Mężczyzna wziął ślub z psem. "To czysta miłość"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzysztof

Mężczyzna wziął ślub z psem. "To czysta miłość"

Post autor: Krzysztof » 3 grudnia 2010, 18:21

Młody mieszkaniec australijskiego miasta Toowoomba związał się węzłem małżeńskim ze swoją najlepszą przyjaciółką, która jest u jego boku od wielu lat. Jego wybranką została Honey - pies rasy labrador, którego mężczyzna przygarnął przed pięciu laty. Australijczyk przekonuje, że połączyła ich "czysta miłość" - informuje serwis news.com.au.
Podczas tej niecodziennej ceremonii "młodej parze" towarzyszyło grono trzydziestu najbliższych przyjaciół i znajomych. Joseph Guiso, właściciel psa, powiedział, że jako "człowiek religijny" nie mógł dłużej żyć ze swoją partnerką w pozamałżeńskim związku.
- W naszym związku nie ma żadnych podtekstów seksualnych. To czysta miłość - zastrzega Guiso. Mężczyzna zdradził również, że tuż po ceremonii ślubnej zamierza wyruszyć ze swoją partnerką w podróż poślubną do jednego z miejscowych parków.
(TSz)

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/m ... omosc.html

Sądząc po składzie polskojęzycznego parlamentu w niedługim czasie doczekamy się wprowadzenia podobnego prawa w Polsce, wszak goj jest na równych prawach, lub jeszcze mniejszych (w najbliższym mieście od mojej miejscowości zamieszkania jest schronisko dla zwierząt, ale noclegowni dla bezdomnych nie uświadczysz) od zwierzaka.
Swoją drogą ciekaw jestem, jak wyglądała konsumpcja małżeńska tego świra :?: :lol:
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Endek

Re: Mężczyzna wziął ślub z psem. "To czysta miłość"

Post autor: Endek » 3 grudnia 2010, 18:50

Krzysztof pisze:
Swoją drogą ciekaw jestem, jak wyglądała konsumpcja małżeńska tego świra :?: :lol:
Suki mają to do siebie, że nawyków godnych psa nie zmieniają, wiec łatwo się można domyśleć, jak owa konsumpcja by wyglądała. Zastanawiam się tylko, jak potomstwo owej pary wolało by na tatę? Hau!, hau!, czy auuu?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

lucyna
Kontakt:

Post autor: lucyna » 21 marca 2011, 19:43

dzisiaj na to trafiłam w poszukiwaniu czegoś miłego
niech to diabli wezmą! :!:

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 21 marca 2011, 22:09

lucyna pisze:dzisiaj na to trafiłam w poszukiwaniu czegoś miłego
To nie koniec dziwactw zidiociałych obywateli, zachłyśniętych nowoczesnością i postępem. :mrgreen:

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 22 marca 2011, 16:11

Coltrane pisze:
lucyna pisze:dzisiaj na to trafiłam w poszukiwaniu czegoś miłego
To nie koniec dziwactw zidiociałych obywateli, zachłyśniętych nowoczesnością i postępem. :mrgreen:
Ciekawe skąd wzięło się powiedzenie 'pies ci mordę lizał ...
Niebawem już nie będzie pewnie obelgą . :-D

ODPOWIEDZ