Zakaz sprzedaży ziół w 2011?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 1140
Rejestracja: 6 kwietnia 2008, 04:32
Lokalizacja: Babia GĂłrka

Zakaz sprzedaży ziół w 2011?

Post autor: Krzysztof » 5 lutego 2010, 14:38

Postęp nie zna granic. Kryminalna organizacja, zwąca się “Unią Europejską”, mafijnymi metodami narzucająca swe usługi narodom Europy, postanowiła się wziąć za zwalczanie ciemnoty i znachorstwa. Podajemy za blogiem http://waldek1984.wordpress.com/

Ziołami już się nie wyleczysz. Będzie zakaz sprzedaży

Rumianek może na zawsze zniknąć z aptek. Miliony Europejczyków nie będą mogły już legalnie kupować preparatów ziołowych. UE zakaże ich sprzedaży już w 2011 roku. Wyjątkiem będzie niewielka liczba środków na „łagodne” dolegliwości.

Tymczasem jak wynika z ostatnich badań regularnie z porad zielarzy korzysta 6 mln Brytyjczyków. Pracuje tam około 2,5 tys. wykwalifikowanych znawców ziół i chińskiej medycyny. Teraz pacjenci używają produktów najwyższej jakości ale po wprowadzeniu zakazu ziołolecznictwo zdominuje czarny rynek – powiedziała dr Ann Walker. Wówczas zdaniem specjalistów zioła z Chin i Indii pacjenci będą kupować wyłącznie przez internet lub od ulicznych sprzedawców.
To bardzo niebezpieczne. W niektórych preparatach sprzedawanych na czarnym rynku wykryto bowiem toksyczne związki ciężkich metali – powiedział dr Michael Dixon z Foundation for Integrated Health.

Źródło: dailymail.co.uk, sfora.pl
http://marucha.wordpress.com/2009/10/27 ... ol-w-2011/

ODPOWIEDZ