Kalejdoskop

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 1 maja 2013, 19:31

Coltrane pisze: Ma tutaj kolega Dioskur rację, pisząc że transformację przeprowadzili ci sami ludzie, którzy zarządzali w PRL, tyle ze uczynili to przy współudziale żydowskiej części KOR-u..
Ale obrzydliwie manipulujesz? Jakiej części żydowskiej KORu? Była tam jakaś część polska lub przynajmniej propolska? Kiedyś na Sadzie Ostatecznym wepchnę Ci w gardło kwity, które potwierdzają moje datki na RM. Brak Ci cywilnej odwagi przyznać , że Solidarność była taką samą agenturą jak PZPR z ta różnicą, że ci pierwsi weszli na rosyjskich bagnetach a drudzy za żydowskie dolary. Za pierwszych Naród Polski mial przyrost dodatni a za drugich ujemny i z tej pułapki nie ma już odwrotu. Solidarność zamordowała Naród Polski nie w katyńskim lesie i w obozie za drutem kolczastym, tylko metodą likwidacji środków utrzymania polskich rodzin.
Nasz Pan Jezus Chrystus, dobre drzewa nakazał rozpoznawać po owocach.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 1 maja 2013, 20:50

Endek pisze: Ale obrzydliwie manipulujesz? Jakiej części żydowskiej KORu? Była tam jakaś część polska lub przynajmniej propolska? Kiedyś na Sadzie Ostatecznym wepchnę Ci w gardło kwity, które potwierdzają moje datki na RM. Brak Ci cywilnej odwagi przyznać , że Solidarność była taką samą agenturą jak PZPR z ta różnicą, że ci pierwsi weszli na rosyjskich bagnetach a drudzy za żydowskie dolary.
Skończ waść te brednie na temat Solidarności. Obrażasz milion Polaków, którzy w tamtym czasie masowo wstępowali do Solidarności, aby obalić znienawidzoną komunę. Pisałem o tym wielokrotnie, ale do Ciebie jak do ściany. Zaślepiony jesteś czy co ?

Co do KOR, to co ? Wszyscy którzy przewinęli się przez KOR byli żydami ? Masz gdzieś potwierdzenie tego faktu ?

P.S. I nie strasz mnie tu Sądem Ostatecznym - martw się raczej o siebie.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 2 maja 2013, 07:28

Coltrane pisze:
Skończ waść te brednie na temat Solidarności. Obrażasz milion Polaków, którzy w tamtym czasie masowo wstępowali do Solidarności, aby obalić znienawidzoną komunę.
Mam w d.. wasze obrazy i odczucia, skoro to prawda. Dobrymi chęciami piekło wybrukowane. W ramach walki z komuną, zlikwidowaliście organizm Państwa Polskiego i uruchomiliście mechanizm likwidacji słowiańskiego narodu, zamieszkującego obszar od Bugu do Odry.
Świętej Pamięci Jędrzej Giertych to przewidział.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 maja 2013, 07:52

Endek pisze: Świętej Pamięci Jędrzej Giertych to przewidział.
Świętej pamięci Jędrzej Giertych poparł zbrodniarza Jaruzelskiego i jego stan wojenny wymierzony przeciwko narodowi polskiemu, więc nawet nie wymieniaj jego imienia.

Poza tym nie pisz "wy", bo ja tu piszę od siebie, i wyrażam swoją opinię.
Wmawianie mi, że to ja zlikwidowałem organizm Państwa Polskiego, i że to ja uruchomiłem mechanizm likwidacji słowiańskiego narodu - to jakieś totalne nieporozumienie. Nigdy nie byłem u władzy, nie byłem ani premierem, ani prezydentem, ani nawet doradcą jakiegoś tam Wałęsy. A to co piszę tutaj, to piszę z perspektywy Polaka, który bacznie przygląda się temu wszystkiemu, i ma wyrobione na ten temat zdanie. Nie byłem i nie jestem rusofilem, więc niejako nie mam klapek na oczach, i mogę szerzej widzieć rzeczywistość. Na forum bronię polskich wartości, polskiej tożsamości, Kościoła, kapłanów, życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Zdecydowanie sprzeciwiam się in vitro, małżeństwom homoseksualnym, adopcji dzieci przez gejów. Cały czas podkreślam, że świat został stworzony przez Boga, a nie że powstał w drodze jakiejś porąbanej ewolucji. Nigdy nie pisałem dobrze o Unii Jewropejskiej, zawsze podkreślałem że UE to CCCP-bis. Sporo też piszę o negatywnej roli żydów w Polsce, o próbie utworzenia Judeopolonii (jest tu wątek "Judeopolonia" wg książki Andrzeja Szcześniaka, który w swojej książce dość szczegółowo te fakty opisał - http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=2024 ).

Daruj więc sobie wmawianie mi jakichś urojonych fanaberii.

P.S. I jeszcze raz podkreślę, że jedyną drogą do naprawy Rzeczypospolitej jest powrót Polaków do Boga. Polacy odeszli od Boga, dlatego mamy to co mamy. Czyli totalną palikotyzację, i tworzenie "sodomy i gomory" w kraju, który od 1000 lat jest krajem wydawałoby się katolickim. Polska zawsze była przedmurzem chrześcijaństwa w Europie. Wystarczyło dwadzieścia kilka lat, aby ten stan diametralnie zmienić.

A do Unii to nas wprowadzili komuniści, o czym wspomniał Dioskur, i ma tutaj całkowitą rację. To Leszek Miller stał na czele tej hałastry, która wprowadzała Polskę do Unii. Poza tym było jeszcze referendum w sprawie wejścia do tego molocha, i Polacy sami zdecydowali, że chcą do tego badziewa wejść. Co więc tutaj Solidarność ma do rzeczy ? Czy to "S" kazała Polakom głosować za UE ??? :roll: Tłumaczenie że zostali oszukani, niczego tu nie zmienia. Polacy okazali się głupi w dniu referendum, i tyla. Mądrych było za mało, aby zatrzymać ten debilny pochód ku Unii. I to wszystko w temacie.

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 3 maja 2013, 15:39

[center]Polacy, Słowianie i Patrioci! [/center]

Dziś u komuchów i masonów wielkie świętowanie,
wiec ja sobie zrobię w automacie małe pranie,
bom biednym sąsiadom podarował pralkę Franię,
a dla Was zrobię tylko przedruk felietonu Waldiego,
bom na ten czas nie znalazł nic bardziej odpowiedniego.
Toż przecie Orla z czekolady Wam nie zaserwuje,
jak te koszerne i masońskie cuchnące chuje.

[center]Przez okna wlewały się czerwone dni[/center]

Dodano 03/05/2013, przez Waldemar Jan Rajca
....
Trzeci dzień euforii i propagandy. Po ”Dniu Pracy”, ”Dniu Flagi” – dzisiaj - „Dzień Konstytucji 3 Maja” - a tak naprawdę ustawy rządowej, której celem była zamiana sojuszy. Po cichu, bez obecności posłów, których nie powiadomiono.. Ustawa rządowa z 3 Maja 1791 roku nie przewidywała ani godła ani flagi.. Tymczasem 2 maja socjalistyczne państwo polskie obchodzi „Dzień Flagi”(???).. Miała być monarchia dziedziczna, po śmierci króla Stanisława Augusta Poniatowskiego - członka masonerii. Na tronie polskim miał zasiąść elektor saski - Fryderyk August. Nie stało się - nastąpiły rozbiory Rzeczpospolitej.. 1792. 1793. 1795.. Koniec I rzeczpospolitej pełnej agentów obcych dworów.. Dokładnie tak jak dziś.. Jedni służą Niemcom, inni Rosjanom, inni Amerykanom i Izraelowi.. Wszyscy służą wszystkim - byle nie Polsce.. Ten kto chce posłużyć Polsce w czymkolwiek - eliminowany jest z demokratycznej sceny politycznej.. Przy pomocy nagonki - na razie. I dlatego Polską rządzą jej najwięksi wrogowie przy pomocy służb specjalnych.. Niedługo wszyscy ministrowie to będą byli pracownicy MSW.. A propaganda będzie nam wmawiać , że to są ci najlepsi.. Gdyby chociaż rządzili w polskim interesie.. Ale dbają o to, żeby nic nie było w polskim interesie..

Przezabawnie obchodził „Święto pracy” pan Leszek Miller, cynicznie wierny idei czerwonej zarazy.. Jakiś młody człowiek, podobno absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (to teraz UJ jest kuźnią czerwonych kadr - i na to Królowa Jadwiga dawała pieniądze!) - czytał tekst propagandowy po cichu za plecami pana Leszka, a pan Leszek dokładnie ten tekst powtarzał głośno - ku radości gawiedzi zebranej i słuchającej z zapartym tchem wiecowego bełkotu.. Demokracja wymaga demagogów i populistów. Każdy demokrata musi wokół siebie gromadzić osobników, których należy nasączyć jak gąbkę - propagandową strawą - żeby nakarmić nią spragniony lud, okradany i oszukiwany - jak to w demokracji.. Muszą być trybuni ludowi, aktyw partyjny, i mnóstwo demagogii zalewającej zaćmione umysły, nawet przy pomocy suflera..

Ale co to za sufler jak go wszyscy widzą? W teatrze jest tak, że widz suflera nie widzi, a tekst musi być tłoczony bez przerwy.. Nie może być pustych przebiegów w postaci ciszy, która zagłusza ciągłość tekstu.. Podczas „Święta pracy” sufler pana Leszka Millera zagłuszał właściwą demagogię płynącą poprzez mikrofon, z ust pana Leszka Millera., który zawsze twierdził, że mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna - ale po tym - jak kończy.. Nie może sufler być ważniejszy od przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.. No nie może! I koniec! Bo przedstawienie się nie uda.. I się nie udało, bo wszyscy widzieli. Że sufler był ważniejszy od przewodniczącego tego teatru.. To tak, jak w dobrym urzędzie może się zdarzyć, że. zwykły referent bierze większe łapówki od naczelnika wydziału.. No, tak nie może być - w demokracji.. Każdy ma swoje miejsce zaklepane demokratycznie i biurokratycznie. W demokratycznym państwie prawnym opartym o demagogię, kłamstwo i permanentne obietnice.. Osadzone na lotnych piaskach iluzji..

Było wiele czerwonych flag. Bo następnego dnia było „Święto flagi”.. Biało-czerwonej, ale mimo wszystko częściowo czerwonej.. Nie ma już insygniów królewskich - jest robotnicza krew - jak to w państwie wesoło-ludowym.. Nie ma autorytetu króla - ale są „autorytety” samozwańcze, albo kreowane przez usłużne media.. Ci wszyscy gadający w telewizji i radio ”autorytety” od dwudziestu lat - to są propagandyści , a nie autorytety.. To urabiacze tzw. opinii publicznej. Żeby utrzymać więź z masami - tak jak twierdził Lenin. Żadna partia demokratyczna nie może utracić więzi z masami.. Bo będzie koniec demokracji.. Ile flag wczoraj rozdała władza, byleby tylko lud wprawić w wesołość?. Żeby panowała powszechna radość, że mamy demokratyczne państwo prawne, III Rzeczpospolitą pełną afer, niegodziwości, bezprawia, niszczenia przedsiębiorców, rozbijania rodzin, ataku na fundament tego w czym żyjemy od 1000 lat - na chrześcijaństwo. Rugowania go zewsząd.. Niech lud wiwatuje, na cześć bało-czerwonej flagi…. Był nawet orzeł z czekolady.. Byli aktywiści poparcia.. ”Orzeł może”.. Zbigniew Hołdys, Jacek Poniedziałek, Magda Umer ( Humer), Grzegorz Miecugow, Maria Peszek, Marek Kondrat, Jerzy Buzek, Marek Niedźwiecki.. Szkoda, że pan Grzegorz Miecugow nie przyniósł ze sobą chociaż jednego egzemplarza ”Budujemy socjalizm” - pisma, w którym pisywał jego tata - towarzysz Bruno Miecugow. I który podpisał haniebny Apel Krakowski, popierający sfingowany proces i wyroki śmierci dla księży Kurii Krakowskiej..

Pani Magda Umer też mogła by coś pamiątkowego przynieść.. Adam Humer - to brat jej taty - Edwarda Humera.. Obaj zbrodniarze stalinowscy.. Jest taki film pani Aliny Czerniakowskiej ”HUmer i inni”.. Warto obejrzeć.. Ojciec tych dwóch zbrodniarzy – Wincenty - został zastrzelony z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego.. Pan Adam Humer przybył do Polski z dalekiego kraju - USA.. Nie wiem czy miał przy sobie czerwoną flagę - ale był komunistą z krwi i kości.. Cała rodzina Humerów - to jeden wielki komunizm.. Pani Magda maszeruje w zgodnym, kroku z innymi – których pełno jest w naszym życiu społeczno-politycznym i demokratycznym. Rządzą dzieci komunistów stalinowskich.. Pani Magda Umer kończyła słynne liceum im. Gotwalda w Warszawie, gdzie uczyły się dzieci partyjniaków i ubeków.. Takie czasy widocznie.. Dwaj bracia – Edward i Adam dostali wyroki śmierci od podziemia - ale nie zostały wykonane..

Pani Jezus Maria Peszek wprost zieje z nienawiści do chrześcijaństwa, nienawidzi naszej tradycji i polskości.. Dziwi mnie w tym towarzystwie pan Marek Niedźwiecki - duże dziecko muzyczne, które do tej pory nie mieszało się w politykę.. Poznałem go w roku 1981 - podczas mojej praktyki w programie III Polskiego Radia.. Widocznie partia wzywa już ostatnie posiłki do walki o III Rzeczpospolita, która chyli się ku upadkowi. I do walki z ksenofobią antysemityzmem, rasizmem i patriotami polskimi… Bo przecież ci co rządzą Polską - to nie patrioci. No i pan Zbigniew Hołdys, którego – swojego czasu pani Julia Pitera, jak jeszcze należała do partii prawicowej - Unia Polityki Realnej - zachwalała mi go jako „prawicowca”. Tak! To jest człowiek ”prawicy”. Tylko co robi w tym lewackim towarzystwie?. Zresztą razem z panią Julią Piterą?

W czasie gdy wprowadzano w Rzeczpospolitej ”święto flagi”, w roku 2004 władza państwowa likwidowała polską flagę na tablicach rejestracyjnych samochodów i na dokumentach(??) Czy to przypadek? Na tablicach rejestracyjnych nie ma już flagi, ale po ulicach można z flagą sobie pochodzić, i pomachać - byleby nie krzyczeć, że Polska już nie jest suwerenna.. I flaga nie jest już nam potrzebna.. Chyba, że ktoś chce uprawiać ”grillowy patriotyzm.”. Na ten zawsze jest miejsce…
Dzisiaj „Święto Konstytucji 3 Maja”, która nie przewidywała flagi i godła.. Wszystko pomieszali - wszystko zakłamali.. Nie uczestniczę w tym cyrku!
Nie mój cyrk - nie moje małpy!

PS.
Polecam – jak zwykle co roku - mój tekst o „konstytucji 3 Maja”.

[center]Konstytucja 3 Maja - próba zamachu stanu[/center]

Dodano 02/05/2013, przez Waldemar Jan Rajca
....
Każdego roku przy okazji państwowego Święta Konstytucji 3 Maja, środki masowego zakłamania opowiadają o niej nieprawdopodobne wprost bajki: że postępowa, że demokratyczna, że pierwsza w Europie, niepowtarzalna, gdyby weszła w życie, to Rzeczpospolita byłaby krajem miodem i mlekiem płynącym..

Pojęcie konstytucji po raz pierwszy zostało wprowadzone przez Arystotelesa przy podziale na ustroje: zdrowe ( monarchia) i zwyrodniałe (demokracja, tyrania, oligarchia).

W Rzymie, według wizji filozofów stoickich, rządy miały być organizowane i sprawowane zgodnie z zasadą uniwersalnego rozumu i odzwierciedlać uniwersalna konstytucję.

Średniowieczni myśliciele chrześcijańscy, głosząc panowanie Boga nad światem, widzieli zamiast ludzkiej konstytucji - państwo ziemskie zorganizowane w ramach monarchii, gdzie wszyscy, od papieża poprzez pomazańca Bożego (króla), arystokracje i lud, są posłuszni obowiązkom Bożym (10 przykazań).

Po reformacji Hobbes, Lock, Rousseau (ten to był zupełny szaleniec lewicowo-komunistyczny!) – lansowali teorię tzw. umowy społecznej. Odbieramy ludziom ich przyrodzoną wolność (od Boga), a w zamian dajemy bezpieczeństwo, które ma zapewnić ziemski rząd.

Rewolucja Antyfrancuska (1789) wprowadziła pojecie „obywatela”, uzależnionego od biurokratycznego państwa, a nie od Boga, jako autorytetu dla istoty ludzkiej.

Ustawa rządowa z 3.05.1791 roku została zredagowana w tajemnicy przez Stanisława Augusta Poniatowskiego (członek loży masońskiej „Pod trzema hełmami” od 1777 roku), Ignacego Potockiego (Wielki Mistrz Masonerii), Hugona Kołłątaja – wielkiego orędownika idei oświeceniowej – rozum zamiast woli Boga.

Wbrew regulaminowi obrad nie zapoznano wcześniej Izby Poselskiej z jej projektem. I nie zawiadomiono o tym wszystkich posłów, w wyniku czego w Sejmie pojawiły się tylko 182 osoby na 513 należących do jego składu (!!!).

Ustawa Rządowa pozbawiała prawa głosu tzw. szlachtę gołotę (i słusznie!), bo wisiała ona u klamek magnatów na sejmikach – za pieniądze – głosowała tak, jak jej kazano. (ach ta demokracja!).

Likwidowała więc demokrację gołotowo – szlachecką, ograniczając prawo głosu do szlachty, posesjonatów i duchowieństwa. (w sumie około 20 % ludzi).

Nie była więc Konstytucja 3 Maja, ani demokratyczna, ani postępowa. Wprowadzała monarchię dziedziczną, gdzie na tronie polskim miał zasiąść elektor saski Fryderyk August, po śmierci Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Ustawa Rządowa 3 Maja likwidowała unię z Litwą, wprowadzała pensje dla biskupów ze skarbu państwa (uzależniała kościół od państwa – to co ma obecnie miejsce we Wspólnotach Europejskich!), uznała religię katolicką za religie panującą, a jednocześnie zagwarantowywała tolerancję wyznaniową (taki ówczesny ekumenizm!).

Konstytucja 3 Maja skończyła ze wspaniałą zasadą powszechnej zgody wszystkich (liberum veto!), które obowiązywała w Polsce (i słusznie!) około 300 lat – i wprowadziła zasadę większości podczas głosowania w Straży Praw.

Gdyby dzisiaj w Sejmie obowiązywała zasada powszechnej zgody (liberum veto), jeden porządny poseł, o zdecydowanych prawicowych poglądach np. z Unii Polityki Realnej, zablokowałby wszystkie te głupie ustawy, których setki przegłosowała Izba w ciągu ostatnich 19 lat!!!!

Ustawa Rządowa, oczywiście nie była pierwsza w Europie. W 1505 roku uchwalono konstytucję Nihil Novi w Radomiu, w 1790 roku we Francji uchwalono Konstytucję Cywilną Kleru, a w Anglii do tej pory nie ma żadnej konstytucji i Wielka Brytania ma się zupełnie nieźle, jeśli chodzi o prawo… Bo jest jeszcze niewybieralna Izba Lordów.. Ale wkrótce masoneria zrobi ją wybieralną… i za jakiś czas – dzięki demokracji w Izbie Lordów – rozwalą resztki zdrowego rozsądku prawnego…

Do Ustawy Rządowej wpisano zdanie: „Wszelka władz społeczności ludzkiej początek swój bierze z woli narodu”(!!!)

Św. Paweł w grobie się przewraca, bo całe życie twierdził, że „wszelka władza pochodzi od Boga!”

Konstytucja 3 Maja kończyła z nazwą Rzeczpospolita, nowa forma państwowości nie miała mieć, ani godła ani flagi!!!

A propos flagi: 3; lata temu Sejm uchwalił, że dzień 2 Maja będzie Dniem Flagi Narodowej; dwa lata temu Prawo i Sprawiedliwość rozdało na ulicach 15 000 flag polskich…. Akurat w dniu (Dzień Polskiej Flagi!), gdy tymczasem wszedł w życie unijny przepis o likwidacji polskiej flagi na unijnych tablicach rejestracyjnych samochodów…To są spryciarze! Trwa powolny proces likwidacji Państwa Polskiego, a oni dla zamydlenia sprawy rozdają na ulicach polskie flagi! Majstersztyk!

Państwo Polskie jest w stanie likwidacji, tak jak ponad 200 lat temu…

Było wiele politycznego krzyku mającego zasłonić nadchodząca tragedię.. 14 maja 1792 roku zawiązała się Konfederacja Targowicka (13 magnatów, wśród nich Branicki, Rzewuski i Potocki). która w oparciu o armię Katarzyny II (4ooooo wojska!) zapobiegła zmianie sojuszy, ale doprowadziła w rok później do II rozbioru między Rosję i Prusy (200 000 wojska!).

Urobiona wersja historii przedstawia Konfederację Targowicką jako zdrajców ojczyzny, bo bronili związków Polski z Rosją; a tych co chcieli przyłączyć Polskę do Prus, stawiając na czele Sasa Fryderyka Augusta – nazywa się bohaterami!!! O ironio losu!

Król Prus Fryderyk Wilhelm II nie kiwnął w sprawie polskiej nawet palcem. Król Stanisław August Poniatowski w końcu przystąpił do Konfederacji Targowickiej (miał 60 000 żołnierzy). Obliczył sobie, że nie ma to szans powodzenia…

W ówczesnej sytuacji politycznej gwałtowna zmiana sojuszy z Katarzyny II (Niemka zresztą!) na Fryderyka Augusta Sasa była szaleństwem politycznym!!!!

Ustawa Rządowa 3 Maja, była tylko próba zmiany sojuszy – nie miała nic wspólnego z niepodległością Rzeczpospolitej!!!

Podobna sytuacja miała miejsce w 1989 roku. Tym razem zmiana sojuszy udała się.. masonerii… bo Konstytucja 3 Maja to produkcja też masonerii polskiej powiązanej z francuską!

Porzuciliśmy więc Moskwę na rzecz Brukseli. Stronnictwo Pruskie okazało się wyjątkowo mocne przy poparciu rządu USA, a Rosja zbyt słaba, by nas utrzymać… Oczywiście ja osobiście jestem za niepodległością Polski, ale Polska wkrótce stanie się prowincją Wspólnot Europejskich, w przyszłości Unii Europejskie zarządzanej przez Komisję Europejską z głównym rozgrywającym – Niemcami…

USA popierały Polskę , aby ta weszła do Wspólnot Europejskich, bo jest to w interesie USA!!! – przeciw Federacji Rosyjskiej … ale nie w interesie Polski!!!

Z niepodległością możemy się pożegnać, mieliśmy ja przez 15 lat do 1 maja - 2005 roku…. Teraz tylko gorzej w tym zakresie…

Jak biurokracja, przepisy, rządy Brukseli dadzą nam w kość - to zobaczymy!

Ciekawe, że po II Wojnie Światowej, Alfred Lampe ( działacz agenturalnego Związku Patriotów Polskich) głosił konieczność pogodzenia i łączenia dwóch świąt: 1 Maja – jako święta internacjonalnego z 3 Maja jako święta Polaków. Do pomysłu Lampego dokooptowano 2 Maja (Święto flagi!) – tworząc długi weekend ku radości gawiedzi.

Być może wkrótce, wobec walca „europejskich” przepisów, podatków i „dopłat” – jak mówi Mikołaj Davila – „przeżyje tylko to, co umie pełzać”….

I w tych czasach nie ma żadnych zdrajców, mimo, że oddali nas pod kuratelę obcych… Nieprawdaż?

A PiS.. nawet nie kwapi się do likwidacji tego idiotycznego komunistycznego święta - jakim jest 1 Maja..

No to niech się Święci 1 Maja.. .towarzysze …
Kształtuj swoje życie (jak)by było arcydziełem!
„Ceterum censeo Pactum esse delendum”

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 3 maja 2013, 16:00

[center]Króluj nam Chryste!

Maryjo, Królowo Polski, wyjednaj nam łaskę Intronizacji!

http://gloria.tv/?media=438323

Maryjo, Królowo Polski, wyjednaj nam łaskę Intronizacji!
[/center]

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 6 maja 2013, 01:27

[center]Polacy, Słowianie i Chrześcijanie!
Rosną mury do góry filii
Jad Waszem w Toruniu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fV6Ht0V8 ... r_embedded [/youtube][/center]

Czarne tablice w kaplicy pamięci będą na dwu ścianach przytwierdzone złotymi kapslami.
Oto słowa pana architekta w dwudziestej minucie wywiadu:
"Głównie, centralnym elementem, najważniejszym świątyni są ściany, które widzimy od centralnej przestrzeni, czyli po lewej stronie i po prawej stronie są duże płaszczyzny, które będą pokryte, znaczy będą przykręcane, polerowane z czarnego granitu tablice z 1000 nazwisk osób, które ratowały drugiego człowieka w czasie II wojny światowej".

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 6 maja 2013, 08:18

Michaś pisze:Polacy, Słowianie i Chrześcijanie!
Rosną mury do góry filii
Jad Waszem w Toruniu.
Polacy Katolicy !

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do działa Michasiowatego na naszym forum ?
Oto "Polak, patriota, słowianin" Michasiowaty z pogardą wypowiada się o Świątyni "Wotum wdzięczności Bogu za Jana Pawła II" nazywając ją "JAD WASZEM". Przypomnijmy, iż Jad Waszem to instytut w Izraelu poświęcony żydowskim ofiarom Holokaustu, założony w 1953 roku w Jerozolimie na mocy Ustawy o Pamięci, przyjętej przez izraelski parlament Kneset.
Tym samym Michasiowaty wrzuca o.Rydzyka i jego dzieła do jednego wora z żydami. Przypomnę, iż na naszym forum Michasiowaty nie omieszkał skrytykować wszystkie dzieła o.Rydzyka, a więc : Radio Maryja, Nasz Dziennik, Telewizję TRWAM, Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej, i oczywiście samego o.Rydzyka, nazywając go zdrajcą, a jego dzieła masońskimi dziełami. Oczywiście Michasiowaty nie pozostawił też suchej na największym z Polaków ostatniej dekady, czyli na Janie Pawle II.

Jakby tak przyjrzeć się tekstom Michasiowatego i porównać je z tekstami z Gazety Wybiórczej, to zobaczymy że w swoim przekazie niewiele one się różnią. Oto więc ten, który kreuje siebie na "Polaka patriotę, słowianina, a ostatnio i na chrześcijanina", i udając Narodowca, robi krecią robotę, totalnie jątrząc i mącąc, poprzez podkopywanie zaufania do o.Rydzyka i jego dzieł. To co tu robi to uzupełnienie tego co na codzień robi Gazeta Wybiórcza Szechtera.

Pytam jeszcze raz : czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do działań Michasiowatego na naszym forum ? Bo ja już nie. Dostało się o.Rydzykowi od Michasiowatego dosłownie za wszystko, za wszystkie jego dzieła. Michasiowaty nie oszczędza o.Rydzyka, pokazując go w najgorszym świetle. Nigdy też nie stanął w obronie Telewizji TRWAM.

Dlaczego o tym piszę ? Ano dlatego, aby wyczulić Was na jego działania w innych miejscach w internecie. Tak właśnie działają szuje, udający Polaków-patriotów. Podkopywanie zaufania, dzielenie, jątrzenie, mącenie.

Uważajcie więc drodzy Rodacy na działania tych, co mienią się "patriotami" "narodowcami", nie dajcie się nabierać na ich pełne obłudy i hipokryzji teksty. Ci ludzie nie mają skrupułów. Nie wiem w czyim imieniu działają, ale robią bardzo złą robotę dla Polski.

Nie dziwcie się więc, że Polacy nie mogą się zjednoczyć, aby wspólnymi siłami pokonać wroga, który niszczy nam Ojczyznę i Kościół. Przez takich właśnie kretów, których niestety, wszędzie jest pełno. Teraz zastanawiam się nad rolą Giertycha w tym wszystkim. To co ostatnio ten pan wyczynia, pokazuje nam, że to co robił wcześniej, to było fałszywe działanie. Robił z siebie narodowca po to by jątrzyć, dokładnie tak samo jak Michasiowaty.

Rodacy, w trudnych czasach przyszło nam żyć. Wszędzie pełno wrogów, szpicli. Wchodzą gdzie się da - to jest właśnie ta sowiecka szkoła. Wszędzie pełno różnej maści agentów. Zauważyliście chyba jak ci nasi narodowcy ciągną za ruskimi ? Rusofile całą gębą.

Ale nie traćmy nadziei. W końcu z Bożą pomocą zwyciężymy. Musimy tylko zaufać. I wziąć do ręki różańce. Z Maryją, Królową Polski nie przegramy !

Z Panem Bogiem !

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 6 maja 2013, 08:32

Ale nad czym się Admin szanowny zastanawia?
To oczywista obraza uczuć religijnych.
Ponieważ Michaś skrywa się pod nickiem, zbędny trud ze zgłoszeniem sprawy do prokuratury, ale Admin szanowny może usunąć obraźliwy wpis, a inkryminowanego zabanować.
Po to takie narzędzia wymyślili informatycy.
Nie bójmy się z nich w obronie czci i wiary korzystać.

Śmiało, Adminu!
Nie będzie Michaś pluł nam w twarz!!!

oxygen

Post autor: oxygen » 6 maja 2013, 08:36

Michaś pisze:[center]Polacy, Słowianie i Chrześcijanie!
Rosną mury do góry filii
Jad Waszem w Toruniu.

Kroją się nowe miejsca pracy dla przewodników koszernych 'pielgrzymek', bowiem Franciszkanie wyprzedzając budowę świątyni otworzyli szkołę hebrajskiego.
http://www.wsfh.edu.pl/
To się nazywa sprawne skoordynowanie zamierzeń!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 6 maja 2013, 08:42

oxygen pisze: Kroją się nowe miejsca pracy dla przewodników koszernych 'pielgrzymek', bowiem Franciszkanie wyprzedzając budowę świątyni otworzyli szkołę hebrajskiego.

To się nazywa sprawne skoordynowanie zamierzeń!
Przydupasów też nie brakuje.

Aniu masz rację z tym banem. Tylko trzeba wyczulić Polaków że takich Michasiowatych wszędzie jest pełno. Oni nie tylko na naszym forum działają. Oni i ich przydupasy. Tego nie unikniemy. Przecież Kościół jest opluwany już od dawna. To nie nowość. Tylko pytanie : co my katolicy możemy tutaj zrobić ? Banowaniem tego opluwania nie zatrzymamy. Działania różnej maści Michasiowatych są skoordynowane, oni działają dosłownie wszędzie gdzie się da. Wykorzystują internet do jątrzenia, mącenia, i w efekcie do dzielenia Polaków. Czy ktoś widział ażeby Michasiowaty nawoływał do jednoczenia się ponad podziałami ? Przenigdy. Wręcz odwrotnie. Jątrzy ile wlezie. Typowe sowieckie działania.

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 6 maja 2013, 08:57

Wszystko dlatego, że katolicy sobie na to pozwalają.
A przecież Jezus, jak zaszła potrzeba, bez ceregieli przepędził kupców ze świątyni.

Obrazek

Gdyby każdy pilnował czystości na swym maleńkim podwórku, cała Polska byłaby czysta, nieprawdaż?

Warto zastosować czasem w mikroskali słowa Józefa Becka.
Wczoraj była rocznica. W 1939 - Minister spraw zagranicznych odrzucił w przemówieniu sejmowym żądania Niemiec włączenia Gańska do III Rzeszy i wyznaczenia eksterytorialnych linii komunikacyjnych.
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na pokój zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/sepbDGP964A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mamy swoje terytorium w mediach. Jest niewielkie. Nie dość że nie chcą nam przydzielić należnego miejsca na MUX1, to jeszcze na naszych mikrodziałkach syfią i chcą je przejąć, a przynajmniej zohydzić je czytelnikom.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 6 maja 2013, 09:08

AnnaE pisze:Wszystko dlatego, że katolicy sobie na to pozwalają.
A przecież Jezus, jak zaszła potrzeba, bez ceregieli przepędził kupców ze świątyni.

Gdyby każdy pilnował czystości na swym maleńkim podwórku, cała Polska byłaby czysta, nieprawdaż?

Mamy swoje terytorium w mediach. Jest niewielkie. Nie dość że nie chcą nam przydzielić należnego miejsca na MUX1, to jeszcze na naszych mikrodziałkach syfią i chcą je przejąć, a przynajmniej zohydzić je czytelnikom.
Wszystko to prawda Aniu.
Wystarczy przyjrzeć się działaniom Michasiowatego i jego przydupasów na naszym forum. Przecież oni właśnie to robią ! Chcą nam wszystko zohydzić ! Podłość Michasiowatego nie zna granic. Podkopuje i zohydza na każdym kroku zaufanie do o.Rydzyka i jego dzieł !

oxygen

Post autor: oxygen » 6 maja 2013, 13:59

AnnaE pisze:

Warto zastosować czasem w mikroskali słowa Józefa Becka.
Wczoraj była rocznica. W 1939 - Minister spraw zagranicznych odrzucił w przemówieniu sejmowym żądania Niemiec.
Wątpliwej jakości podajesz Anno przykład osoby J. Becka- żydomasona względem społeczności katolickiej. Ten Twój bożyszcze polityki doprowadził do tego, że po 1 miesiącu padło 2 w Europie państwo katolickie, a jego kwiat inteligencji został wyrżnięty przez okupantów i nie odbudowany do dnia dzisiejszego, bo poza nielicznymi wyjątkami Polska dysponuje inteligencją z obcym rodowodem. Daruj sobie więc te nauki, w jaki sposób mają katolicy postępować, bo dobrymi radami jest piekło wybrukowane.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2013, 09:03 przez oxygen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 6 maja 2013, 14:33

oxygen pisze:Wątpliwej jakości podajesz Anno przykład osoby J. Becka- żydomasona względem społeczności katolickiej. Ten Twój bożyszcze polityki doprowadził do tego, że po 1 miesiącu padło 2 w Europie państwo katolickie, a jego kwiat inteligencji został wyrżnięty przez okupantów i nie odbudowany do dnia dzisiejszego...
Taa, zasługą J.Becka jest : 6 lat okupacji, Katyń, obozy koncentracyjne, łagry sowieckie, wywózki na Syberię, oraz 40 lat komuny bolszewckiej w Polsce po zakończeniu działań wojennych, czyli oddanie Polski pod "kuratelę" bolszewików, których nasi "narodowcy" tak uwielbiają, że ich rusofilstwo wyłazi nemal z każdego tekstu. Czynią oni ukłon w stronę bandyty Jaruzelskiego, a takich ludzi ludzi jak : Piłusudski, J.Beck, Kukliński, Szaniawski itd. itd. o najgorsze rzeczy oskarżają. Ot prymitywne prostackie myślenie.

A może by przypomnieć mu Porozumienie Jałtańskie na mocy którego trzech masonów : Stalin, Churchill i Roosevelt ustalili, że Stalin przejmuje pod swoją opiekę m.i. Polskę. Była to niejako zdrada. Oddano Polskę na pastwę losu tyranowi Stalinowi. A wiedzieli oni doskonale co to za bandyta. Przypomnijmy też temu oxygenowi fakt wypowiedzenia wojny Niemcom przez Francję i Anglię, do której to żadne z tych państw nie przystąpiło. Zupełnie inaczej potoczyłyby się losy Polski i całej Ruropy, gdyby te państwa zaatakowały Niemcy. Przypomnijmy mu też Pakt : Ribentrop-Mołotow ...

Ale nie, wszystko to wina J.Becka ...

Bez komentarza.

Zablokowany