Przełom w zarabianiu przez Internet !

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Zablokowany
busines
Posty:2
Rejestracja:28 kwietnia 2012, 10:39
Lokalizacja:AleksandrĂłw Kujawski
Przełom w zarabianiu przez Internet !

Post autor: busines » 28 kwietnia 2012, 11:32

Dzień Dobry wszystkim !

Na samym początku chciałbym poprosić moderatora, że jeżeli temat został założony w złym dziale, to aby został przeniesiony do odpowiedniego działu. Z góry bardzo dziękuje. Co do tematu.

Chciałbym każdej osobie powyżej 18 roku życia zaproponować możliwość zarobienia pieniędzy przez Internet dzięki pracy którą będziecie Państwo wykonywać. Zdaje sobie sprawę że polskie społeczeństwo pesymistycznie podchodzi do takiej formy zarobku ze względu na strach przed oszustwem, brakiem czasu bądź ambicji.

Nikt oczywiście Państwa do niczego nie będzie zmuszał, ja ze swojej strony przedstawię szczegółowy opis biznesu, Państwo to ocenią, skomentują i to Państwo podejmą ostateczną decyzje.

O biznesie :

- płacą od razu za wykonana pracę - zamieszczenie ogłoszenia
- nie trzeba nic kupować
- nie trzeba nic sprzedawać
- nie trzeba rekrutować
- zarabiasz praktycznie od momentu wejścia i zamieszczenia pierwszego ogłoszenia

Dla kogo jest ten biznes:

Zarówno dla mężczyzn jak i Kobiet(warunkiem jest ukończenie 18 roku życia). Dla ludzi którzy chcą zainwestować i w dużym stopniu powiększyć swój kapitał w krótkim czasie jak i dla tych którzy nie przewidują inwestycji z powodu braku funduszy(wielka zaleta firmy, zarabiamy od pierwszego dnia bez względu na inwestycję przy starcie).
Ja ze swojej strony poświecę tyle czasu ile Państwo będziecie potrzebowali aby pokazać cały proces od początku do końca. Ogłoszenie to skierowane jest do osób, których podejście będzie bardzo poważne, dla takich którzy będą wykazywali maksimum zaangażowania w chęć zrozumienia wszystkiego co mam danej osobie do przekazania. Nie wymagam żadnego wcześniejszego, specjalistycznego doświadczenia zawodowego. Wszystko co jest niezbędne sam Państwa nauczę. Każda osoba działa na własną rękę, swój rachunek. Nie jest wymagane prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Liczę na to, że postępowanie każdej osoby będzie miało na uwadze przede wszystkim dobro osób, z którymi będzie dana osoba pracowała, i które będzie wspierała w działaniu. To dla mnie najwyższa wartość.

Dla kogo nie jest ten biznes:

Dla osób, którzy od niechcenia chcą tylko dowiedzieć się o co chodzi, jeżeli nie wykazują minimum zaangażowania w sprawy, którymi się zajmują, jeżeli w ich postępowaniu nie liczą się z konsekwencjami dla drugiej strony, to takie podejście stałoby w sprzeczności z wartościami jakie moja osoba wyznaje. Gdybyś był taką osobą to ten program z pewnością nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast nie jesteś taką osobą napisz do mnie wiadomość, a skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe, byś mógł jak najszybciej zacząć zarabiać.

Tyle ile mogę teraz zdradzić to fakt, że procenty są 3 cyfrowe w perspektywie roku. Program daje możliwości nie tylko dla nastawionych na konkretny, jednorazowy zysk w ustalonym czasie, ale również dla osób zainteresowanych stworzeniem dochodu pasywnego. Wytłumaczę każdej zainteresowanej osobie jakie parametry mogą być optymalne dla danej osoby, stworzę razem z ową osobą plan długoterminowy zgodnie z potrzebami, by pasywny dochód był na poziomie jakiego dana osoba oczekuje a oprócz tego jeszcze wiele innych możliwości.

Po skontaktowaniu się ze mną drogą e-mailową, najkorzystniejszą opcją kontaktu po nawiązaniu współpracy będzie skype.

Zainteresowane osoby, które chcą poznać szczegóły proszę o jeden z poniższych kontaktów.

(adres)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2012, 18:50 przez busines, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 28 kwietnia 2012, 12:19

Panie Bogdanie, proponuję usunięcie tego powyższego wpisu. Oceniam, że to kolejny naciągacz internetowy!

busines
Posty:2
Rejestracja:28 kwietnia 2012, 10:39
Lokalizacja:AleksandrĂłw Kujawski

Post autor: busines » 28 kwietnia 2012, 12:44

Witam serdecznie !

Proszę mi powiedzieć dlaczego ludzie na przykład tacy jak Ty oceniają drugiego człowieka po treści ogłoszenia ? Jaki jest tego cel albo sens ? Prosze mi podać konkrene dowody snujesz taką tezę ?

Dlatego ze ogłoszenie jest takie tajemnicze ? Czy to po prostu Twoje sobotnie takie widzimisię ? Ogłoszenie jest w taki sposób skonstruowane aby w żaden sposób nie łamało regulaminu firmy gdyż firma z którą współpracuję nie zezwala na umieszczanie jej linków w ogłoszeniach, na forach, portalach, serwisach itp. Rozumiem że w jednych może to wzbudzać niepokój, ale ja zamierzam i będę nadal działał zgodnie z polityką firmy.

Druga sprawa nikt niczym nie ryzykuję, jedynie tym że otrzyma dawkę informacji na temat biznesu.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie !

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 28 kwietnia 2012, 12:52

Może Pan mi łaskawie przypomni, czy jesteśmy znajomymi z piaskownicy, czy też spod "budki z piwem"????

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: Przełom w zarabianiu przez Internet !

Post autor: Coltrane » 28 kwietnia 2012, 13:13

busines pisze:Na samym początku chciałbym poprosić moderatora, że jeżeli temat został założony w złym dziale, to aby został przeniesiony do odpowiedniego działu. Z góry bardzo dziękuje. Co do tematu.

Chciałbym każdej osobie powyżej 18 roku życia zaproponować możliwość zarobienia pieniędzy przez Internet
Niestety, ale zajmujemy się tutaj biznesem. Zdaje się, że trafiłeś pod zły adres.

Pozdr.

P.S. Oczywiście zgodnie z prośbą kieruję wątek do właściwego działu.

Zablokowany