Kalejdoskop

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 26 kwietnia 2013, 15:21

[center]
POLACY, SŁOWIANIE i PATRIOCI !!!

"UwSaNsO"
[/center]
Kształtuj swoje życie (jak)by było arcydziełem!
„Ceterum censeo Pactum esse delendum”

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 26 kwietnia 2013, 15:49

[center]POLACY, SŁOWIANIE i PATRIOCI !!!

Wojna ekonomiczna cz. I i II
25 kwietnia 2013, godz. 18:10 i 21:40

Radio Maryja
mec. Elżbieta Barys
(16,3 MB czas 1:11:35)
http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... zone18.mp3
(25,2 MB czas 1:50:15)
http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... ne2140.mp3

Obligatoryjność odsłuchania!!!
[/center]

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 26 kwietnia 2013, 17:10

Michaś pisze:Apel protestacyjny:
W tej chwili o. Rydzyk wypowiada się na antenie RM krytycznie o publikacjach w Gazecie Polskiej, gdzie sekowano biskupa Wielgusa i zarzucano o. Rydzykowi mijanie się z prawdą. Domagam się w tej sytuacji od Colcika by wycinał wszystkie przedruki z tej gazety obklejające mój Kalejdoskop.
Całym sercem popieram apel ''Michasia''.
Kto niszczy kapłana, tego zniszczy Bóg. Mam przypomnieć o Smoleńsku?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 26 kwietnia 2013, 17:15

Coltrane pisze:
Nie potrafisz żyć z nami w zgodzie - to wynocha stąd !
Trochę rozwagi. Przyjm wreszcie do swojej głowy, że nie wszyscy lubią pudrować kłamstwo i kłamczuchów. GP ma z Polską tyle wspólnego, co Papuasi z Eskimosami.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Dioskur

Post autor: Dioskur » 26 kwietnia 2013, 17:49

Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz dziś się kłócą, jutro się pogodzą; a nariobiony na tym forum smród zostanie. Dlatego lepiej go nie wytwarzać.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 26 kwietnia 2013, 19:46

Dioskur pisze:Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz dziś się kłócą, jutro się pogodzą; a nariobiony na tym forum smród zostanie. Dlatego lepiej go nie wytwarzać.
Robienie smrodu to specjalność wrogów Polski. Na naszym forum smród tzw. "narodowcy", którzy tak naprawdę z prawdziwymi narodowcami niewiele mają wspólnego.

Natomiast najwięcej smrodu robią antypolskie media, które wykorzystują takie sytuacje do jątrzenia i dzielenia Polaków. Takie działania mediów, to ich chleb powszedni. Mają nakaz z góry, aby nagłaśniać te konflikty.

A co robią na naszym forum ci, którzy podobnie myślą i postępują ? Co ciekawe, nam zarzucają pro-syjonizm (chociaż z żydami nie mamy nic wspólnego, a ja np. często krytykuję działania żydów w Polsce), a z nich na każdym kroku wyłazi rusofilizm.

Zauważ Dioskur, że ci nasi "narodowcy" nie przepadają ani za PiS-em, ani za o.Rydzykiem, ani za GP. Cóż więc robią na naszym forum ? :roll:

oxygen

Post autor: oxygen » 27 kwietnia 2013, 06:38

Coltrane pisze: Na naszym forum smród tzw. "narodowcy", którzy tak naprawdę z prawdziwymi narodowcami niewiele mają wspólnego.
Przed kilku laty dostałeś człowieku nową szansę od Opatrzności na lepsze życie. Czy z niej skorzystałeś , czy nie dokładnie wie Stwórca. Bluźniąc na ludzi, którzy potrafią więcej dostrzec od tych, którzy mają klapki na oczach wystawiasz sobie odpowiednie świadectwo.
Uważaj, zwłaszcza w kolejne wakacje, byś nie został tylko smrodem...

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 kwietnia 2013, 06:47

oxygen pisze:Przed kilku laty dostałeś człowieku nową szansę od Opatrzności na lepsze życie. Czy z niej skorzystałeś , czy nie dokładnie wie Stwórca. Bluźniąc na ludzi, którzy potrafią więcej dostrzec od tych, którzy mają klapki na oczach wystawiasz sobie odpowiednie świadectwo.
Uważaj, zwłaszcza w kolejne wakacje, byś nie został tylko smrodem...
Martw się o swoje życie cymbale, bo ty sam nie wiem jak skończysz. Mną się nie przejmuj.

I niech ci się nie wydaje, że wiesz więcej ode mnie. A nie pomyślałeś, że to ty masz klapki na oczach, i że jesteś jak ślepiec ?

My tu na forum mamy swoje poglądy, m.i. na kwestię smoleńską. Nie odpowiada ci nasze towarzystwo, nie odpowiadają ci nasze poglądy - to co tu jeszcze trzyma ? Czy ja latam za tobą, czy ty za mną ?

Uszanuj może nasze poglądy. I nie strasz mi tutaj jakimś smrodem. Patrz, abyś ty nie cuchnął tak, że wszyscy będą uciekać od ciebie.

Naprawdę, zajmij się lepiej swoim życiem, i odwal się ode mnie.

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 27 kwietnia 2013, 17:05

[center]POLACY!!!
Przerywam to opluwanie polskich patriotów w mym Kalejdoskopie i polecam chwilkę skupienia nad pięknem świata, które powinno zachwycać i skłaniać ku dobru, a nie obnażać ohydę grzechem pychy owładniętej duszy. Colcik - bez jaj!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 27 kwietnia 2013, 20:10

Coltrane pisze:Na naszym forum smród tzw. "narodowcy", którzy tak naprawdę z prawdziwymi narodowcami niewiele mają wspólnego.
Wystarczy, że mają dla nich sympatie, bo niby dla kogo? Dla pana Macierewicza i Kaczyńskiego? Kim oni są? Za co mam mieć do nich pozytywne ludzkie uczucie, abym ja jako zwykły szary Polak ufał tym judzicielom, kłamcom i lobbystom żydostwa na Polskę? Newiele ich rożni od pijaka Kwaśniewskiego, choć ten ostatni z racji stanowiska, mógł i wykorzystał to, by zaszkodzić bardziej

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 kwietnia 2013, 23:41

Endek pisze: Wystarczy, że mają dla nich sympatie, bo niby dla kogo? Dla pana Macierewicza i Kaczyńskiego? Kim oni są? Za co mam mieć do nich pozytywne ludzkie uczucie, abym ja jako zwykły szary Polak ufał tym judzicielom, kłamcom i lobbystom żydostwa na Polskę? Newiele ich rożni od pijaka Kwaśniewskiego, choć ten ostatni z racji stanowiska, mógł i wykorzystał to, by zaszkodzić bardziej
Zdecydowanie wolę Macierewicza czy Kaczyńskiego, niż oszołomów mieniących się patriotami, a z patriotyzmem mających niewiele wspólnego. Już Giertych pokazał, co to znaczy być "narodowcem". Oszust i hipokryta. Przez takich Giertychów ruch narodowy w Polsce stracił wielu zwolenników. W czasach gdy powołano do życia Ligę Polskich Rodzin, wielu Polaków wierzyło, że oto nareszcie mamy prawdziwych Polaków w Parlamencie. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna. Kierownictwo LPR tworzyli oszołomy ze SN (Stronnictwo Narodowe),i to oni doprowadzili do upadku i ostatecznego odejścia w niebyt LPR. Teraz trudno będzie odbudować zaufanie Polaków do partii narodowych.

Taki Macierewicz prezentuje się tutaj zdecydowanie lepiej. Jest bezkompromisowy i nie boi się mówić prawdy. Dzięki m.i. Macierewiczowi dowiedzieliśmy się (na falach RM) wielu ważnych dla nas Polaków informacji. Tacy ludzie jak Macierewicz, J.R. Nowak, Szaniawski, Bender (w odróżnieniu od takiego dajmy na to Romcia Giertycha) przekazali nam ogromną wiedzę na temat otaczającej nas rzeczywistości. Dzisiaj Macierewicz jest jednym z nielicznych, którzy walczą o prawdę smoleńską.

A co mówi taki R. Giertych ? Ostatnio nam wmawiał, że to Polacy zamordowali żydów w Jedwabnem ... To ma być Polak ?

Również ci, co zaprzeczają, że w Smoleńsku doszło do zamachu, czynią wiele szkody Polsce. Bezczelnie kłamią i sieją zamęt, broniąc bandytów przed oskarżeniami.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 29 kwietnia 2013, 13:31

Coltrane pisze:
Zdecydowanie wolę Macierewicza czy Kaczyńskiego, niż oszołomów mieniących się patriotami,
Podobne zachciewajki oraz opinie zaprzysięgłych przydupasów żydostwa, my Polacy mamy w głębokim poważaniu. Zniszczyliście Polskę i jest to proces już nieodwracalny. Czy dotarło to już do Ciebie?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 29 kwietnia 2013, 15:21

Endek pisze: Podobne zachciewajki oraz opinie zaprzysięgłych przydupasów żydostwa, my Polacy mamy w głębokim poważaniu. Zniszczyliście Polskę i jest to proces już nieodwracalny. Czy dotarło to już do Ciebie?
Hola hola kolego Endek. :roll:
W jaki sposób ja mogłem zniszczyć Polskę ??? :roll: Nie ja tutaj decyduję o tym, kto ma w Polsce rządzić, kto ma być premierem, kto ma być prezydentem, czy marszałkiem Sejmu, Senatu itd. itd. Te brednie to lepiej zachowaj dla siebie. Jedyne co mogłem zrobić to pójść na wybory i mądrze wybrać, i zawsze starałem się wybrać jak najlepiej, biorąc pod uwagę to co miałem do wyboru. Jak pojawiała się się Liga Polskich Rodzin, to głosowałem za LPR. Jak było referendum w sprawie wejścia Polski do UE, to głosowałem przeciwko.

A o ile sobie dobrze przypominam, to Ty olewałeś wybory.

Na forum cały czas piszę o zagrożeniach, a że do tzw. tumanów nie dociera, to inna kwestia.

I jeszcze jedno, może mi powiesz co powinienem był zrobić, aby nie zniszczyć Polski, Ojczyzny naszej ? Założę się, że żadnej realnej propozycji nie jesteś w stanie przedstawić.

I jeszcze raz Ci przypomnę, że ten na którego liczył elektorat patriotyczny, czyli Romuś Giertych zeszmacił się totalnie, i okazało się, że z niego taki oszołom, że po prostu brak słów. Nie lepiej wyglądają inni z tego samego obozu, którzy deklarują się jako patrioci, zwłaszcza ci, co wywodzą się ze Stronnictwa narodowego. Ile tam było agentury bolszewickiej, to tylko jeden Pan Bóg wie. Jak dotąd, to nie pojawił się w obozie patriotycznym prawdziwy mąż stanu, na którego mógłby zagłosować z zamkniętymi oczyma elektorat patriotyczny. Dziadek i ojciec Romusia poparli stan wojenny wprowadzony przez bandytę Jaruzelskiego. Dlatego też zawiedzeni Polacy, chcąc nie chcąc musieli w końcu poprzeć PiS (bo nic innego do wyboru nie mieli).

Dotarło do Ciebie ?

Nie masz nic konkretnego do zaoferowania, a bredzisz jak potłuczony.

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 29 kwietnia 2013, 16:02

[center]Króluj nam Chryste! [/center]

Endek, zakładając, ze Colcik nie łże jak z nut, wygłaszając te słowa:
„Jak pojawiała się się Liga Polskich Rodzin, to głosowałem za LPR. Jak było referendum w sprawie wejścia Polski do UE, to głosowałem przeciwko”.

– to musimy go zapytać, co się stało takiego traumatycznego w jego życiu, ze broni dziś tak zaciekle tośka maciera, tego KORnika i agitatora wpychającego z anteny RM poczciwe moherki do jUE, który jednocześnie z tej samej anteny w następnym roku agitował za bojkotem wyborów do PE by więcej jeuro-posłów od Geremka dostało się do brukselskiej szulerni na pokaźne renty z naszych składek do tego klubu masońskich ścierwojadów. Dlaczego też moralnego współsprawcę katastrofy smoleńskiej i zdrajcę podpisującego traktat lizboński - likwidujący suwerenna Polskę, dziś lansuje na bohatera narodowego – może nawet świętego na ołtarze – pomimo faktu, ze ten frankowski kurdupel i miłośnik licznych win z honorami reaktywował żydowską lożę BB, która ma za zadanie zniszczyć Radio Maryja i walczyć z kościołem katolickim w Polsce.
Czy w tym jego podwójnym „się się” nie kryje się koszerne łgarstwo?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 29 kwietnia 2013, 16:20

Michaś pisze:– to musimy go zapytać, co się stało takiego traumatycznego w jego życiu, ze broni dziś tak zaciekle tośka maciera, tego KORnika i agitatora...
Może skończ waść z wybiórczym traktowaniem moich tekstów, i czytaj cały tekst.
Tam znajdziesz odpowiedź.

I zapytam jeszcze : w czym ten Romuś Giertych jest lepszy od Macierewicza ?

Zablokowany