Wykład dr Camerona odbył się na Politechnice Śląskiej

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnnaE
Posty: 2197
Rejestracja: 2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja: Śląsk

Wykład dr Camerona odbył się na Politechnice Śląskiej

Post autor: AnnaE » 25 kwietnia 2010, 14:11

Jest to jedyna uczelnia polska, która w tym roku oparła się terrorowi lobby pederastów i lesbijek. Na Uniwersytecie Warszawskim i innych uczelniach rektorzy, pod naciskiem organizacji mających na celu demoralizację i zniszczenie polskich rodzin, odwołały spotkania.

Dziękujemy Profesorom Politechniki!

O kuriozalnych uzasadnieniach odwołania spotkań, będących hańbą dla naszej nauki, która była enklawą wolności nawet w czasach komunistycznych, będziemy jeszcze pisali.
Gliwicki wykład dotyczył dość wąskiej problematyki – traktował głównie o zależnościach między homoseksualizmem a pedofilią. Mnóstwo danych statystycznych z rejestrów policyjnych i medycznych, badania i sondaże przeprowadzane przez samych homoseksualistów pokazują przerażający obraz tego zboczenia i jego wpływu na społeczeństwo. To nie jest sprawa akceptacji, bądź nie tego, co dwóch dorosłych ludzi robi we własnym łóżku. To sprawa bezpieczeństwa naszych dzieci. Homoseksualiści nadzwyczaj często molestują dzieci i to nawet kilkuletnie. Dr Cameron podawał mnóstwo statystyk. Ograniczymy się tu, do tylko kilku przykładów.

Np. w 1985 roku sondaż wśród 2628 dorosłych wykazał, ze 27 kobiet i 16% mężczyzn było molestowanych seksualnie w dzieciństwie – z tego aż 93% chłopców była molestowanych przez mężczyzn a 7% dziewcząt przez kobiety. A więc na każde 10 przypadków molestowania 4 były homoseksualne.
40% przypadków molestowania homoseksualnego, przy 1-3% homoseksualistów obu płci w społeczeństwie, to różnica ogromna, a w przypadku pederastów wręcz kolosalna.
Widzimy, że te dewiacje to ogromne zagrożenie społeczne.
Dr Cameron przytaczał również słowa kard Bertone, że przyczyną skandalu w amerykańskim Kościele był homoseksualizm, a nie celibat, jak niektóre media chciałyby insynuować. Wyjątkowo groźnie wyglądają też wyniki badań molestowania w szkołach przez homoseksualnych nauczycieli. Więcej na ten temat w poniższym linku:

Molestowanie dzieci a homoseksualizm

Jednocześnie tzw. Ruch na rzecz praw homoseksualistów domaga się z powodzeniem w wielu krajach prawa do zatrudnienia dewiantów na wszystkich stanowiskach, również nauczycieli i księży. A także legalizacji stosunków seksualnych z nieletnimi.
Widzimy jak wielkie to zagrożenie. A przecież pedofilia, to nie jedyne zagrożenie ze strony dewiantów. Epidemie chorób wenerycznych i AIDS – ogromne koszty ich leczenia, przestępczość i narkomania, która się szerzy w tych środowiskach, to ogromne obciążenie.
Domaganie się penalizacji tzw. „mowy nienawiści”– czyli wyrażania zdrowych poglądów na temat zboczeń to dowód na totalitarne zapędy tego lobby.

Biorąc to wszystko pod uwagę widzimy, że przyznawanie pederastom i lesbijkom dalszych praw, to śmiertelne zagrożenie dla społeczeństwa.Nadesłane z http://www.fronda.gliwice.pl/news.php5? ... y/47/9.jpg[/img]

Obrazek

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 kwietnia 2010, 14:50

Anno E gratulacje,Fronda ,brawo

Awatar użytkownika
adsenior
Posty: 6186
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: adsenior » 25 kwietnia 2010, 15:36

Zniszczenie moralność nie udało się komuchom, nie uda się i obecnym łże elitom. Zastanawiające /a może nie?, wszak dopuściliśmy do rządów byłych aparatczyków i ich potomków!/, jak wiele wspólnego w wynaradawianiu, tworzenie internacjonalistów, mają obecni bonzowie z aparatczykami z okresu PRL-u! Fałsz i zakłamanie, jednych i drugich, są podobnego sortu.

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty: 2197
Rejestracja: 2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja: Śląsk

Przydatne ulotki z wykładu

Post autor: AnnaE » 27 kwietnia 2010, 10:28

Na stronie www.fronda.gliwice.pl zostały udostępnione ulotki z wykładu dr Camerona:

- Molestowanie dzieci a homoseksualizm,
- Przyczyny homoseksualizmu,
- Przemoc i homoseksualizm,
- Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualnych,
- Homoseksualizm nie jest wrodzony,
- Psychologia homoseksualizmu.

Autorem ulotek jest dr Paul Cameron.

Nadesłane z http://www.fronda.gliwice.pl/news.php5?id=47

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Wykład dr Camerona odbył się na Politechnice Śląskiej

Post autor: Coltrane » 25 października 2013, 15:38

AnnaE pisze:Jest to jedyna uczelnia polska, która w tym roku oparła się terrorowi lobby pederastów i lesbijek. Na Uniwersytecie Warszawskim i innych uczelniach rektorzy, pod naciskiem organizacji mających na celu demoralizację i zniszczenie polskich rodzin, odwołały spotkania.

Dziękujemy Profesorom Politechniki!

O kuriozalnych uzasadnieniach odwołania spotkań, będących hańbą dla naszej nauki, która była enklawą wolności nawet w czasach komunistycznych, będziemy jeszcze pisali.
Gliwicki wykład dotyczył dość wąskiej problematyki – traktował głównie o zależnościach między homoseksualizmem a pedofilią. Mnóstwo danych statystycznych z rejestrów policyjnych i medycznych, badania i sondaże przeprowadzane przez samych homoseksualistów pokazują przerażający obraz tego zboczenia i jego wpływu na społeczeństwo. To nie jest sprawa akceptacji, bądź nie tego, co dwóch dorosłych ludzi robi we własnym łóżku. To sprawa bezpieczeństwa naszych dzieci. Homoseksualiści nadzwyczaj często molestują dzieci i to nawet kilkuletnie. Dr Cameron podawał mnóstwo statystyk.
Dzisiaj dr Cameron gości w Białymstoku.

Dr Paul Cameron w Białymstoku

W piątek 25 października amerykański psycholog oraz autor wielu publikacji, dr Paul Cameron, będzie gościem 3 Dni Godności Życia w Białymstoku. Wygłosi wykład zatytułowany „Rodzina i małżeństwo – ofiary rewolucji obyczajowej”.

Cameron jest jednym z najważniejszych współcześnie badaczem problemów związanych z homoseksualizmem oraz konsekwencji homoseksualnego stylu życia. Jest autorem kilkudziesięciu książek i kilkuset artykułów, publikował m. in. w „Psychological Reports” i „American Psychologist”.

Wykład rozpocznie się 25 października o godzinie 17:10 w sali Kina TON (Rynek Kościuszki 12). Patronat nad tym wydarzeniem objął portal PCh24.pl oraz Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi.

PCh24.pl

http://www.pch24.pl/dr-paul-cameron-w-b ... 580,i.html

ODPOWIEDZ