TV Republika w ofercie UPC od dziś

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnnaE
Posty:2197
Rejestracja:2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja:Śląsk
TV Republika w ofercie UPC od dziś

Post autor: AnnaE » 30 października 2013, 09:37

W nocy z 29 na 30 października TV Republika pojawiła się na stałe w ofercie UPC - ogólnopolskiego operatora sieci kablowej. Program Telewizji Niezależnej jest dostępny we wszystkich pakietach Select i Max.
Na dekoderze Kaon Tv Republikę można oglądać na kanale 126, natomiast na Mediabox na kanale 340.

Telewizja Republika weszła na ekrany telewizorów 6 maja. Można ją odbierać za pomocą sieci kablowych i przez platformę cyfrową Polsatu. TV można również oglądać przez internet m.in. za pomocą telewizji internetowej Ipla.pl i platformy netvi. Programy na antenie stacji prowadzą znani publicyści, m. in. Katarzyna Gójska-Hejke, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Piotr Lisiewicz, Cezary Gmyz czy Rafał Ziemkiewicz.

Prezesem stacji jest Piotr Barełkowski, a wiceprezesami – Tomasz Sakiewicz i Bronisław Wildstein.

Według słów prezesa spółki, stacja bilansuje się obecnie w 70%, czyli według planowanego harmonogramu. Zaznaczył, że spodziewa się pełnego zbilansowania do końca bieżącego roku, dzięki m.in. wejściu do kablówek UPC, Vectry i Multimediów. Plan zakłada, że 2014 rok będzie zyskowny.

Obecna struktura przychodów to: abonamenty internetowe 63%, abonamenty satelitarne i kablowe 15%, reklama 22%. Barełkowski wskazał, że docelowo ta struktura powinna być równomierna.

ODPOWIEDZ