Proszę o doświadczenia z depakine chrono 300

ODPOWIEDZ
astrid

Proszę o doświadczenia z depakine chrono 300

Post autor: astrid » 26 września 2007, 17:34

Od 2 dni biorę depakine chrono 300, już czuję się nieciekawie. Proszę byście napisali co nieco na temat tego leku, jeśli mieliście z nim kontakt, lub wasi bliscy. Co prawda zanosi się na to że znowu będę pod stałą opieką neurologa, ale Wasze opinie też dużo pomogą. Dziękuję i pozdrawiam :-D
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez astrid, łącznie zmieniany 2 razy.

pershing

Post autor: pershing » 18 października 2007, 19:59

muj brat bierze ten lek i ma po nim samopoczucie do dupy poprostu ma jakieś nie kontrolowane ruchy ma shizy jakieś jak chcesz coś jeszcze wiedzieść pisz na duchu1331@wp.pl i gg 10243301

Gość

Re: Proszę o doświadczenia z depakine chrono 300

Post autor: Gość » 11 listopada 2007, 20:11

astrid pisze:Od 2 dni biorę depakine chrono 300, już czuję się nieciekawie. Proszę byście napisali co nieco na temat tego leku, jeśli mieliście z nim kontakt, lub wasi bliscy. Co prawda zanosi się na to że znowu będę pod stałą opieką neurologa, ale Wasze opinie też dużo pomogą. Dziękuję i pozdrawiam :-D

bierz go bierz do jest dobry lek na depresje na efekt trzeba troszkę poczekać do pól roku

mych

Post autor: mych » 31 grudnia 2007, 15:13

ja biore Depakine od kilku dni na epi i czasem zauwazam, ze jakies troche schizy mam czasami.. tzn na poczatku mialam. juz przechodzi. raz mi po tym niedobrze bylo, ale juz sie wszystko ustabilizowalo i jest wporzadku :)

ODPOWIEDZ