Poseł PiS chce strzelać do niewinnych ludzi

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Zablokowany
prawdziwypolak

Poseł PiS chce strzelać do niewinnych ludzi

Post autor: prawdziwypolak » 15 kwietnia 2011, 17:44

Poseł Pięta powiedział, że gdyby miał pepesze to by zrobił porządek na Krakowskim przedmieściu, Joachim Brudziński ubliża strażnikowi miejskiemu, Jarosław Kaczyński nie szarga pamięć po swoim wybitnym bracie - co się dzieje w PiS, że jest w niej tyle agresji i nienawiści, dokąd to nas zaprowadzi?
Prawdziwy Polak

Awatar użytkownika
Coltrane

Re: Poseł PiS chce strzelać do niewinnych ludzi

Post autor: Coltrane » 15 kwietnia 2011, 20:15

prawdziwypolak pisze:Poseł Pięta powiedział, że gdyby miał pepesze to by zrobił porządek na Krakowskim przedmieściu, Joachim Brudziński ubliża strażnikowi miejskiemu, Jarosław Kaczyński nie szarga pamięć po swoim wybitnym bracie - co się dzieje w PiS, że jest w niej tyle agresji i nienawiści, dokąd to nas zaprowadzi?
Jest takie powiedzenie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Twoje widzenie jest takie, jakie media kreują, dodajmy antypolskie media. I cóż mam Ci powiedzieć. Ja widzę to wszystko inaczej. Nie myślę antypolskimi mediami, telewizornią, gazetom wybiórczom, tvn-enom. Patrzę na to innymi oczyma niż Ty. I nie uważam, że w PiS-ie coś złego się dzieje. W Polsce mamy totalny syf, i to jest prawda. Ale to nie jest wina PiS-u. Nie wiem na kogo głosowałeś, ale uważam, że winę ponoszą ci co zagłosowali na PO, co udzieli swojego poparcia her Thuskowi i Khomorowskiemu-Szynukowiczowi. Jeden to potomek niemiecki, dla którego "polskość to nienormalność", a drugi to potomek czekistów, ludzi którzy ukradli nazwisko "Komorowski". To ci co udzielili im poparcia doprowadzają Ojczyznę do ruiny. I to jest prawda. Przypominają mi się demokratyczne wybory w Niemczech, gdy wielu otumanionych Niemców udzieliło poparcia Hitlerowi. I jak to się skończyło. Dla Europy to było 6 tragicznych lat. Zginęły miliony ludzi. Oto do czego prowadzą fatalne wybory. A co robi Platforma ? Doprowadza Polskę na skraj przepaści. Coraz więcej bezrobotnych. Ludzie nie mają pracy, nie mają za co żyć. Stoczniowcy nie mają pracy to her Thusk rozwalił Stocznie. Czy to tak trudno zrozumieć ? Górnicy nie mają pracy, bo zamknęli kopalnie. Itd. itd.

Wystarczy zobaczyć konsekwencje własnych wyborów. Za pół roku kolejne wybory. Komu udzielimy swego poparcia ? Czy tym którzy niszczą Polskę ? Czy prawdziwym Polakom ?

Zanim wybierzemy, to dobrze się zastanówmy, bo konsekwencje kolejnych wyborów mogą być dla Polski tragiczne.

To od nas zależy jaka będzie Polska .... Od Ciebie, ode mnie ...

I nie powtarzaj za marks-mediami, że to wszystko wina Kaczyńskich i PiS-u. To takie coś tylko dureń może powiedzieć. Ktoś kto rozumu za grosz nie ma.

prawdziwypolak

Post autor: prawdziwypolak » 15 kwietnia 2011, 21:19

Głosowałem na PiS, i co z tego? Obrzucasz błotem Tuska i Komorowskiego, jakbyś był choć w jednym procencie patriotą, to byś nie atakował głowy państwa a tak, jesteś jak Janusz Palikot, tylko bardziej wulgarny.

Głosowałem na Jarosława Kaczyńskiego, chociaż jego ojciec był zatwardziałym komunistą, który zdradził AK dla pięknej willi na Żoliborzu. Ty wymyślasz przodków Komorowskiego, rzekomych czekistów... ale nie widzisz, że babka Kaczyńskigo od strony matki była żydówką, dziadek urodził się na Ukrainie, zaś ojciec - Rajmund - prowadził szkolenia z manipulacji dla komunistów, za co z wdzięczności jego synowie zagrali w filmie w reżimowej telewizji.

Bronisz posła, który chce strzelać do ludzi, bo ma strzelać do wyborców PO, co z Ciebie za podły człowiek, Ty nie możesz być Polakiem! Jak już wspomniałem, jesteś gorszy od Janusza Palikota a każdy, kto popiera nawoływanie do strzelania do ludzi, jest nie tylko draniem, ale zwykłym pospolitym przestępcą. Tylko jakiś agent toleruje strzelanie do Polaków, zastanawiam się więc, kto jest Twoim mocodawcą?
Prawdziwy Polak

Zablokowany