Czy wszystko gra?

Forum techniczne
sonia

Post autor: sonia » 27 czerwca 2009, 09:54

:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 27 czerwca 2009, 17:12

Pytanie do Administratora, ponieważ jestem nowym uczestnikiem tego forum, proszę o poinformowanie mnie o powodach wykluczenia z tego forum Panów Pstrąg i Skool? Z Panami tymi toczę ścierające się poglądy na forum Wprost od kilku lat, to dzięki Pstrągowi trafiłem na to forum, gdyż on podał na tamtym forum łącze do tegoż. W przeciągu kilku lat, na forum Wprost wykluczono dwie osoby, a tu już widzę wykluczenia? W motto macie napisane "wolność wypowiedzi" ale jedynie słusznych? Proszę o odpowiedź, gdyż w cenzurowanym forum, gdzie administrator skreśla wypowiedzi, bez wulgaryzmów ale sprzeczne z jego poglądami, nie mam zamiaru uczestniczyć.

Z poważaniem

AD Senior bjad@vp.pl

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 czerwca 2009, 19:02

adsenior pisze:Pytanie do Administratora, ponieważ jestem nowym uczestnikiem tego forum, proszę o poinformowanie mnie o powodach wykluczenia z tego forum Panów Pstrąg i Skool? Z Panami tymi toczę ścierające się poglądy na forum Wprost od kilku lat, to dzięki Pstrągowi trafiłem na to forum, gdyż on podał na tamtym forum łącze do tegoż. W przeciągu kilku lat, na forum Wprost wykluczono dwie osoby, a tu już widzę wykluczenia? W motto macie napisane "wolność wypowiedzi" ale jedynie słusznych? Proszę o odpowiedź, gdyż w cenzurowanym forum, gdzie administrator skreśla wypowiedzi, bez wulgaryzmów ale sprzeczne z jego poglądami, nie mam zamiaru uczestniczyć.

Z poważaniem

AD Senior bjad@vp.pl

Juz odpowiadam : w ostatnim czasie jakis osobnik, lub kilka osob pozakladalo ze 30 nickow, czym spowodowalo pewien zamęt na forum - w zwiazku z powyzszym postanowilismy nieco wyczyscic. Takze nie ma to nic wspolnego z ich niewlasciwym zachowaniem czy pisaniem przez nich wulgaryzmow.

Jeśli osoby wymienione przez Pana mają tylko ten jeden nick, to prosimy o ponowne zarejestrowanie sie tychze osob.

Z tym że jezeli sytuacja sie powtorzy, tzn. znowu ktos zacznie zakladac kilkanascie nickow, to oczywiscie nie omieszkamy zrobic czystki.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 27 czerwca 2009, 19:42

Dziękuję bardzo za odpowiedź, tak zauważyłem, że niektórzy na jednym forum zakładają kilka pseudonimów /nie nick-sic!/, zawsze mnie to bardzo dziwiło, gdyż ja na wszystkich forach, również na Kurierze Wileńskim, zapisuję się jako adsenior, tylko gdy z jakich względów jest to nie możliwe, w jednym przypadku jako ad senior, wiadomym dlaczego senior, natomiast AD to moje inicjały. Swego czasu, na forum Gazety Polskiej, gdy większość młodzieży usiłowała narzucić mi swój kanon kultury, a administrator, za fakt podawania łączy do co ciekawszych informacji zawartych w Naszym Dzienniku, groził mi wyrzuceniem, bez zastanowienia opuściłem takie "towarzystwo wzajemnej adoracji" Zaznaczam, że tylko ok. 2 lata temu pozwalałem sobie na agresję odpowiadać agresją, teraz po prostu ignoruję takich osobników, mówiąc gwarą młodzieżową "olewam ich". Jestem konserwatystą, nie znoszę zdziczenia obyczajów, dla mnie każdy uczestnik forum jest godzien miana człowieka, że nasze poglądy na różne sprawy będą różne? no to co szkodzi, wszak miałem dość tłamszenia i zmuszania do jednomyślności za czasów komuszych. Nie wiem czy młodzież zdaje sobie sprawę, że w okresie do 1956 roku, "uświadomiona część społeczeństwa" chodziła pod oknami i sprawdzała czy ktoś nie słucha RWE, lub nie śpiewa pieśni patriotycznych, a za pomoc lotnikom angielskim, jeńcom szkopskim, mój ojciec siedział i w okresie okupacji szkopskiej i w okresie okupacji rucholskiej i to w tym samym budynku więziennym. No ale może się za bardzo rozpisałem.

Na dzisiaj będzie dość tej maszyny, jutro rano, bladym świtem ponownie zasiądę przy klawiaturze. Dobranoc wszystkim Uczestnikom tego forum.

sonia

Post autor: sonia » 28 czerwca 2009, 10:57

:-)

sonia

Post autor: sonia » 28 czerwca 2009, 11:02

Ten uśmiech jest dla całego Naszego Forum i Jego Przyjaciół,pieknie napisał AD Senior

"uśmiech łagodzi obyczaje..." :) a ponieważ w sieci widać tylko litery a nie nasze uczucia,więc Usmiech ...dla Wszystkich

a dla Adminów ...wyjątkowy,bo są wielkimi pasjonatami pracy....:)

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 29 czerwca 2009, 04:00

Coltrane pisze:Ostatnio pojawil sie na naszym forum jakis schizofrenik ktory zalozyl w ciagu jednego dnia kilkanascie nickow, chyba prowadzi bardzo nudne zycie, skoro nie szkoda mu czasu na bawienie sie z nami w kotka i myszke

Panie Coltrane, a gdzie mój wpis z zapytaniem, na który Pan udzielił to wyjaśnienie, jak również mój wpis , odpowiedź na Pańskie wyjaśnienie? Czy to stała praktyka tego forum, taka manipulacja wpisami?

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 29 czerwca 2009, 04:04

A może ja, nie znający dokładnie obsługi tego forum, nie potrafię znaleźć? W takim przypadku przepraszam za złośliwostkę w poprzednim wpisie!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 29 czerwca 2009, 05:28

adsenior pisze:A może ja, nie znający dokładnie obsługi tego forum, nie potrafię znaleźć? W takim przypadku przepraszam za złośliwostkę w poprzednim wpisie!

Jaki wpis Panie AD Senior ? Nic nie wiem o Pańskim usuniętym wpisie ...

Chyba że coś przeoczyłem ... :-/

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 29 czerwca 2009, 06:20

Panie Coltrane, nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć mojego wpisu, w tym wątku, wpisu z zapytaniem, na które Pan bardzo szybko mi odpowiedział i następnie mojej odpowiedzi. Teraz są. Przepraszam za zawracanie głowy. Mam nadzieję, że jeżeli będę tak długo na tym forum, jak Pan, to też nie będzie mi stanowiło tajemnicy i trudności. Bo tak to jest co forum, to inne zasady konfiguracji. Życzę miłego dnia, mimo iż to poniedziałek.

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 5 lipca 2009, 13:32

Adminie, trzeba koniecznie wymienić wieko szamba, bo te chytre parchy znalazły sposób na wydostanie się na tut. forum.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

sonia

Post autor: sonia » 14 lipca 2009, 16:45

czy Wszystko gra?,chyba TAK,ale ponieważ upał

powalający

TO pozwolę sobie przesłać Drogim Adminom,pasjonatom pracy

dzban kryształowo czystej i zimnej jurajskiej wody,takiej

z pod samego serca Leśniowskiej Pani....:)

moze troszkę chociaż ulzy WAM w Waszej cięzkiej pracy...:)))

sonia

Post autor: sonia » 7 sierpnia 2009, 11:41

witam drogich i zapracowanych Adminów,czy wyswietlajacy mi sie tekst,mowiący o błedzie

po wrzuceniu "postu"jest normalnoscią>>>?serd pozdr moze upał tak dziala na

na Nasze internetowe "drogi :-)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 7 sierpnia 2009, 12:39

sonia pisze:witam drogich i zapracowanych Adminów,czy wyswietlajacy mi sie tekst,mowiący o błedzie

po wrzuceniu "postu"jest normalnoscią>>>?serd pozdr moze upał tak dziala na

na Nasze internetowe "drogi :-)

Ne to nie jest noormalką , trzeba sprawdzić czy chomiki nie zaatakowaly Soniu Twoich kabli.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 7 sierpnia 2009, 13:23

Soniu, mnie też wyskakuje czasami taki tekst. Tak być nie powinno, ale nie przejmuj się, albowiem tekst wchodzi na stronę, mimo pojawienia się tegoż komunikatu.

Jak pojawi się Admin, to na pewno to wyprostuje.

Pozdr.

ODPOWIEDZ