OstrzeĹźenie przed JOE MONSTER

Luźne pogaduchy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska
Ostrzeżenie przed JOE MONSTER

Post autor: DarekMirror » 10 lutego 2017, 08:15

Niecodziennik Satyryczno Prowokujący. Humor ekskluzywny. Ponad 81 000 mocnych fotek,
18 000 gorących filmików i gier...

ZAPISAŁEM SIĘ TAM 21 STYCZNIA TEGO ROKU ... chodziło mi o pokazanie ludziom swoich filmów, zdjęć ... nie wiedziałem podczas zapisywania że to jest opcja " libertyńska, antypolska, proplatformerska ... za nowoczesną i wszystkimi partiami przeciwnymi pozytywnym zmianom w Polsce " ale jak już się zorientowałem i widząc co tam przeważa : antypis, antyduda, szydzenie z rządu, ministrów, Kaczyńskiego, erotyka, porno, prymitywizm ... to dla wyrównania proporcji zacząłem umieszczać zdjęcia, humorki, filmy przeciw Bolkowi, Komoruskiemu,Tuskowi i partiom antypolskim. Oraz takie które mówiły o ciekawych poważnych sprawach.
Długo działalności nieuskuteczniłem, widziałem jaką wściekłość wzbudzają moje posty( po komentarzach ) ... ale włożenie kija w mrowisko musiało wywołać taki efekt ... trzy dni temu uniemożliwili mi zamieszczanie postów, komentarze ... a uzasadnienie brzmi tak : " Niestety masz zablokowaną możliwość komentowania.
Powód: Politpropaganda w Szaffie. do: 2017-02-15 "

Mimo że politpropaganda w jedną stronę jest dozwolona ... oto mamy wolność słowa, przekonań ...

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: Ostrzeżenie przed JOE MONSTER

Post autor: Coltrane » 10 lutego 2017, 09:02

DarekMirror pisze:Długo działalności nieuskuteczniłem, widziałem jaką wściekłość wzbudzają moje posty( po komentarzach ) ... ale włożenie kija w mrowisko musiało wywołać taki efekt ... trzy dni temu uniemożliwili mi zamieszczanie postów, komentarze ... a uzasadnienie brzmi tak : " Niestety masz zablokowaną możliwość komentowania.
Powód: Politpropaganda w Szaffie. do: 2017-02-15 "
Na lewackich stronkach tak właśnie jest. Długo tam miejsca nie zagrzejesz. Znam to z własnego doświadczenia. Z forum Platformy Obywatelskiej szybko mnie wyciszyli.

Tak po prawdzie, to ja bym nie chciał, aby jakiś lewak na naszym forum jakieś idiotyzmy wypisywał. Róznica jest tylko taka, że my próbujemy przekazać innym prawdę, a lewactwo sieje zamęt w umysłach. Gorszą sprawą jest to, że ci lewacy nie zdają sobie sprawy, że są do cna ogłupieni i zmanipulowani. Tak to właśnie wygląda, jak się jest daleko od prawdy. Dlatego Chrystus Pan mówi : "Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli". Ale lewak tego nie zrozumie.

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

Re: Ostrzeżenie przed JOE MONSTER

Post autor: DarekMirror » 10 lutego 2017, 10:41

Coltrane pisze:Chrystus Pan mówi : "Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli". Ale lewak tego nie zrozumie.
Otóż to, ale swoje jak można trzeba robić póki się da ... też tam jest tak że na tyle tysięcy w tym uczestniczących nie wszyscy są lewakami, ale niestety stanowią małą społeczność ale są ... ale nawet jak powiedzmy są tam ludzie środka( niewyrobieni ) to jak najbardziej trzeba im podawać cenne materiały filmowe ... zawsze kogoś można przekonać i zasiać w nim wątpliwości które go zaczną drążyć i taki człowiek ma szansę wrócić na drogę normalności i poznać prawdziwy świat i dziejące się w nim wydarzenia.

Po drugie Coltrane ja tam idiotyzmów nie wypisuję, tylko jak trzeba prowadzę dyskusję merytoryczną, kulturalnie ... wiem że i tu się pojawiali różni ludzie... czytałem ale nikt ich jak nawet powiedzieli prawdę, coś sensownego to przecież nie blokował.

ODPOWIEDZ