Antypolskie media

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Antypolskie media

Post autor: Coltrane » 29 października 2010, 23:57

PAP rozprowadza kłamstwa i obelgi

Od wielu lat Polska jest „otulona” wrogą polsko-jezyczną prasą i mediami, starającymi się zbałamucić umysły Polaków.
Plotą głupstwa o „demokracji”, „wolności słowa”, lecz sami, jak tylko mogą to opluwają wszystkich, co walczą i pracują na rzecz prawdziwej NIEPODLEGLEJ, NIEZALEŻNEJ, SUWERENNEJ i WOLNEJ POLSKI. Niepodległościowe akcje, te niby „polskie media” zaraz oskarżają, czy też jak papugi powtarzają krytyki, oskarżenia, kłamstwa i fałsze, wobec osób, jak i organizacji, które NIE POCHODZĄ, z ideowego „rodowodu” Marksa, choć wzbraniają się, aby byli spokrewnieni z tą zabójczą ideologią, która nie ma NIC wspólnego z Polską, ani chrześcijaństwem, jak to demonstrowali przez cały czas, włącznie z bezpośrednim „duchowym” przodkiem obecnych władz z PRL.
W DUCHU WROGICH NAM MEDIACH nie ma miejsca NA PRAWDY HISTORYCZNE, na uznania dla ludzi i pokolenia które wywalczyło NIEPODLEGŁOŚĆ, wyciągając Polskę w ciągu niecałych 20 lat na wyżyny PRAWEGO, WOLNEGO, DEMOKRATYCZNEGO i IDĄCEGO W GÓRE PAŃSTWA.
Co sie dzieje dzisiaj? Co sekundę długi rosną jak na drożdżach! Dlaczego? Wszak Polska PRZEDWOJENNA pokazała, jak WLASNYMI SIŁAMI szliśmy do góry, jak mieć silną walutę, jak budować przemysł, cala gospodarkę, włącznie z ROLNICTWEM, KOLEJAMI i... GDYNIA!.
„Polskie” długi, NIE SĄ DŁUGAMI NARODU, a tylko WYNIKIEM BEZPRZYKŁADNEJ KRADZIEŻY naszego majątku NARODOWEGO przez WROGÓW NASZEJ OJCZYZNY, choćby nawet i PO POLSKU mówili.
Musimy stworzyć NARODOWY OŚRODEK zbijający łgarstwa, przedstawiający tak Polakom, jak i zagranica CALĄ PRAWDĘ o władzach jakie rządziły NASZYM Krajem począwszy od 1918 roku, aż do chwili obecnej, oznajmiając, ze NARÓD POLSKI. W dniu dzisiejszym, NIE UZNAJĄC ŻADNYCH DłUGÓW MIEDZYNARODOWYCH, POLSKIEGO NIBY TO ZADLUŻENIA, JEST SPRAWA WIELKIEJ WAGI i NATYCHMIASTOWEGO Działania! Polskie dobra NIE SĄ na sprzedaż, ani ma pokrywanie nie aprobowanych przez naród pożyczek!
Dzisiaj PAP, rozprowadza FAŁSZYWE wiadomości, plugawe oszczerstwa, kłamstwo za kłamstwem, jak możemy stwierdzić z materiałów jakie są publikowane. Dlaczego PAP nie podaje brudnych machlojek, jakie są stosowane w procesie przeciwko „publicystom”, jacy publicznie i na łamach wrogiej polsko-języcznej prasy obrażają dobre imię Prezesa Jana Kobylańskiego, jak i największą naszą ORGANIZACJĘ USOPAL – Unia Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej.
Takich dokonań na rzecz Polski, ŻADNA AMBASADA nie dokonała, biorąc nawet pod uwagę CAŁY Kontynent Amerykański, a jeśli tylko porównamy z Delegaturą POLSKICH KOMBATANTÓW w MEKSYKU, to „polska” dyplomacja wyjdzie bardzo biednie, ba, nawet niekorzystnie....
O zdobyczach POLSKICH Organizacji i Polaków, jako osoby prywatne, to PAP, nie raczy zauważyć, a jeszcze mniej coś pozytywnego napisać. I to ma się nazywać „Polska” agencja?
Tyle sie mówi o „wolności słowa i prasy”, oraz „demokracji”, lecz nic nie potwierdza jakich faktów, czy tez istnienie tych oświadczeń.
Widzieliśmy jak teraz w Chile, dla ratowania 33 górników, zostały dane i otwarte wszystkie drzwi i źródła informacyjne dla każdej osoby, czy prasy aby zdobyć informacje, choć jak widzieliśmy, nie wszystkie były pozytywne, co i rząd potwierdził.
Tu chodziło, jak wiemy w Chile, o 33 górników, a w Polsce prawie o setkę najwyższych osobistości we władzach, włącznie z Prezydentem. W chwili „katastrofy” a jak wszyscy widzimy zamachu, dostęp do „czarnej skrzynki”, POLSKIEGO SAMOLOTU RZADOWEGO, został zamknięty, jak i dla prasy, radia i TV. Nikogo nie dopuszczono do dowolnego oglądania szczątków samolotu, ani osób zabitych. Sekcje zwłok, zostały zabronione, a dochodzenie aktu, w którym wideo pokazało, że ktoś krzyczał: „NIE STRZELAJ”! W pełni zostało zablokowane. PRAWDZIWE POLSKIE MEDZIA, miały za OBOWIAZEK spowodować WIELKI KRZYK na CAŁY ŚWIAT, poruszając ten temat, pokazując wszystkie dyktatorialne zarządzenia, nie tylko wobec prasy, lecz tez przeciwko władzom „polskim”, które nie chciały, czy nie potrafiły od swego rosyjskiego „sojusznika” wydobyć pozwolenia na przedstawienie CAŁEJ PRAWDY i dochodzenie własnych przyczyn zlikwidowania (Stalin tez użył słowa „likwidować” w sprawie POLSKICH OFICERÓW”) SAMOLOTU, WRAZ Z JEGO TAK WAŻNYMI OSOBISTOŚCIAMY politycznego życia, oraz władz polskich. Chyba pamiętamy, że przeszłość Putina, była ściśle związana z WYZYNAMI KGB, wiec „cos” musiało zostać Z TEGO, w jego krwi, oraz umysłowości.
Ze stosunku Putina i spotkaniem Z OBECNYMI WŁADCAMI Polski, przed zlikwidowaniem prezydenckiego samolotu, same za siebie bardzo dużo mówią...
Polityka polska, musi być oparta o świadomość, że ani Niemcy, ani Rosja, nie są narodami, ani państwami godnymi zaufania. Wszak na przestrzeni historii, widzieliśmy ciągle zdrady tych państw, nie tylko wobec Polski, lecz i wobec samych siebie i innych narodów.
Jak możemy widzieć, to PAP i wroga polskojęzyczna prasa, jest godna spadkobierczynią wiernych pachołów PPR z czasów wojny...

http://www.usopal.com/index.php?option= ... &Itemid=55

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Antypolskie media

Post autor: Coltrane » 4 stycznia 2013, 08:07

[center]Kto koordynuje antypolskie media ?[/center]

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h3VnDPbT3hE[/youtube][/center]

Feliks Koneczny, Piotr Jaroszynski, Boguslaw Wolniewicz,...
Inaczej trudno rozumiec, kochac i budowac Polske, nasz Dom, a tez jej bronic przed ludzmi, organizacjami, silami bez skrupolow moralnych, bo wystarczy popatrzec na wideo Michnika mowiacego o Prezydencie Najjasniejszej Rzeczy Pospolitej = tu mowi jedno, tu nienawiscia miota, tu gra uczucia a tu w kamere nie spojrzy = tu jest syn Stefana Michnika = ilu takich dalej dreczy Polakow ?!

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 marca 2013, 16:44

Wczoraj w godzinach wieczornych II program TVP w programie kabaretowo-satyrycznym "tylko dla dorosłych" w sposób obrzydliwy ośmieszał kościół katolicki, kapłanów, papieża BXVI, a także ludzi starszych. Działo się to więc w telewizji publicznej, za nasze pieniądze. Na tym przykładzie widać, iż kampania ośmieszania kościoła katolickiego w Polsce przybiera na sile. Jeżeli do takich profanacji dochodzi w telewizji publicznej, to już trzeba po prostu bić na alarm. Kampania ośmieszania kościoła katolickiego zapoczątkowana przez satanistę Palikota zbiera więc swoje owoce. Przypuszczać należy, że to dopiero początek bezwstydnych ataków na kościół katolicki.

Wyobraźmy sobie że dochodzi do profanacji np. śwątyń innych wyznań, muzułmańskich czy żydowskich. W mediach od razu powstałby szum medialny, i byłyby protesty na wielką skalę. A że to jest kościół katolicki, to jest cisza. Katolicy nie zaprotestują - więc wrogowie kościoła poczynają sobie coraz śmielej, widząc bierność katolików.

Także moi drodzy parafianie, czy będziemy pozwalać sobie obrażać kościół katolicki ? Czy tym, którzy dopuszczają się profanacji, puszczają w telewizji publicznej obrzydliwe spektakle ośmieszające kościół, czy ujdzie im to na sucho ? Jeżeli teraz nie zaprotestujemy, to należy się spodziewać jeszcze gorszych ataków. Może będą atakowani księża, może strach będzie pójść do kościoła, może będzie dochodzić do aktów profanacji świątyń. A pseudo-redaktorzy w telewizji będą opowiadać sprośne kawały o księdzach, a Polacy-katolicy będą się świetnie bawić.

Przypomniało mi się, jak to kilka lat temu w naszym mieście miał występ kabaret "Spotkanie z balladą". Jeden z kabareciarzy przebrał się za księdza (chyba nawet był lekko podpity), i szydzili równo z kościoła i kapłanów. A publiczność (KATOLICY !) rechotała ze śmiechu, aż przykro było patrzeć. Demonstracyjnie wyszedłem z tego żenującego spektaklu. Zauważyłem też, że razem ze mną wyszło kilka osób.

Myślę, że my katolicy powinniśmy pokazać co myślimy o tych żenujących spektaklach, a nie rechować jak jakieś bezmyślne głupieloki.

Także jaka będzie przyszłość, przekonamy się niebawem. A II program TVP KRRiT powinna dla przykładu ukarać, aby więcej nie było w telewizji publicznej za nasze pieniądze obrzydliwego ośmieszania kościoła katolickiego, kapałanów, papieża.

A jak będzie, pożyjemy zobaczymy. To tylko od nas samych zależy. Na ile im pozwolimy, na tyle się odważą.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Antypolskie media

Post autor: Coltrane » 26 marca 2013, 12:13

Tomasz Lis - nominacja do Hieny Roku 2013

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich podjęło decyzję o nominacji do Hieny Roku 2013. Otrzymał ją redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis za "przekroczenie standardów dziennikarskich".

Na stronie internetowej SDP opublikowano komunikat. Krótki, ale jednoznacznym uzasadnieniem dlaczego Tomasz Lis został nominowany.

Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich nominował dzisiaj Tomasza Lisa, redaktora naczelnego „Newsweeka”, do Hieny Roku 2013.W uzasadnieniu Zarząd Główny SDP napisał: "za przekroczenie standardów dziennikarskich poprzez publikację okładki (nr 9/13) opartej na wulgarnych skojarzeniach, obrażającej uczucia religijne i tworzącej negatywne stereotypy".

Na okładkach "Newsweeka" wielokrotnie pojawiały się ilustracje uderzające w Kościół katolicki. Były przy tym tak prymitywne i wulgarne, że przypominały "dokonania" Jerzego Urbana. Gdyby w podobny sposób Tomasz Lis przedstawiał środowiska żydowskie, muzułmanów czy jakąkolwiek inną mniejszość, uznany zostałby za fanatycznego szowinistę. Decyzja SDP jest stanowczym przypomnieniem, że uczucia religijne katolików także powinny być chronione.

http://niezalezna.pl/39669-tomasz-lis-n ... -roku-2013

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 18 stycznia 2016, 14:54

Niemiecka telewizja rozpacza po utracie agenta Lisa

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dre2VQeiv98[/youtube]

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 19 stycznia 2016, 05:30

i antypolskie strony w internecie...czyli jak Wirtualna Polska zamieszcza tematy "bieżące "
np "Przez reformę PIS ucierpią tysiące dzieci ?"
wcale nie lepszy jest onet...ot polska rzeczywistość ...codzienna
serd pozdr

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty: 2197
Rejestracja: 2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja: Śląsk

Pani redachtór przejszła samą siebie. Femme fatale tysz.

Post autor: AnnaE » 30 stycznia 2017, 20:43

Skandaliści - Marian Kowalski (28.01.2017 Polsat News)

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zqinf5L6HZY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty: 2197
Rejestracja: 2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja: Śląsk

Czyje to?

Post autor: AnnaE » 11 lutego 2017, 23:55

Obrazek

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty: 1347
Rejestracja: 6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja: Polska

Re: Czyje to?

Post autor: DarekMirror » 12 lutego 2017, 20:11

AnnaE pisze:Obrazek
To ci kwiatki wychodzą ...

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty: 1347
Rejestracja: 6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekMirror » 12 lutego 2017, 20:12

Obrazek

ODPOWIEDZ