Homopropaganda zamiast Dobranocki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Homopropaganda zamiast Dobranocki

Post autor: Coltrane » 18 października 2013, 07:25

Nie ma dobranocki - jest homopropaganda

Program TVP 1 zrezygnował z nadawania „Dobranocki”, a w zamian serwuje talk-show Agaty Młynarskiej, „Świat się kręci”. Prowadząca zaprosiła do swojego programu autorów spotu propagującego homoseksualizm.

Obrazek

W programie Agaty Młynarskiej gościli Katarzyna Herman i Ivo Karnkowski – twórcy spotu „Homofobia szkodzi tobie i twojemu otoczeniu”. Spot przedstawia tzw. homofobię, czyli brak akceptacji dla homoseksualizmu, niemal jako chorobę psychiczną prowadzącą do rozpadu rodziny.

Więcej o spocie „Homofobia szkodzi tobie i twojemu otoczeniu” czytaj w tekście Łukasza Karpiela : http://www.pch24.pl/teczowa-troska-o-ho ... 185,i.html

Goście Agaty Młynarskiej opowiadali m.in. o swojej odwadze, za sprawą której zdecydowali się zaangażować w tworzenie propagandowego filmiku. – Ja się nie boję takich wyzwań, bo aktor musi być przede wszystkim odważny, a tu pojawił się również temat. Podoba mi się, że spot tak działa. Nie miałam cienia wątpliwości, ani cienia lęku – powiedziała Katarzyna Herman. – Jesteśmy 20-30 lat za Europą Zachodnią. (...) Po pokazie filmu w Nowym Jorku pytano nas, czy nie boimy się wracać do Polski. Polska wciąż jest postrzegana jako rzeczywistość moherowa.

W programie Młynarskiej gościł też przedstawiciel Stowarzyszenia Nigdy Więcej, Jacek Pruski, który wyjaśnił jakim zagrożeniem może być homofobia: - Każdy, kto mówi, że ktoś jest gorszy, bo ma inny kolor skóry czy inną orientację seksualną, jest więźniem nienawiści – stwierdził.

Źródło: wsumie.pl
ged

http://www.pch24.pl/nie-ma-dobranocki-- ... z2e3mFTJMS

ODPOWIEDZ