Michnikowszczyzna i sodomia..

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longinus9
Posty: 2190
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:02
Lokalizacja: Łódź

Michnikowszczyzna i sodomia..

Post autor: longinus9 » 2 czerwca 2011, 04:35

Związki partnerskie czy związek premiera z "GW"?


Okazuje się, że premierem największego kraju w Europie Środkowo-Wschodniej rządzi... "Gazeta Wyborcza".

Jednego dnia na pierwszej stronie "Gazeta Wyborcza" życzy sobie, by w Polsce Sejm uchwalił ustawę legalizującą tak zwane związki partnerskie. Już dzień później premier Tusk zadeklarował, że "zbliżamy się do momentu, kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość w przyszłym Sejmie, jak i przez Polaków". Nie mamy już wątpliwości, że premier polskiego rządu, który za miesiąc przejmie prezydencję w Unii Europejskiej, myśli tak, jak mu "GW" każe. Jest też oczywiste, kto za obecnego rządu dzierży w naszym kraju nieformalną władzę ustawodawczą i wykonawczą. To właśnie ta gazeta oraz związane z nią środowiska, z podobnym zaangażowaniem broniące aktywistów gejowskich, jak i dygnitarzy komunistycznych, którzy wydawali rozkazy strzelania do robotników.
Przewrotność "GW" i premiera rządu widać w pełni wtedy, gdy przypomnimy, że w polskim prawie legalizacja związków partnerskich istnieje od dawna w postaci małżeństw cywilnych. Jeśli ktoś nie chce żyć w konkubinacie ani w związku sakramentalnym, to zawiera kontrakt cywilny, który daje obojgu partnerom wszystkie przywileje, o jakie upomina się "GW". Gazeta ta i posłuszny jej premier udają, że o tym nie wiedzą, po to, by walczyć z małżeństwem i rodziną oraz by podstępem zalegalizować "związki" osób tej samej płci i dać im przywileje. To przejaw budowania cywilizacji śmierci, w której państwo najbardziej chroni tych, którzy nie przekazują życia oraz którzy opierają swe "związki" na popędzie i seksualności, a nie na miłości. Takie państwo musi upaść, jak w przeszłości upadły wszystkie społeczeństwa oparte na czymś innym niż na miłości, małżeństwie i rodzinie. Głosowanie na partię, która ma tego typu program, jest całkowicie sprzeczne z Ewangelią i powoduje samowykluczenie danej osoby ze społeczności Kościoła.
ks. Marek Dziewiecki

NASZ DZIENNIK 2011-06-02

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Michnikowszczyzna i sodomia..

Post autor: Coltrane » 2 czerwca 2011, 08:50

longinus9 pisze:Związki partnerskie czy związek premiera z "GW"?


Okazuje się, że premierem największego kraju w Europie Środkowo-Wschodniej rządzi... "Gazeta Wyborcza".
Jednym słowem Michnik i jego GW pociągają za sznurki.
A her Thusk to taka marionetka.

Awatar użytkownika
adsenior
Posty: 6186
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: adsenior » 2 czerwca 2011, 09:46

O takim układzie, nie tylko w Polsce, od lat pisze Michalkiewicz.

Awatar użytkownika
longinus9
Posty: 2190
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: longinus9 » 3 czerwca 2011, 04:33

Trzeba szybkiego i oszczędnego procesu dwóch Michników bo to kołderka budżetowa króciutka.. Ale kto zarządzi jak w tej grupie mamy miłośnika michnikowszczyzny samego chyba kon-tura.. miłościwie nam panującego, który zajęty jest też bardzo by wskaźnik ubóstwa dzieci w UE nie wykraczał poza pierwsze miejsce..

ODPOWIEDZ