ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 295
ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polskie kundle kabały.
Maverick

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 637

PostForum: Świat   Wysłany: 17 Marzec 2017, 00:09   Temat: Polskie kundle kabały.
Polskie kundle kabały nadskakują bandycie McCainowi, który za wszelką cenę chce rozpętać wojnę z Rosją.

Polski PO jak i PiS są ich kundelkami.


https://www.youtube.com/watch?v=F1Igbm4LwEA

Uważam ze senator McCain powinien być powieszony na najbliższej latarni w Polsce za judzenie do wojny.



Idiota McCain którego w Polsce antypolskie męty społeczne uważają za lidera opatrzności należałoby by powiesić na najbliższej latarni, wspiera nazistów na Ukrainie przy pomocy użytecznych idiotów w Polsce. Ostatnio przygotowywał akt ekspansji do wojny z Rosją w senacie USA. Gdy senator Rand Paul wyraził obiekcje wobec jego planów, ten psychopata nazwał go agentem Putina.
  Temat: Umysł Liberała. Czytaj lewaka.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 730

PostForum: Polska   Wysłany: 6 Marzec 2017, 22:33   Temat: Umysł Liberała. Czytaj lewaka.
Link do kolekcji Podesty, zboczeńca i lewaka z rządu Obamy zaangażowanego w kampanię wyborcą Hitlery Clinton,

https://www.google.com/se...TZEgAHwRTcZdRM:

Świat jest pełny zboczków, lewaków, ateistów, szatanistów, etc..
  Temat: PiS partią szkodliwą dla Polski i Polaków.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 718

PostForum: Polska   Wysłany: 6 Marzec 2017, 22:11   Temat: PiS partią szkodliwą dla Polski i Polaków.
Nasze władze są nie nasze, są to agentury obcych państw, czy jest to PO czy PIS nie ma znaczenia, dla nich interes narodowy i Polaków jest nieważny, oni reprezentują interesy swoich obcych mocodawców. Tak więc prowadzą politykę kun-delków ujadających na Rosję, i nawet tracąc wpływy biznesowe w Rosji, która jest potężnym rynkiem zbytu nie jest dla nich ważne jak interesy oligarchów żydowskich przeprowadzających proces kolonizacji Ukrainy.

Dlatego też pomijają zbrodnie ukraińskie które nie tylko odbywały się one na Wołyniu i Podlasiu ale także w rzeszowskim nawet tak daleko na zachód jak w okolicach Sanoka.

Nie ważne dla nich jest że przeciętny rolnik, sadownik nie znajdzie rynku zbytu, oni się wyżywią a resztę mają w nosie.

Nasze władze mają chazarskie i antypolskie. To przeważnie nasłani do Polski poprzez Stalina enkawudziści a ich 3-cie pokolenie zawłaszczyło sobie Polskę. Od różnej maści STOLZMANÓW, BALCEROWICZÓW, BOLKÓW, BOROWSKICH, MICHNIKÓW, STAKIEWICZÓW ETC.
  Temat: Umysł Liberała. Czytaj lewaka.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 730

PostForum: Polska   Wysłany: 6 Marzec 2017, 21:45   Temat: Umysł Liberała. Czytaj lewaka.
Bazując tylko i wyłącznie na nieracjonalnych przekonaniach, wierze i emocjach współczesne lewactwo "często nazywające się liberałami a nie mający nic wspólnego z liberalizmem a więcej z libertyństwem"
Czerwony tekst to moja uwaga.

nieustępliwie podminowuje principia na których nasza wolność została zbudowana.
Lewactwo jak rozpuszczone dzieci, są wściekli że życie wymaga normalnych odpowiedzialności dorosłego życia i domaga się rządowej rodzicielskiej opieki od kołyski do śmierci.


Rossiter autor książki "Umysł Liberała." stwierdza że ten rodzaj liberalizmu jaki przedstawiają zarówno Barack Obama i Hillary Clinton może być rozumiana jedynie jako zaburzenia psychiczne.


"Naukowiec społeczny, który rozumie ludzką naturę nie odrzuca
roli wolnego wyboru, dobrowolnej współpracy i integralności moralnej - tak jak ją odrzucający liberałowie". "Przywódca polityczny, który rozumie ludzką naturę nie będzie ignorować indywidualnych różnic jak talent, napędu osobistego który motywuje innych do rzetelności poczucia dobrze wykonanej roboty. Etyka pracy, z reguły jest nieznana liberałom, a następnie starają się narzucić równości ekonomiczną i społeczną reszcie społeczeństwa - tak jak to zwykle robią liberałowie pod pozorami troski. A ustawodawca czyli polityk, który rozumie ludzką naturę nie tworzy środowiska reguł, które nadmiernie regulują i nadmierne opodatkują obywateli narodu, ponieważ to korumpuje ich charakter de-motywuje ich i zmusza do zależności od państwa. - Czyli liberałowie robią wszystko opacznie wbrew woli "


Dr Rossiter Stwierdza że liberalna agenda żeruje na słabości ludzkiej i poczuciu poprzez słabych osobników w populacji swojej niższości:

Lewactwo i libertyni czyli pseudo liberałowie, którzy uprowadzili znaczenia słowa liberalizm tworzy i wzmacnia takie percepcje wiktymizacji w społeczeństwie;
tworząc i kreując infantylne roszczenia uprawnieniu do konsumpcji dóbr innych bez żadnego wkładu w ich wytworzenie, tworzenia poczucia im się należy; tym samym zwiększając prymitywne uczucia zazdrości;
odrzucając suwerenność jednostki, podporządkowując go do woli rządu i wobec niego subordynacji.
"Korzenie liberalizmu - i związane z nim szaleństwo i z niego wynikająca wścieklizna lewacka - może być jednoznacznie zidentyfikowana przez zrozumienie, jak dzieci rozwijają się od dzieciństwa do dorosłości i jak zniekształcony rozwój wytwarza irracjonalne wierzenia liberalnego umysłu", stwierdza autor. "Kiedy współczesny liberalny umysł poprzez skomlenie o wyimaginowanych ofiarach , szaleje przed wyimaginowanymi złoczyńcami i dąży przede wszystkim do kontrolowania życia osób kompetentnych zdolnych do samodzielnego kontrolowania swojego życia i decydowania o sobie samych, robią to libertyni tylko by jednak aby ukazać potrzebę własnej egzystencji, wtedy widzimy nerwica liberalnego umysłu staje się dla nich boleśnie oczywista."
  Temat: Moje wspinaczki po skałach i skałkach.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 547

PostForum: Moje hobby   Wysłany: 7 Luty 2017, 00:49   Temat: Moje wspinaczki po skałach i skałkach.
http://swobodnadyskusja.m...opic2513-50.php
  Temat: Niedaleka przyszłość.
Maverick

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 736

PostForum: Nauka   Wysłany: 7 Luty 2017, 00:47   Temat: Niedaleka przyszłość.
Przyszłość to zbliża się szybciej niż można ją sobie wyobrazić ....!



W 1998 roku Kodak miał 170.000 pracowników i sprzedawał 85% wszystkich papierów fotograficznym i klisz na świecie.


W ciągu zaledwie kilku lat, ich model biznesowy zniknął a firma zbankrutowała.

Co się stało z Kodak teraz nastąpi w wielu gałęziach przemysłu, w ciągu najbliższych 10 lat, a większość ludzi nie będzie wiedzieć, co nadchodzi.

Czy w roku 1998 myślałeś że za 3 lata później już nigdy nie będzie robić zdjęć na filmie tylko i wyłącznie digitalnie?


Jednak aparaty cyfrowe zostały wynalezione już w roku 1975. Pierwsze z nich miały tylko 10.000 pikseli, ale stosując prawo Moore'a. Tak jak w przypadku wszystkich technologii wykładniczych, początkowe rozczarowanie przez jakiś czas, jednak stało się sposobem przełożonym na wyższy supremacyjny poziom technologiczny i tak stało się głównym nurtem w ciągu zaledwie kilku lat. To teraz powtórzy się to wszędzie gdzie sztuczna inteligencja będzie miała zastosowanie, począwszy od zdrowia, samochodów elektrycznych i autonomicznych, edukacji, 3D drukowania części i elementów, rolnictwa i pracy. Zapraszamy na 4 etap. rewolucji przemysłowej. "the Exponential Age" czyli w "wieku wykładniczym".

Polska jednak daleko pozostaje w tyle za wysoko rozwiniętymi krajami, bez laboratoriów przy sponsorujących je polskich przedsiębiorstw będziemy tylko rynkiem zbytu tych technologii.


Systemy oprogramowania będą zakłócać większości tradycyjnych gałęzi przemysłu w ciągu najbliższych 5-10 lat.

Uber jest tylko narzędziem, a nie posiada żadnych samochodów, jest to obecnie największa firma taksówkowa w świecie.


Airbnb jest obecnie największą firmą hotelową na świecie, choć nie posiadają żadnych nieruchomości i hoteli.


Sztuczna inteligencja i komputery stają się wykładniczo lepiej zrozumieć świat. W tym roku, komputer pokonał najlepszego Go-odtwarzacza na świecie, a stało się 10 lat wcześniej niż oczekiwano.

W Stanach Zjednoczonych, młodzi prawnicy już nie mogą znaleźć pracy. Ze względu na firmę Watson IBM, można uzyskać poradę prawniczą (do tej pory dla mniej lub bardziej podstawowe rzeczy) w ciągu kilku sekund, z dokładnością do 90% w porównaniu z dokładnością 70%, gdy wykonywana przez ludzi.


Więc jeśli studiujesz prawo, należy studia natychmiast przerwać i pomyśleć o innym zawodzie. Zapotrzebowanie na prawników spadnie o 90%.

Firma Watson już pomaga pielęgniarkom w diagnozowaniu raka, jest to 4 razy bardziej dokładne niż wykonane poprzez pielęgniarki.


Facebook ma obecnie oprogramowania do rozpoznawania twarzy, które mogą rozpoznać twarze lepiej niż ludzie. W 2030 roku, komputery staną się bardziej inteligentne niż ludzie. (Nigdy! / Albert)



Autonomiczne samochody: już w 2018 roku pierwsze samochody, będą do nabycia, samo kierujące się pojawią wkrótce u dilera koło ciebie. Około 2020 roku, cały przemysł samochodowy będzie zakłócony. Nie będziesz już właścicielem samochodu. Będziesz zadzwonił po samochód z telefonem, to on pokaże się w danym miejscu i zawiezie ciebie do miejsca docelowego. Nie trzeba go zaparkować, płacisz tylko od przejechanej odległości i może być produktywny podczas jazdy.


Spowoduje to zmianę miast, bo będziemy potrzebować około 90-95% mniej samochodów na użytek publiczny. będziemy mogli y przekształcić dawne miejsca parkingowe w parki, czy areny sportowe a może nawet urbanistyczne farmy.


1,2 miliona ludzi ginie w wypadkach samochodowych na całym świecie. Mamy teraz jeden wypadek co 60.000 mil (100000 km), z autonomicznym sterowaniem samochodami, ta liczba spadnie do 1 wypadku w 6 mln mil (10 mln km). To pozwoli zaoszczędzić milion osób rocznie.




Większość producentów samochodów będzie prawdopodobnie bankrutami. Tradycyjne firmy samochodowe będą się starać na ewolucyjne podejście i po prostu zbudować lepszy samochód, a tech firmy jak (Tesla, Apple, Google) zrobią rewolucyjne podejście i zbudują komputer na kołach.


Wielu inżynierów z Volkswagena i Audi; jest całkowicie przerażona tym co robi firma Tesla.


Nieruchomości ulegną całkowitej zmianie. Bo jeśli można pracować podczas dojeżdżania do pracy, ludzie będą mieszkać dalej od zatłoczonych miast i żyć w bardziej pięknej okolicy.


Samochody elektryczne staną się głównym nurtem już w roku 2020, miasta będą cichsze, ponieważ wszystkie nowe samochody będą działać na energię elektryczną.


Elektryczność stanie się bardzo tania i czysta: produkcja Solar została na krzywej wykładniczej przez 30 lat, ale można teraz zobaczyć jak jej produkcja gwałtownie rośnie.


W ubiegłym roku więcej energii słonecznej zostało wyprodukowanej na całym świecie niż z surowców kopalnych czyli ropa, gaz i węgiel. Przedsiębiorstwa energetyczne starają się desperacko ograniczyć dostęp do sieci właścicielom domów z panelami słonecznymi , aby uniknąć konkurencji z domowych instalacji słonecznych, ale to nie może trwać wiecznie. Technologia zadba o to już niedługo a strategia koncernów elektrycznych zostanie zachwiana.

Wraz z tanią energią elektryczną nastąpi tani dostęp do obfitej wody. Odsalanie wody słonej teraz potrzebuje tylko 2 kWh na metr sześcienny (@ 0,25 centów). Niedobory wody na świecie są wielkie a susze często powodują głód i masową migrację. Wyobraź sobie, co będzie możliwe, jeśli każdy może mieć tyle czystej wody, ile zapragnie, prawie bez żadnych kosztów.


Teraz o zdrowiu: Cena trikordera X zostanie ogłoszona w tym roku. Są już firmy, które pracują nad urządzeniem medycznym (zwanym "trikorder" jak ze Star Treka), który współpracuje z telefonem, który wykonuje skanowanie siatkówki, pobiera próbkę krwi, bada oddech. Następnie analizuje 54 markerów biologicznych, które identyfikują prawie każdą chorobę. To będzie tanie, a więc w kilka lat wszyscy na tej planecie będą mieć dostęp do światowej klasy analityki medycznej, prawie za darmo bez wizyty w placówce medycznej.


Drukowanie 3D: Cena najtańszej drukarki 3D spadnieł z $ 18,000 $ 400 w ciągu 10 lat. Jednocześnie będzie się 100 razy szybsza. Wszystkie duże firmy obuwnicze już rozpoczęły produkcję 3D butów i ich drukowania.


Niektóre części zamienne samolotów są już drukowane w odległych portach lotniczych. Stacja kosmiczna ma już teraz drukarkę, która eliminuje potrzebę stosowania dużej ilości części zamiennych jak kiedyś w niedalekiej przeszłości.


Pod koniec tego roku, nowe smartfony będą miały możliwości skanowania 3D. Można wtedy skanowanie 3D nogi i wydrukować swoje idealne buty w domu.


W Chinach już 3D drukarki są wbudowane w kompletny 6-kondygnacyjny budynek biurowy. Przed 2027, 10% wszystkiego, co wytwarzanego na świecie 3D będzie wydrukowane.


Możliwości biznesowe: Jeśli myślisz o niszy, którą chcesz wejść, aby znaleźć wyjątkowy pomysł na biznes najpierw musisz zadać sobie pytanie: "W przyszłości, sądzę, że będziemy mieli?" a jeśli odpowiedź brzmi tak, to w jaki sposób można sprawić, aby stało wcześniej i szybciej?


Jeśli ten pomysł nie działa z telefonem, możesz go zapomnieć. A każdy pomysł przeznaczony do sukcesu w 20 wieku jest skazany na niepowodzenie w 21 wieku.


Praca: 70-80% miejsc pracy zniknie w ciągu najbliższych 20 lat. Nie będzie wiele nowych miejsc pracy, ale nie jest jasne, czy będzie wystarczająca liczba nowych miejsc pracy w tak krótkim czasie. Będzie to wymagało przemyślenia na temat dystrybucji bogactwa. Aby tylko nie było krwawych rewolucji lewactwa.


Rolnictwo: Nie będzie pracochłonne za 100 $ kupisz robota do rolnictwa w przyszłości. Rolnicy w krajach trzeciego świata wtedy staną się menedżerami swojej dziedzinie produkcji zamiast pracować cały dzień na tych polach.


Aeroponika będzie potrzebowała znacznie mniej wody. Pierwsza produkowana cielęcina Petriego, jest już dostępna i będzie tańsza niż wyprodukowanie krowiej cielęciny w roku 2018. W chwili obecnej 30% wszystkich powierzchni rolnych jest wykorzystywany do krów. Wyobraź sobie, że nie musimy już tego miejsca przeznaczać na ten użytek.


Istnieje kilka start-upy, które przyniosą białko owadów na rynek w najbliższym czasie. Zawiera więcej białka niż mięso. Zostanie ono oznaczone jako "alternatywne źródło białka" (ponieważ większość ludzi nadal odrzucają ideę jedzenia owadów).


W niedalekiej przyszłości będzie aplikacja o nazwie "moodies", która pokarze twój nastrój. Do roku 2020 będzie wiele aplikacji, które będą w stanie powiedzieć przez twoja mimikę, czy kłamiesz. Wyobraźmy sobie debatę polityczną, gdzie to jest wyświetlane, i ona bada czy mówisz prawdę!

Jednak mark of the beast czyli znak besti jest jednoznacznie opisany w piśmie świętym.

Bezgotówkowe operacje bankowe są preparacją do przygotowania gruntu do całkowitego zamordyzmu.
  Temat: Przebudzenie społeczne.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1330

PostForum: Polska   Wysłany: 6 Grudzień 2016, 21:57   Temat: Przebudzenie społeczne.
Putin jest obrońcą tej suwerenności gdy kabała po niedanym eksperymencie z komunizmem teraz próbuje globalizmu i progresywizmu, a polskie kundle służą im jak najemnicy. Oczywiście szczekając na Rosję.

Przeciętny Polak jest tak głupi że nawet nie wie że czekiści i enkawudziści tak samo mordowali Polaków jak Rosjan czy innych. W Katyniu Polakom w potylicę strzelali żydowscy enkawudziści, wielu potem Stalin nasłał do Polski aby wdrażali komunizm, dzisiaj te knury szczują Polaków na Rosjan.


W szczuciu przewodzi Gazeta Polska i Gówno Michnika obie gazety są gazetami okupacyjnymi i mają za cel skłócanie Polaków i Słowian aby ich skolonizować.
  Temat: Przebudzenie społeczne.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1330

PostForum: Polska   Wysłany: 6 Grudzień 2016, 21:51   Temat: Przebudzenie społeczne.
Po polsku nazywa się to cenzura. Tak niestety jest, że teraz USA i Zachód upodabniają się do Sowietów i demoludów a w Rosji tworzy się ostoja kapitalizmu i Cywilizacji Białego Człowieka (Chrześcijaństwo itp.). Dawniej była zagłuszana Wolna Europa i Głos Ameryki a teraz to samo będzie robił Zachód z RT i SputnikNews. Bawi mnie zachodnia propaganda jak to Russia Today kłamie bez podawania przykładów. Kłamstwa Zachodu (Jugosławia, Irak, Afganistan, Libia, Syria, Iran, Ukraina) wszyscy znają.
  Temat: Przebudzenie społeczne.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1330

PostForum: Polska   Wysłany: 6 Grudzień 2016, 21:45   Temat: Przebudzenie społeczne.
Do napisania skłoniło mnie zabójstwo córki jednego z niewybieranych komisarzy w Uni Europejskiej Marii Laden burger. Zgwałcona i wrzucona do rzeki, prawdopodobnie poprzez islamistę, którym tak chętnie pomagali niby dobroduszni rodzice:


Granice, są po to aby oddzielać od siebie ludzi innych kulturowo, językowo czy też dlatego ze wyznają innych Bogów.

Można asymilować małe grupy ludzi, ale oni muszą respektować i szanować prawo i zwyczaje w gościnnym kraju. Europejskie lewactwo tylko udaje miłosiernych wobec fanatycznych islamistów, ponieważ głębszym celem dla nich jest zniszczenie państw narodowych, ich kultury, wiary, gdzie niewybieralne elity z Komisji Europejskich będą sobie roszczyć prawa do decydowania za innych. Gdy w demokracji nieudaczniki jak oni nikomu nie są potrzebni a suwerenni i dobrze poinformowani obywatele potrafią się rządzić sami.

Suwerenni i poinformowani obywatele wolnych i demokratycznych krajów nie napadają na inne kraje, pod szyldem niesienia demokracji, na podstawie fałszywych oskarżeń, jak broń masowego rażenia w Iraku. Bajki wuja Sama to znamy. Oni nie wywołują rewolucji, w innych krajach aby suwerennych obywateli zastępować poprzez siebie zatwierdzonych kryminalistów, jak robią to kryminaliści Soros, Obama czy Mc Cain.
Podporządkowane im kraje potem zniszczone ekonomicznie i mają im po wasalsku służyć.
Na szczęście następuje przebudzenie społeczne na całym świecie.






Kolejne nieszczęścieście spowodowane poprzez unijnych lewaków i pasożytów którym tak nadskakują kundle kabały w Polsce.
  Temat: Centra telefoniczne powstaną w Polsce.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1414

PostForum: Polska   Wysłany: 2 Grudzień 2016, 04:11   Temat: Centra telefoniczne powstaną w Polsce.
Mogliby się uczyć od prezydenta Filipin, ale kundleki nie mają odwagi wolą szczekać co rozkazują im kabalarze i lucyferianie z NWO.


https://youtu.be/ZCodJRNc3K4
  Temat: Centra telefoniczne powstaną w Polsce.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1414

PostForum: Polska   Wysłany: 2 Grudzień 2016, 04:09   Temat: Centra telefoniczne powstaną w Polsce.
Wybór Trumpa na prezydenta USA wywołał spore zamieszanie wśród polskich kundelków. Jeszcze nie wiedzą jak szczekać.

Włazili w dupsko Obamie i Clintonowej lucyferianom więc to dla nich spory szok.

https://marucha.wordpress.com/2016/12/01/chiny-proponuja-polsce-udzialy-w-supermocarstwie/#comment-634184


Tutaj taka możliwość zdobycia suwerenności znowu nam kundle kabały przepuszczą koło nosa.
  Temat: Centra telefoniczne powstaną w Polsce.
Maverick

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1414

PostForum: Polska   Wysłany: 28 Listopad 2016, 17:35   Temat: Centra telefoniczne powstaną w Polsce.
Ci co dorywają się do władzy w Polsce mają naturę kundli, nadskakują zachodnim mocodawcom ze zapomnieli że ich obowiązkiem jest dbać o dobro obywateli. Słuchali doradców, i wierzyli w potrzebę inwestorów strategicznych, zniszczyli PGR-y zamiast pozwolić się ich pracownikom uwłaszczyć i przejść na opłacalną produkcje, Bolek nadaje głupotki jak obalał komunizm gdy komuniści uwłaszczyli się kosztem społeczeństwa, a on nie potrafił użyć swojego autorytetu aby znaleźć zamówienia dla stoczni. Teraz szczytem osiągnięć gospodarczych są montownie, a niedługo będą telefoniczne centra serwisowe. Faktycznie osiągnięcia, Wprowadzają nas na drogę dobrobytu jak na Filipinach. Czy dzwonię do swojej karty kredytowej, Lini lotniczych czy banku zawsze odpowiada jakaś dziewczynka na Filipinach. Tylko ich prezydent połapał się że wielki brat USA traktuje ich jak kolonię. Gdy Obama próbował straszyć ich prezydenta postawieniem przed sądem ten nazwał go skurwysynem. Nasze mięczaki nie potrafią dbać o suwerenność kraju bo kundle tylko potrafią szczekać jak im rozkazują ich mocodawcy.. Nie dziwota że świat opowiada polish jokes, a przy tym wykorzystują nas kraj jak głupków.

Nasz rząd bierze sprawę tak poważnie że będzie oferował wykształcenie w tym kierunku. Czy aby coś takiego wykonywać to trzeba się uczyć? Gdzie zwykłe maniery wyuczony skrypt i znajomość języka. Jak na razie wszystko co Polacy potrafią to sprzedawać tanią robociznę bo myśl techniczna i rodzima produkcja zanika.

Czyli kolonizacja Polski przebiega zgodnie z planami globalistów.
  Temat: Sakiewicz i Michnik to takie samo globalistyczne żydowskie.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1396

PostForum: Polska   Wysłany: 17 Listopad 2016, 22:57   Temat: Sakiewicz i Michnik to takie samo globalistyczne żydowskie.
Z serii polska głupota fruwa;


Szef MSZ Polski Witold Waszczykowski skomentował oświadczenia prezydenta Rosji Władimira Putina w sprawie dialogu politycznego między państwami, przedstawiając warunki poprawy stosunków z Rosją.

[Ten palant myśli, że Rosji zależy na dobrych stosunkach z Polską ze względów politycznych? Otóż Polska nie jest Rosji do niczego potrzebna, bo mają swoich własnych idiotów w wystarczających ilościach. Gest Putina to gest dobrej woli, gest litości wobec otumanionych Polaków. – admin]

W ubiegłym tygodniu Putin podczas ceremonii przyjęcia listów uwierzytelniających od nowych ambasadorów w Rosji, w tym od przedstawiciela dyplomatycznego Polski Włodzimierza Marciniaka oznajmił, że Moskwa jest gotowa do wznowienia dialogu politycznego z Warszawą na zasadzie wzajemnego szacunku i pragmatyzmu. Moskwa ze swojej strony jest gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć ten cel.

„Zgadzam się z tą oceną, tylko ja bym podkreślił słowo „wzajemne”. Jeśli Rosja domaga się od nas szacunku i pragmatyzmu, to tak samo my domagamy się tego od niej. Prezydent Putin mówi, że jest gotowy zrobić wszystko, to ja odpowiadam: nie musi być wszystko, niech zacznie od tego, że odda wrak i zniesie sankcje gospodarcze, którymi objęta jest Polska. Wtedy wrócimy do pragmatycznego sposobu rozmawiania” — oznajmił Waszczykowski w wywiadzie dla agencji PAP.

[Nie wiem, czy Waszczykowski to kretyn, czy bladź – ale przypominam, że to Polska pierwsza wprowadziła sankcje wobec Rosji w ramach Unii Europejskiej, stojąc w pierwszym szeregu wrzeszczących oszołomów. – admin]

„Rosja nie musi robić wszystkiego, jest kilka kwestii, gestów, które mogłaby zrobić i na pewno te relacje by się znacząco poprawiły” — podsumował minister.

Samolot Tu-154 prezydenta Kaczyńskiego rozbił się przy podejściu do lądowania na lotnisku Smoleńsk-Siewiernyj. Na pokładzie znajdowało się 96 osób: 88 pasażerów i ośmiu członków załogi, którzy mieli wziąć udział w uroczystościach żałobnych w Katyniu. Nikt nie przeżył.

Rzecznik Komitetu Śledczego Rosji Władimir Markin oznajmił, że zgodnie z prawem międzynarodowym wrak samolotu rozbitego pod Smoleńskiem nie może zostać przekazany Polsce przed zakończeniem działań śledczych.

skopiowane od Maruchy.
  Temat: Sakiewicz i Michnik to takie samo globalistyczne żydowskie.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1396

PostForum: Polska   Wysłany: 17 Listopad 2016, 22:43   Temat: Sakiewicz i Michnik to takie samo globalistyczne żydowskie.
Z punktu widzenia ekonomicznego, komunizm przedstawiany jest jako system przeciwstawny kapitalizmowi, co jest zupełnym nieporozumieniem. Żydokomuna jest dzieckiem kapitalizmu, a więc jak globalizm i NWO, stanowi jego logiczną kontynuację.

Wpadła mi ostatnio w ręce książka Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego pt. „Lenin”[i]. Jest ona obok „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza jedyną pozycja polskiej literatury przetłumaczoną na wszystkie znaczące języki świata. Napisana w okresie międzywojennym stanowi miażdżącą krytykę komunizmu i jego twórcy Lenina. Z tego też powodu, jej autor jest osobą prawie całkowicie nieznaną społeczeństwu od czasów PRLu do dnia dzisiejszego.

Zarówno wtedy, jak i dziś władcy naszego kraju starają się utrzymać w zapomnieniu Wielkich Polaków, takich jak wspomniany już Ossendowski, margrabia Aleksander Wielopolski [ii], Ignacy Łukasiewicz [iii], Stefan Banach [iv] i inni, a celebrować zdrajców, renegatów, lub pospolitych głupców, jak Tadeusz Bór-Komorowski [v], Joseph Conrad[vi], Maria Curie, itd. [Maria Curie? – admin]

Ossendowski, jako naoczny obserwator wydarzeń tego czasu, w sposób mistrzowski przedstawił ideologię i logikę postępowania Lenina, ilustrując ją praktycznymi rezultatami „z życia” , w formie zdarzeń znanych sobie z autopsji, lub świadectw innych współczesnych mu ludzi. W ten plastyczny sposób pokazał społeczne efekty wdrażania ideologii komunizmu.

Ponieważ mym celem nie jest recenzja tej książki, ale porównanie metod działania i ich społecznych efektów wtedy i dziś, to tytułem wstępu muszę przedstawić kilka wyjaśniających kwestii.

Okres opisywany w książce, to czas tworzenia się i dojrzewania komunizmu (bolszewizmu/ żydokomuny), który po śmierci Lenina rozpadł się na dwa odłamy: stalinowski i trockistowski. Ostateczny koniec stalinizmu to była „pierestrojka” Michaiła Gorbaczowa, podczas gdy trockizm przeniesiony na grunt amerykański, funkcjonuje do dziś pod nazwą „neokonserwatyzmu” [vii] i jego prominentni przedstawiciele odpowiedzialni są za politykę USA od upadku ZSRR do dziś.

Z punktu widzenia ekonomicznego, komunizm przedstawiany jest jako system przeciwstawny kapitalizmowi, co jest zupełnym nieporozumieniem. Żydokomuna jest dzieckiem kapitalizmu, a więc jak globalizm i NWO, stanowi jego logiczną kontynuację.

Obiegowo, pod pojęciem „kapitalizmu” rozumie się własność prywatną i tzw. „wolny rynek”, a pod pojęciem „komunizmu” własność państwową i „ręczne sterowanie” gospodarką. Jest to z gruntu błędne założenie. Własność prywatna funkcjonowała niepodzielnie do okresu industrializacji włącznie. Wtedy to powstały wielkie koncerny produkcyjne, wyroby których do dziś noszą nazwy ich twórców.

Taki sposób zarządzania własnością nie był jednak Żydom na rękę. Każdego z właścicieli mógł przecież dotknąć karzący miecz wyzyskiwanych obywateli. Stąd też pomysł na „kapitalizm”, gdzie rolę właściciela przejął bezosobowy pieniądz (kapitał) manipulowany na odległość przez spekulantów za pomocą kompanii finansowych tzw. „holding company” [viii].

Aby system ten mógł sprawnie funkcjonować potrzeba było „wolnego rynku”, czyli zasad przepływu kapitału zgodnie ze spekulacyjnymi wymogami. Przy czym „wolny rynek” uzyskał status równy Boskim prawom natury, jak np. prawo grawitacji, którego ignorowanie musi kosztować delikwenta bardzo drogo.

„Mesjasze” w rodzaju „polskiego” Balcerowicza, przy współpracy tabunów „pożytecznych idiotów”, wmówili społeczeństwu nadprzyrodzoną cechę „wolnego rynku”, stawiając go nie tyko powyżej interesu ludzi, ale nawet samego Boga.

W rzeczywistości „wolny rynek” jako prawo natury nigdy nie istniał, a dziś stanowi jedynie niewidzialny ekwiwalent reglamentowanego zarządzania (tzw. „ręcznego sterowania”) gospodarki komunistycznej.

Z drugiej strony, gospodarka komunistyczna oparta jest na własności państwowej. Własność tą reprezentuje zawsze żydowski komitet centralny partii. Przy czym celem komunistów było zawsze jego globalne rozprzestrzenienie, a więc globalna własność wszystkich dóbr przez wspomniany komitet centralny.

Ponieważ komunistyczny eksperyment nie powiódł się, wprowadzono zmodyfikowaną wersję kapitalizmu pod nazwą globalizmu, lub NWO ( „nowego porządku światowego” ).
Końcowym celem NWO jest stworzenie jednej globalnej korporacji, która zarządzać będzie wszystkimi dobrami ziemskimi, a którą reprezentować będzie jedna żydowska rada nadzorcza.

To, czy rządzący masami niewolników Żydzi będą zwać się „radą nadzorczą” czy „komitetem centralnym”, jest całkowicie bez znaczenia. Znaczenie ma fakt, że od czasów Lenina do dziś toczy się jedna i ta sama walka światowego żydostwa z Ludzkością. I w tym kontekście należy rozpatrywać poniżej przedstawione porównanie.

Postać Lenina nie jest ewenementem historycznym. W każdym pokoleniu i w każdym kraju na świat przychodzą podobne wyrodki. Jednak do prominencji dochodzą jedynie w wyniku skrajnych patologii społecznych. Rosja carska niewątpliwie do takich należała.

Zadaniem elit jest zawsze podciąganie reszty społeczeństwa do swego poziomu w aspekcie moralnym, ideologicznym, kulturowym, cywilizacyjnym i gospodarczym. Rosyjskie elity tych czasów nie tylko nie spełniły swych powinności, ale spychały niższe warstwy w otchłań nędzy i upadku. Szczególnie podłą rolę odegrała tu hierarchia kościoła prawosławnego, zainteresowana jedynie w „podpieraniu” dynastii Romanowów.

Pomimo, że opisywano te zdarzenia prawie wiek temu, to trudno oprzeć się analogiom z dzisiejszą hierarchią kościoła katolickiego. Autor, oczami młodego Lenina, pokazuje całą ohydę owej sytuacji.

Lenin z łatwością poznaje mentalność niższych warstw społeczeństwa, co umożliwia mu w przyszłej działalności manipulowanie nimi zgodnie z zasadą: obiecuj to na czym im najbardziej zależy. W rezultacie tego, w warunkach dodatkowej biedy spowodowanej ciężarami I Wojny Światowej, udało mu się wykrzesać z rosyjskiego motłochu najniższe instynkty. Wyższe warstwy zapłaciły straszną cenę krwi za swą przedrewolucyjną działalność. Niższe stoczyły się do poziomu gorszego zwierząt.

Najlepiej widać to na przykładzie tradycyjnej społeczności chłopskiej , gdzie bolszewicy rozmontowali w krótkim czasie całą strukturę społeczną. Zaczęli od młodych kobiet, które „wyzwolone” pod wpływem (jak to autor określa) „łagodnej tresury”, poznały „wartość rynkową” swych ciał. Rezultatem tego była totalna rozpusta, rozpad rodziny, choroby weneryczne i stada bezdomnych dzieci, na które bolszewicy polowali jak na zwierzęta. Robotnikom obiecywali, że „i złodziej i kurwa będą mieć dobrze w komunizmie” ( W III RP: „i zmywak i kurwa będzie mieć dobrze w Unii”).

Pomimo, że w owych czasach dysponowano jedynie skromnymi narzędziami „komunikacji społecznej”, a mianowicie prasą, telefonem i telegrafem, niestrudzona działalność propagandowa Lenina i jego agitatorów osiągała rezultaty nie gorsze od dzisiejszych.

Nie zapomniano też o „wirtualnym dobrobycie”. Zapraszani na Kreml zachodni „demokraci” i „intelektualiści” obżarci astrachańskim kawiorem i opici gruzińskimi winami, nie mogli nadziwić się osiągnięciom „dyktatury proletariatu”, choć za rogiem ludzie ginęli z głodu, zimna i chorób. Po powrocie do swych ojczyzn, dzielili się ze współobywatelami wizją tego „dobrobytu”.

Dziś w III RP obywatele w „indywidualnym toku” mogą sycić się tym „dobrobytem” przed ekranami swych telewizorów, gdakając aprobująco na działania lokalnych krajowych neo- bolszewików (czy to z PiS czy PO). To nic, że za oknami nędza! Ale za to kolorowa, nie jak w PRLu, siermiężna. To nic, że synowie szorują zachodnie wychodki, a córki zapełniają zachodnie burdele i wschodnie haremy. Ważne, że to wyraz wielokulturowości i „europejskiej tolerancji”.

Porażka Rosji bolszewickiej w wojnie z Polską 1920 roku zmusiła Lenina do zmiany strategii. Kolejną szansę podbicia Europy zaczął on upatrywać w Azji. Przy pomocy Międzynarodówki komunistycznej chciał skierować atak Arabów na ten kontynent. Niestety niechęć muzułmanów do ideowego materializmu pokrzyżowała te plany. Neokonserwatywni spadkobiercy Lenina z Waszyngtonu wyciągnęli z tego odpowiednie wnioski i obecna agresja Arabów na Europę odbywa się pod flagami islamu.

Wszelkie twierdzenia, że obecna sytuacja jest lepsza niż w rewolucyjnej Rosji są błędne. Jest ona równie katastrofalna i tylko powierzchownie, w wizualnym aspekcie, wygląda lepiej.

Konkludując, należy podkreślić że żydowskie działania osiągają sukcesy jedynie w warunkach „Wieży Babel”. Zarówno Rosja, jak USA są państwami wielonarodowościowymi. Z tego też powodu tak gorączkowo prowadzono projekt „integracji europejskiej”.

Gdyby Polska była suwerennym państwem, a nie częścią wielonarodowego super-państwa, to nawet bez narodowych elit i ze zdradzieckim klerem na karku nie udałoby się im zniszczyć Narodu. Wszyscy sprawcy tej „integracji” odpowiedzą przed Sędzią Sprawiedliwym i pokrętne tłumaczenia, że „nie to mieli na myśli” nie na wiele się im przydadzą!

[i] http://lubimyczytac.pl/ksiazka/153814/lenin
[ii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_styczniowe
[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Ignacy_%C5%81ukasiewicz
[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/Banach_algebra
[v] https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Komorowski
[vi] https://pl.wikipedia.org/wiki/Joseph_Conrad
[vii] https://en.wikipedia.org/wiki/Neoconservatism
[viii] https://en.wikipedia.org/wiki/Holding_company

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl
  Temat: Sakiewicz i Michnik to takie samo globalistyczne żydowskie.
Maverick

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1396

PostForum: Polska   Wysłany: 17 Listopad 2016, 22:40   Temat: Sakiewicz i Michnik to takie samo globalistyczne żydowskie.
Michnik i Sakiewicz do żydowscy specjaliści od judzenia Polaków na Rosjan, bo to dzieci enkawudzistów. Cieszy ze wiją się z bólu, i mają trudności pogodzić się z wolą Amerykanów.
To początek II rewolucji amerykańskiej. Nie dla globalizmu tak dla wolności. Wielka Brytania opuszcza Unię to sprzeciw przeciwko globalizmowi, Rosja nigdy im się nie podporządkowuje, teraz USA mówi nie, a polskie kundle nie wiedzą co się stało bo w swoje wasalności lucyferowi mogą znaleźć się na marginesie historii. Raz kundel zawsze kundel , takie są te obecne polskie kundelki kabały.
 
Strona 1 z 20
Skocz do:  
Informacje | TV Trwam | Radio Maryja na żywo |
Polecamy:informacje ktorych potrzebujesz Fundacja Skierniewice i Szkola Skierniewice
Korzystanie z forum oznacza pełną akceptację otrzymywania plików cookies.

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,114 sekundy. Zapytań do SQL: 15