Wybory Prezydenckie 2010

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 19:05

ZoLdoN pisze:J. Kaczyński nie wygra w pierwszej turze. Wiele osób negatywnie ocenia lata rządów PiSu stanowiąc twardy, negatywny elektorat.
A Ty chyba nic nie zrozumiałeś z tego co tu piszę. Wciąż żyjesz michnikowską propagandą.
Chyba nie zrozumiałeś znaku ze Smoleńska.

Pytam, ilu jeszcze Polaków ma zginąć ? Ile jeszcze ofiar Polska ma ponieść, aby Polakom otworzyły się oczy ?

ZoLdoN

Post autor: ZoLdoN » 5 maja 2010, 19:17

Co ma michnikowska propaganda do stwierdzonego przeze mnie faktu :-/ .
J. Kaczyński ma silny, negatywny elektorat i w odróżnieniu od swojego brata jest postacią o wiele bardziej kontrowersyjną. W ostatnich wyborach prezydent L. Kaczyński wygrał dzięki głosom lewicy, w tych nic nie wskazuje na to, by poparła ona jego brata. Największą niewiadomą są tu właśnie jej głosy w hipotetycznej II turze.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 19:19

ZoLdoN pisze:Co ma michnikowska propaganda do stwierdzonego przeze mnie faktu ...
No jak to co ? A kto przez 5 lat kadencji Prezydenta najwięcej go opluwał ? Kto kreślił na szpaltach swojej gazety negatywny wizerunek Prezydenta ? No kto jak nie Michnik i jego świta ?

Nadal nic nie rozumiesz ?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 19:25

ZoLdoN, obejrzyj film "Solidarni 2010", może coś zrozumiesz.

Jedna z osób powiedziała ciekawe zdanie. Mianowicie powiedziała to że ludzie źle myśleli o Lechu Kaczyńskim, bo tak byli karmieni. Jak myślisz, kto ich tak karmił ?

ZoLdoN

Post autor: ZoLdoN » 5 maja 2010, 19:30

Nie rozmawiamy tu o śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim, lecz o kandydaturze jego brata- Jarosława. Nie rozumiem więc pańskich aluzji.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 19:45

ZoLdoN pisze:Nie rozmawiamy tu o śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim, lecz o kandydaturze jego brata- Jarosława. Nie rozumiem więc pańskich aluzji.
Czy Ty nie próbujesz naśladować Kenobi w swoim perfidnym podejściu ?
Nieudolnie Ci to niestety idzie.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2010, 22:11 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

ZoLdoN

Post autor: ZoLdoN » 5 maja 2010, 19:49

Nie dostrzegam w swojej wypowiedzi nic perfidnego, więc zarzut uważam za absurdalny.
Rozmawialiśmy na temat kandydatury J. Kaczyńskiego i jego szans na wygraną, nie zaś zafałszowanego wizerunku śp. prezydenta w mediach.
Skupy się więc na temacie, gdyż nadal nie widzę związku pomiędzy negatywny elektoratem J. Kaczyńskiego, a "michnikowską propagandą" dotyczącą jego brata.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 19:55

Pytam czy jeszcze nie zrozumiałeś znaku ze Smoleńska ? Jeżeli nie zrozumiałeś, to żadnego innego nie zrozumiesz.

ZoLdoN

Post autor: ZoLdoN » 5 maja 2010, 20:00

W związku z tym, iż wielokrotnie nie odpowiadał pan na moje pytania i ja nie czuję się zobligowany do odpowiedzi. Przynajmniej do momentu wyjaśnienia co też rozumie pan poprzez ów "znak smoleński".

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 20:10

ZoLdoN pisze: Przynajmniej do momentu wyjaśnienia co też rozumie pan poprzez ów "znak smoleński".
Aż tak trudno się domyśleć ? No doprawdy. Myślałem że nie będziesz miał z tym problemów.

Oczywiście chodzi o tę tragiczną katastrofę.

ZoLdoN

Post autor: ZoLdoN » 5 maja 2010, 20:12

Obawiam się, że pan mógł wpaść na pomysł, o którym ja nawet bym nie pomyślał ;-) . Dlatego czekam na wyjaśnienie.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 maja 2010, 20:23

ZoLdoN pisze:Obawiam się, że pan mógł wpaść na pomysł, o którym ja nawet bym nie pomyślał ;-) . Dlatego czekam na wyjaśnienie.
Słuchaj kolego. nie mam czasu bawić się z Tobą w kotka i myszkę. Jeżeli uważasz się za inteligentnego, to wystarczająco dużo Ci napisałem. I nie zamierzam tłumaczyć Ci szczegółowo jak dziecku w przedszkolu. Masz rozum, naucz się wyciągać wnioski, oraz naucz się odczytywać wydarzenia które mają miejsce. Nic nie dzieje się przypadkowo. Ta katastrofa to nie był zwyczajny wypadeczek.

Awatar użytkownika
AnnaE

Macie już?

Post autor: AnnaE » 5 maja 2010, 21:03

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: Coltrane » 6 maja 2010, 06:50

Zobaczmy kogo popierają największe "awtorytety" ;-)

Wałęsa, Mazowiecki, Bartoszewski za Komorowskim

Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Władysław Bartoszewski wejdą w skład komitetu honorowego kandydata PO na prezydenta Bronisława Komorowskiego - poinformował w radiowej "Trójce" szef jego sztabu wyborczego Sławomir Nowak.

Nowak pytany był o doniesienia prasowe, że były premier Tadeusz Mazowiecki oraz pełnomocnik premiera ds. dialogu międzynarodowego, były szef MSZ Władysław Bartoszewski znajdą się w komitecie honorowym Komorowskiego. - Tego rodzaju nazwiska jak Władysław Bartoszewski, czy pan premier Mazowiecki, czy pan prezydent Wałęsa, czy wiele, wiele jeszcze innych, naprawdę dużych nazwisk będzie w tym komitecie - odpowiedział.

We wtorek Nowak powiedział, że cały komitet honorowy poparcia dla kandydatury Komorowskiego zostanie przedstawiony w drugiej połowie maja.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,91682,title ... omosc.html

No i wszystko jasne. :mrgreen:

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 6 maja 2010, 06:56

A mnie się przypominają pierwsze wybory prezydenckie, kiedy to "grupa trzymająca sonsaże" oraz łże media, na siłę kreowały na zwycięzcę "siłę spokoju", którego Naród, wykreślił i dopuścił do drugiej tury "człowieka z niebytu" Tymińskiego! Dowodzi to, że nachalna propaganda, może być naciągnięta tylko do pewnego momentu, potem pęka jak guma lub rozpada się jak bańka mydlana. Teraz widzę takie same zachowanie łże mediów i "kanalskich"/od kanalii/ autorytetów, w stosunku do Komorowskiego!

ODPOWIEDZ