"Zdrowa żywność" z McDonalds

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane

"Zdrowa żywność" z McDonalds

Post autor: Coltrane » 24 marca 2010, 23:08

Autorka i blogerka Joann Brusco postanowiła przeprowadzić niezwykły eksperyment. 3 marca 2009 roku kupiła Happy Meal w McDonalds i umieściła go w szafce nad biurkiem w swoim domu w Colorado. Następnie przez rok dokumentowała na blogu co się dzieje z jedzeniem.

Szczegóły w linku poniżej :

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Przez rok trzymała Happy Meal z McDonalds w szafce. Nie spleśniał, nie było też smrodu, nie przyciągało ani mrówek, ani myszy, nawet muchy nie chciały tego jeść ... :-/

Smacznego ! :mrgreen:

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 25 marca 2010, 02:06

A ja się zastanawiam, czy ta "sensacja" nie wynika z braku reklam Mac Donalda w żydowskich organach? Zobaczymy, jak też wpłynie to na strony reklam!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 25 marca 2010, 06:45

adsenior pisze:A ja się zastanawiam, czy ta "sensacja" nie wynika z braku reklam Mac Donalda w żydowskich organach? Zobaczymy, jak też wpłynie to na strony reklam!
Jedzenie z McDonaldsa nazywane jest "śmieciowym żarciem". Normalnie jedzenie rozkłada się na podstawowe elementy w naszym ciele, które dają nam energię. A tu na nic się nie rozkłada. "Nie psuje się" i po roku zachowuje taki sam wygląd. Blogerka pisała że "nawet muchy nie chciały tego jeść".

Czy chciałbyś Panie adseniorze jeść coś takiego ?

Obrazek

To zdjęcie Brusco zrobiła 3 marca 2009 r., zaraz po kupieniu Happy Meal w restauracji McDonalds.

Obrazek

Tak wyglądał Happy Meal 3 marca 2010 r., po roku trzymania w szafce. Ani śladu pleśni i robaków.

:mrgreen:

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 25 marca 2010, 06:51

A ja w to nie wierzę, choćby z uwagi na wygląd bułki! Ta cała "blogerka" może robić blagę, tak jak niejaka biurwa Krawczyk lub inna Jarucka! Ciekawym ile konkurencja Mac-a jej zapłaciła! A tak na kanwie, nic innego, prócz lodów, nie jadłem z Mac-a.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 25 marca 2010, 06:58

adsenior pisze:A ja w to nie wierzę, choćby z uwagi na wygląd bułki! Ta cała "blogerka" może robić blagę, tak jak niejaka biurwa Krawczyk lub inna Jarucka! Ciekawym ile konkurencja Mac-a jej zapłaciła! A tak na kanwie, nic innego, prócz lodów, nie jadłem z Mac-a.
Jak dla mnie to ten cały artykuł zniechęca do pójścia do McDonaldsa, a nie zachęca.
Ja tam nigdy nie byłem, i nie zamierzam być.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 25 marca 2010, 17:57

Coltrane pisze:

Czy chciałbyś Panie adseniorze jeść coś takiego ?

Tak wyglądał Happy Meal 3 marca 2010 r., po roku trzymania w szafce. Ani śladu pleśni i robaków.
. Wygląda,że pierwotniaki pleśnie grzyby i robale są mądrzejsze od smakoszy tych,,paskudów"?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

ODPOWIEDZ