Adopcja jako źródło zaspokajania zboczeń seksualnych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adsenior

Adopcja jako źródło zaspokajania zboczeń seksualnych

Post autor: adsenior » 2 lipca 2009, 04:48

Jak poinformował dzisiejszy Nasz Dziennik, pederasta w USA, zaadoptował pięcioletniego chłopca, po to by go gwałcić. Jak długo jeszcze, ta nieliczna grupa zboczeńców, będzie tak jawnie tak otwarcie szerzyła swoje zboczenia?
Ostatnio zmieniony 13 października 2009, 11:27 przez adsenior, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
KASIA

Re: Adopcja jako źródło zaspokajania zboczeń seksualnych

Post autor: KASIA » 2 lipca 2009, 05:39

adsenior pisze:Jak poinformował dzisiejszy Nasz Dziennik, pederasta w USA, zaadoptował pięcioletniego chłopca, po to by go gwałcić. Jak długo jeszcze, ta nieliczna grupa zboczeńców, będzie tak jawnie tak otwarcie szerzyła swoje zboczenia?

Tak długo jak jeszcze będą ludzie wychowywani bez Boga, tacy jak Pan i Wanda, to Wy przekazujecie takie wartości swoim dzieciom.

Najpierw komunizm, potem liberalizm swoje zrobiły, uczycie że człowiekowi wolno jest robić wszystko co mu tylko pragnienie podpowie.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 2 lipca 2009, 08:12

Zdecydowanie wypraszam sobie dokonywania przez Paniąm młoda niewiasto oceny mojej moralności. Dziwię się bardzo, że takie katolickie forum dopuściło do funkcji moderatora, osobę pełną jadu i nienawiści. Oczywiście tak jak wyłączyłem niejaką "wandę" z trafiania na moją maszynę, tak samo wyłączam osobnika "kasia".

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 2 lipca 2009, 08:31

Pan sam się wyłącz, bo niedługo wszystkich będzie pan musiał powyłączać.

Jest Pan niedostosowany społecznie, mama pana nie kochała,że ma pan braki emocjonalne czy brak dowartościowania ciągle sobie pan dla siebie coś rości , kolejne okaleczone dziecko komuny .

Wiatrówkę sobie kup pan byś miał lepszy zasięg do strzelania w niewygodne cele.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 2 lipca 2009, 10:29

Kolejny wpis upewniający mnie co do niebotycznie rozbudowanego ego, osobniczki o pseudonimie Kasia, która uważa, że forum to, że z uwagi na jej liczbę wpisów stanowi jej własność.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 2 lipca 2009, 11:04

A pan się rzucasz po kilku wpisach , jakbyśmy mieli wszyscy uchylić beretu bo senior zaszczycił nasze progi. Byli tu znakomitsi i swoimi wpisami zbudowali sobie szacunek bez wypraszania go na siłę .Raczej czas powinien pokazać co jest pan wart, a nie samo mniemanie o swojej znakomitości. A forum traktuję jak własność, bo je kocham jak ” Nasz Dziennik” czy RM , jedyne polskie katolickie media. I nie widzę w tym nic złego że się cała angażuję w to .

Zupełnie czuję blusa jak O. Dyrektor pod prąd
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2009, 12:13 przez KASIA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 2 lipca 2009, 11:17

Mieliśmy na przykład cudownego Michasia, jego słowa anielską słodyczą rozchodziły nam się w ustach. W sercu Polaka były jak balsam,a w serce wroga wbijał się ostrzem .

Mąż prawdy i cnoty, wzbił się jeszcze wyżej,teraz szybuje gdzieś na uczelniach.

Ach co za zaszczyt mieliśmy gościć go tu .

Lukaszek_Dt.

Post autor: Lukaszek_Dt. » 4 lipca 2009, 15:59

Jeszcze jeden post tego typu a dostaniesz ostrzezenie !
Ostatnio zmieniony 4 lipca 2009, 16:23 przez Lukaszek_Dt., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 11 lipca 2009, 05:06

Pszczoły miód dają światu...

A truteń ?

Czy chcesz skończyć jak truteń ?

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 11 lipca 2009, 08:14

Lukaszek_Dt. pisze:Kasiu-Cenzuro, chcesz mi pokazywać jak było za komuny?? I kolorkami się bawisz?? Nie strasz mnie ostrzeżeniami, to jest jednak troszkę żałosne, tak jakbyś nie potrafiła sobie poradzić cywilizowanymi metodami...

Ktoś Ci kiedyś powiedział, że jesteś fajna, a to niestety nie jest prawda...

Jesteś nudny Lukaszek .

ODPOWIEDZ