Gazeta Wyborcza: Dzień hmm... Odbytu

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 10 marca 2010, 12:13

To miało by sens, by wszelkie "aniołki pokazujące wała" jak również, "dzień odbytu" itp, tam zamieszczać, ale póki co, to gdzie miał Pan Areolit zamieścić ten skandalizujący wątek? A że inicjatywa, jak pisze wyszła w okresie Wielkiego Postu? Wszak to normalne, dla niektórych kręgów społecznych, np. ochrona karpia, przed Bożym Narodzeniem. Robi się wszystko, by zaistnieć medialnie!

Zmiany polegały: dodanie ostatniego zdania i poprawa cudzysłowia
Ostatnio zmieniony 10 marca 2010, 12:19 przez adsenior, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 10 marca 2010, 12:15

sonia pisze:Endek, i mnie razi taka forma "tematu"
tym razem zgadzam się z Tobą,coś
mi "zazgrzytało.........jeszcze RAZ zmusiłam sie do
przeczytania tekstu.......i mam podobne do Twoich
odczucia.......
Chwała Bogu Pani Soniu że choć tutaj się zgadzamy całkowicie.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 10 marca 2010, 12:19

adsenior pisze:To miało by sens, by wszelkie "aniołki pokazujące wała" jak również, dzień odbytu" itp, tam zamieszczać, ale póki co, to gdzie miał Pan Areolit zamieścić ten skandalizujący wątek?
Panie Adsenior!!!
Ja ,,aniołka" pokazałem w dziale humor .Co ciekawe, znalazłem go na innym portalu katolickim forum Krzyż.Ale przeprosiłem.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 10 marca 2010, 12:21

Endek pisze:
adsenior pisze:To miało by sens, by wszelkie "aniołki pokazujące wała" jak również, dzień odbytu" itp, tam zamieszczać, ale póki co, to gdzie miał Pan Areolit zamieścić ten skandalizujący wątek?
Panie Adsenior!!!
Ja ,,aniołka" pokazałem w dziale humor .Co ciekawe, znalazłem go na innym portalu katolickim forum Krzyż.Ale przeprosiłem.
Czyli miał Pan podobny problem, jak Pan Areolit, gdzie tego "aniołka" zamieścić. Gdyby był dział, o który zaczęli Państwo apelować, być może tam by go Pan umieścił!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 marca 2010, 12:32

adsenior pisze:
Nie dzielmy włosa na czworo. Sprawa jest bardzo poważna. Aerolit ma rację pisząc, że jeżeli nie przeciwstawimy się teraz tym zboczeniom, to będzie coraz gorzej. Przecież widać jak na dłoni, że ktoś chce nam zniszczyć Polskę ! Normalnie takie coś nie powinno mieć miejsca.
A u nas w Polsce jak widać, wszystko już wolno.

I nikt się tym już nie przejmuje.

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 10 marca 2010, 12:56

Aerolit pisze:Kochani to jest bardzo wymownie i znacznie mniej przyzwoicie brzmiące ostrzeżenie. Jeżeli nie przeciwstawimy się temu teraz i to zdecydowanie, to za kilka lat może już być za późno.
Mieszają nas z kałem, a my mamy się z tym grzecznie pogodzić, tak jak pogodziliśmy się ze wszystkimi niemal nadużyciami III RP. Dlaczego w dziale Polska? Bo oni nam Polskę chcą zniszczyć.
Ten proces w najlepsze trwa juz wiele lat , w tym również i Tel-avizji publicznej(Kupa Wojewódzki i ska), dlatego tez już od kilku lat zrezygnowałem z oglądania tego środka masowego ogłupiania, poza programami sportowymi, pogodą i niektórymi popularnonaukowymi, zwłaszcza przyrodniczymi. Polityka, rozrywka, publicystyka mnie nie interesuje. Wszystko, co chcę znaleźć, odnajduję w internecie i Wam radzę podobnie.

Aerolit

Post autor: Aerolit » 10 marca 2010, 13:00

To co się w Polsce dzieje to Być może jest to kara dla tych, którzy byli bezduszni: zrozumieć to wszystko dopiero wtedy, gdy niczego nie można już naprawić. — Khaled Hosseini
"Tysiąc wspaniałych słońc"

Jeszcze nie wszystko nam ukradli. Jeszcze mamy swoją godność, wiarę, człowieczeństwo.

Gdy to pozwolimy sobie zabrać, to kim będziemy? Alicją Tysiąc?

Będziemy się cieszyć na Dni Cipki i nie zapominając o naszych drogich homusiach będziemy ustanawiać kolejne dni jak w tytule wątku.
Będziemy patrzeć z podziwem na deprawowanie naszych polskich dzieci w przekonaniu, że i tak do tego i tylko do tego rosną.
Tym tekstem nie chciałem nikogo urazić, a raczej poruszyć. Przepraszam tych, którzy inaczej ten tekst odczytali.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 marca 2010, 13:20

Aerolit pisze:
Tym tekstem nie chciałem nikogo urazić, a raczej poruszyć. Przepraszam tych, którzy inaczej ten tekst odczytali.
Aerolit
Twoje intencje były dla mnie czytelne. Dobrze że są jeszcze ludzie, których takie coś jak w tym wątku bulwersuje. Co świadczy o tym, że nie wszyscy jeszcze ulegli tej demoralizacji.
Niestety prawda jest też taka, że większość społeczeństwa zobojętniała na takie coś, dla wielu tego typu dziwactwa nie budzą złych skojarzeń, dla wielu z nich to staje się normalne.

Nadzieja w tych, co jeszcze nie zatracili poczucia przyzwoitości. jeżeli będzie nas dużo, to będziemy w stanie przeciwstawić się tej lawinie demoralizacji.

To już chyba ostatni dzwonek .... Powoli schodzimy na samo dno ....

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 10 marca 2010, 13:56

Aerolit napisał:

Ależ Panie Areolicie, z tekstów krytycznych wynikało tylko jedno, że nie spodobało się umieszczenie tego wpisu w w dziale Polska. Ma rację Pan Coltrane, że nagłośniamy takie zboczone pomysły, jak ostatnio ogłoszony "dzień cipki"! Przyzwolenie do schamienia obyczajów, brak hamulców moralnych, jest jednym ze sposobów skarlenia Narodu, do jego "internacjonalizacji", gdzie miłość do Ojczyzny i patriotyzm, uważane są za gusła i zabobony!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 marca 2010, 15:40

Czasy mamy ciężkie, ale za to lekkie obyczaje.
— Tadeusz Gicgier

sonia

Post autor: sonia » 10 marca 2010, 16:42

Aerolit,
Drogi Aerolit
mnie napewno nie uraziłeś...zapewniam Cię
nie TY, wszak jesteś odpowiedzialny
za głupotę ludzką.......
mnie tylko
RAZi sam języktych myslących" INACZEJ"
ot tylko tyle.........
widac jestem
staromodna..........albo zbyt zasłuchana
w Mazurki Fryderyka........:)
nic Osobistego Przyjacielu,czy tak mozna...?
ps
jestem wręcz chora na wszelkie pomysły
mieszadełka........ketmanopodobnego.......:)
serd pozdrawiam........

sonia

Post autor: sonia » 10 marca 2010, 16:49

Endek,
:)
bywa ze i my mamy coś ze sobą wspolnego:)
język mieszadełka
jest językiem jego czytelnikow......;)
i wyznawcow
Aerolit nie winowaty,ze baby zdurniały..........z opcji
wiadomej.........:(
Nasze by się tak nie upodliły.........Polska Kobieta,
to Matka Zona,czy Dziewczyna.... z klasą..........:)

to się wynosi z DOMU,tego nikt nie nauczy.......
a napewno nie pani od jedzenia bezy łyzeczką
prawda...?
serd pozd
i znikam
:)

Aerolit

Post autor: Aerolit » 11 marca 2010, 17:47

Spójrzmy jak się degeneruje człowieczeństwo w feministycznych szeregach.

Zastanówmy się dla kogo takie hasło jest ważne i dlaczego. Jakim siłom zależy na obniżaniu społecznego prestiżu i znaczenia rodziny, na ucieczce od miłości wprost w manowce libertyńskiego nihilizmu.

[center]Obrazek[/center]

W oddali widać napis "Polska jest chora".

To prawda, patrząc na to co widać choćby tylko na tym zdjęciu.

Awatar użytkownika
NRohirrim

Post autor: NRohirrim » 28 czerwca 2010, 19:26

Prace nad wprowadzeniem bojkotu trwają. Jeśli chcesz się aktywnie przyłączyć lub wyrazić swoje poparcie, a może zapoznać ze swoimi pomysłami, napisz do mnie na: bojkotgwyborczej@wp.pl

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 29 czerwca 2010, 13:55

NRohirrim pisze:Prace nad wprowadzeniem bojkotu trwają. Jeśli chcesz się aktywnie przyłączyć lub wyrazić swoje poparcie, a może zapoznać ze swoimi pomysłami, napisz do mnie na: bojkotgwyborczej@wp.pl
Bardzo chętnie tylko napisz gdzie jeszcze można Ciebie znaleźć być może warto tam szukać inspiracji.

ODPOWIEDZ