Korzystanie z przeglądarki

Forum techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Korzystanie z przeglądarki

Post autor: Coltrane » 6 lutego 2014, 12:26

Chciałbym poruszyć tu temat tworzenia nowych wątków. Bo widzę, że pojawiają się nowe waki na tematy, na które były już wcześniej wątki. A zdarzało się, że ktoś założył nowy wątek dosłownie o tym samym tytule, i tak pojawiły się dwa wątki, które miały dokładnie ten sam tytuł, np. "Unia Europejska". Aby tego uniknąć, może skorzystać z przeglądarki, która jest po prawej stronie u góry. Wystarczy w miejsce słowa "forum" wpisać np. słowa "Okrągły Stół" i pojawią nam się wszystkie teksty i wątki na temat Okrągłego Stołu. Tylko uwaga : pojawią się odnośniki ze strony www.dlapolski.pl . My szukajmy w tych, gdzie na początku jest słowo forum, czyli forum.dlapolski.pl Wówczas unikniemy sytuacji tworzenia nowych niepotrzebnych wątków na tematy, na które były już wcześniej założone wątki. Wtedy nasze forum będzie bardziej przejrzyste.

Zdarza się też, że ktoś wrzuca do jakiegoś wątku tekst, zupełnie nie związany z tematem wątku, ale to już temat na odrębną dyskusję.

Co myślicie o mojej propozycji ?

A może uważacie, że lepiej tworzyć jeden wątek dla jednej informacji, dla jednego tekstu ? Wtedy nowe wątki będą pojawiać się jak grzyby po deszczu. Ale czy będzie lepiej, jak będzie jak najwięcej wątków ? Czy nie lepiej, aby wątków było mniej, ale aby były bardziej treściwe ? Jak ktoś ładnie powiedział, nie chodzi i ilość, ale o jakość. ;-)

ODPOWIEDZ