Wybory Prezydenckie 2010

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 maja 2010, 19:14

Panie Coltrane, a ja jednak z otuchą spoglądam w przyszłość, mając w pamięci, zryw Narodu Polskiego w 1980 roku, który, po okresie, długim okresie, prania mózgów, w roku 1989, zmiótł "wadzę" ze sceny politycznej! Per analogia, teraz też, na antynarodową "wadzę" w kolejnych wyborach, Polacy zmiotą do śmietnika, mafię, którą dopuściliśmy do rządów. Piszę w liczbie mnogiej, gdyż nie ważne, że Pan albo ja, na tych lodziarzy i pazerniaków nie głosowaliśmy, ale Naród, dał się uśpić, popadł w letarg, karmiony socjotechniką, łże mediów. Zamach, ja tak cały czas twierdzę, dokonany w Smoleńsku, wyrwał Naród, z "chocholego tańca", pokazał jakie to kanalie obdarzył zaufaniem!

Amid

Post autor: Amid » 14 maja 2010, 19:40

Lady_Makbet pisze:Jest jedno najważniejsze nie dopuścić J.Kaczyńskiego du urzędu.
To jest kryterium? :roll: czego? O czym to świadczy?
Lady_Makbet pisze:Pozatym to człowiek wykształcony mądry i patriota. Doświadczony polityk.
W tym poza tym już inaczej, ale z tym patriotyzmem Pana Komorowskiego to nie za bardzo bym się zgodziła, ale mądrości i patriotyzmu, takiego prawdziwego nie udawanego, nie brak Panu Kaczyńskiemu. A cóż mu zarzucisz jako politykowi? U kazdego coś się znajdzie, ale każdy człowiek powinien się kierować pewnymi kwestiami i zasadami moralnymi. Zastanowić się czy to będzie deska ratunku, czy pocałunek śmierci dla Polski, dla chrześcijańskiej Polski!

Ja mam jak narazie innego kandydata, ale jeszcze mam też czas, jak każdy z nas na zastanowienie się i przemyślenie pewnych spraw, wartości, etc....

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 maja 2010, 19:45

"Ja mam jak narazie innego kandydata, ale jeszcze mam też czas, jak każdy z nas na zastanowienie się i przemyślenie pewnych spraw, wartości, etc...."

Miła Pani Amid, wielu z nas ma również innego kandydata, dla wielu z nas pan Jarosław nie jest idealnym kandydatem, ale w obecnej chwili, tylko On ma realną szansę, zastopować kandydata POkrak, kandydata który w/g mojej oceny, doprowadziłby Polskę do zguby! Taka jest moja ocena obecnie nadchodzących wyborów.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 20:31

A oto przykład awtorytetu popierającego Khomorowskiego

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5BS8AZgK ... ded#at=196[/youtube]

Ma facet tupet. Niezła zgraja skupiła się w PO, że wymieńmy :
Palikot, Niesiołowski, Kutz, Sikorski, Komorowski.
Wszyscy warci siebie.

Ciekawe co tym lemingom podoba się w tych postaciach.
Jak rzekła lady_m jeden z nich jest mądry, inteligentny, jest też patriotą.
No jak się wybiera takich ludzi do rządzenia, to wybaczcie, ale to co oglądamy w polskiej polityce, to jedna wielka kpina. To jakaś koszmarna karykatura. Żaden z polityków PO nie ma odrobiny przyzwoitości. Nawet po tragedii Klicha nie było stać na to, by podać się do dymisji po katastrofie samolotu Prezydenckiego.

A to co na tym filmie wygaduje Kutz, to jakieś kpiny. Takiego kogoś powinno się wziąć za fraki i wyrzucić z Sejmu. Sejm to nie jest miejsce dla takich kanalii.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 20:44

Może wpuścić filmik na ' facebook “ ?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 20:45

A oto i pupilek lemingów :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 20:50

KASIA pisze:Może wpuścić filmik na ' facebook “ ?
Można by, niech zobaczą jakie to awtorytety popierają Khomorowskiego.
PO to istna plejada gwiazd : Palikot, Niesiołowski, Kutz itd itd

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 20:54

Zrobię to , chyba nie skasują.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 20:58

Obiekt został poprawnie dodany do Twojego profilu.

Lady_Makbet

Post autor: Lady_Makbet » 14 maja 2010, 21:32

Nawet po tragedii Klicha nie było stać na to, by podać się do dymisji po katastrofie samolotu Prezydenckiego.
A czemu ten biedy minister jest winien że mgła była na lotnisku? a może temu że maszyna była stara albo że pilot zawiódł?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 21:47

Lady_Makbet pisze:
A czemu ten biedy minister jest winien że mgła była na lotnisku? a może temu że maszyna była stara albo że pilot zawiódł?
Co Ty mi tu będziesz michnikowskie idiotyzmy wypisywać. Wszyscy dobrze wiemy że PO maczała palce w tym zamachu. Poczekaj jeszcze trochę, w końcu prawda zostanie ujawniona.

A co do Klicha, to on jako MINISTER OBRONY NARODOWEJ jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo Prezydenta Rzeczypospolitej. Gdzie on był jak samolot z Prezydentem na pokładzie odlatywał do Katynia ? Jeszcze durnia klei że nic nie wiedział że Prezydent zamierza lecieć do Katynia. No bezczelność platformersów aż przeraża.

Komorowski -fan

Post autor: Komorowski -fan » 14 maja 2010, 22:05

Co Ty mi tu będziesz michnikowskie idiotyzmy wypisywać. Wszyscy dobrze wiemy że PO maczała palce w tym zamachu. Poczekaj jeszcze trochę, w końcu prawda zostanie ujawniona.

A co do Klicha, to on jako MINISTER OBRONY NARODOWEJ jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo Prezydenta Rzeczypospolitej. Gdzie on był jak samolot z Prezydentem na pokładzie odlatywał do Katynia ? Jeszcze durnia klei że nic nie wiedział że Prezydent zamierza lecieć do Katynia. No bezczelność platformersów aż przeraża.
Super szkoda tylko że to nie minister obrony narodowej odpowiada za bezpieczeństwo delegacji tylko BOR i spec służby. Po za tym to nie była wizyta służbowa bo jak sam tam gdzieś pisałeś Tusk był zaproszony oficjalnie a L.K poleciał tam prywatnie czym zresztą byłeś oburzony. A jak prezydent leci sobie gdzieś prywatnie to ochrania go zawsze tylko bor ewentualnie. Po za tym jak to była wizyta prywatna to minister mógł to mieć .... w ogóle to go nie musiało interesować.
Aha i żaden zamach bo jak potwierdzili eksperci błąd w pilotażu i pogoda były przyczynami wypadku(byli na dnie niecki). Jak ty sobie to wyobrażasz że rakietom ich zestrzelili czy ze w środku był zamachowca samobójca i ich wystrzelał. Pewnie zaraz powiesz że sztuczna mgła albo EMP ale nie mam zamiaru słuchać tych bajek.

Gienek

Post autor: Gienek » 15 maja 2010, 16:34

Coltrane pisze: A co do Klicha, to on jako MINISTER OBRONY NARODOWEJ jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo Prezydenta Rzeczypospolitej. Gdzie on był jak samolot z Prezydentem na pokładzie odlatywał do Katynia ? Jeszcze durnia klei że nic nie wiedział że Prezydent zamierza lecieć do Katynia. No bezczelność platformersów aż przeraża.
Jest pan w stanie powołać się na jakieś zapisy w odpowiednich ustawach i rozporządzeniach dotyczących zakresu obowiązków instytucji takich jak BOR, ABW czy MON?.
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

JurekE

Post autor: JurekE » 16 maja 2010, 17:35

Skandaliczna wypowiedź Bronisława Komorowskiego

Nie widziałem tej wypowiedzi ,,na żywo" ale przytoczę ją

-----------------------------------------
"To nie jest zwykły kibicowski szalik" - podkreślił premier przekazując go Bronisławowi Komorowskiemu. Przypomniał, że podnosił go wysoko do góry w 2007 roku, gdy cieszył się ze zwycięstwa Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych.

"Na pewno nie jesteś z Poznania, ani z Krakowa, ani tym bardziej nie jesteś Szkotem, skoro robisz taki cenny prezent" - odpowiedział kandydat PO na prezydenta.

http://www.dziennik.pl/polityka/wybory- ... ibica.html
-------------------------------------------------

rozbijanie narodu polskiego, regionalizm to bardzo niebezpieczne

Nie we wszystkich sprawach zgadzałem się z śp. Lechem Kaczyńskim ale pamiętam jak on wyraźnie podkreślał, że jesteśmy z różnych miast, ale PRZEDE wszystkim jesteśmy Polakami !

Uważam, że ktoś kto używa takich sformułowań jak Komorowski kompromituje się.

Ta wypowiedź powinno być bardzo ostro zaatakowana

---------------------------------

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 21 maja 2010, 20:56

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Zobaczcie tylko z jakich to gwiazd składa się Komitet Poparcia Komorowskiego.
Kogo tam nie ma.
Aktorzy : Artur Barciś, Andrzej Chyra, Maciej Englert, Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Marian Kociniak, Krzysztof Kowalewski, Anna Nehrebecka, Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Maciej Rayzacher, Andrzej Seweryn, Danuta Szaflarska, Stefan Schmidt i Zbigniew Zamachowski.
Dalej : b. prezydent Lech Wałęsa, b. premier Tadeusz Mazowiecki, a także Władysław Bartoszewski, Aleksander Hall, Olga Krzyżanowska czy Henryk Wujec.
Reżyserzy : Feliks Falk, Filip Bajon, Agnieszka Holland, Andrzej Jakimowski, Marcin Koszałka, Magdalena Łazarkiewicz, Kazimierz Kutz (który jest również posłem PO), Janusz Morgenstern i Andrzej Wajda.
Sportowcy : Franciszek Smuda, kierowcy rajdowi Krzysztof Hołowczyc i Sobiesław Zasada, a także inni znani sportowcy - mistrz olimpijski z Pekinu w gimnastyce sportowej Leszek Blanik, narciarz alpejski Andrzej Bachleda-Curuś, tenisista Wojciech Fibak, piłkarze: Jerzy Dudek, Tomasz Frankowski, Włodzimierz Lubański, wioślarska złota czwórka z Pekinu - Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol i Konrad Wasilewski, ciężarowiec Szymon Kołecki, chodziarz Robert Korzeniowski, wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska czy Jacek Wszoła - mistrz olimpijski z Montrealu w skoku wzwyż.
Pisarze, m.in. Janusz Anderman, Janusz Głowacki, Paweł Huelle, Wojciech Kuczok; satyrycy - Jacek Fedorowicz, Stanisław Tym, dyrektor Teatru Wielkiego Waldemar Dąbrowski, fotograficy - Ryszard Horowitz i Chris Niedenthal, kompozytorzy - Krzysztof Penderecki i Zbigniew Preisner, literaturoznawca, tłumacz (sekretarz Wisławy Szymborskiej) Michał Rusinek, dyrygent Antoni Witt, piosenkarka Urszula Sipińska i rysownik Andrzej Mleczko.

A najbardziej zdumiała mnie obecność w tym zacnym gronie :
wdowy po prezydencie Ryszardzie Kaczorowskim - Karolina Kaczorowska oraz żony generała Władysława Andersa - Irena.

A co jeśli Khomorowski przyłożył ręki do śmierci Kaczorowskiego ?

ODPOWIEDZ