Wybory Prezydenckie 2010

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 11 maja 2010, 16:46

Pani Soniu, nie od dziś wiadomym jest mój stosunek do Samoobrony i Leppera, ale biorąc pod uwagę aktualna sytuację polityczną, to, że tylko J.Kaczyński, może zmieść ze sceny politycznej antynarodową formację, za jaka uważam PO, wybór, w tych wyborach jest jasny i prosty. Mam nadzieję, że pan Jarosław, wygra w pierwszej turze tak, że druga już nie będzie potrzebna. I jeszcze jedno, głosował będę, po raz pierwszy, z wyrachowania nie z poglądami politycznymi/no może też tak głosowałem bolek/Tymiński/, gdyż od czasu gdy PiS przyłączył się do ataku na współkoalicjantów, nie ma, ta formacja mojego uznania, co więcej i PiS i PO, porównywałem do śmiertelnych chorób.

Angebot

Post autor: Angebot » 12 maja 2010, 23:19

Ludzie głosować na Komorowskiego! Nie z przekonań czy tego że sie nadaje ale dlatego aby nie dopuścić do urzędu dwulicowego J.Kaczyńskiego. Ratujmy Polskę choć itak niewiele dzięki J.K już z niej zostało.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 23:28

Angebot pisze:Ludzie głosować na Komorowskiego! Nie z przekonań czy tego że sie nadaje
Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 23:37

Coltrane pisze:Ludzie głosować na Komorowskiego! Nie z przekonań czy tego że sie nadaje
Bronisław Komorowski - kandydat (PZ)PO

Pamiętasz obietnice o cudach gospodarczych, o Irlandii i polityce miłości?

Pamiętasz po ile były jabłka? A po ile są dzisiaj?

Żyje Ci się lepiej? Widzisz te autostrady, baseny, hotele i stadiony?

Słyszałeś coś o jego programie? Oprócz obsadzania stanowisk i zawłaszczania IPN!

Chcesz dać się oszukać jeszcze raz?

Angebot

Post autor: Angebot » 12 maja 2010, 23:42

Piękna propaganda. Tragedia miała według was łączyć jak widać dzieli. Ten obrazek jest tak śmieszny jak dostać strzałą w szyje i jeszcze zobaczyć doczepiony do niej rachunek za gaz. Mam nadzieje ze wygra Komorowski a w tym dniu wszyscy "prawdziwi" polacy opuszczą Polskę a najlepeij wylecą na marsa.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 23:53

Angebot pisze: Tragedia miała według was łączyć jak widać dzieli.
A kto naskakuje na Jarosława Kaczyńskiego ? Zobacz ile pomyj wylewają na jego głowę w antypolskich mediach. A kto pierwszy rzucił hasło aby Kaczyńskich nie chować na Wawelu ? Przypadkiem nie Wajda ?

Co do tragedii, to jeszcze nie wiadomo kto stoi za tą zbrodnią. Jak okaże się że herr Thusk i Khomorowski mają polską krew na rękach, to wtedy pogadamy.

Angebot

Post autor: Angebot » 13 maja 2010, 00:01

Zostań pisarzem fantasy masz wyobraźnie chłopie. Pewnie że nie chować na WAWELU ! L.K nie dokonał nawet w połowie tyle co dokonali ludzie którzy tam spoczywają. Piłsudzki się w grobie przewraca. Prędzej Wałęsa zasłużył na to aby go tam chować chociaż itak byłbym przeciw. No ale cóż zwyciężyły sentymenty polaków że tragicznie zmarłemu sie należy. Ja nie zapomniałem jakim był prezydentem. Najgorsza prezydentura od 89r. NIe jest mi bardziej żal ludzi zmarłych pod Smoleńskiem niż tych którzy zgineli dzisaj w Tripolis

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 00:05

Angebot pisze: NIe jest mi bardziej żal ludzi zmarłych pod Smoleńskiem
Oto wypowiedź polaczka. Tak to Polska doczekała się synów, gotowych walczyć o Jej wolność.
Żal mi ciebie biedny człowieczku.

Ty nawet nie wiesz czy jesteś chłopem czy babą. O czym tu z takim schizofrenikiem gadać.

Angebot

Post autor: Angebot » 13 maja 2010, 00:12

Nie będę udawał sztuczną żałobę po ludziach którzy nic dla mnie nie znaczą wiecej ich poglądy nijak sie nie maja do moich. Jedna osobą której mogło by mi być żal to pan Karpiniuk ale jako że nie znalem go osobiście to również nie jest to dla mnie strata.
Widać że nie masz nic ciekawego do napisania.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 00:20

Angebot pisze:Nie będę udawał sztuczną żałobę po ludziach którzy nic dla mnie nie znaczą wiecej ich poglądy nijak sie nie maja do moich. Jedna osobą której mogło by mi być żal to pan Karpiniuk ale jako że nie znalem go osobiście to również nie jest to dla mnie strata.
Widać że nie masz nic ciekawego do napisania.
Chłopcze, niegrzecznie się zachowujesz, rozmawiasz z osobą, która mogłaby być twoim ojcem. Także nie jestem twoim kolegą. Tak to możesz sobie z kumplami na podwórku rozmawiać.
Naucz się kultury, a potem przyjdź, przeproś, i wtedy dopiero pogadamy jak Polak z Polakiem.

Gadasz jak nafaszerowany psychotropami idiota.

I naucz się szacunku dla pomordowanych. Zwłaszcza jeśli tym kimś jest Prezydent Polski.

Pozdrówko.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 13 maja 2010, 04:36

Pan Coltrane dyskutuje z kulturnym, PO CO?

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 13 maja 2010, 04:39

Angebot pisze:Ludzie głosować na Komorowskiego! Nie z przekonań czy tego że sie nadaje ale dlatego aby nie dopuścić do urzędu dwulicowego J.Kaczyńskiego. Ratujmy Polskę choć itak niewiele dzięki J.K już z niej zostało.
Mamy przykład osobnika realizującego dyrektywę: http://pl.indymedia.org/images/2010/05/51090.jpg

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 07:19

adsenior pisze:
Mamy przykład osobnika realizującego dyrektywę: http://pl.indymedia.org/images/2010/05/51090.jpg
AD Seniorze. To by pasowało do tego bezczelnego młokosa.
I jeszcze za grosz kultury nie mają. Ot, doczekaliśmy się kolejnego pokolenia.
Tumanów chyba, a nie porządnych ludzi.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 08:59

Kandydat na Prezydenta i jego małżonka

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 09:01

Ciekawe wyniki na Interii : http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2 ... niki,18606

Kaczyński - 51%
Komorowski - 29%

Jak to się ma do sondaży tel-awizyjnych ?

ODPOWIEDZ