Co myślicie o Gazecie Polskiej i Sakiewiczu?

ODPOWIEDZ

Czy ufasz Gazecie Polskiej?

Czas głosowania minął 8 stycznia 2014, 10:34

TAK
0
Brak głosów
NIE
2
100%

Liczba głosów: 2

Jarek

Co myślicie o Gazecie Polskiej i Sakiewiczu?

Post autor: Jarek » 9 grudnia 2013, 10:34

Kiedyś kupowałem tę gazetę, ale nie podobało mi się parę poglądów tam wygłaszanych, jak również kilka artykułów będących wręcz paszkwilami. Zaprzestałem kupowania dziennika. Na niezależna.pl pod artykułami istnieje możliwość umieszczania swoich komentarzy i odpowiadania na komentarze innych czytelników. Zauważyłem, że jeśli starałem się umieścić swoje zdanie - przeciwne wobec zawartej myśli autora, lecz poparte argumentami o wystarczającej sile przekonywania (nie mam tu na myśli rzucania mięchem :-) ), to zwyczajnie moja wypowiedź nie ujrzała światła dziennego, za to zwykłe chamskie wypowiedzi innych czytelników zawierające niecenzuralne słownictwo spokojnie się pojawiały. Zauważyłem też, że jeśli ktoś zdoła umieścić komentarz nie do końca zgodny z linią gazety, natychmiast spotyka się z na tyle chamską ripostą innych, że można odnieść wrażenie o tych adwersarzach jako o kimś, kto z pewnością nie byłby w stanie przeczytać artykułu który komentuje (liczne błędy ortograficzne, gramatyczne, brak logicznej spójności i odniesień do treści artykułu), a zatem ludźmi robiącymi to "służbowo" na zamówienie. W takiej sytuacji rodzi się we mnie obawa, że media pana Sakiewicza to nic innego jak media Michnika, jedynie widziane w lustrze. Wszak Gazeta Wyborcza w znaczącym stopniu traci czytelników, TVN traci widzów, a na dodatek coraz bardziej realne jest zaistnienie w każdym domu TV TRWAM. Jeśli by się wczuć w rolę teko kogoś, kto pociąga za sznurki warszawskich marionetek zwanych rządem, to niezależnie od tego jakiego koloru są te marionetki - najważniejszą sprawą jest utrzymanie kontroli nad umysłami plebsu - a więc stworzenia takich środków przekazu, które celnie trafiają w danym momencie do odbiorców. To tylko taka moja teoria :-)

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 9 grudnia 2013, 10:56

Sakiewicz zgrywa patriotę, ale zarazem rozpoczyna atak na kościół - pamiętacie kto zapoczątkował nagonkę na arcybiskupa Wielgusa ?
Do tej pory nie odwołał tego i nie przeprosił, ja czasami kupuję GP ale też nie wszystko mi się podoba.

Ładny kwiatek wyszedł : w Tv Republika OCENZUROWALI ks. Małkowskiego.

A więc bądźmy w stosunku do tego środowiska bardzo ostrożni co nie znaczy że jest tam mało porządnych ludzi.

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 9 grudnia 2013, 11:01

Ocenzurowana wypowiedź o Intronizacji Chrystusa na Króla Polski i Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę.

Zgodnie z informacją uzyskaną od ks. Stanisława Małkowskiego, jego wypowiedź dotycząca Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę oraz Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, jako najważniejszych spraw dla Polski, została pominięta/ocenzurowana w Telewizji REPUBLIKA.

Pod koniec listopada 2013 TV REPUBLIKA zaprosiła do programu Cezarego Gmyza, Ewę Stankiewicz, ks. Stanisława Małkowskiego, Jerzego Roberta Nowaka i Dawida Wildsteina. Niestety to, co najważniejsze – czemu sam ks. Stanisław, jako zaproszony gość, nadawał najważniejszą rangę – zostało z jego wypowiedzi wycięte.

Cytat z wyjaśnień ks. Stanisława Małkowskiego:

„Program TV Republika, w którym uczestniczyłem był prowadzony przez Panią Ewę Stankiewicz i Pana Tomasza Sakiewicza. Pod koniec programu padło pytanie co w obecnej sytuacji zdrady mamy robić. Odpowiedziałem, nawiązując do słów św. Pawła: „Gdzie jednak wzmógł się grzech, tam jeszcze obficiej rozlała się łaska. Wskazałem na trzy sposoby przyjęcia Bożej łaski dla pokonania zdrady w Polsce i wobec Polski:
- Krucjata Różańcowa za Ojczyznę,
- Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,
- ofiarowanie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi przez Ojca świętego w jedności z biskupami Kościoła Rzymsko-Katolickiego dla nawrócenia Rosji i pokoju na świecie.”

Niestety w programie wypowiedź ks. Stanisława Małkowskiego kończy się wraz z cytatem ze św. Pawła.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 9 grudnia 2013, 12:27

Wyjątkowy "faryzeusz" co to uważa, że można i należy "kupczyć w świątyni" oraz z każdą ideą mu po drodze, gdy będzie miał z tego zysk!

ODPOWIEDZ