Pobudka dla forum

Luźne pogaduchy
ODPOWIEDZ
sonia

Post autor: sonia » 28 lipca 2009, 13:07

..a ja ZYCZĄC kazdemu z NAS,Dobrego Dnia...:)Zawsze...:)

gdziekolwiek ....jestem...:)

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 29 lipca 2009, 04:05

Czas jest nieubłagany, pędzi jak szalony! W dzieciństwie i w młodości, rozciągnięty był jak guma, a teraz, ach szkoda gadać. Już wszak środa, tydzień rozpoczął swój zjazd z górki, do mety. Dzisiaj dla przeważającej części kraju pogoda iście urlopowa, tylko krańce wschodnie i południowo wschodnie może pokropić trochę deszczyk. Oczywiście nie można również wykluczyć lokalnych burz, gdyż tak wielkie nasycenie gleby wodą, przy silnym operowaniu słońca, może powodować dynamiczne zmiany.

Pora ma krotochwilkę, z teki mistrza JIS:

ZMĘCZONY

Wygląda na zmęczonego,

Jak zdjęty z krzyża.Z kobiecego.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 30 lipca 2009, 04:28

No widzę, że dzisiaj z Pana Longinusa, bardziej ranny ptaszek niż ja! Ci Forumowicze, którzy już wstali i idą do pracy, może pocieszy myśl, że w tym tygodniu, ta "przykrość" spotka ich tylko jeszcze raz. Pogoda powinna być dzisiaj piękna , prawdziwie "POLSKIE LATO"

No i czas na krotochwilkę!

Z ŻYCIA ROŚLINY

Najgorsze z upokorzeń,

Kiedy nawala korzeń.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 31 lipca 2009, 04:56

Witam serdecznie wszystkich, miłe forumowiczki i sympatycznych forumowiczów. Dzisiaj już piątek, ostatni dzień lipca. Dla pracującej części forumowiczów, koniec "tygodniówki", niestety dla uczącej się części, wakacje już "pójdą" z górki. Dzisiaj przeważająca część kraju znajdzie się w przyjemnej letniej aurze, niestety, mieszkajńcy i urlopowicze na wybrzeżu i pomorzu, będą mieli pogodę typową, tego lata, dynamiczną i przekropną. Czas na krotochwilkę, JIS:

Szczyt szczęścia

Ładne nóżki

Do poduszki.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 1 sierpnia 2009, 04:04

"Bo czas jak rzeka..." No i już sobota. Dla większości miłych uczestników forum, odpoczynek od trudów związanych z zarobkowaniem, możliwość dłuższego wyciągnięcia się w pościeli. Sobotni dzionek, dla ogromnej większości Polski ciepły i pogodny, no ale ponieważ "minęła już Hanka" temperatura na dużej części kraju, w tej chwili /godz.5:00/ jednocyfrowa. Tylko mieszkańcy oraz wczasowicze, Lubelszczyzny i roztocza, mogą mieć dzisiaj gorszą pogodę.

Pora na ktrotochwilkę, z teki JIS:

MAŁE TRUDNOŚCI

Jak spodobać się bogdance,

Gdy już ma się zęby w szklance?

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 1 sierpnia 2009, 05:02

Witajcie Przyjaciele

Dzisiaj szczególny dzień zadumy. Przypomnieniem rocznica Powstania Warszawskiego.

Zastanawiamy się dlaczego ?...

Dla wolności ! O godność ! O zachowanie Tradycji Narodowych !

Dla chrześcijanina nie ma odpoczynku. No może inaczej. Nie może zasypiać tym bardziej gdy czuje się Polakiem i związany jest na dobre i złe ze swoją Ojczyzną.

Pozdrawiam

Życzę Wam siły Ducha aby Was wspierał w każdy dzień dla ratowania świętości naszego państwa Polski.

Szczęść Boże

sonia

Post autor: sonia » 1 sierpnia 2009, 11:52

Szczęść Boże

pieknemu POLSKIEMU FORUM,szczęść Boze

Kaplanom ktorzy dodawli ducha walczącym 65 lat temu...

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 2 sierpnia 2009, 04:49

Witam w niedzielę, 65 lat temu- drugi dzień Powstania. W kraju na większości obszarze ładna pogoda, tylko na wybrzeżu, silne zjawiska atmosferyczne! Niestety powrót "afrykańskich" upałów! Najgorsze godziny południowe i wczesno-popołudniowe, lepiej by dzieci i osoby starsze spędziły w domach. No jak zwykle chwilka krotochwilka, czyli z teki JIS.

W miłości

W miłości właśnie cenię

Niedoświadczenie.

Miłość nie jest kunsztem,

Miłość jest wzruszeniem.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 3 sierpnia 2009, 04:07

Och jak nie lubiłem poniedziałków, jak pracowałem, dlatego też mogę tylko współczuć, "ludziom pracy" których czeka nowy dzień i nowy tydzień "roboty". Na Polską aura wybrała sobie pole bitwy, gdzie dwa fronty toczą potyczki, szczególnie w pasie środkowym kraju, wynikają z tego burze z deszczem i wiatrem. Oarno, duszno i upalnie.

Pora na krotochwilkę, z teki mistrza JIS:

O CZTERECH SZCZEBLACH

Jej drabina do kariery

Ma cztery litery.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 4 sierpnia 2009, 04:33

Wtorek, powinien dla większości Rodaków być dniem słonecznym. tylko krańce Polski, północne i południowe będą nękane niepogodą. Jak podaje Nasz Dziennik, policja częściowo umorzyła zniszczenie wystawy aborcyjnej o czym, organizatorzy wystawy dowiedzieli się z prasy! No ale ta formacja zawsze była spolegliwa, aktualnej "wadzy"

No ale czas na krotochwilkę, z teki JIS:

Jestem taki

Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył,

No - trochem świństwa od siebie dołożył.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 5 sierpnia 2009, 03:57

Już środa. dla pracujących Forumowiczów, tydzień pracy zacznie "lecieć" z górki! Pogoda dzisiaj przekropna z dość wysoką temperaturą. Pora na krotochwilkę, z teki JIS:

Na raty

Na miłości zęby zjadłem,

Każdy z innym czupiradłem.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 5 sierpnia 2009, 08:51

To Adsenior podgryzał szyję tym czupiradłom, czy jak? :-)

Mamy kogoś na stronie, kto się chwali, że "Czytam ", nie wiem czy mamy się już bać , czy cieszyć , że ktoś umiejący czytać nas odwiedził ? ;-)
Ostatnio zmieniony 5 sierpnia 2009, 18:25 przez KASIA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 5 sierpnia 2009, 10:52

Pani Katarzyno, już kiedyś Panią pytałem, jako Gospodarza tego forum, czy mogę fraszki Jana Izydora Sztaudyngera wstawiać jako krotochwilkę, jako chwilkę rubasznej i frywolnej muzy?

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 5 sierpnia 2009, 11:07

Pani Katarzyno, już kiedyś Panią pytałem, jako Gospodarza tego forum, czy mogę fraszki Jana Izydora Sztaudyngera wstawiać jako krotochwilkę, jako chwilkę rubasznej i frywolnej muzy?

Wszystko można co jest z treścią, i ja nie jestem gospodarzem tej strony .

Na serio wzielam Pana slowa 'Uśmiechnij się, uśmiech łagodzi obyczaje."

Więc lekki uśmiech do Pana czy boli ?

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 5 sierpnia 2009, 11:32

KASIA pisze:

Wszystko można co jest z treścią, i ja nie jestem gospodarzem tej strony .

Na serio wzielam Pana slowa 'Uśmiechnij się, uśmiech łagodzi obyczaje."

Więc lekki uśmiech do Pana czy boli ?

Pani Katarzyno, ponieważ "oczytałem się" JIS, to troszkę jego weny, na mnie prysnęło, odpowiem swoimi słowami:

Lekki uśmiech

Lekki uśmiech młodej dziewczyny i starego młodym czyni!

ODPOWIEDZ