Nowy zawĂłd - reproduktor ,

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 22 lipca 2009, 07:58

"Czy tylko dlatego że te dzieciątko jest ukryte w brzuszku mamusi, i nie widać go gołym okiem ???" Nie przypuszczałem, że spotkam się z Pana strony z tak infantylnym określeniem. Oczywiście Pozostaję przy własnym zdaniu co do PŁODÓW, powstałych w wyniku gwałtów i innych czynów karalnych.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 22 lipca 2009, 09:37

Płód to wygodna nazwa by nie mieć skrupułów zabijając.

Gwałciciel dostanie adwokata, matka dziecka narkozę,

a poczęte w bestialski sposób dziecko karę śmierci.

Wykonaną bez żadnej obrony metodą, której by oszczędzono nawet najgorszemu zbrodniarzowi. Nie ma prawa do życia, bo okoliczności temu nie sprzyjają, bo nie jest kochane i niechciane.

Cytat:

Zastanawiam się, w jaki sposób wyeliminował Pan kluczowe argumenty przeciwko tej metodzie stawiane przez KK?

Pewnie Adsenior tak idzie przez życie ,by się nie przeziębić i nie poparzyć.`

Właśnie tak żyją ludzie ,którzy uważają,że Bóg nie jest doskonały, nie chcą mu zaufać, jeżeli składają jakąś ofiarę to z rzeczy zbędnych i niepotrzebnych. Marna to ofiara jak w przypadku Kaina.

Zapominają, że nie ma nawet robaka pod kamieniem, o którym by Bóg nie wiedział i nie znał go po mieniu. Bóg chce byśmy mu zawierzyli całe życie, każde nowe życie to jest Boży plan niszcząc je wchodzimy w konflikt z samym Stwórcą . Dlatego Pan nie chce złota ni kadzidła chce zaproszenia do naszego życia.

Wszystko co naukowcy odkrywają przypisują swojej mądrości ,a wszystko jest Stwórcy. Ludzie robią siebie panami życia i śmierci. Wykorzystują swoją wolność i rozum przeciwko życiu, zamiast ulepszać materię zgodnie z planem Boskim. Ostatnie problemy ekologiczne udowodniły dokąd może prowadzić ludzka pycha i zachłanność.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 22 lipca 2009, 09:50

Handlarze komórkami jajowymi zatrzymani w Rumunii

Trzy osoby podejrzane o handel komórkami jajowymi aresztowano w Rumunii. W tym czasie w nielegalnej klinice przeprowadzającej sztuczne zapłodnienie metodą in vitro przebywało trzydzieści kobiet czekających na „zabieg”.

W działającej nielegalnie klinice podejrzani pobierali od Rumunek w wieku 18-30 lat komórki jajowe, za co płacili cenę 800-1000 lei (ok. 190-235 euro). Następnie sprzedawali je zainteresowanym za granicą, zazwyczaj z Izraela, Włoch i Wielkiej Brytanii. Sztuczne zapłodnienie przeprowadzali w Rumunii – zdaniem rumuńskich mediów w ciągu 10 lat działania kliniki w ten sposób zapłodniono ok. 1,2 kobiet.

W Rumunii kwestia in vitro regulowana jest od 2006 roku. By ją stosować, potrzebne jest rządowe pozwolenie. Ponadto komórki rozrodcze muszą pochodzić od pary zainteresowanej „zabiegiem”. Handel gametami jest zabroniony.

Tekst z: sks/NJ.com, Handlarze komórkami jajowymi zatrzymani w Rumunii, online, Fronda.pl, data dostępu: 20.07.2009, Dostępny w Internecie: <http://fronda.pl/news/czytaj/handlarze_ ... _w_rumunii>;

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 lipca 2009, 09:59

adsenior pisze:"Czy tylko dlatego że te dzieciątko jest ukryte w brzuszku mamusi, i nie widać go gołym okiem ???" Nie przypuszczałem, że spotkam się z Pana strony z tak infantylnym określeniem. Oczywiście Pozostaję przy własnym zdaniu co do PŁODÓW, powstałych w wyniku gwałtów i innych czynów karalnych.

Panie AdSenior - dziwny z pana facet, niby glosisz Pan poglady zblizone do naszych, a co do czego to znacznie roznimy sie w szczegolach - i tu wylazi szydlo z worka, ja Panu do konca nie ufam, bo uwazam ze Pan tu kogos grasz, nie wiem tylko w jakim celu ...

Nazywanie nienarodzonego PŁODEM, i odmawianie mu prawa do zycia tylko dlatego ze matka zostala zgwalcona to taki przyklad politycznej poprawnosci.

Rowniez popieranie in vitro w momencie gdy malzonkowie nie maja innej mozliwosci posiadania potomka, to kolejny przyklad panskiej ignorancji ...

Awatar użytkownika
kreska

Post autor: kreska » 22 lipca 2009, 09:59

Ludzie robią siebie panami życia i śmierci.

Totalna bzdura.

&#8222;Być panem&#8221; oznacza sprawowanie pełnej kontroli. Żaden człowiek nie kontroluje w pełni żadnej formy życia na ziemi. To, że ogrodnik podlewa kwiaty nie oznacza, że jest on panem życia na rabacie. Żaden człowiek nie kontroluje również śmierci. Jeżeli ktoś kogoś zabił to jest mordercą i nie ma możliwości wskrzeszania. Jest to tak oczywiste, że nie podlega dyskusji podobnie jak tabliczka mnożenia. Rzeczy należy nazywać po imieniu a nie szukać dla morderców i hochsztaplerów &#8222;gładkich&#8221; określeń. Morderca &#8222;Panem życia&#8221; &#8211; pięknie brzmi ale bez sensu.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 lipca 2009, 10:02

kreska pisze:Ludzie robią siebie panami życia i śmierci.

Totalna bzdura.

&#8222;Być panem&#8221; oznacza sprawowanie pełnej kontroli. Żaden człowiek nie kontroluje w pełni żadnej formy życia na ziemi. To, że ogrodnik podlewa kwiaty nie oznacza, że jest on panem życia na rabacie. Żaden człowiek nie kontroluje również śmierci. Jeżeli ktoś kogoś zabił to jest mordercą i nie ma możliwości wskrzeszania. Jest to tak oczywiste, że nie podlega dyskusji podobnie jak tabliczka mnożenia. Rzeczy należy nazywać po imieniu a nie szukać dla morderców i hochsztaplerów &#8222;gładkich&#8221; określeń. Morderca &#8222;Panem życia&#8221; &#8211; pięknie brzmi ale bez sensu.

Krecha, moze czytaj ze zrozumieniem - ludzie czynia siebie panami zycia i smierci - bo decyduja o tym ktore nienarodzone dziecko ma zyc, a ktore ma umrzec ...

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 lipca 2009, 10:13

kreska pisze:

nieprawda

Prawo kościelne są to normy regulujące prawny porządek wewnętrzny danego kościoła lub związku wyznaniowego, stosowane przez organy tych instytucji (sądy kościelne, administracja kościelna) wobec członków lub organów danego kościoła lub związku wyznaniowego w celu przestrzegania ustalonych zasad, pod groźbą wykluczenia ze wspólnoty.

Prawo kanoniczne &#8211; prawo obowiązujące w Kościele katolickim.

Prawo stanowione przez Kościół

&#8226; stanowi je papież &#8211; prawo papieskie,

&#8226; stanowi je sobór &#8211; kolegium biskupów &#8211; prawo soborowe,

&#8226; stanowione przez dykasterię kurii rzymskiej &#8211; ius constitutum

nie po to tworzy się prawo, aby nie nakazywać i nie zakazywać.

Ktos kto popiera zabijanie nienarodzonych, eutanazje, in vitro itd itp sam sie wyklucza ze wspolnoty wierzacych. Chrystus mowi ze kazdy czlowiek jest wazny, i ten nienarodzony. I jezeli ktos uwaza ze mozna nienarodzonego zabic, bo zgwalcono jego matke, to tak naprawde glosi cos przeciwnego od tego co nam pozostawil Chrystus. Jakze wiec ktos taki moze uwazac sie za czlonka wspolnoty wierzacych w Chrystusa ??

Zreszta czy ktos kto popiera takie akty bestialstwa, czy jemu tak naprawde zalezy na tym by byc w tej wspolnocie wierzacych ?

Smiem watpic ...

Awatar użytkownika
kreska

Post autor: kreska » 22 lipca 2009, 10:38

Pojęcie &#8222;pan, władca&#8221; jest znacznie szersze niż pojęcie decydent. Móc o czymś decydować to znacznie mniej niż nad tym panować. Morderca nie jest i nigdy nie będzie panem życia i śmierci bez względu na to kogo morduje.

Drugi post o ile jest próbą odpowiedzi na moje wątpliwości co do tego, czy Kościół Katolicki czegoś zakazuje to nie ma sensu logicznego

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 lipca 2009, 10:57

Kolego Krecha - co dla ciebie nie ma sensu ? To ze Chrystus mowi ze nie wolno nikogo zabijac ? A tym bardziej bezbronna istote ukryta w brzuszku mamusi ? Tam gdzie powinno czuc sie bezpieczne, a jest tepymi narzedziami wyciagane i rozszarpywane na strzepy ?

Awatar użytkownika
kreska

Post autor: kreska » 22 lipca 2009, 13:03

Kolego Krecha - co dla ciebie nie ma sensu ?

Już pisałem i ostatni raz powtórzę. Dla mnie nie ma sensu nazywanie morderców panami życia i śmierci. Mylisz pojęcia prostych słów zmieniając ich znaczenie. Wprowadzasz chaos do swoich wypowiedzi, nie prowadzisz dyskusji tylko wypisujesz ideologiczne deklaracje nie mające niczego wspólnego z poruszanym aktualnie tematem. Zanegowałem twierdzenie Kasi o tym, że wykorzystują swoją wolność i rozum przeciwko życiu, zamiast ulepszać materię zgodnie z planem Boskim ludzie robią siebie panami życia i śmierci. Jest to &#8211; powtarzam raz jeszcze &#8211; bzdurą. Wcześniej już uzasadniłem mój pogląd. Morderca jest mordercą a nie władcą życia i śmierci. Ty zaś piszesz o jakiś brzuszkach, o tym że Chrystus mówi , że nikogo nie wolno zabijać, o rozszarpywaniu&#8230;

Porozmawiamy jak będziesz w lepszej kondycji intelektualnej.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 lipca 2009, 13:06

kreska pisze:

Porozmawiamy jak będziesz w lepszej kondycji intelektualnej.

te, te, intelektualisto z lewackim rodowodem, nie badz taki do przodu - to ty tu zamieszanie robisz, ciekawe na czyje zlecenie ... :-/

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 24 lipca 2009, 04:54

Pewnie Adsenior tak idzie przez życie ,by się nie przeziębić i nie poparzyć.`[/quote]

Właśnie tak żyją ludzie ,którzy uważają,że Bóg nie jest doskonały, nie chcą mu zaufać, jeżeli składają jakąś ofiarę to z rzeczy zbędnych i niepotrzebnych. Marna to ofiara jak w przypadku Kaina.

Zapominają, że nie ma nawet robaka pod kamieniem, o którym by Bóg nie wiedział i nie znał go po mieniu. Bóg chce byśmy mu zawierzyli całe życie, każde nowe życie to jest Boży plan niszcząc je wchodzimy w konflikt z samym Stwórcą . Dlatego Pan nie chce złota ni kadzidła chce zaproszenia do naszego życia.

Wszystko co naukowcy odkrywają przypisują swojej mądrości ,a wszystko jest Stwórcy. Ludzie robią siebie panami życia i śmierci. Wykorzystują swoją wolność i rozum przeciwko życiu, zamiast ulepszać materię zgodnie z planem Boskim. Ostatnie problemy ekologiczne udowodniły dokąd może prowadzić ludzka pycha i zachłanność.[/quote]

Dziękuję za odpowiedź, już się zastanawiałem, nie mogąc go znaleźć, czy otrzymam odpowiedź! Pani Katarzyno, na jakiej podstawie wyraża Pani w imieniu Boga? Gdzież w Słowie Bożym, jest wyrażona ta przytaczana przez Panią myśl? Czy pomyślała kiedyś Pani, dlaczego to Kościół Pawła, rozpadł się na kilka odłamów, o sektach nie mówię? Tak, stało się to na na skutek przypisywania przez ludzi, słów Bogu, których On nigdy nie wypowiadał. Oczywiście Pani może uważać inaczej, mnie przypisywać "MYŚLOZBRODNIĘ", ale nie zmieni to faktów, co do różnorakiego traktowania ewangelii. Pisząc o rozbiciu kościoła, mam na myśli KOŚCIOŁY: KATOLICKI, PRAWOSŁAWNY I PROTESTANCK, o mniejszych odłamach nie wspominam.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 24 lipca 2009, 05:09

"Pewnie Adsenior tak idzie przez życie ,by się nie przeziębić i nie poparzyć.`" - Pani Katarzyna.

Właśnie takie działania i poglądy, moje własne spojrzenie na świat, głosiłem w czasach gdy możliwe było jedno jedyne spojrzenie na świat, również teraz żyję w/g tej samej zasady! Pani chciała by, by wszyscy mieli pogląd tożsamy z Pani poglądem! Czy zdaje sobie Pani sprawę, że najwięcej ofiar wojen, pociągnęły za sobą wojny, które na sztandarach miały wypisane różne imiona, tego samego stwórcy, gdyż uważam, że Bóg, jako siła sprawcza jest jeden i tylko jeden. Może nosić różne imiona, może być w różnych postaciach, co nie ulega zmianie dogmatowi o uniwersum Boga, wszak ostatnie słowa Jezusa, również skierowane były do Boga.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 24 lipca 2009, 07:19

Ta wojna o , której Pan mówi trwa obecnie z nienarodzonymi.

To są miliony ludzkich istnień , które dawno przerosły liczę ofiar wszystkich wojen.

Nie mogę milczeć nad śmiercią najmniejszych braci naszych.

'cokolwiek uczyniliście jednemu z braci moich mnie uczyniliście'

Jestem kobietą i jak mogłabym znieść że niczym nie wsparłam życia ludzkiego.

Najpierw dziecko z gwałtu i niepełnosprawne.

Dziadka sklerotyka też, potem chorego czy niepełnosprawnego usunąć z życia. W sprawach obrony życia ,prześladowania ludzi ze względu na kolor skóry , wyznanie czy pochodzenie jestem bezwzględna i nie idę na kompromis.

Życie jest darem.
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2009, 09:20 przez KASIA, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 24 lipca 2009, 08:01

Proszę Pani, to Pani pogląd, nie mój, ja o rozszerzaniu eutanazji nic nie pisałem, uważam, iż nie powinna mieć miejsca.

ODPOWIEDZ