Sbcy z Biłgoraja

ODPOWIEDZ
rambox
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 18:30
Lokalizacja: Lubelskie

Sbcy z Biłgoraja

Post autor: rambox » 9 kwietnia 2011, 18:49

Używają bionanotechnologi i mikrofalowych działek, blokują internet, miliony podsłuchów zamiast pracy.
Znajdują sobie ofiary, dzięki którym "pracują' rozpracowują trzymając ponad 8 lat. Bezprzerwy podkładają w sklepach toksyny, w zakładach pracy najczęsciej do kawy, później po przedostaniu się środków do organizmu naświetlają mikrofalami i uaktywniają voodoo. Machoni sbcy Potrafią za ofiarami jeździć po całej Europie pod byle pretekstem , że tropią przesŧępców jak Prison Break, a w gruncie rzeczy organizują zamachy i nie pozwalają pracować. Ci co pracowali u Chmiela, zauwazyli że sbcy wszystko kontrolują, w przypadku ujawnienia prześladowania, sabotażu czy voodoo przez sbeków - są izolowani, skazani na niepracowanie, nawet na śmierć, nie pozwala się im pracować najczęściej po 2 tygodnia do miesiaca znowu w kawie są środki podrzucone przez sbeków w innych miastach czy w Europie zaraz robią instalacje sbecką. Zawały, bóle głowy, udary mózgu, ukłąd pokarmowy, nawet potrafią zorganizować raka, lub wypadek z Tirem, to specjalność sbeków z Biłlgoraja.
Sbecy pracują na zmiany rotacyjnie i cały czas podsłuchują udając bogów Jachwe, nawet gdy się nie pracuje u Chmiela. Zadaniem sbeków jest niedposzczania do pracy lub pilnowanie obozów pracy i podrzucanie toksyn oraz powodowanie konfliktów między pracownikami, prowokacja, sabotaż, skłócanie itp.

Awatar użytkownika
gita
Posty: 232
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 14:00
Lokalizacja: Rumia

Post autor: gita » 13 kwietnia 2011, 13:54

Czy Chmiel to Palikot?

Tadeusz
Posty: 66
Rejestracja: 27 grudnia 2010, 22:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Tadeusz » 13 kwietnia 2011, 18:17

Co za bełkot bez dowodów.

Awatar użytkownika
Endek
Posty: 2948
Rejestracja: 24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja: Nieporęcki Las

Re: Sbcy z Biłgoraja

Post autor: Endek » 21 lipca 2011, 17:56

rambox pisze:Zadaniem sbeków jest niedposzczania do pracy lub pilnowanie obozów pracy i podrzucanie toksyn oraz powodowanie konfliktów między pracownikami, prowokacja, sabotaż, skłócanie itp.
Teraz wiem, skąd się u mnie w ogródku wzięły lichy na kapuście?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

ODPOWIEDZ