Aborcja - czytelnicy

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 21 marca 2008, 09:43

Co za wypowiedź bez wyobraźni.

Co ty myślisz, że nasza Kasia ma 15 lat?

A kto wtedy uczył NMPR?

Rodziny wielodzietne nie były ewenementem, a kobiety kochały swoje dzieci i je rodziły.

Jasne że nie wszystkie.

Niektóre swoje dzieci zabijały. Liberalne prawo im to ułatwiało, a "lekarze" przeważnie zachęcali. Rutynowe pytanie przy trzeciej ciąży:

"Czy chce pani tę ciążę utrzymać?"

Gość

Post autor: Gość » 26 marca 2008, 18:54

Gość Wysłany: 20 Marzec 2008, 19:48 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

W wieku 30 lat miala juz 7 dzieci???!?!?!?!?!??! eeeee to jak to jest z tym naturalnym planowaniem rodziny? podobno takie skuteczne????

O METODACH NAWET NIE SŁYSZAŁA,

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 26 marca 2008, 19:24

Więcej czytaj niż pisz.

Spróbuj to zrozumieć.

Nie możesz sobie tego wyobrazić, że są rodzice kochający tak dzieci, że chcą ich mieć więcej niż jedno?

Wejdź na stronę "wielodzietni" i otwórz swoje oczęta.

Beta oO

Post autor: Beta oO » 27 marca 2008, 21:52

dla mnie to okropne!wczesniej mialam na ten temat inny poglad,ze kobieta,ktora zostala zgwalcona,badz nie kobieta,czasem jeszcze dziewczyna,powinna miec prawo do usuecia ciazy...ale od dzisiaj moje zdanie calkowicie sie zmienilo..ogladnelam filmy o tym zabiegu i widzialam to na wlasne oczy...wstrzasnelo to mna ogromnie :cry: :cry: :cry: nie wiem jak mozna odbierac komus zycie,a co dopiero w tak drastyczny sposob,jakim jest aborcja...uwazam ze lekarze ktorzy tego dokonuja to zwykli mordercy :-x :cry: :-x :cry: niby jest spokojnie na swiecie a morduja codziennie po kilkaset dzieci,i czy to normalne?slyszalam tez ze matki ktore pozwolily na sobie dokonac aborcji,czesto traca rozum,bo dziecko ktore pozolily zamordowac i ktorego nie ma ciagle tkwi w ich swiadomosci i nie daje im spokoju fakt ze mogly sie czegos takiego dopuscic :-( :cry: nie aborcji jesli nie na swiecie to chociaz w naszym kraju! :cry:

Gość

Post autor: Gość » 1 kwietnia 2008, 20:03

wiem wiem ze Kasia lat 15 nie ma, jezeli dobrze pamietam to w wieku 15 lat byla juz szczesliwa mezatka:)

AnnoE daruj sobie niegrzeczne uwagi i pouczanie innych w odpowiedzi na kazda odpowiedz ktora Ci nie pasuje. To nie chrzescijanskie. Ponadto na tym forum jest wolnosc wypowiedzi...

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 2 kwietnia 2008, 21:54

Ale i odpowiedzialność wypowiedzi.

Skoro tak, to znaczy, że mnie też dotyczy wolność i odpowiedzialność wypowiedzi. Mylę się?

Stanęłam w obronie Kasi, ale i wszystkich rodzin wielodzietnych.

Uważasz, że to jest niegrzeczne i niechrześcijańskie?

Według ciebie Kasi mama powinna pozabijać swoje dzieci ( w tym Kasię) i udawać wyemancypowaną kobietę z najwyżej dwójką dzieci?

Kasia też miała nie wychodzić za mąż, zabić swoje dziecko i tym zasłużyć na twój, Gościu bezimienny, szacunek?

Gość

Post autor: Gość » 3 kwietnia 2008, 12:25

Wolności na tym forum nie ma. Posty nie pasujące do przekonań miłościwie nam panującej pani administrator znikają :mrgreen:

Gość

Post autor: Gość » 3 kwietnia 2008, 17:06

na stronie katolików nie należy spodziewać się prawa do wolności

Pawe?

Post autor: Pawe? » 3 kwietnia 2008, 18:31

Anonymous pisze:na stronie katolików nie należy spodziewać się prawa do wolności

chciałeś powiedzieć róbta co chceta...

Gość

Post autor: Gość » 3 kwietnia 2008, 21:41

Dlaczego sadzisz ze poniewaz nabijam sie z maloletniej Kasi (ktora zaszla chyba w ciaze bez slubu, bo 15 w Polsce moga sie hajtac tylko jezeli zaciaza) i jej plodnej mamusi to jestem za aborcja?

Nie jestem a Ty jestes agresywna i napewno niechrzescijanska

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 4 kwietnia 2008, 10:15

Nabijanie się z małoletniej matki i matki rodziny wielodzietnej w Twoim systemie wartości jest godne pochwały. Już zrozumiałam.

Bóg Ci zapłać za to braterskie upomnienie.

Podaj jeszcze w którym miejscu jestem na pewno niechrześijańska, to zacznę się od zaraz poprawiać.

go?? z drogi

AnnaE,wczoraj,godz 11,15

Post autor: go?? z drogi » 5 kwietnia 2008, 19:33

pełne poparcie AnnoE i serd dzięki za przypomnienie o szacunku

dla rodzin wielodzietnych,znam wspaniałe Matki i Ojcow Takich

własnie gromadek...i nie są TO ludzie z marginesu.....przepraszam z gory

za ''złe' okreslenie..........

są TO bardzo wartościowi ludzie i wspaniale wychowane dzieciaki,

zresztą,TO dzięki nim,szydzący

będą kiedyś mogli pobierać emerytury,CZAS szybko biegnie.......

Ziggy

Post autor: Ziggy » 15 sierpnia 2008, 19:01

max-07.blogspot.com/2008/08/aborcja-ii.html

Notka na moim blogu. Nie chciało mi się przepisywać. Zapraszam.
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez Ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

kuuku

Post autor: kuuku » 15 sierpnia 2008, 21:48

Napisałeś Ziggy na swoim blogu:
W końcu człowiek pochodzi od małpy.
Źle Ziggy, obecnie uważa się, że człowiek i małpa mieli wspólnego przodka. Niby niewielka różnica czy bezpośrednio od małpy czy pośrednio. Ale jak się okazuje taka rażąca niewiedza dotycząca pochodzenia człowieka w istotny sposób transformuje się na niewiedzę dotyczącą istoty człowieczeństwa. i to niestety widać w Twojej wypowiedzi na blogu. Człowiek warzywo to w dalszym ciągu człowiek. Eugenikę już przerabialiśmy przed II Wojną Światową. Nie znalazła uznania. A ty do niej wracasz?

Ziggy

Post autor: Ziggy » 16 sierpnia 2008, 00:13

Ok. Człowiek warzywo to dalej człowiek, trzymajmy się tego. Czy jednak wiedząc, że twoje dziecko będzie takim warzywem i nie będzie w stanie samodzielnie nawet zrobić kroku to czy będziesz chciał je wychowywać? Wiedząc, że nie ma dla niego pomocy? Jeśli szczerze odpowiesz, że chciałbyś to szacunek dla ciebie.

Ale nie wszyscy by chcieli. Dlatego aborcja w takim przypadku jest jak dla mnie usprawiedliwiona.

ODPOWIEDZ