Wszyscy wiedzą że PO kradło a nie służyło obywatelom i to za darmo powinno służyć za swoje własne pieniądze, ale oni się do władzy pchają aby mieć przywileje, robić aferki których kumoterskie PO-wskie sądy zatuszują. Na diety to badziewie leciało i honoru nie miało, żarło ośmiorniczki, kradło a afera goniła aferę. Waltz kradnie kamienice, bili ludzi na demonstracjach, wy kacapy to macie urojenia, a tak uczciwego zajęcia sobie poszukać i zapracować na życie to najwyższy już czas, aby być produktywnym członkiem społeczeństwa, a jak nie potraficie to na zmywaki na UNI przynajmniej załapiecie podstawy języków.
  Temat: Kawały religijne.
Maverick

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 667

PostForum: Religia   Wysłany: 17 Sierpień 2018, 16:01   Temat: Kawały religijne.
Prominenty polityk PO, zawzięty i waleczny ateista, był niezadowolony z faktu że jego syn nie chciał iść jego śladami, żali się koledze z Nowoczesnej podczas obrad sejmu.

Co ja takiego złego zrobiłem, wysłałem do zagranicznego Uniwersytetu, kosztowało to nas fortunę a wczoraj on mnie mówi że chce zostać chrześcijan em i katolikiem.

Wpajałem mu teorię ewolucji, drwiłem z wierzących, nigdy w kościele nie byłem, księdza po Kolendzie nie wpuszczałem a on teraz chce być katolikiem.


Kolega z Nowoczesnej mówi ja też tak robiłem, jak ty i mój też chce być katolikiem.

I co uczyniłeś? pyta się polityk PO jakby oczekując rady.

Będąc bardzo nerwowym polityk Nowoczesnej mówi postanowiłem się pomodlić i zapytać Boga co powinnem uczynić, jak go wychować żeby był taki jak ja.


No co powiedział ci Bóg? Trochę drwiąco pyta polityk PO.

Trochę to śmieszne, nie uwierzysz, ale Bóg powiedział mnie abym ja też przyszedł do niego.
  Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1147

PostForum: Świat   Wysłany: 16 Sierpień 2018, 19:19   Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Polacy lubią się żreć pomiędzy sobą podpuszczani poprzez sługasów obcych.

Te kundelki kabalarzy prowadzą nas na kolejne unicestwienie.

Dawni sojusznicy odwracają się od USA. Turcja i Pakistan Dołączają do Rosji i Chin. Tworzą alternatywna gospodarkę, ale nie bez znaczenia jest ich wspólna siła militarna. Amerykanie są wściekli.
Stany Zjednoczone pod przewodnictwem Donalda Trumpa wyjątkowo mocno się awanturują. Wygląda na to, że prezydent biznesmen wprowadza swoje sprawdzone metody z biznesu do polityki. Czy wyjdzie mu to na dobre? Czy odniesie sukces podobnie jak w biznesie? Warto przypomnieć, że Trump w biznesie zaliczył też wpadki, w tym jedna uczyniła go bankrutem do tego stopnia, że przyjmował każde zlecenie, byleby zarobić. Występował w szkoleniach, a nawet jako współautor książek szkoleniowych z biznesu. Odkuł się i wrócił do gry, ale czy podobny upadek w polityce nie pogrąży całych Stanów Zjednoczony?

Obecnie USA zagrywa w stylu pokerowym. Sugeruje, że ma mocne karty i przez to lekceważy przeciwników. Nie podoba się to prawie wszystkim krajom, ale część się boi i gra ostrożnie. Niektórzy jednak czują się poniżeni i zaczynają grać przeciw USA w cichej koalicji.

USA obraziła już prawie wszystkich. Rosja od początku jest poniżana przez Stany, więc się przyzwyczaiła. Jest najsilniejszym rywalem militarnym, ale udaje potulną i jeśli psuje plany USA to jakby niechcący (Syria). Chiny słabsze militarnie, ale potężne finansowo dostały po twarzy zaporowymi cłami. Czują się obrażone, a duma nie pozwala im pozostawić tego bez odpowiedzi. Iran nie ma i mieć nie będzie przyjaznych stosunków z USA z powodu Żydolandii. Turcja poniżona żądaniami i ukarana cłami zaparła się, że nie ustąpi dyktaturze Jankesów. Teraz także silny militarnie Pakistan odwrócił się od USA.

Pakistan, drugi pod względem liczby ludności kraj muzułmański, posiada broń jądrową, a armia którą dysponuje, plasuje się na 17. miejscu na świecie, prawie dorównując izraelskiemu wojsku, a wyprzedzając takie kraje jak Hiszpania, Czechy, czy Polska.

Pogorszenie relacji między Islamabadem a USA doprowadziło do zawieszenia wszystkich programów wymiany wojskowej z Pakistanem. Powstała próżnia, którą zapełniła Moskwa.

USA, które nie mają zwyczaju liczenia się z suwerennością innych państw (to przestroga dla Polaków), zaczęły zachowywać się agresywnie i z lekceważeniem w stosunku do władz Pakistanu. Amerykańskie siły powietrzne zaczęły przeprowadzać naloty rzekomo na talibów, a faktycznie bombardowali posterunki pakistańskiej armii. Podobnie działały w Syrii, twierdząc, że walczą z terrorystami, ale za każdym razem, kiedy wojska syryjskie wypierały terrorystów, lotnictwo USA atakowało zdobyte pozycje, wymuszając odwrót.

Pakistan uaktywnił dyplomację w innych kierunkach, złożył wniosek o członkostwo w SOW (Szanghajska Organizacja Współpracy), która przyjęła go do swojego grona. Zaczął rozwijać stosunki z Rosją. Trzeba też powiedzieć, że Pakistan już wcześniej nawiązywał relacje z partnerem Rosji – Chinami. Spotkało się to z niezadowoleniem ze strony USA.

W tym samym czasie kiedy gaz amerykański wypiera z Polski gaz rosyjski, to w Pakistanie jest na odwrót. Oficerowie wojska pakistańskiego już nie jeżdżą do USA na szkolenie tylko do Moskwy. Pakistan zakupił cztery rosyjskie śmigłowce Mi-35, a w planach ma zakup czołgów T-90 i myśliwców Su-35.

Coraz więcej państw odwraca się od USA i zbliża do Rosji i Chin. Jeśli ta tendencja się nie odwróci, to niebawem USA będą miały przeciw sobie cały świat, oczywiście z wyjątkiem Polski.

Szanghajska Organizacja Współpracy, w skrócie SOW urasta do potęgi światowej, która tworzy alternatywny do USA świat biznesu, z własną walutą i własną armią. Organizacja ta powstała w celu uniknięcia konfliktów granicznych między członkami, a urasta do potęgi światowej zdolnej przeciwstawić się Stanom Zjednoczonym.

Obecni członkowie to:
Chiny,
Rosja,
Indie,
Kazachstan,
Pakistan,
Kirgistan,
Uzbekistan,
Tadżykistan,

Obserwatorami ubiegającymi się o członkostwo są:
Afganistan,
Białoruś,
Iran,
Mongolia.

Do partnerów w dialogu zalicza się Turcja. Państwa ubiegające się o status obserwatorów to Syria i Egipt. Zanim zechcesz śmiać się z egzotycznych nazw tych państw, spójrz na mapę. Mówimy o organizacji o największym zasięgu terytorialnym. Są to siły mogące zagrozić amerykańskiej dyktaturze. Tworzą wewnętrzne rynki, w których dolar będzie miał wartość papieru toaletowego.

Prędzej czy później potęga USA upadnie, jak upadały wszystkie wcześniejsze potęgi, tylko dlaczego my Polacy musimy po raz kolejny stać po stronie przegranych?

Krzysztof Król
  Temat: Zagłada Polski!!
Maverick

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2590

PostForum: Polska   Wysłany: 16 Sierpień 2018, 07:04   Temat: Zagłada Polski!!
Te same sprzedajne szuje szczują na Rosję co doprowadzili do naszych rozbiorów.

Tych dwóch młodych historyków zadało sobie trud przebadania wiele materiałów źródłowych.
Tak się dzieje od czasów przyjęcia chrześcijaństwa, poprzez Piastów.


https://youtu.be/a6tRx-Wyn4I


https://youtu.be/vA5iAxTpz2M

Proponuję subskrypcję kanału tych ciekawych ludzi, i bardzo ważnym jest aby nie wpadać z jednego niewolnictwa w drugie a powrócić do swoich słowiańskich korzeni.
  Temat: Zagłada Polski!!
Maverick

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2590

PostForum: Polska   Wysłany: 15 Sierpień 2018, 21:53   Temat: Zagłada Polski!!
Embarga, nakładanie ceł, to eskalacja prowadząca do wojny, Trump chce naprawić amerykański deficyt własnie z pozycji siły, ale tylko naprawdę wasalskie kraje mu się podporządkują, nie mam wątpliwości, że jednym z pierwszych robiących to i to w podskokach będą polskie rządy okupacyjne kabały. Bo ich najmniej właśnie interesuje los Polaków i nasze narodowe interesy.
Kto będzie po PiS?
Ano będą ci których kabała podstawi, aby rozwiązać problemy które sami stworzyli. może zmieni się twarz ale reprezentowane dalej będą interesy lucyferianów.

Co ciekawe w czasach kryzysów ceny złota idą w górę, ale wydaje się mnie że kabała jest w wielkich kłopotach i wyprzedaje złoto aby ratować swój system ekonomiczny. Złoto przełamało 1200 dolarów za uncję, ja zakładam że spadnie do 770 a może i niżej. Dzieje się tak że Rosja wycofała swoje obligacje z rynku USA, a Chiny i inne kraje wstrzymują z kupowaniem papierów wartościowych USA.


Amerykanie budują świat jednobiegunowy, ich bez-szczelna pewność siebie powoduje że stają się aroganccy, wszędzie wywołują zamachy stanu, ustawiają swoich wasali w celu totalnej kontroli, oczywiście nazywanie to amerykańskimi zagrywkami jest trochę nie na miejscu.
Ano dlatego ze za tym stoi Deep State kontrolowany poprzez neokonserwatystów, czyli żydowskich trockistów.
Ostatnio jednak natura i prawa boże oraz bardziej karzą Amerykę, pogłębiająca się susza z roku na rok powoduje wielkie pożary, czyżby kara Boża za hollywoodzkie promocje Sodomy i Gomory?


https://youtu.be/iVdyiQiqL18


Ostatnio sytuacja staje bardzo napięta pomiędzy Turcją a USA, bo w Izraelu ubzdurali sobie usunięcie prezydenta Turcji.

Trump mimo zapewnień że zakończy wszystkie niepotrzebne wojny coraz to bardziej otacza się neoconami. Prawdopodobnie dojdzie do zerwania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Rosją a USA już w Listopadzie, loty cywilne zostaną zawieszone, a tak zawsze dzieje się w przeddzień wojny. Na wszelki wypadek trzeba mieć zapasy wody, jedzenia, amunicji i medycyny etc.
  Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1147

PostForum: Świat   Wysłany: 12 Sierpień 2018, 18:47   Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
the belief or theory that the human race can evolve beyond its current physical and mental limitations, especially by means of science and technology.

Trans-humanizm jest wiarą lub teorią że ludzka rasa może rozwijać swoje obecne limity fizyczne i psychiczne, zwłaszcza za pomocą nauki i technologii.

https://youtu.be/tGkymdspups

Aldous Huxley and Brave New World: The Dark Side of Pleasure
Become a Supporting Member (Join us through Paypal or Patreon) Learn More here ► http://academyofideas.com/members/ **Get access to Membership videos!** === ...
youtu.be


Lewactwo tak uparcie upiera się że Bóg nie istnieje, próbuje poprawiać po Bogu, teraz będą nam wprowadzać sztuczną inteligencję, chcą rozpracować ludzkie DNA i tworzyć ludzi w laboratoriach, kobiety nie będą potrzebne do rodzenia przyszłych pokoleń i będzie można tworzyć ludzi gender. Chcą kontrolować żywność, pogodę, populację, nawet myśli będą kontrolowane, nad tym pracują ci z Izraela w ramach szybkiego internetu G-5. Znając twoje myśli będą mogli ciebie prewencyjne aresztować.
To będzie nowy wspaniały świat, wystarczy popatrzeć jak ludzi uzależniły smart phony, ludzie nie potrafią już normalnie rozmawiać, przy stoliku rodziny siedzą zapatrzone w telefony.
  Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1147

PostForum: Świat   Wysłany: 12 Sierpień 2018, 18:10   Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Historia Rosji skondensowana:

https://www.youtube.com/watch?v=w0Wmc8C0Eq0

Nie ma ma różnicy pomiędzy katolicyzmem a prawosławiem, jeżeli chodzi moralne podstawy wiary, jest natomiast różnica KK został zapełniony agentami kabały, gdy prawosławie to dalej centrum wartości bizantyjskich po zniszczeniu Konstantynopola poprzez ordy muzułmańskie, Rosja jest jego kontynuacją stąd symbolika dwugłowego orła. Po odparciu żydowskiego bolszewizmu, staje na nogach i ma do odegrania kluczową o czym rąbka tajemnicy ujawniła Matka Boska w Fatimie.
Gdy z jednej strony mamy Whore of Babylon, USA (bully) z swoimi wasalskimi krajami, a z drugiej strony nawróconą Rosją którą błogosławi sam Bóg to raczej przyjmuję zakłady że Rosja wygra w tej rozgrywce. Z resztą wszystko opisane w Revelation. Zjednoczonych 10 królestw pokona "bully" na razie jest 5 krajów, ale już aspirują Turcja i Argentyna, które będą następne trzy, to się okaże w niedalekiej przyszłości, wtedy będziemy bliżej end game.

W przyszłej wojnie, będą wielokrotnie zrywane przymierza, ludzie będą nie tylko walczyć pomiędzy różnymi frakcjami w poszczególnych narodów , ale nawet jedna grupa katolików będzie zwalczać inną. To będzie wojna Lucyfera z Bogiem.
  Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1147

PostForum: Świat   Wysłany: 11 Sierpień 2018, 22:12   Temat: Kurwa Babilońska czyli USA pod dominacją iluminatów.
Jak społeczeństwa są ogłupione najlepiej świadczy gdy będąc w wojsku w Polsce, i zostało 100 dni wszyscy zaczęli robić chusty wielu ze statuą Wolności z USA. Dla niektórych była właśnie tym symbolem, ten symbol iluminatów nie jest żadnym symbolem wolności, nie jest nawet kobietą, jest właśnie mężczyzna epoki gender która teraz nadchodzi, zamaskowany jako kobieta.


https://youtu.be/e3UONPEw3CA

https://www.youtube.com/watch?v=gPPgy5iI1bA
  Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1117

PostForum: Religia   Wysłany: 11 Sierpień 2018, 20:28   Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
w wątku o Starożytni Kosmici, wspomniałem o moich podróżach w czasie.

Widzę to tak globaliści komuniści popychają gender aby w jednej z ostatnich wojen pomiędzy złem i dobrem rozprawić się z Bogiem.

Ci lucyferianie atakują wszędzie młode umysły aby zrobić z nich buntowników przeciwko Bogu.

Tak naprawdę cały czas odnoszą sukcesy, ataki są na każdej płaszczyźnie od kultury wiary, do poczucia spójności narodowej, językowej, gdzie nawet Polactwo zaczyna używać zwrotów angielskich gdy istnieją polskie słowa i zbyteczne jest szpanowanie. Kopacz zaczęła używać słowa hate hejt po polsku gdy istnieje słowo nienawiść.

Tak hucznie przyjęliśmy słowo grill gdy mamy słowiańskie słowo ruszt. Naród szanuje swój język a nie małpuje.

https://youtu.be/bjQxwm9vuiE

Ten link ukazuje jak odbywa się podróżowanie w czasie, dodam gdy często gdy zasypiam i umysł dryfuje samodzielnie, czuję szarpnięcie gdy dusza opuszcza ciało.

Trzecie oko, Pineal gland są częścią naszego kontaktu z Bogiem, dlatego globaliści, Lucyferianie tak pociskają trucizny jak szczepionki, fluoride w wodzie, w paście do zębów etc. Pociskają pigułki antydepresyjne aby zabić receptory emocji w naszych mózgach.
Tym samym chcą z nas uczynić bezwolnych i obojętnych na ich dyktat. Wygrywają bo skupili w swoich rękach elementy kontroli media, banki, kontrolują polityków, którzy siedzą w ich kieszeniach. Media społecznościowe to tak naprawdę bazy danych ludzi przeznaczonych do izolacji, a nawet fizycznej eksterminacji. To już się zaczęło on facebook , Twitterze, google, you tube etc. Dlatego nic nie zrobimy przeciwko szczepionkom, GMO, Fluoride, Round Up.
Przebudzenie ludzkości jest raczej niemożliwe, tylko niektórzy świadomi, organizują się w grupy, zbroją się przygotowują zapasy.
Kościół jest infiltrowany poprzez lucyferanów w takiej samej mierze.
  Temat: Zagłada Polski!!
Maverick

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2590

PostForum: Polska   Wysłany: 11 Sierpień 2018, 19:17   Temat: Zagłada Polski!!
A pseudo katolicy czytający Gazetę Polską i Frondę wysługują się Lucyferianom.

Zagłada Polski

Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce.

– Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.

W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.

Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva.

– Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.

Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?

Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.

Nawiązując do swoich obaw, Zoran mówił dalej:

– W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach w śmiertelnym przerażeniu.

Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne – mówił dalej Zoran.

– Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę” – powiedział podniecony Michehva.

– Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera – ciągnął dalej Michehva. – Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.

– A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.

Fragmenty – Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003
https://intergalactic575.wordpress.com/
  Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1117

PostForum: Religia   Wysłany: 10 Sierpień 2018, 22:55   Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Dla rozumiejących angielski.

Polecam ten link:

https://www.youtube.com/watch?v=OuIJnnXgLVM
  Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1117

PostForum: Religia   Wysłany: 10 Sierpień 2018, 22:21   Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Gdy w jesienią pojechałem do Phoenix, kupić tłumniki i miałem ochotę pochwalić się fotką na facebook, nie tyle moim znajomym tutaj co w Polsce ale podświadomość powiedziała mnie nie rób tego, będzie strzelanina w Vegas, i jeszcze SWAT team wyślą do ciebie, a z nimi różnie może być. Co ciekawe mam wykupiony karnet zwany houseseats. i chodzę na koncerty co-najmniej 5 – 6 razy w miesiącu, a ten był jeden z najlepszych, jednak po 5-ciu godzinach jazdy z Arizony byłem zmęczony.
Resztę znacie z newsów. Strzelanina w Mandalay Bay.

http://i567.photobucket.c...2&1533924767664

Nie tak dawno ucinam sobie w domu drzemkę i widzę że Green Valley będzie bad beat uderzony 2 stolik pomiędzy siedzeniem 4 i 5 się własnie zdarzy, idę i siedzenia są zajęte, oferuję gościom odkupienie krzesła za 20 zielonych, nie chcą turyści i chcą grać, siadam przy innym i 15 minut pada bad beat.
Kareta dam pobita poprzez royal.
Myślę byłem niezbyt agresywny mogłem zaoferować więcej.

Około roku później znowu drzemka powolnie umysł dryfuje własnymi torami, myśli nie są forsowane, i widzę że znowu będzie bad beat, tym razem nie wiem jak to się stanie, ale widziałem że wygram ponad 40 tysięcy. Bo otwarło się krzesło 9 a mam siedzieć na drugim.
Będzie to kareta szóstek pobita, znowu nie było siedzenia, ale otwarło się, jako stały bywalec tam, i wszyscy wiedzą że dobrze gram, a ja po prostu używam telepatii i wiem które rozdanie wygram a nie jakie mam karty. Wyraźnie w drzemce widziałem że bad beat padnie na siedzeniu drugim, a otwiera się stołek 9. Jednak pewien Filipińczyk który często gra widząc mnie myśli że ja po prostu mam zawsze luck czyli szczęście, wstaje i mówi ja biorę stołek 9.

Dealer button just passed i jeszcze lepiej mam prawie 10 darmowych rozdań. Na 9 tym rozdaniu dostaję parę szóstek. Jak w drzemce. Wpadają następne dwie mam quads czyli karetę, tego dnia oferują 500 za quads na flopie. Jestem w złej pozycji bo drugi do betowania i nie chcę nikogo wystraszyć, robię check, on złapał fulla ale nie betował, czekam na agresywnych graczy co będą chcieli ukraść pot, na river myślę zagram trochę aby zbudować pot ale wszyscy wyrzucają karty z wyjątkiem Filipińczyka , który idzie all in, muszę zrobić call. Wiem że przegrywam pot, ale wiem że wygrywam bad beat. Filipińczyk kwaśno uśmiechnięty bo zrozumiał błąd zamiany krzeseł.

http://s567.photobucket.c...html?sort=3&o=0

To tyle o mojej telepatii. I innych wymiarach czasu i przestrzeni bo widzieć coś zanim się wydarzy niby proste a jednak trudne.
  Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1117

PostForum: Religia   Wysłany: 10 Sierpień 2018, 22:20   Temat: Dusza, telepatia, inne wymiary.
Kanał Historia promuje inne wersje historii, poprzez swoje programy Jak Starożytni Obcy.

Jak wszystko w USA, jest w rękach żydowskich tak i kanał Historia jest również ich, mało co tam jest o historii, ale za wszelką cenę starają się podważać istnienie Boga. Oczywiście starożytne budowle są wykonane z niezwykłą precyzją, przemieszczanie takich obiektów nawet dzisiaj jest niezwykle trudne. My jako ludzkość zaledwie 150 lat żyjemy wyzwoleni z feudalnego poddaństwa, zrobiliśmy wielki krok techniczny a już jesteśmy bliscy zniszczenia tej planety. Jest wiele wymiarów rzeczywistości, znamy zaledwie trzy. Ludzie wyjątkowi jak Tesla potrafił docierać do innych wymiarów aby czerpać z tej mądrości wszechświata. Myślę że jak powiedział Jezus ” ask and you will receive” jest jak najbardziej aktualne. Trzeba tylko naprawdę mocno się starać i chcieć. Być może nie jesteśmy pierwszą i ostatnią cywilizacją na tej planecie, jedno jestem pewny na sto procent mamy duszę, i moja potrafi opuszczać ciało, wiele razy widziałem się z zewnątrz, odwiedzałem miejsca w których nigdy nie byłem, gdy tam przybywałem wyglądają tak jak widziałem. Widziałem eksplozje wahadłowców, wiedziałem że polski samolot się rozbije, byłem nawet w środku w czasie lotu, widziałem tą mgłę, sen powtórzył się czterokrotnie. Pewnego razu wybieram się do Azji, i mam sen rozmawiam ze znajomą która zmarła i ostrzega mnie jak będę tam będzie wielki tajfun, aby nie wychodził z hotelu.
Był niesamowity tajfun 3 tygodnie później 360 mil na godzinę siła wiatru zatopił ponad 20 statków, mimo falochronu fale zalewały 2 piętra ja byłem na siódmym. Gdy uzyskałem obywatelstwo i wybieram na pierwszą wizytę do Polski widzę się unoszącego się w powietrzu i szybuję nad górami, docieram w rodzinne strony. Widzę sąsiad przerabia dom na sklep, wtedy późne lata osiemdziesiąte ludzie ruszyli z inicjatywami. Rozmawiam z nim chyba telepatycznie, 3 m-ce później jest tak jak widziałem drzwi do sklepu po lewej stronie budynku, (przedtem nie było wejścia do budynku od strony ulicy tylko z boku)
Wracając widzę się śpiącego, i nawet się przestraszyłem. Moja dusza mnie uspokoiła.
Co ciekawe raz mam sen było to w roku 1985 chyba, wtedy jeszcze dodzwonić się do Polski graniczyło z cudem. Mam sen że mo brat w Polsce jedzie samochodem i wpada w poślizg, na dodatek nie miał zapiętych pasów wpada na drzewo, a ja z całą siłą pomiędzy nim a maską niczym poduszka. Obudziłem się spocony, gdy dwa tygodnie później otrzymałem list potwierdzający wypadek. Kto to mnie wytłumaczy?

Pewnego razu budzę się i mówię żonce miałem straszny sen będzie wielkie Tsunami, nawet lokację widziałem i mówię jej zginie bardzo dużo ludzi, kilka godzin później stało się faktem.
Od wielkich do małych wydarzeń, np. mam sen że dostanę mandat, na wszelki wypadek zmieniłem trasę jazdy, samochód wielki Lincoln zaczął trochę przerywać więc myślę tutaj przez las gaz do dechy i przepali, policjant stał w lasku.

Jednego snu tylko nie potrafiłem rozszyfrować, a ten był wyjątkowo przeraźliwy i stawiał, mnie na nogi w środku nocy.
Mieszkałem w tedy w Teksasie nieopodal lotniska
właściwie 20 minut jazdy od lotniska a samoloty lecące od strony Dallas schodziły do lądowania.
Sen powtarzał trzykrotnie, dokładnie taki sam samolot uderza w wielkie szkło, a od strony basenu mieliśmy wielkie okna, interpretuję sen i myślę coś się oderwie, i uderzy w domu, to jest ostrzeżenie. następnego dnia sen się powtarza, sypie się szkło idę sprawdzić co się stało, pies śpi na patio deck, wszyscy śpią i cichutko a okna jak najbardziej w porządku, następnej nocy sen jest nawet gorszy, a potem stało się 9/11. następnego dnia.
 
Strona 1 z 23
Skocz do:  
Informacje | TV Trwam | Radio Maryja na żywo |
Polecamy:informacje ktorych potrzebujesz Fundacja Skierniewice i Szkola Skierniewice
Korzystanie z forum oznacza pełną akceptację otrzymywania plików cookies.

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,119 sekundy. Zapytań do SQL: 15