Wybory Prezydenckie 2010

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
Syriusz

Post autor: Syriusz » 13 czerwca 2010, 21:01

Kaczyński: jest szansa, że Polska stanie się drugą Norwegią.

Darek Delmanowicz- Musimy pamiętać o nowej szansie. To jest wielka szansa dla Polski, że Polska stanie się drugą Norwegią - mówił kandydat PiS na prezydenta podczas debaty o polskiej energetyce. Kaczyński odniósł się tym samym do złóż gazu łupkowego w kraju.

- W Polsce jest za mało dzieci. Jest potrzebny wielki program walki z bezpłodnością. - powiedział podczas debaty kandydatów do Pałacu Prezydenckiego Jarosław Kaczyński ws. in vitro.

- Metod jest wiele, jeśli chodzi o in vitro, to jest kwestia moralnie skomplikowana, będę zachowywał stanowisko jako katolik, ale popieram wszystkie działania, by rodzice mogli mieć dzieci - powiedział kandydat PiS na prezydenta.

- Przedszkoli w Polsce na wsi prawie nie ma, powinno być ich więcej. Żałuję, że plan edukacji dzieci przed 6 rokiem życia nie jest realizowany. Jeżeli chodzi o oświatę na wyższym poziomie ważne są zniżki dla uczniów i studentów, prawo studiowania za darmo na różnych kierunkach - mówił Kaczyński.

- Obywatele płacą podatki, państwo jest dla nich. Było z tym różnie. - mówił podczas debaty kandydat PiS.

- Nad tym wszystkim trzeba się jeszcze raz zastanowić. Jako prezydent bardzo poważnie się tym zajmę. To jest ogromny problem dla nas wszystkim. Trzeba poprawić stan polskiego państwa - mówił Kaczyński w kontekście bezpieczeństwa kraju oraz zabezpieczenia Polski przed powodziami w przyszłości.

- Nie ma dwóch Polsk, jest jedna. Wieś ma takie same prawa, jak miasta. Trzeba zabiegać o środki europejske. Trzeba dbać o polską wieś. To by przedmiot naszych nieustannych zabiegów. Trzeba zapewnić polskiej wsi stały dopływ gotówki - mówi prezes PiS o sposobie poprawienia sytuacji na polskiej wsi.

- Przypomnę, ze nasz rząd obniżył podatki - zaznaczał Kaczyński mówiąc o sposobach pomocy polskim przedsiębiorcom.

Kandydaci zabrali głos o polskich żołnierzach walczących w Afganistanie. - To jest obecność, która jest częścią walki z terroryzmem. Jest to obecność, która ma swój sens. Z całą pewnością czas zacząć zmierzać, do tego by sobie wyjaśnić, jak długo nasza obecność w Afganistanie powinna trwać - mówił Kaczyński.

Do niedzielnej debaty zaproszono pretendentów do fotela prezydenckiego wspieranych przez ugrupowania, które mają reprezentację w parlamencie: Bronisława Komorowskiego (PO), Jarosława Kaczyńskiego (PiS), Grzegorza Napieralskiego (SLD) i Waldemara Pawlaka (PSL).

marek8

Post autor: marek8 » 13 czerwca 2010, 21:09

„Metod jest wiele, jeśli chodzi o in vitro, to jest kwestia moralnie skomplikowana, będę zachowywał stanowisko jako katolik, ale popieram wszystkie działania, by rodzice mogli mieć dzieci - powiedział kandydat PiS na prezydenta.”

No to popieramy kandydata, który łączy swój katolicyzm z popieraniem in vitro.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 czerwca 2010, 21:33

marek8 pisze:„Metod jest wiele, jeśli chodzi o in vitro, to jest kwestia moralnie skomplikowana, będę zachowywał stanowisko jako katolik, ale popieram wszystkie działania, by rodzice mogli mieć dzieci - powiedział kandydat PiS na prezydenta.”

No to popieramy kandydata, który łączy swój katolicyzm z popieraniem in vitro.
Coś się uczepił in vitro jak pchła do psiego ogona krętaczu.
A o naprotechnologii zapomniałeś ?

Awatar użytkownika
NRohirrim

Post autor: NRohirrim » 13 czerwca 2010, 23:59

Syriusz pisze: Kandydaci zabrali głos o polskich żołnierzach walczących w Afganistanie. - To jest obecność, która jest częścią walki z terroryzmem. Jest to obecność, która ma swój sens. Z całą pewnością czas zacząć zmierzać, do tego by sobie wyjaśnić, jak długo nasza obecność w Afganistanie powinna trwać - mówił Kaczyński.
No najwyższy czas. Siedzimy tam 9 rok. I co, kolejne 9 lat ma minąć żeby się stamtąd wydostać?

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 14 czerwca 2010, 08:13

Oto wypowiedź jednego z uczestników dyskusji na forum Krzyż o wyborze prezydenta
Tato pisze: Kampania prezydencka to okazja do zaprezentowania programu, poglądów oraz pozyskania zaplecza politycznego, nieobecność się mało opłaca , stad boleję, zę LPR nie wystawiło np. prof. Giertycha, bo sama obecność w mediach jest okazją do promowania poglądów wśród gawiedzi, taka ta d***kratyczna rzeczywistość po prostu jest. Dlatego niech powalczą MJ , JKM i Pan Andrzej do końca, nawet za 1,5 %, ja tam wolę zagłosować na człowieka mi najbliższego ideowo nawet jakby, miał na niego zagłosować sam jeden, a nie w pierwszej turze ustawiać się pod dyktowany przez media i razwiedkę wybór między "dzumą a cholerą", to wszak nonsens. Szczerze mnie zmartwiła opisana przez Pana Wierzejskiego sytuacja w gabinecie MJ, jeszcze się zastanowię co zrobić, ja oczywiście nie mam "kwadratu" jak Pan MW lecz co najwyżej "trójkąt - MJ, JKM , Pan Andrzej ( tu z czystej przekory i sympatii do owego chłopa, którego próbują udupić na każdym kroku i im się to nie udaje ) ;D CO zaś do drugiej tury, to o ile nie będzie "niespodzianki" dla "srających w galoty" zaklinających rzeczywistość wróżbiarzy z TV i sondażowni, to raczej nie mam po co iść do niej....
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 czerwca 2010, 09:44

Syriuszu ja myślałam że jesteśmy przede wszystkim katolikami, a politykami to może mniejszej wagi jest. Kandydat na Prezydenta chce się podobać wszystkim. Musi mieć poglądy neutralne. Nie mamy wyboru kogo wybrać. Stąd musimy chyba zgodzić się na P. Kaczyńskiego -ale żebyśmy sobie potem nie pluli w twarz z tego powodu..

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 14 czerwca 2010, 09:55

KASIA pisze:Syriuszu ja myślałam że jesteśmy przede wszystkim katolikami, a politykami to może mniejszej wagi jest.
Jeśli jesteśmy przede wszystkim katolikami, to nie zapominajmy o tym w chwili wyboru tego, który ma ambicje nami przewodzić.

KASIA pisze: Kandydat na Prezydenta chce się podobać wszystkim. Musi mieć poglądy neutralne. Nie mamy wyboru kogo wybrać. Stąd musimy chyba zgodzić się na P. Kaczyńskiego -ale żebyśmy sobie potem nie pluli w twarz z tego powodu..
Druga myśl przeczy pierwszej i stawia wierzących na przegranej pozycji. Wystarczy popatrzeć na stanowisko proaborcyjnych i prolibertyńskich kręgów, które do końca stawiają na swojego kandydata ,,Napierdalskiego" :mrgreen: .
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 czerwca 2010, 10:01

KASIA napisał/a:

Kandydat na Prezydenta chce się podobać wszystkim. Musi mieć poglądy neutralne. Nie mamy wyboru kogo wybrać. Stąd musimy chyba zgodzić się na P. Kaczyńskiego -ale żebyśmy sobie potem nie pluli w twarz z tego powodu..

Druga myśl przeczy pierwszej i stawia wierzących na przegranej pozycji. Wystarczy popatrzeć na stanowisko proaborcyjnych i prolibertyńskich kręgów, które do końca stawiają na swojego kandydata ,,Napierdalskiego" .

Jeżeli nie wybierzemy My, to zrobią to za nas inni .Podzielimy się temu damy trochę głosów , trochę innemu i co? W ilości siła. Nie widzę w tych wyborach światła nad Polską , robię to co muszę , przynajmniej nie dostanie Polski PO.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 czerwca 2010, 10:10

KASIA pisze:Nie widzę w tych wyborach światła nad Polską , robię to co muszę , przynajmniej nie dostanie Polski PO.
Ci którzy uważają że Kaczyński nie jest dobrym kandydatem na prezydenta, jednocześnie twierdzą że im wsio ryba czy wygra Kaczyński czy Komorowski. Chyba nie do końca zdają sobie sprawę z tego czymś dla Polski jest ewentualna wygrana Komorowskiego.
Ja zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego głosuję na tego który też miał zginąć 10 kwietnia 2010 roku. I niech mi nikt nie mówi że Jarosław specjalnie nie poleciał.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 14 czerwca 2010, 10:13

KASIA pisze:
Jeżeli nie wybierzemy My, to zrobią to za nas inni .Podzielimy się temu damy trochę głosów , trochę innemu i co? W ilości siła. Nie widzę w tych wyborach światła nad Polską , robię to co muszę , przynajmniej nie dostanie Polski PO.
te i podobne myśli od lat są wmawiane Polakom aby nie wybierali mniej znanych ale bardziej ideowych kandydatów, tylko wskazywali najsilniej lansowanych w RTV. Jest to oczywiście oszustwo dupokracji. Stawia się tezę ze jak zagłosujemy na takich , to marnujemy glosy i będzie koniec świata.Koniec świata jest w rekach Pana Boga i to on wyznaczy datę. Wystarczy pięciu sprawiedliwych aby świat uratować, a my w oczach Boga marnujemy glosy na takiego który chce się podobać wszystkim.Taki kandydat nic dobrego nie uczyni.
Niech wasza mowa będzie tak-tak, nie -nie, a co ponadto od diabla pochodzi.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 czerwca 2010, 10:17

Coltrane pisze:
KASIA pisze:Nie widzę w tych wyborach światła nad Polską , robię to co muszę , przynajmniej nie dostanie Polski PO.
Ci którzy uważają że Kaczyński nie jest dobrym kandydatem na prezydenta, jednocześnie twierdzą że im wsio ryba czy wygra Kaczyński czy Komorowski. Chyba nie do końca zdają sobie sprawę z tego czymś dla Polski jest ewentualna wygrana Komorowskiego.
Ja zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego głosuję na tego który też miał zginąć 10 kwietnia 2010 roku. I niech mi nikt nie mówi że Jarosław specjalnie nie poleciał.
WYBIERAJĄC NA PREZYDENTA B. KOMOROWSKIEGO - WYBIERACIE JARUZELSKIEGO !
Chcecie Stanu Wojennego -Wybierzcie KOMOROWSKIEGO !

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 czerwca 2010, 10:21

Wystarczy pięciu sprawiedliwych aby świat uratować,

Nawet dwóch sprawiedliwych nie znajdzie.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 czerwca 2010, 11:05

WARTOŚĆ NAJWIĘKSZA

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a4a4KBSUwVQ[/youtube]

sonia

Post autor: sonia » 14 czerwca 2010, 13:00

KASIA, tak Kasienko
Wartość najwyższa.........

sonia

I ja,zadają wciąż TO samo pytanie,dlaczego zginął MOJ

Post autor: sonia » 14 czerwca 2010, 13:07

Coltrane pisze:
PREZYDENT,DLACZEGO?
czy dlatego, by zrobic WYBORY......? TERAZ,

teraz kiedy nawet niebo im grozi
wylewając POTOKI łez
nad smiercia 96 i przyszłoscią Narodu,ktorego
największym" grzechem "jest
wiara
w BOGA i w wierność OJCZYZNIE

ODPOWIEDZ