Nie na temat

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Zablokowany
scarlo

Post autor: scarlo » 25 stycznia 2009, 13:20

Nauka Kościoła jest sprzeczna z naukami Jezusa i pismem świętym. Wszelkie stwarzanie, czczenie obrazów i postaci z wizerunkami boskimi było zakazane w 2 -gim przykazaniu, które Kościół usunął i zastąpił przykazaniem o niepożądaniu żony bliźniego swego, która wcześniej była wymieniana obok wołu i kozy. Kierując się słowami i postępowaniem Jezusa chrześcijanie powinny porzucić wszelkie dobra doczesne, rozdać wszystko ubogim i skupić się na wierze i dobrych uczynkach. Kościół katolicki ze swoimi gmachami, ziemiami i wielkimi pieniędzmi jest zaprzeczeniem nauk Chrystusa, który zalecał życie w ubóstwie.

Odnośnie listy która wymienia praktyki i symbole sprzeczne z kościołem- dawno się tak nie uśmiałem. Osoby które wierzą w świętość tej listy według mnie muszą być chyba mocno ograniczone, ale kościół wiadomo chce mieć monopol na ogłupianie ludzi.

Na tej liście zabrakło jednej najważniejszej organizacji która jest sprzeczna z nauką kościoła, pismem świętym, zdrowym rozsądkiem. Chodzi mi o media Ojca Rydzyka i jego pseudointeligentnych popleczników i zwolenników, którzy stworzyli tą kretyńską listę.

Wam potrzeba psychiatry, a nie księdza a ja wracam do gierki RPG podczas której posłucham sobie true death metalu popijając herbatkę z herbalife, później obejrzę sobie jakiś horror albo poczytam ptaśka Whartona.
scarlo

Zablokowany