Dla moich Przyjaciół... z tego pięknego miejsca

Luźne pogaduchy
ODPOWIEDZ
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 listopada 2008, 09:48

Soniu, no to chyba już koniec naszych wspólnych spotkań przy kawie i ciasteczkach - Kasia się na nas obraziła, "michaś" ten zafajdany patriota nas poróżnił i wygląda na to że daliśmy się poróżnić i podzielić ...

dzięki Soniu za pamięć, i za dobre słowa ...

pozdrawiam ...

Syriusz

Post autor: Syriusz » 24 listopada 2008, 10:32

Witaj Coltrane.

Poróżnić to on nas nie poróżnił, uważałem i nadal uwazam Ciebie za wspaniałego czlowieka. wystarczająco dłogo przebywałem z takimi patriotami u Leppera i znam ich metody działania jak i cel jaki chcą osiągnąć.

Cel jaki chciał osiągnąć, no to poczęści chyba mu się udał, ale wszystko zależy od nas czy pozwolimy mu nato.

Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 listopada 2008, 11:03

Witaj Syriuszu

W sumie masz rację, że wszystko zależy od nas czy pozwolimy mu na to by nas poróżnił ...

W przypadku Kasi to chyba nu się udało, bo już stanęła okoniem w stosunku do nas ...

Bunt na statku na całego ...

Syriusz

Post autor: Syriusz » 24 listopada 2008, 12:03

KASIU, kawa na Ciebie czeka.

Gdy będziemy razem to żadni piraci nie są nam grożni.

Płomień

Post autor: Płomień » 24 listopada 2008, 14:22

Witam Was :)

Jakże tu miło ! To forum z całą pewnością jest inne od innych......

Mam nadzieję,że chwilowe niedomówienia rozwiążecie pozytywnie.

Pomimo zimnej pogody za oknami pozdrawiam Was bardzo ciepło.

Pawe?

Post autor: Pawe? » 24 listopada 2008, 14:24

Z tym krucho ale dzieki!

Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 listopada 2008, 14:50

też mam nadzieję że Kasi minie zły humor, i wróci do nas ...

pozdrawiam

Syriusz

Post autor: Syriusz » 24 listopada 2008, 16:28

Witajcie.

Widzę że załogi przybywa.

KASIU stań na mostku kapitańskim i prowadż ten statek.

Pozdrawiam z Panem Bogiem.

Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 listopada 2008, 16:37

i odtańczymy "Kapitańskie tango" :)

Syriusz

Post autor: Syriusz » 24 listopada 2008, 18:13

Muszę podzielić się z Wami moim postrzeganiem na to co dzieje się na wschodzie.

Oglądam TVP-info i słysze tylko jedną papke medialną. Wypowiada się tylu mądrych pismaków, a każdy ma inne zdanie.

Wedłóg mnie sprawa jest bardzo prosta. Kidyś pisałem że Niemcy już dawno dogadały się z Rosją, to jest stary układ i od Polski na wschód wszystkie kraje będą pod wplywem Rosji. To co wydarzyło się wczoraj, to zwykła prowokacja przed dalszymi działaniami Rosji. Teraz poczekają na zachowanie się Ameryki i UE a pużniej przejmą całą Gruzje. Dla prezydenta Gruzji to widzę jedno wyjście, ucieczka.

Rosjanie muszą się uporać z tym problemem jak najszybciej bo na wiosnę zacznie się na Ukrainie. W tych wyborach jak nie wygra opcja pro rosyjska to możemy się spodziewać coś gorszego jak w Gruzji.

Szansa na uratowanie Polski to jak najszybsza budowa tarczy i jak najleprzy układ z Ameryką. tylko to może powstrzymać Niemca i Ruska. A ja gdyby chcieli oddam im jeden pokój, niech busują rakiete. Żadna swołoczsilniejszego nie tknie i wyzwolić się będzie łatwiej z tej wrogiej nam UE.

Endek

Wizyta w Guzji

Post autor: Endek » 24 listopada 2008, 21:42

:evil: Jestem zdziwiony waszą postawą serwilizmu wobec tego małego i agresywnego państewka z bliskiego wschodu którego nie wymienię w obawie o zarzut antysemityzmu i jego satelity USA.Wasze wielkie chęci ujrzenia ,,tarczy na polskiej ziemi" wynikają tylko z tego powodu, aby te głupie 65 mld USD ( obecnie już 100) + zwrot wszystkich nieruchomości i ruchomości ,,właściwym" i ,,prawowitym" ,,gospodarzom" mówiącym jidysz, obce wojska gwarantowały ich bezpieczeństwo posiadania oraz okiełznania myślących jeszcze Patriotów takich jak Michaś.Niby jesteście katolikami, a nie przeszkadza wam fakt zwalczania Kościoła i Ojczyzny przez tych, co weszli w jego struktury i pod pozorem wielkiej pobożności dokonali demontażu tradycji Rzymskiego Świętego Kościoła katolickiego i zniszczyli w Polakach poczucie Patriotyzmu pod pozorem integracji z bezbożną UE. Tchnie od was odorem koszermasońskich wtyczek, a ogłupiałą paplaniną roztrząsacie trzeciorzędne sprawy, aby przypadkiem nie poruszyć tematów śmiertelnej choroby toczącej Naszą Ojczyznę.Tą chorobą jest POPISLIDENTURA, czyli uczestnicy zmowy okrągłostołowej do której dołączył Ojtadyr.

Wasze rusofobie na szczęście nie są udziałem całego Polskiego Narodu, a obarczanie Rosjan odpowiedzialnością za wszelkie nasze klęski, jest u was tylko dowodem braku elementarnej wiedzy historycznej. Pierwszą i najgorszą przyczyną, było zaszczepienie tej ,,jemioły" w polskim Narodzie przez króla Kazimierza Wielkiego i jego związek z najstarszą formą oddziaływań na władcę, (którego naród chce sie ujarzmić) czyli ,,instytucją" Esterki

Bracia ,,Kalksteiny"i ich ,,dworaki"dorzynają resztki polskości przy waszej dzielnej pomocy.

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 24 listopada 2008, 22:22

to skandal co tu wyprawiajcie, natychmiast odblokuj Michasia!!!

Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 listopada 2008, 22:34

skandal ???

to "michaś" zachowywał się skandalicznie, od początku nazywa nas szmbonurkami i pisuarami, i mimo wielu prób nawiązania jakiejś nici porozumienia, nie chciał zmienić swojego postępowania, i niczego się nie nauczył ...

Awatar użytkownika
Coltrane

do Endeka

Post autor: Coltrane » 24 listopada 2008, 22:36

Endek - owszem, łączy nas tu wspólna troska o Ojczyznę, co nie oznacza że mamy jednakowe poglądy i upodobania dotyczące partii politycznych, ja np. sporo o tym pisałem, i jeśli ktoś dokładnie czytał, to wie że nie jestem i nie byłem zwolennikiem PiS-u, nigdy też nie byłem zwolennikiem wejścia Polski do UE, pomimo iż mówiono że nawet Papież JPII sugerował że powinniśmy zagłosować za Unią, ja uważałem inaczej ...

ale jakoś nie wiedzieć czemu wrzuca się wszystkich do jednego wora, tytułując nas "szambonurkami" albo "pisuarami" ...

poza tym o.Dyrektor nie dlatego "popierał" PiS, że był miłośnikiem PiS-u - po prostu, to był czas że nie było na kogo liczyć, LPR zmarnował swoją szansę przez głupią politykę likwidowania przeciwników na ... prawej stronie (podobnie zachowuje się ten którego Ty nazywasz "patriotą"), wyrzucając ze swoich szeregów naprawdę wartościowych polityków, jak np. J.Łopuszański, a zostawiając ludzi z kręgu Stronnictwa Narodowego, także PiS był wówczas jedyną siłą zdolną wygrać z PO, PiS nie była partią naszych marzeń, ale rokowała jakieś nadzieje na przyszłość, tym bardziej że w szeregach PiS-u było trochę tych polityków którym jeszcze można było zaufać - a powiedz co mieli robić ludzie, na kogo głosować ?? na LPR ? wcześniej wspomniałem że LPR zmarnował swoją szansę, a swoją nieudolność potwierdził m.i. w trakcie rządów PiS-u, np. sojuszem z Samoobroną ...

i doprawdy, nie bądźcie tacy mądrzy, sami nie macie recepty co zrobić by coś w Polsce zmienić, a nas wyzywacie od kolaborantów, szambonurków i pisuarów - a o.Tadeusz przynajmniej robi dobrą robotę, ot chociażby Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej (którą michaś nie wiedzieć czemu nazywa masońską), w której kształci przyszłe elity, mogące kiedyś przejąć władzę w Polsce, być może że znienawidzony przez was o.Dyrektor przygotuje grunt pod przyszłe elity - a wy co takiego dobrego robicie dla dobra Polski ??? - wyzywanie nas od pisuarów i kolaborantów to chyba nie jest właściwa droga ...

trzeba raczej szukać porozumienia, tworzyć wspólny front - a co robi michaś ? od początku nas tu zwalcza (Ty zresztą też) ...

Syriusz podzielił się swoimi przemyśleniami, a Ty od razu z gębą że serwilizm z niego wyłazi - tak się nie robi właśnie taka postawa spowodowała rozbicie i degradację LPR - czy Wy tego nie widzicie ???

i wreszcie : dlaczego nas obarczasz główną winą za to co się teraz dzieje w Polsce ??? zamiast naskakiwać na nas - to próbujcie przekonać tych co głosowali na PO że nie tędy droga - czemu tego nie robicie ??? tylko nas macie na celowniku ???

jeśli o mnie chodzi, to ja nie głosowałam na PiS - ja głosowałem przeciwko PO, a gdy LPR startował po raz pierwszy to byłem całym sercem za LPR, zresztą LPR uzyskał tak dobry wynik dzięki poparciu RM i o.Dyrektora - co, już nie pamiętacie tego ??? panowie zapominalscy ??

i tak na koniec : jeśli nie zmienicie swoje metody, to nigdy z tego bagna nie wyleziemy, a wy będziecie jeszcze bardziej pogrążać Polskę w tym bagnie (w końcu to my jesteśmy dla was największymi wrogami :-/ ) ...

i jeszcze jedno : czy uważacie że jesteście większymi patriotami od nas ?? skąd w was takie przekonanie że my mniej od was kochamy Polskę ???

Endek

do Coltrane

Post autor: Endek » 25 listopada 2008, 00:07

:evil: Nie dojdziemy do porozumienia dlatego, że nie jestem działaczem LPR a o wiele bliżej mi do PPN i bardziej radykalnych narodowców. Największym błędem LPR był mezalians z PIS, bo farbowanych lisów było tamponad 90%.Nie mam i nigdy nie będę miał szacunku do tych, co pozmieniali swoje nazwiska, udają kogoś innego, a z demokracji uczynili pis-dokrację.Wpiszcie w przegladarke ,,lista osob w Polsce o zmienionych nazwiskach" to wyjdą wam ładne kwiatki. ,,Wszystko co skryte, będzie odkryte". LPR jako największa organizacja Narodowa powinna łączyć innych Patriotów, a swym działaniem wywierać presję na rządzących, ab ci wiedzieli, że nic im darowane być nie może, a szczególnie za brak poszanowania naszej suwerenności.Okazywanie tchórzostwa wobec wroga , (a jest nim światowa finansjera) kwalifikuje tych polityków pod sąd polowy. Dla Polaków trwa wojna od 1939r i nie widać jej końca.Haniebny podział łupów po 89 r. będący także udziałem Solidarności, każe mi zrewidować swój stosunek do wszystkich ,którzy mieli cokolwiek wspólnego z tym związkiem a w porę nie zdystansowali się. Taka jest prawda że, już w 1997 r. gdy AWS doszła do władzy przy czynnym udziale RM, szybko okazało sie kto w Polsce naprawdę rządzi i jakimi otacza się wspólnikami.Nikt z RM do tej pory Polskiego Narodu nie przeprosił, a mało tego, to jeszcze nie wyciągnął wniosków i dalej rozbija polską jedność tworząc jakiś ruch przełomu z JRn vel. Moric N. , który z uporem godnym lepszej sprawy wiele mówi i pisze oczywistych rzeczach lecz nie wszystkich, nie zapominając przy okazji wymienić tuziny rzekomych patriotów z plemienia wiecznych tułaczy.Wolę sto razy Pana Henryka Pająka, o którym pewnie niewiele słyszałeś, ale Michaś swego czasu wkleił kawałek jego przedostatniej książki pt. Prosto w Ślepia.Jak będę miał więcej czasu, postaram się przepisać następne części tej świetnej pozycji, aby prawda zajaśniała.Mam na to zgodę od samego autora.Poinformował mnie również, że kończy właśnie następną pozycję o Światowym Rządzie, czyli Antychryście.Czas jego jest bliski, bliższy niż myślicie. Ale koniec równie prędki, a my Polacy mamy ważną rolę do spełnienia.Sama modlitwa bez uczynków jest martwą jeżeli nie będzie chęci poznania prawdy.Pan Bóg już dawno nam nie błogosławi za odejście od jedynej i prawdziwej wiary Rzymskiego Kościoła Katolickiego. Wystarczy popatrzeć na stosunek hierarchów i samego Ojtadyra do tych. co pozostali wierni Tradycji.komunia na łapkę i stojąco,brak poszanowania Najświętszego Sakramentu, liturgia ubliżająca powadze Świątyń Pańskich, brak właściwej oprawy ze strony niedouczonych organistów i proboszczów Gitary, piosenki oazowe, dziewczyny w służbie ołtarza to w Polsce codzienny widok. Słowem dyskoteka.Jak wygląda smutno ten niby Katolicki Kościół. Benedykt XVI zorientował się o nadchodzącej katastrofie i próbuje coś naprawić , lecz zjudaizowani hierarchowie niewiele sobie z tego robią.

ODPOWIEDZ