Czy Radio Maryja jest zagroĹźone?

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 8 grudnia 2010, 15:48

Witam Panie Józefie. Nie mam zamiaru Pana przekonywać, do własnego poglądu na media o.Rydzyka. Każdy ma prawo do własnych osądów.

Awatar użytkownika
Gitka

Post autor: Gitka » 16 grudnia 2010, 08:53

Dla wierzących, niewierzących, watpiących i poszukujących śpiewa Eleni:
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=109034

sonia

Post autor: sonia » 16 grudnia 2010, 10:36

witam :)słuchałam Elenii,piękny był ten koncert.....i przesłanie samej Eleni,ktora przezyła wielki dramat

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 16 grudnia 2010, 12:41

sonia pisze:witam :)słuchałam Elenii,piękny był ten koncert.....i przesłanie samej Eleni,ktora przezyła wielki dramat
Tak, jak to często operujemy słowami : tragedia, dramat. Jak nazwać to co przeżyła Eleni? Jakie myśli obrazoburcze mogły się narodzić w Jej głowie, po morderstwie jej córki? Jak widzimy, na jej przykładzie, ta niesłychana tragedia, jej ogromna strata, przybliżyła Ją do Boga.

sonia

Elleni

Post autor: sonia » 16 grudnia 2010, 12:52

Adsenior
i jak pięknie umiała wybaczyć,nie zapominając.......czuję się w takich chwilach
marnie,bo przeciez kocham LUDZI,ale jej postawa,to istny CUD,obserwowałam z wielkim wzruszeniem JEJ dramat od początku.........pomagali Jej mądrzy Kapłani.....
i wygrała,ze smutkiem,z bolem i teraz spiewa dla pozostałych,by dodac im otuchy........

merkaba

Post autor: merkaba » 16 grudnia 2010, 13:40

ja byłem na spotkaniu przyjaciół radia Maryja w Rokitnie
i Eleni też tam była

radio jest atakowane ale jest pod ochrona maryji

więc jemu nie będzie

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 grudnia 2010, 15:21

merkaba pisze:
radio jest atakowane ale jest pod ochrona maryji
więc jemu nie będzie
Myślę że Radio Maryja zostało nam przez Boga na te trudne czasy. Więc jeśli jest to dzieło Boże, to na pewno przetrwa. :->
Codziennie rano po Mszy Św. odnawiany jest akt oddania Matce Bożej.

sonia

Post autor: sonia » 16 grudnia 2010, 16:39

bez Radia Maryja......?
Nie,nie wyobrazam sobie takiego świata.........Radio nasze,TRWAj nam zawsze.......
a TY Krolow Nasza,opiekuj się nami...i Polską......:)

Awatar użytkownika
gita

Post autor: gita » 12 lutego 2011, 20:37

Są tacy, którzy chcieliby zniszczyć RM, ale im się nie uda.
Dzisiaj w "Rozmowach niedokończonych' bardzo ciekawy temat:"Struktura geologiczna, jako
podstawa suwerenności gospodarczej Polski.
Gościem był prof.zw.dr hab. Mariusz Orion Jędrysek.
c.d po godz. 21.40, polecam.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 kwietnia 2011, 09:28

No i wyłazi szydło z worka. Oto okazuje się że PJN jest zaciekłym wrogiem Radia Maryja ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PJN grozi Radiu Maryja

Inicjatywę ustawodawczą mającą na celu odebranie Radiu Maryja statusu nadawcy społecznego ma zgłosić partia Polska Jest Najważniejsza - czytamy w "Naszym Dzienniku". "Odebranie głosu katolickiej rozgłośni ma wywindować w sondażach ugrupowanie, które nie potrafi sobie poradzić nawet z funkcjonowaniem własnej strony internetowej" - pisze dziennik.

Gazeta nawiązuje do internetowej notatki posła PJN Jana Filipa Libickiego, zapowiadającej zgłoszenie w najbliższym czasie do sejmu projektu nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, która zobowiąże nadawców społecznych do tego, że "gdy zabierają głos w sprawach politycznych - mają to czynić na tych samych zasadach, co nadawcy publiczni". Poseł Libicki zaangażowanie tej rozgłośni w wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej kwalifikuje jako "antyprzykład realizacji katolickiej misji".

Tę sprawę trzeba wreszcie uporządkować i my - jako PJN - mamy odwagę to zrobić. Większą niż Episkopat. Większą niż Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Większą niż Platforma Obywatelska i większą niż Jarosław Gowin - odgraża się poseł do tej pory kojarzony z katolickim i konserwatywnym nurtem w polskiej polityce

"Nasz Dziennik" przytacza głosy posłów i dziennikarzy, protestujących przeciw tym argumentom tłumacząc m.in., że obowiązkiem Radia Maryja jest zabieranie głosu w sprawach publicznych.

Zdaniem "Naszego Dziennika" jest to wynik lekcji, jakie politycy PJN pobierali u Janusza Palikota. Partia, znana dotąd z szarpania za nogawkę prezesa Kaczyńskiego, zapowiada projekty z dziedziny katolickiej nauki społecznej - czytamy dalej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1c27a

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 19 kwietnia 2011, 09:33

Od chwili powstania RM, "starsi" i kolaborujący z nimi "polacy" starają się zniszczyć RM. Daj Boże siłę i wytrwałość o. Rydzykowi, by te podłe ataki przetrzymał. Wszak jest to jedno z niewielu POLSKICH MEDIÓW!!!

Awatar użytkownika
gita

Post autor: gita » 19 kwietnia 2011, 17:49

W salonie24 napisałam notkę:"Ręce precz od Radia Maryja.
Piszę tam pod nickiem gita2.
Mam nadzieję, że nie wszyscy w PJN są takimi hipokrytami jak Libicki.

Cayman

Post autor: Cayman » 19 kwietnia 2011, 18:47

cały czas mam wrażenie że to żydostwo cały czas wojuje z katolikami....no ale to moja ocena bo nie trawię zydowstwa...

ODPOWIEDZ