Aborcja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 17:56

Gienek pisze: Zgadzam się więc z lekarzami, którzy nie zgodzili się na przeprowadzenie zabiegu przerwania ciąży.
No, chociaż jedno mądre zdanie. ;-)

kase11
Posty: 22
Rejestracja: 14 maja 2010, 22:20
Lokalizacja: giuseppe meazza

Post autor: kase11 » 14 maja 2010, 22:33

Jestem zdecydowanie przeciw aborcji! Przecież zawsze można zrzec się praw do dziecka przed urodzeniem.

Gienek
Posty: 97
Rejestracja: 12 maja 2010, 00:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gienek » 15 maja 2010, 17:31

Ja jestem usatysfakcjonowany obecną sytuacja prawną dotyczącą aborcji.
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

Awatar użytkownika
KASIA
Posty: 6624
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja: Alaska

Post autor: KASIA » 26 maja 2010, 15:05

Chiny: żywe dziecko do kremacji

Lekarze szpitala w Foshan uznali za nieżywe dziecko urodzone podczas aborcji przeprowadzonej w wysoko zaawansowanej ciąży. Od tej chwili ciało dziecka było traktowane jako „zakaźne odpady medyczne” i zostało przekazane krematorium, gdzie miało być poddane „utylizacji”. Zanim wrzucono je do pieca, zaczęło płakać.

Pracownik krematorium usłyszał dziwny odgłos dochodzące z pudła oznakowanego „odpady medyczne’. Właśnie miał je wrzucić do pieca. Otworzył karton i zobaczył poruszające się dziecko. Malutki chłopczyk popłakiwał, chociaż do ust miało włożony kawałek waty.

Mężczyzna natychmiast usunął watę i dziecko zaczęło spokojnie oddychać. Pracownicy krematorium natychmiast odesłali dziecko do szpitala. Ale lekarze w ogóle nim się nie zajęli. Dla nich był to tylko „produkt aborcji”. Położyli dziecko w przypadkowym miejscu. Noworodek słabł i po kilku godzinach zmarł.

Tym razem lekarz dokładniej sprawdził, czy dziecko na pewno nie żyje. Zwłoki ponownie odesłano do krematorium. Odebrali je ci sami pracownicy, którzy wcześniej znaleźli dziecko jeszcze żywe. Wezwali policję.

Rzecznik szpitala powiedział na konferencji prasowej, że lekarze przez godzinę sprawdzali, czy dziecko żyje, czy nie. Odmówił odpowiedzi na pytanie, czy w jakiś sposób próbowano ratować życie odesłanego z krematorium noworodka. Co więcej, władze szpitala bezwzględnie pracownikom krematorium milczenie „w sprawie tego incydentu”.

Niestety, w Chinach coraz częściej dochodzi do makabrycznych znalezisk. Ostatnio w marcu, wędkarz łowiący ryby w rzecze Guangfu natknął się na ciała 21 dzieci-ofiar aborcji. Niektóre owinięte były w tetrowe pieluchy, inne znajdowały się w plastikowych workach z napisem „odpadki medyczne” – wszystkie utknęły pod przęsłem mostu.

[Za: LifeSiteNews – 25.05.2010 r.]

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 26 maja 2010, 15:24

To jest po prostu potworność ! Ci chińczycy to nie ludzie, to potwory !
Do tego stopnia chińczycy zdziczeli, że nawet podają w restauracjach dania z abortowanych ciał jako rarytas.

Czy to komunizm tak wyprał im mózgi i odebrał resztki człowieczeństwa ??

A co na to zwolennicy in vitro, których tutaj nie brakuje ? Czy to co dzieje się w Chinach nie każe im krzyczeć ? Czy nie robi na nich wrażenia ? Embriony są jeszcze malutkie, ale są tak samo traktowane jak te "odpady medyczne". W końcu jak pisał jeden z forumowiczów, embriony to nie ludzie.

Dla chińczyków, te "odpady medyczne" to też nie są ludzie.

Awatar użytkownika
KASIA
Posty: 6624
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja: Alaska

Post autor: KASIA » 26 maja 2010, 15:35

Coltrane pisze:To jest po prostu potworność ! Ci chińczycy to nie ludzie, to potwory !
Do tego stopnia chińczycy zdziczeli, że nawet podają w restauracjach dania z abortowanych ciał jako rarytas.

Czy to komunizm tak wyprał im mózgi i odebrał resztki człowieczeństwa ??

A co na to zwolennicy in vitro, których tutaj nie brakuje ? Czy to co dzieje się w Chinach nie każe im krzyczeć ? Czy nie robi na nich wrażenia ? Embriony są jeszcze malutkie, ale są tak samo traktowane jak te "odpady medyczne". W końcu jak pisał jeden z forumowiczów, embriony to nie ludzie.

Dla chińczyków, te "odpady medyczne" to też nie są ludzie.
Przynajmniej niedawno w Białymstoku zrobiono pogrzeb wszystkim poronionym i abortowanym dzieciom i to z udziałem wiernych i księdza. Jakaś świadomość u nas się powoli budzi. W Chinach prawa Człowieka są na dalekim końcu . Liczy się gospodarka , choć idzie w górę to za jaką cenę ? Skoro Człowiek nie jest najważniejszy.

Awatar użytkownika
longinus9
Posty: 2190
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: longinus9 » 9 czerwca 2010, 04:10

ONZ krytykuje Polskę za pro-lifeRada Praw Człowieka ONZ krytykuje Polskę za prawodawstwo chroniące życie poczęte. Gani nas też za rzekome "przywileje" dla Kościoła katolickiego i egzekwowanie klauzuli sumienia pozwalającej pracownikom służby zdrowia odmawiać przeprowadzania i asystowania przy aborcji.

Tak ostry atak Rady Praw Człowieka ONZ na Polskę to wynik przedstawionego przez specjalnego sprawozdawcę ONZ ds. prawa do zdrowia Ananda Grovera raportu na temat przestrzegania praw człowieka. Jego zdaniem, polskie prawo jest sprzeczne z artykułem 12 konwencji ONZ, który gwarantuje równy dostęp do służby zdrowia, a w szczególności do aborcji i sterylizacji. "Mimo ratyfikacji przez rząd Polski traktatów dotyczących praw człowieka dostęp do pewnych świadczeń związanych ze zdrowiem reprodukcyjnym, np. antykoncepcji, badań prenatalnych czy legalnej aborcji, jest poważnie ograniczony" - pisze w raporcie Grover. Konstruując zarzuty, specjalny sprawozdawca ONZ powoływał się m.in. na uwagi Komitetu na rzecz Eliminacji Dyskryminacji Kobiet (CEDAW), który od lat zarzuca Polsce brak przepisów aborcyjnych. Co ciekawe, CEDAW jest jedną z najbardziej aktywnych organizacji proaborcyjnych działających przy ONZ, która już wcześniej krytykowała trzy ostatnie kraje Unii Europejskiej: Maltę, Polskę i Irlandię, za utrzymywanie przepisów pro-life. Jak zauważa portal LifeSiteNews, Komitet za wszelką cenę dąży do tego, by wszystkie kraje świata wyeliminowały prawną ochronę życia poczętego. Groverowi nie podoba się też egzekwowanie tzw. klauzuli sumienia, która pozwala pracownikom służby zdrowia odmówić przeprowadzania i asystowania przy aborcji, powołując się na własne sumienie. Jego zdaniem, klauzula ta "dyskryminuje kobiety, odbierając im nieograniczone prawo do zabicia dziecka".
W sprawozdaniu dużo miejsca poświęcono stosunkowi Polski do Kościoła katolickiego i głoszonych przez niego prawd. Największe zastrzeżenia Grovera wzbudza zwłaszcza fakt, że w wielu przypadkach zajęcia szkolne z wychowania do życia w rodzinie prowadzą księża i zakonnice, co - jak twierdzi - może "negatywnie oddziaływać". Zdaniem ONZ-owskiego sprawozdawcy, osoby duchowne nie są w stanie przekazywać "rzetelnych, naukowych i obiektywnych" informacji. Skrytykował także fakt, iż w Polsce zajęcia koncentrują się w większości na propagowaniu abstynencji seksualnej i naturalnych metod planowania rodziny. Wysłannik ONZ wezwał polski rząd do wprowadzenia powszechnej edukacji seksualnej, "uregulowania" ustawodawstwa aborcyjnego i obniżenia cen środków antykoncepcyjnych. Odnosząc się do tych oskarżeń, działacz Brytyjskiego Stowarzyszenia na Rzecz Ochrony Nienarodzonych (SPUC) Pat Buckley podkreślił, że przedłożony przez Grovera raport jest "radykalnym atakiem na Polskę za jej stanowisko pro-life, ochronę prawa wolności sumienia i sprzeciw wobec wprowadzania edukacji seksualnej". Zastrzeżenia do raportu miał też dyrektor SPUC John Smeaton, określając go mianem "kłamliwego". Jego zdaniem, był on pisany pod dyktando lobbystów aborcyjnych. - Groźne oblicze kultury śmierci przybrano wczoraj w Radzie Praw Człowieka w Genewie podczas przedstawiania sprawozdania przez pana Grovera - podkreślił cytowany przez LifeSiteNews dyrektor SPUC.
Marta Ziarnik

NASZ DZIENNIK 2010-06-09

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 czerwca 2010, 08:36

longinus9 pisze:ONZ krytykuje Polskę za pro-life
ONZ to masońska organizacja realizująca cele samego diabła.

ONZ widzi np. ludzi jako złe potwory.
Nowy plakat kampanii sponsorowanej przez ONZ opisuje ludzi jako złe potwory okrutnie mordujące dzikie zwierzęta, jest obrzydliwym przykładem tego, jak eugenicy realizują wytyczony kierunek Klubu Rzymskiego przedstawiając człowieka jako wroga w wysiłku zbudowania rządu światowego pod pretekstem oszczędności ziemi.
Trzy plakaty które odwracają role “złych i dobrych” w słynnych horrorach Szczęki, King Kong, i Tarantula, charakteryzują ludzi, jako potwory do zabijania bezbronnych gatunków. Zostały one zaprojektowane w konwencji wędrownych gatunków dzikich zwierząt. http://www.cms.int/publications/Posters/posters.htm

Zobaczmy te plakaty.

Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
Posty: 88
Rejestracja: 20 maja 2010, 17:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Templar » 9 czerwca 2010, 16:23

Największe zastrzeżenia Grovera wzbudza zwłaszcza fakt, że w wielu przypadkach zajęcia szkolne z wychowania do życia w rodzinie prowadzą księża i zakonnice, co - jak twierdzi - może "negatywnie oddziaływać". Zdaniem ONZ-owskiego sprawozdawcy, osoby duchowne nie są w stanie przekazywać "rzetelnych, naukowych i obiektywnych" informacji.

Tu akurat muszę się z Panem Groverem zgodzic. Księża i zakonnice nie mają po prostu wystarczających kompetencji, aby prowadzic takie zajęcia. Religia to inna sprawa, ale WDŻ? Wynika to z mojego smutnego doświadczenia, kiedy widziałem księdza wciskającego kompletną ciemnotę i wyraźnie nie mającego pojęcia o czym mówi.


Wysłannik ONZ wezwał polski rząd do wprowadzenia powszechnej edukacji seksualnej, "uregulowania" ustawodawstwa aborcyjnego i obniżenia cen środków antykoncepcyjnych.

Ponownie zgadzam się w całej rozciągłości.

Rada Praw Człowieka ONZ krytykuje Polskę za prawodawstwo chroniące życie poczęte.

Nie mają racji. Obecnie prawo polskie moim skromnym zdaniem, jest jednym z najlepiej sformułowanych w kwestii aborcji.

ONZ to masońska organizacja realizująca cele samego diabła.

:shock: Przepraszam, nie mogłem się powstrzymac, to już nawet nie jest żałosna ignoracja, to jest po prostu śmieszne. :lol:

ONZ widzi np. ludzi jako złe potwory.

Taaak, z pewnością temu celowi sluży Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, prawda Panie Coltrane?

Nowy plakat kampanii sponsorowanej przez ONZ opisuje ludzi jako złe potwory okrutnie mordujące dzikie zwierzęta,

W dużej części ma rację, cel tej kampanii jest jak najbardziej słuszny. Ochrona zagrożonych gatunków to jedno z największych wyzwań człowieka współcześnie.

jest obrzydliwym przykładem tego, jak eugenicy realizują wytyczony kierunek Klubu Rzymskiego przedstawiając człowieka jako wroga w wysiłku zbudowania rządu światowego pod pretekstem oszczędności ziemi.

Przepraszam, ale proszę odpowiedziec na proste pytanie: w jaki sposób? Jaki Klub Rzymski, jacy eugenicy? Czy Pan aby zdecydowanie nie przesadza?
Pzdr.
Można ufac naturze, ale nie człowiekowi...

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"

Awatar użytkownika
longinus9
Posty: 2190
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: longinus9 » 9 czerwca 2010, 19:27

Słuchaj synku niedouku. Wśród księży i sióstr jest wielu wykształconych specjalistów profesorów z różnych dziedzin. To chyba u was na waszym podwórku myśli się według logiki, że "ciała lotne to ptaki". ONZ to organizacja, która wymaga autentycznej reformy bo jest niewydolna i zdemoralizowana na całym froncie. Kiedy Chruszczow bił w trybunę butem na forum ONZ wzięto jego wydzieranie zbyt poważnie bo dziś ONZ próbuje narzucić państwom suwerennym nową starą komunę. W Polsce jest dziewięćdziesiąt procent katolików i pozostali muszą znać miejsce w szeregu. Chrześcijanie muszą przejść z defensywy do ofensywy aby ukrócić wasze warczenie i niszczenie Polski towarzyszu..

Awatar użytkownika
Templar
Posty: 88
Rejestracja: 20 maja 2010, 17:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Templar » 9 czerwca 2010, 19:34

Wśród księży i sióstr jest wielu wykształconych specjalistów profesorów z różnych dziedzin.

I mam rozumiec, że ci wykształceni specjalisci profesorowie uczą w zwykłej szkole podstawowej i/lub gimnazjum? Bo wydaje mi się, że mowa była w kontekście szeregowych księży i zakonnic.

ONZ to organizacja, która wymaga autentycznej reformy bo jest niewydolna

Ktoś temu zaprzecza? Ten moty jescze nie pojawił się w wypowiedzi, ja odniosłem się do zarzutu o niejaką służbę przeciw ludzkości.

bo dziś ONZ próbuje narzucić państwom suwerennym nową starą komunę.

Ciekawe jak ma to zrobic skoro jak sam napisałeś ONZ jest niewydolny?

W Polsce jest dziewięćdziesiąt procent katolików i pozostali muszą znać miejsce w szeregu. Chrześcijanie muszą przejść z defensywy do ofensywy

I dlatego prawo dotyczące aborcji powinno zostac niezmienne, ale ręczę ci, że wśród polskich katolików nie znajdziesz większości, która będzie chciała aby WDŻ uczyły osoby duchowne ( a przynajmniej w moim środowisku, zarówno u zwolenników SLD jak i PIS takich osób nie ma).
Odmeldowuję się Towarzyszu longinus9! ;-)
Pzdr.
Można ufac naturze, ale nie człowiekowi...

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 czerwca 2010, 20:47

Artykuł 3 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka mówi :

Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby.

Pytam : jak to się ma do wymuszania na państwach wprowadzenia prawa do aborcji czyli do mordowania nienarodzonych.
Jeśli taki młokos Templar tego nie rozumie i durnia klei, to nie zamierzam z kimś takim dyskutować, tym bardziej że temu młokosowi nie chodzi o konstruktywną dyskusję. A już na pewno nie chodzi o dochodzenie do prawdy.

Gienek
Posty: 97
Rejestracja: 12 maja 2010, 00:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gienek » 14 czerwca 2010, 12:08

Templar pisze: Nie mają racji. Obecnie prawo polskie moim skromnym zdaniem, jest jednym z najlepiej sformułowanych w kwestii aborcji.
Coltrane pisze: Pytam : jak to się ma do wymuszania na państwach wprowadzenia prawa do aborcji czyli do mordowania nienarodzonych.
Jeśli taki młokos Templar tego nie rozumie i durnia klei, to nie zamierzam z kimś takim dyskutować, tym bardziej że temu młokosowi nie chodzi o konstruktywną dyskusję. A już na pewno nie chodzi o dochodzenie do prawdy.
Czy umiejętność czytania ze zrozumieniem wymiera w naszym społeczeństwie?. Templar napisał, iż nie zgadza się ze stanowiskiem ONZ w sprawie aborcji. Proszę więc nie "kleić durnia" i uważanie czytać posty.
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 14 czerwca 2010, 13:39

Gienek pisze:

Czy umiejętność czytania ze zrozumieniem wymiera w naszym społeczeństwie?. Templar napisał, iż nie zgadza się ze stanowiskiem ONZ w sprawie aborcji. Proszę więc nie "kleić durnia" i uważanie czytać posty.
A ty mądralo czytaj całościowo, i nie podchodź wybiórczo do pisanych komentarzy.
Za dużo czytasz GW i ci michnikowskie czytanie za bardzo weszło do łba.

Gienek
Posty: 97
Rejestracja: 12 maja 2010, 00:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gienek » 14 czerwca 2010, 13:58

Templar sprzeciwiał się aborcji i stanowisku ONZ w tej sprawie. Pański komentarz był więc zupełnie nietrafiony. Nietrafiona jest również pańska uwaga, gdyż nie jestem czytelnikiem GW.
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

ODPOWIEDZ