Kalejdoskop

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 maja 2008, 10:43

Prawdziwi Polacy i prawdziwi Patrioci

i tym sposobem dowiadujemy się że faszysta Benito Mussolini cieszy się u osobnika piszącego pod szyldem "Michaś - u pani Ani" wielkim szacunkiem i poważaniem, teraz wszyscy doskonale rozumieją skąd u Michasia taka nienawiść do "szambonurków" i "moherowych beretów" ;)

jak wszyscy pamiętają włoscy faszyści nosili czarne koszule z niebieskimi krawatami, krótkie zielone spodenki i BERETY z czarną kitą .... i tym można takich Michasiów odróżnić od moherowych beretów ;P

a oto co znalazłem na blogu Wierzejskiego :

Włoscy faszyści wierzyli w Boga i bronili Watykan przed koszerną socjalistyczną młodzieżówką. (podpisano : Terminator) ....

Co wy na to szanowni Polacy i Patrioci ?

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 8 maja 2008, 11:20

Co wy na to szanowni Polacy i Patrioci ?

NIe wiem kto się może odezwać (,Polacy i Patrioci ) , ale co do Terminatora sprawa jest jasna, ee, daj sobie z nim spokój. Ja tak myślałam o nim od początku .

Tylko , byłam ciekawa jak z blska wygląda faszysta. O nich tyle słyszałam, ale takiego skrajniaka zobaczyć to trzeba mieć szczęście .Zrobić zdięcie i i ostrzec dzieci by nie szŁy jego śladem.

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 8 maja 2008, 12:29

Polacy i Patrioci, zobaczcie jakaż to pokrętna i zarazem prostacka natura u tego szambonurka Colcika. Ten parchaty agencik próbuje rozpaczliwie wybrnąć z kompromitującego pomylenia nazistów z faszystami i postanowił mi imputować miłość do Benita i jego koszernej Racheli. Taką logiką może jedynie talmudysta się kierować, który hucpę ma wpisaną do genetycznej spiralki. Dla poszerzenia frontu swych obrońców sugeruje, że me empatyczne pochylenie się nad poczciwymi moherkami i tak bezgranicznie ufającymi zdrajcy ojDyrowi, to musi być dowód mej nienawiści do nich. Nienawiść nawet wobec Colcika jest mi uczuciem obcym, bo takiego szambonurka tym uczuciem mógłbym nobilitować do szlachetnej roli przeciwnika godnego spotkania na ubitej ziemi.

A ta PiSuaresa ma coś ze swego krajana, Wenderlicha, bo jego uroda rzuciła się jej na całokształt odwzorowania intelektu.

Odmówcie Zdrowaśkę za tych nieszczęśników tak specyficznie owładniętych miłością do bliźniego.
Kształtuj swoje życie (jak)by było arcydziełem!
„Ceterum censeo Pactum esse delendum”

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 8 maja 2008, 13:17

A ta PiSuaresa ma coś ze swego krajana, Wenderlicha, bo jego uroda rzuciła się jej na całokształt odwzorowania intelektu

Mam , to za Nim ,że szanuję ludzi bez względu , na różnice, a potem dopiero chcę coś dla nich robić. Intelekt to nie wszystko, najbardziej śmiercinośne bomby są owocem geniuszy intelektualnych. Może mnie właśnie p.M zmobilzowaŁ do tego, by się spotkać z krajanem. Jasne ,że nie przystanę do nich , bo moje prawo nakazuje mi kierować się DEKALOGIEM , ale to przykład Jana Pawła II nauczył mnie jaki ma być stosunek do ludzi, czym powinno kierować się społeczeństwo .

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 8 maja 2008, 19:19

Polacy i Patrioci, słuchaliście pierwszej części "rozmów niedokończonych" w RM z udziałem Jarka-Alusia kaczystego? Odważna studentka została skarcona w studio przez kaczorka, bo miała czelność zapytać o kryzys wodzostwa w PiS. Pan Roman z Mazowsza zadał kilka trudnych pytań spaślakowi i lizus ojczulek redaktorek wypchnął słuchacza z anteny by kolejne pytania nie zdruzgotały tego zakłamanego kurdupla. Jareczek wsparty tym manewrem ojczulka udał głupa w sprawie oddania banku Niemcom i zmieniając tematykę kontynuował swój gładki wykształciuchowski bełkot, jakby nic się nie stało. Spluńcie mu w ten ryjek, a zapewne powie, że deszcz pada.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 maja 2008, 20:57

te facet zwany "Michasiem" - Ty Radia Maryja słuchasz jak jakiś komuch albo agent, w ogóle nie widzisz dobrodziejstw, a się podniecasz jak "zobaczysz" coś nie tak, wiesz co Ci powiem : nie podoba Ci się Radio Maryja - to wara od niego, masz bardzo duży wybór jeśli chodzi o te media, nie rozumiem po kiego uczepiłeś się akurat Radia Maryja i jego założyciela o.Tadeusza Rydzyka, już samo nazywanie o.Dyrektora "ojczulkiem" czy "lizusem" świadczy nie tylko o Twoich niecnych intencjach, ale także o braku dobrego wychowania ...

a w ogóle to może nam tu napiszesz czy Ty chociaż jesteś katolikiem, bo katolik tak się nie zachowuje i nie pisałby takich chamskich i bezczelnych tekstów ...

faszysta z Ciebie wyłazi jak nic - no fajne zaplecze ma Roman Giertych, nie ma co - kiedyś nie wierzyłem gdy marksmedia pisały o faszystowskiej Młodzieży Wszechpolskiej - ale teraz to już żadnych złudzeń nie mam ;) a to wszystko dzięki temu wspaniałemu "patriocie" zwanemu "Michasiem- u pani Ani" - wyłazi szydło z worka jak nic ....

to przez takich jak Ty prawica została rozbita i nic już z niej nie zostało, do tego stopnia że z musu musieliśmy głosować na PiS, tylko po to by nie wygrała PO ...

ehhh, brak słów zachwytu ...

i jeszcze jedno - Ty chyba naprawdę masz nie po kolei we łbie - tyle razy daje się delikatnie do zrozumienia że postępujesz nie fair - a do Ciebie i tak nic a nic nie dociera ...

mało tego - jeszcze wyzywasz mnie od "szambonurków" "tumanów" itd itd

może to za Ciebie trzeba by zdrowaśkę odmówić i to niejedną ...

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 8 maja 2008, 21:23

On ma nie po kolei w głowie, ale to, że on ma jakieś faszystowskie poglądy, nie znaczy, że MW to faszysci. Przeglądam często ich stronę internetową i nie ma tam nic faszystowskiego, a wręcz przeciwnie wiele mądrych i ciakawych artykułów. Znam tez jednego chłopaka z MW i jest naprawdę w porządku. Jakieś czarne owce zawsze się znajdą, ale większość z nich to wykształceni, inteligentni, kochajacy swoja ojczyznę młodzi ludzie i katolicy. Miałam juz tu nie pisać, ale musiałam stanąć w ich obronie.

A z tego Michasia to żaden patriota, katolikiem też nie jest. Przynosi tylko wstyd LPR, parti, którą ja tez popieram i przykro mi, że takie osoby jak on również, bo to jest ewidentne działanie na szkodę partii, bo potem właśnie przez takie osoby, partia jest oskarżana o faszyzm, propagowanie nienawiści itp.

Michaś powinien się leczyć na głowę, chociaż nie wiem czy to coś jeszcze pomoze w jego przypadku. Chociaż szkoda, bo często dobrze pisze i prawdę, ale ten jego język i styl, wyzywanie wszystkich dookoła, nienawiść do ludzi sprawia, że rzygać się chce jak się to czyta. Przepraszam za wyrazenie, ale tak to właśnie wygląda.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 maja 2008, 22:16

a jak tak, to przepraszam, myślałem że "Michaś" jest typowym przedstawicielem Młodzieży Wszechpolskiej ;)

w takim razie, Zarząd Główny MW musi uważać na tych co kręcą się przy tej organizacji i odsuwać tę faszyzującą ekstremę, która psuje wizerunek Młodzieży Wszechpolskiej i swoim zachowaniem uwłacza jej godności i honorowi ...

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 8 maja 2008, 23:11

Polacy i Patrioci, słuchaliście drugiej części łgarstw kaczystego?

Pan mec. Krzysztof z Helsinek, prof. Kozłowski z Krakowa i pani Anna z USA podsumowali ohydę zdrady całej tej cuchnącej POPiSLiDentury z kaczorami w ścisłym kierownictwie tej globalnej mafii. Spaślak cynicznie wykpił sobie te krytyczne oceny i dalej rżnął głupa.

- Suwerenność zachowujemy w całości, ale idziemy na pewne ustępstwa - wybełkotał zakłamany kaczor argumentując potrzebę zrzekania się tej najcenniejszej narodowej wartości naszego państwa.

Pytanie, o moratorium na aborcję, ten spasiony łajdak zagadał słowotokiem i uniknął jednoznacznej odpowiedzi, ten bydlak i zdrajca, ta śliska gnida i pełzająca kanalia na smyczy mocodawców alka smolara z fb.

PS.

Anno Kasprzak, zwana Anulą i Anią(PL), miło mi cię powitać skoro wróciłaś by bronić MW, z którą nic mnie nie łączy, jak i z LPR. Ja należę do partii o nazwie Polska bo jestem Polakiem i mam obowiązki polskie.

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 9 maja 2008, 09:38

O, sam się przyznał, że go nic nie łączy z MW i LPR.

A tak na marginesie to nalezy tez odróżnic faszyzm od nazizmu. Bo faszyzm powstał we Włoszech po I wojnie światowej. Natomiast nazizm to Niemcy. Owszem Hitler inspirował się włoskim faszyzmem, ale te dwie dotkryny różnią się od siebie. Czasami używane jest określenie niemiecki faszyzm na określenie nazizmu, ale ja wole jak się mówi po prostu nazizm, bo jak słysze słowo faszyzm to od razu mam skojarzenia z Mussolinim. Antysemityzm, swastyki, Hitler to wszystko nazizm i MW o to mogła byc oskarżana. Tylko, że dziennikarze i wielu polityków pojęcia faszyzm i nazizm uważa za synonimy. I w TV mozna było usłyszeć, że to faszysci. Ale jak mówią, że MW podczas jakiejś imprezy paliła swastyki, krzyczeli heil Hitler itp. to jaki to faszyzm??. Nazizm, a i to nie jest prawda, bo w tej imprezie brała udział tylko jedna dziewczyna z MW, która w tym czasie nie była nawet ich członkiem, a jak sie wydało, ze brała w tej imprezie udział została usunięta z organizacji http://www.mw.org.pl/t.php?id=2737 .

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 maja 2008, 10:54

nel87 , masz rację tyle,że to przyzwyczajenie pokutuje w społeczeńswie jako spadek po starszych, którzy pamiętają wojnę i często używają słowa faszyzm, myśląc o Hitlerze.

A, co do MW, to ja jestem ostrożna ,taka całkowicie skrajna prawica budzi pewne obawy.a co do p.M ten typ jest nie do naprawienia ,
Ostatnio zmieniony 9 maja 2008, 19:35 przez KASIA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Post autor: Michaś » 9 maja 2008, 12:43

Anno Kasprzak, masz rację podkreślając zasadniczą różnicę pomiędzy faszyzmem i nazizmem, ale tej PiSuaresie i "wnuczce Stalina" nie dawaj wiary, bo ludzie pamiętający wojnę znają różnicę fundamentów tych ideologii, a mylić je mogą tylko nieuki. Polskojęzyczne media, filosemici, masoneria i wszyscy wrogowie KK utożsamiają świadomie faszystów z nazistami by ubabrać tych pierwszych we wszystkie hitlerowskie zbrodnie. Faszyści to kombatanci wojen afrykańskich, którzy po powrocie z wojny zastali w Italii rozpanoszonych młodych socjalistów i dekowników unikających poboru do wojska. Szczególnie zuchwali byli młodzi Żydzi, którym się marzyło zaoranie Watykanu i to ich potomkowie tak zakłamują dziś historię by się mścić za lanie, które ich tatusiom i dziadkom spuścili ci włoscy patrioci i obrońcy Kościoła.

MW zaś będąc patriotyczną formacją jest niszczona prowokacjami, kłamstwem i totalną wrogą propagandą, bo ma siłę młodości i jest zagrożeniem dla tych bandyckich likwidatorów polskiego państwa.

A ta Pisuaresa dzieci wychowała tak, że dziś chcą głosować na SLD, bo się obrazili na mnie głoszącego zbyt brutalną prawdę o zdradzie ojDyra kolaborującego z PiSuarami. Marzą się jej rękoczyny jakby miała UBeckie korzenie i zasłużonych dla komuny katów w rodzinnym albumie.

Awatar użytkownika
Michaś
Kontakt:

Prosimy o modlitwę

Post autor: Michaś » 9 maja 2008, 13:22

Polacy i Patrioci, urońcie łezkę i polećcie w modlitwie Panu opiekę nad duszą zmarłego Ojca Profesora Krąpca, najwybitniejszego filozofa naszych czasów.

Liberałowie i postkomuniści to są popłuczyny marksizmu, więc widząc ich radość z odejścia tego Człowieka do Pana, to nie krępujcie się i lejcie ich na odlew w te cuchnące ryjki.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 maja 2008, 13:48

"UBeckie korzenie ' nie zdecydowanie szlacheckie i jak do tej pory nie podniosłam na nikogo ręki, a z powodu Ojca Profesora Krąpca, jest mi bardzo przykro, ale zamiast płakać wolę się pomodlić, za Niego i za Ciebie .
Ostatnio zmieniony 9 maja 2008, 19:36 przez KASIA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 maja 2008, 14:14

i jeszcze jedno , nie życzę sobie żebyś się za mnie modlił żadnej litościwej pogardliwej łaski proszę pana .,

Zablokowany