STAN WOJENNY 13.12.1981 r.

Polak

Re: re 13 grudnia

Post autor: Polak » 21 grudnia 2009, 09:30

sonia pisze:Dzisiaj,w dniu WIELKIEGO MORDERSTWA,czyli 16 GRUDNIA.anno domini 1980
wojsko i owczesna milicja wkroczyły na teren KOPALNI WUJEK
kiszczak i jaruzelski są ODPOWIEDZIALNI za TO ZBIOROWE MORDERSTWO
a teraz
fragment z Zeszytów Historycznych SOLIDARNOSCI Sląsko_Dabrowskiej,nr 2
rok wydania 1996p;str 6
WAM,obroncy czlowieka "chonoru" dedykuję ten fragment,
a że prawdziwy,to niech potwierdzą TO Sląscy Kaplani ,Zony i Matki zamordowanych
W pierwszym impecie -internowano i aresztowano
przede wszystkim
działaczy Solidarności,KPN i NZS,w ogole -tzw ekstremistów.
W drugim - szedł
już tak zwany rzut strajkowy.
Znależli się w nim głownie robotnicy i działacze niższego szczebla ,którzy podjęli
akcje protestacyjne
w zakładach pracy po wprowadzeniu stanu wojennego .
A było ich WIELU
Tylko według tego,co podano do wiadomosci publicznej,w pierwszych dniach
wojny zastrajkowano w
199 zakładach

Strajkowały,jakprzyznawał to nawet komunikat PAP
Zakłady "URSUS
Huta "Lenina"
Huta "Katowice"
Huta "Warszawa"
Stocznia im "Warskiego"w Szczecinie
Stocznia im"Lenina" w Gdansku
Zakłady Azotowe w Puławach
wreszcie KOPALNIE:
"Staszic"
"Piast"
"Ziemowit"
"Manifest Lipcowy"
" Wujek"
...Opór GÓRNIKÓW w PIASCIE zlikwidowano dopiero 28 grudnia 1981 r
Trwał więc 15 dni !
W "Manifescie " i "Wujku"
zlikwidowano go siłą,Przy czym - jakwiemy,polała się krew

15 grudnia ,w "Manifescie" użyto broni,raniąc ciężko 4 górników
IPN zdelegalizować!!!Rydzyk i Kurtyka powinni gnic w więzieniu.Dość okradania Polski!!!

Awatar użytkownika
Coltrane

Re: re 13 grudnia

Post autor: Coltrane » 21 grudnia 2009, 10:14

Polak pisze: IPN zdelegalizować!!!Rydzyk i Kurtyka powinni gnic w więzieniu.Dość okradania Polski!!!
Ulala, to taki z ciebie "polak" ? No i kto by pomyslał że lewactwo ma swoich wiernych obronców w osobach otumanionej gawiedzi.

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 21 grudnia 2009, 10:29

Posłuchaj wypierdku czerwony, uczniu ideologicznego komisarza UE a wprostej linii komisarza Mołotowa. Zdejm wpierw swoje walonki jak wchodzisz do Tego Forum.
Nie zaśmiecaj tego szacownego miejsca.
Zapamiętaj sobie IPN to nasza Polska historia. Myślałeś , że społeczeństwo Polskie będziesz karmił flachom wódy i darmowym "Metro" itp. Hamie czerwony mówi się też nie Rydzyk a ojciec Rydzyk. Nakładziono Ci w tą twoją mózgownice śmieci. A sobie pasłuchaj "Rozmów Niedokończonych w RM o 18.10 lub Aktualności Dnia o 13.10 to się trochę odkazisz. Nikt Ci nie zabiera światopoglądu ale kiedy uderzasz w Polskę to możesz tylko na odlew dostać zadośćuczynienie jak bolszewik pod Warszawą od marszałka Piłsudskiego.

Polak

Post autor: Polak » 21 grudnia 2009, 17:14

longinus9 pisze:Posłuchaj wypierdku czerwony, uczniu ideologicznego komisarza UE a wprostej linii komisarza Mołotowa. Zdejm wpierw swoje walonki jak wchodzisz do Tego Forum.
Zapamiętaj sobie IPN to nasza Polska historia. Myślałeś , że społeczeństwo Polskie będziesz karmił flachom wódy i darmowym "Metro" itp. Hamie czerwony mówi się też nie Rydzyk a ojciec Rydzyk. Nakładziono Ci w tą twoją mózgownice śmieci. A sobie pasłuchaj "Rozmów Niedokończonych w RM o 18.10 lub Aktualności Dnia o 13.10 to się trochę odkazisz. Nikt Ci nie zabiera światopoglądu ale kiedy uderzasz w Polskę to możesz tylko na odlew dostać zadośćuczynienie jak bolszewik pod Warszawą od marszałka Piłsudskiego.
Ot poziom i jaka ambitna audycja.A wypierdku to do tatusia,Na ty nie jesteśmy paparuchu faszystowski

Wierzący

Post autor: Wierzący » 17 stycznia 2010, 15:31

Polak pisze:
longinus9 pisze:Posłuchaj wypierdku czerwony, uczniu ideologicznego komisarza UE a wprostej linii komisarza Mołotowa. Zdejm wpierw swoje walonki jak wchodzisz do Tego Forum.
Ot poziom i jaka ambitna audycja.A wypierdku to do tatusia,Na ty nie jesteśmy paparuchu faszystowski
Polak.Nie łam się.Pozdrowienia z Anglii.Jak będziesz w Łodzi,to daj znak.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2010, 15:34

Wierzący pisze:Polak.Nie łam się.Pozdrowienia z Anglii.Jak będziesz w Łodzi,to daj znak.
Czyżby odsiecz nadeszła ?? ;-)
A tak w ogóle to dziwne, że ci co nie są ani wierzącymi ani prawdziwymi Polakami, przyjmują nicki typu "Polak" i "wierzący". Mam prośbę, przynajmniej nie profanujcie tych nazw.

Wierzący

Post autor: Wierzący » 17 stycznia 2010, 16:47

Coltrane,
Spoko.Mała prowokacja.Wiem kto to jest.Nie myliłem się.Czekam na jego odpowiedż.Zobaczymy co ta lewacka gnida nabazgroli.
Cześć

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 17 stycznia 2010, 17:23

Coltrane pisze:
Wierzący pisze:Polak.Nie łam się.Pozdrowienia z Anglii.Jak będziesz w Łodzi,to daj znak.
Czyżby odsiecz nadeszła ?? ;-)
A tak w ogóle to dziwne, że ci co nie są ani wierzącymi ani prawdziwymi Polakami, przyjmują nicki typu "Polak" i "wierzący". Mam prośbę, przynajmniej nie profanujcie tych nazw.
No może coś w tym jest? Ale było by nieźle, gdybym mógł to zastosować do siebie, no chyba gdybym występował pod pseudonimem adefeb lub po Polsku admłodzik, było by to spełnienie reguł tych "polaków"

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2010, 17:26

Wierzący pisze:Coltrane,
Spoko.Mała prowokacja.Wiem kto to jest.Nie myliłem się.Czekam na jego odpowiedż.Zobaczymy co ta lewacka gnida nabazgroli.
Cześć
No zobaczymy kto pierwszy ujawni swoje prawdziwe zamiary ;-)

Wierzący

Post autor: Wierzący » 17 stycznia 2010, 17:35

Coltrane pisze:
Wierzący pisze:Coltrane,
Cześć
No zobaczymy kto pierwszy ujawni swoje prawdziwe zamiary ;-)
Wiesz.Ja bym go nie lekceważył.Zdrowo pogięty,ale to szczwany typek.Longinus tu gdzieś równo mu pojechał.I prawidłowo.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2010, 17:42

Wierzący pisze:Wiesz.Ja bym go nie lekceważył.Zdrowo pogięty,ale to szczwany typek.Longinus tu gdzieś równo mu pojechał.I prawidłowo.
Tylko że "Polak" już się nie odezwie. Chyba że pod innym nickiem ;-)

Wierzący

Post autor: Wierzący » 17 stycznia 2010, 17:58

Być może.Skończmy już o nim.Znam lepsze metody na hm...niszczenie wątroby ;-) :-D

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2010, 19:23

Wierzący pisze:Być może.Skończmy już o nim.Znam lepsze metody na hm...niszczenie wątroby ;-) :-D
All right. Ten wątek jest o stanie wojennym. Co Ty jako przedstawiciel młodego pokolenia sądzisz o wprowadzeniu stanu wojennego przez Wojciecha Jaruzelskiego ?

Wierzący

Post autor: Wierzący » 17 stycznia 2010, 19:55

Trudno mi się ustosunkować.Nigdy na Jaruzelskiego nie patrzyłem przychylnie,ani chwalić go nie mam zamiaru.Wiem jedno.Za to czego sie dopuścił,musi odpowiedzieć.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2010, 20:53

Wierzący pisze:Wiem jedno.Za to czego sie dopuścił,musi odpowiedzieć.
Też tak uważam :->
Ale u nas w Polsce takie procesy przeważnie przeciągają się w nieskończoność, i kończą się umorzeniem z "braku dowodów" ;-)

ODPOWIEDZ