Pobudka dla forum

Luźne pogaduchy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 6 sierpnia 2009, 04:47

Witam wszystkich miłych Forumowiczów, w czwartek. Pogoda dla przeważającej części Polski, prawdziwie letnia, tylko w części południowo wschodniej, zakłócana deszczem i burzami.

Jak zwykle pora na krotochwilkę, z teki mistrza JIS:

WERSAL

Jeśli dzieci wyrabiamy,

To ze względu na ich mamy.

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 6 sierpnia 2009, 05:00

Wspominając okres Powstania Warszawskiego to wdniu szóstego sierpnia tysiąc dziewiętset czterdziestego czwartego roku Warszawa krwawiła szczególnie.

A były to morderstwa i żezie na Woli przez niemieckiego zbrodniarza i okupanta.

Warszawo ! Broń się przed wszelkim okupantem..

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 6 sierpnia 2009, 05:20

longinus9 pisze:Wspominając okres Powstania Warszawskiego to wdniu szóstego sierpnia tysiąc dziewiętset czterdziestego czwartego roku Warszawa krwawiła szczególnie.

A były to morderstwa i żezie na Woli przez niemieckiego zbrodniarza i okupanta.

Warszawo ! Broń się przed wszelkim okupantem..

Dzień dobry Panie Longinusie.

W dzisiejszym Naszym Dzienniku, jest, miedzy innymi, ciekawy artykuł jak to niemieckie gazeciane szmaty, z BOHATERSKICH UCZESTNICZEK, Powstania Warszawskiego, uczyniono żydówki walczące w getcie! Tak to żydostwo, na każdym kroku zakłamuje a bohaterskie czyny zawłaszcza, z kart naszej historii!

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 7 sierpnia 2009, 04:41

Serdecznie i ciepło, tak jak nas będą witały przynajmniej do niedzieli, witam szanowne Forumowiczki i Forumowiczów. Tak jak napisałem, wypoczynek zbliżającej się przerwy w pracy, powinien wypaść zdecydowanie korzystnie, dla większości Rodaków. Owszem, mogą być miejscami przelotne zjawiska typu deszcz czy burza, ale nie powinny być dokuczliwe.

Pora na krotochwilkę, z teki JIS.

OPINIA KRAKOWIAKÓW O ZYGMUNCIE NA KOLUMNIE

Że Kraków miałeś w dupie,

Za karę stoisz na słupie.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 8 sierpnia 2009, 04:59

Witam w sobotę, och większość towarzystwa może wreszcie rano POSPAĆ!! Ale nie za długo, szkoda prawdziwie pięknego letniego dnia. Polska troszkę na mapie radarowej przypomina pieguska, takie punkciki lokalnych chmurek, ale to nic groźnego, pogoda do jutra utrzyma się śliczna. Dzisiaj imieniny/urodziny miesiąca 08.08! Pora na krotochwilkę z teki mistrza JIS.

NATYCHMIAST

Nie odkładaj niczego na potem,

Gdy się spotkasz z ładnym kotem.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 9 sierpnia 2009, 04:05

Witam serdecznie w niedziele, 9 sierpnia. Pogoda prawdziwie niedzielna, choć Polska troszkę przypomina buzię pieguska, tak lokalnie występują chmurki, ale nie będą to uciążliwe długotrwałe zjawiska, psujące atmosferę Dnia Pana!

Zwykła porcja "podkasanej muzy"- czyli krotochwilka z teki mistrza JIS.

RAJSKA DEPESZA

Jabłek nie jadam,

Zmądrzałem

Adam.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 10 sierpnia 2009, 04:56

Przypuszczam, że duża część Rodaków, w ślad za filmowym bohaterem, pomyśli, powie dzisiaj "NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW" !! Dziś właśnie poniedziałek, 10 dzień sierpnia dla przeważającej części kraju piękna słoneczna pogoda, tylko lokalnie i to krótkotrwałe zjawiska typu deszcz, burza. Jak zwykle krotochwilka z teki mistrz JIS!

NIE TRAGIZUJ

Nie sądź,żeś winna mojej gehenny,

Brałem cię jako środek nasenny.

ps. ponieważ przez dzień lub ich kilka, sam nie wiem, nie będę miał dostępu do sieci, nastąpi przerwa w pobudce. PRZEPRASZAM!

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 11 sierpnia 2009, 09:51

NIE TRAGIZUJ

Złapalam ADseniora zaspał dzisiaj, może za duża dawka na raz Panie ADsenior?

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 12 sierpnia 2009, 18:04

KASIA pisze:

NIE TRAGIZUJ

Złapalam ADseniora zaspał dzisiaj, może za duża dawka na raz Panie ADsenior?

Oj Pani Katarzyno, Pani Katarzyno, ja wszak napisałem, że mnie nie będzie na forum, nie czytała Pani do końca mojego wpisu. Przed chwilką wróciłem i oglądam co tam nowego na forum!

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 13 sierpnia 2009, 04:38

"Ludzie, ludzie, jak ten czas leci, do nie do wiary wprost..." już czwartek i chwalić Boga, boć to dzisiaj TRZYNASTY!!!! Pogoda na krańcach południowych i północnych nieładna, szczególnie na południu, sięgając aż prawie do centrum, chmury, deszcz, mżawka.

By choć chwilkę rozweselić, pora na krotochwilkę z teki mistrza JIS.

Atrapa

Nie taki diabeł ogoniasty,

Jak by tego chciały niewiasty.

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 13 sierpnia 2009, 07:15

Witajcie Przyjaciele i miłujący Ojczyznę oraz Tradycje Narodu

Zapraszam na kawę i rozmowy w trosce o nasz kraj Polskę

Dzisiaj trzynasty sięrpień dwa dni przed ważnym świętem Polaków

i chodź dzień trzynasty zapisywał się w naszej historii najnowszej tragicznie /stan wojenny, zamach na Jana Pawła II/ to będzie nas też mobilizował do jeszcze większej

walki aby zachować wolność wewnętrzną Ducha Narodu i wolność zewnętrzną jako Narodu suwerennego niezależnego od jakichkolwiek nacisków zewnętrznych

Szczęść Boże na cały dzień

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 13 sierpnia 2009, 07:22

Przypominam, że piętnastego sierpnia w dzień Wniebowzięcia Najświętrzej Maryji Panny

i jednocześnie święto państwowe nieujarzmionej Ojczyzny Polski wywieszamy wszyscy

flagę biało-czerwoną ze wstążką podkreślającą święto Matki Kościoła.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 sierpnia 2009, 04:22

Piątek 14 sierpnia, dla większości naszego kraju będzie pogodny, tylko na krańcach południowo wschodnich, można się spodziewać niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Dzisiaj spotykamy się z kolejna paranoją, pomysł "mędrców" z trybunału konstytucyjnego. Ponieważ jutro, w sobotę przypada święto , ludzie pracujący NIE BĘDĄ MIELI WOLNEJ SOBOTY!!! - SIC !! /a co będą pracowali?/, dlatego też przysługujące im wolne, za sobotę odbierają dzisiaj. "POLSKA TO DZIWNY KRAJ" - /Zulu Gula/. Czas na codzienną krotochwilkę z teki mistrza JIS.

*** (Nawet mnisi...)

Nawet mnisi

Śnią o skromnisi.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 15 sierpnia 2009, 04:57

Dzisiaj 15 sierpnia ŚWIĘTO KRÓLOWEJ POLSKI!!! Ponieważ od północnego zachodu widać trochę chmur deszczowych, to może do produkowania się uzurpatorki Jej imienia, dotrą nad Bemowo! Pora na codzienną krotochwilkę z teki JIS, ponieważ tak wielkie święto Naszej Królowej, jak również dzień gdy przed laty, nasi Dziadkowie i Ojcowie, pogonili komuszą nawałnicę, co słusznie Żołnierze Polscy, uważają za swoje święto /nb. przed wojną zamiast święto Wojska Polskiego, obchodzony był Dzień Żołnierza - chyba ładniej/, niezbyt podkasana dzisiaj muza, adresowana do naszych wojaków!

Coś winien żonie?

I hołd

I żołd!

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 17 sierpnia 2009, 04:29

No i znów "nie lubię poniedziałków", no ale mimo to wszystkim miłym uczestnikom I UCZESTNICZKOM, tego forum, życzę by mogli przeżyć liczbę poniedziałków, zawarta w stu latach! Dzisiaj 17 sierpnia, pogoda w całym kraju ciepła słoneczna, już teraz o 5:22 wyraźnie pokazuje, że to lato w Warszawie 15 stopni. Oczywiście możliwe miejscowe obszary ze zjawiskami typu deszcz, ale będzie to przelotne. Pora na krotochwilkę z teki mistrza JIS.

UFORTYFIKOWANA

Zanim ściągnę z góralki dziesiątą spódnicę,

Cały mój zapał już idzie na nice.

ps. wczoraj, z przyczyn niezalażnych, nie mogłem rano korzystać z maszyny!

ODPOWIEDZ