Depopulacja- prawda czy mit?.

ODPOWIEDZ
Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Depopulacja- prawda czy mit?.

Post autor: Syriusz » 11 kwietnia 2012, 18:45

Depopulacja - prawda czy mit?.

Agnieszka Mazur-Puchała / Onet.
Czy ktoś (rząd światowy, grupa Bilderberg, Iluminaci, masoni...) systematycznie, od wielu dekad świadomie wykańcza "zwykłych" ludzi? Wiele teorii spiskowych zakłada, że tak właśnie jest!

Eugenika - by żyli tylko lepsi

Pojęcie to stworzone zostało pod koniec XIX wieku przez kuzyna Karola Darwina, Fracisa Galtona. Jego istotą było dążenie do tego, by krzyżować ze sobą tylko osobników o dobrych genach, jednocześnie eliminując jednostki "gorsze".

Podobne metody działania postulowano już w czasach starożytnych, jednak najmocniej eugenika zamanifestowana została w dwudziestym wieku, wraz z dojściem do władzy Adolfa Hitlera. Jak wiadomo, przywódca Trzeciej Rzeszy za najwyższy cel postawił sobie wyeliminowanie osób o pochodzeniu żydowskim, by po świecie chodzili tylko wysocy, niebieskoocy blondyni z czystą, aryjską krwią. Do tego celu prowadziła droga polegająca na mordowaniu mężczyzn, kobiet i dzieci o innym niż "właściwe" pochodzeniu.

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, Hitler nie był jedynym, który próbował wcielić w życie plan społecznej eugeniki. Zanim jeszcze Führer napisał swój "Mein Kampf" w Stanach Zjednoczonych szerzyły się już liczne inicjatywy segregujące społeczeństwo na lepszych i gorszych. Wprowadzono tam między innymi zakaz posiadania dzieci przez osoby umysłowo chore, a także postulowano, by sterylizować analfabetów oraz ludzi z niższych klas społecznych. Kolejne działa wytoczono także przeciwko czarnoskórym mieszkańcom Ameryki, których płodność również chciano kontrolować.

Od lat 30. XX wieku przez niemal pół wieku program "oczyszczania" społeczeństwa prowadziły z kolei władze Szwecji. Do lat 70. przymusowej sterylizacji poddanych zostało ponad 60 tysięcy obywateli (głównie dzieci) określonych mianem "nieprzydatnych społecznie". Co ciekawe, Alva Myrdal, która wraz z mężem propagowała ten system, została wyróżniona pokojową nagrodą Nobla.

In vitro, świńska grupa i inne teorie

Wymienione powyżej przykłady stosowania na ludziach założeń eugeniki to, niezbyt wygodne, ale jednak fakty. Znacznie więcej w temacie depopulacji jest jednak nie popartych twardymi dowodami teorii spiskowych.

Jedna z nich głosi na przykład, że obserwowane ostatnio coraz częściej problemy z zajściem w ciążę lub jej donoszeniem wynikają z celowej ingerencji w nasz organizm. Coraz więcej znanych i wpływowych osób mówi o konieczności ograniczenia ilości ludzi na świecie, bo przeludnienie grozi głodem, biedą i wieloma innymi problemami na skalę globalną. Teoretycy spiskowi sądzą więc, że w środkach antykoncepcyjnych, produktach spożywczych, a może nawet w... wodzie przemycane są substancje, które ograniczają naszą płodność. W internecie odnaleźć można również sugestie, że lansowanie antykoncepcji i działania mające na celu zalegalizowanie aborcji również, w ostatecznym rozrachunku, mają się przyczynić do zmniejszenia liczby ludzi na świecie. Podobno właśnie dlatego metoda in vitro jest wciąż na tyle kosztowna, że mogą sobie na nią pozwolić tylko osoby bardziej zamożne...

Wiele jest również teorii głoszących, że większość chorób, które w ostatnich latach zbierają śmiertelne żniwo, została w rzeczywistości celowo wyprodukowana w laboratoriach. Chodzi tu o AIDS, świńską i ptasią grypę, a także, przede wszystkim, nowotwory. Fakt, że w dzisiejszym, tak doskonale rozwiniętym świecie niektóre schorzenia są nieuleczalne i zdarzają się wręcz nagminnie wielu teoretykom wydaje się podejrzany. Jaki cel miałoby "wykańczanie" społeczeństwa zmyślnie skonstruowanymi wirusami? Dopuszcza się dwa wyjaśnienia: zwiększenie zysków wielkich koncernów farmaceutycznych lub właśnie eliminację części ludzkości.

Pozostaje jeszcze pytanie, w jaki sposób choroby te dostają się do naszego organizmu. Tutaj też istnieje kilka teorii. Między innymi często wspomina się o śmiercionośnych szczepionkach, które zamiast uodparniać czynią nas chorymi oraz o rozpylaniu szkodliwych chemikaliów przez samoloty (chemtrails).

Kto?

W kwestii tego, kto właściwie miałby dążyć do pozbycia się znacznej części społeczeństwa, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Często padają tutaj wielkie nazwiska, takie jak chociażby Rockefeller czy Gates. Mówi się, że może to być sprawka mitycznego rządu światowego, masonów, Iluminatów, grupy Bilderberg. Niekiedy pada nawet słowo "Reptilianie" (wypromowana przez Davida Icke'a teoria głosi, że ludzie u władzy nie są ludźmi, a... gadami).

Nie ma żadnych faktów, które popierałyby tezę o próbach sterylizacji społeczeństwa za pomocą środków antykoncepcyjnych ani też celowego rozsiewania nieuleczalnych chorób, by zmniejszyć ilość ludności na świecie. Wiadomo jedynie, że podobne próby podejmowano już w przeszłości, a o przeludnieniu i konieczności działania w zakresie ograniczenia ilości urodzeń mówi się całkiem otwarcie.

merkaba
Posty: 30
Rejestracja: 14 października 2010, 15:01
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: merkaba » 18 kwietnia 2012, 09:22

aborcja i antykoncepcja to samobójstwo społeczeństwa
ojciec pio

dodałem tylko antykoncepcja a reszta to sa słowa stygmatyka ojca Pio

wystarczy popatrzec na Niemcy musieli sprowadzić obcokrajowców
bo to kraj starych ludzi

Andrzej Gdula
Posty: 712
Rejestracja: 6 sierpnia 2007, 16:57

Post autor: Andrzej Gdula » 18 kwietnia 2012, 10:24

Dotyczy olanych linków!
Powoływanie się na swoją lub cudzą wcześniejszą wypowiedź na jakimś forum dyskusyjnym nie może być zabawą w ciuciubabkę bo na takie szukania nikt nie ma ani ochoty ani czasu. Zresztą taki odnośnik do konkretnego adresu jako warunek rzetelności odnośnej musi być dla każdego czytelnika forum, szybko i łatwo sprawdzalny.

Jest kilka forum dyskusyjnych, na każdym forum jest dyskutowanych kilka do kilkudziesięciu tematów, a w każdym temacie jest bardzo wiele indywidualnych wypowiedzi. Dlatego ja jeśli powołuję się na czyjąś wypowiedź, to szanując czytelników, podaję nazwę forum, tytuł dyskutowanego tematu oraz datę i godzinę tej wypowiedzi, po to żeby adwersarz nie tracił czasu szukając „wiatru w polu”.

Dlatego nie bawmy się w ciuciubabkę i czekam na podanie treści i konkretnego adresu wcześniejszej wypowiedzi Malakamila do której odnosi się wypowiedź Malakamila na tym forum z daty Wysłana: 15 Kwiecień 2012, 19:49.
Cytuję wypowiedź Malakamila:
Moje linki bezczelnie olał, choć
1. jeden z nich pochodzi z poważnej stronyy, i.e. CNN;
2. drugi jest raportem - opisem wyników badań, przeprowadzonych przez Matthew P. Harrisa, Seana M. Hasso, Marka W.J. Fergusona, oraz Johna F. Fallona; dostępny na niejednej stronie, zaczynając od nature.com.

Zresztą wyjaśniam, że nie mam żadnego obowiązku czytania i odnoszenia się do każdego nieznanego linku który ktoś sobie powypisuje na tym forum. Po prostu nie mam na to czasu.
A.G.

RKatafrakta
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwietnia 2012, 18:07
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: RKatafrakta » 18 kwietnia 2012, 18:24

merkaba pisze:aborcja i antykoncepcja to samobójstwo społeczeństwa
ojciec pio

dodałem tylko antykoncepcja a reszta to sa słowa stygmatyka ojca Pio
LOL nie można ,,tylko dodawać'' słów do czyjeś wypowiedzi. Po prostu zrobiłeś swoją na podstawie jego.
O ile z aborcją mogą się poniekąd zgodzić, o tyle z antykoncepcją niekoniecznie.

ODPOWIEDZ