Poparcie dla partii politycznych, niezaleĹźny sondaĹź internet

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
Awatar użytkownika
adsenior

Poparcie dla partii politycznych, niezależny sondaż internet

Post autor: adsenior » 11 maja 2010, 19:21

Będę się starał tutaj podawać, co tydzień aktualne poparcie dla partii politycznych, w/g niezależnego sondażu internetowego. Łącze: http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/

1. PiS 60,1%
2. PO 13,8%
3. UPR 10,9

Pozostałe poniżej 5%. Głosów w/g IP 43365

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 11 maja 2010, 19:57

Bardzo optymistycznie wygląda to poparciedla PiS. Gdyby ten wynik się utrzymał i szedł w górę należało by pomyśleć o zamianie "trójkąta wajmarskiego" na trójkąt Węgry, Czechy z Prezydentem Klausem i Polska. Bo trzeba przyznać, że Węgrzy wreszcie dobrali się do szumowin lewackich i libertyńskich u siebie. Polska powinna szybko i zdecydowanie brać przykład z bratanków Węgrów.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 11 maja 2010, 20:07

Tak się zastanawiam, czy jednak nie sprawdzać wyników co dnia rankiem i załączać go do "trąbionej" pobudki?

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 11 maja 2010, 20:12

Szanowny Panie adsenior może i tak jak Pan mówi.Ale to już do Pana decyzja należy

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 11 maja 2010, 20:16

No chyba będzie to "Ku pokrzepieniu serc"! Odtrutka, na kubły pomyj i różnych nieczystości, jakie serwują nam bezustannie, "grupy trzymające sondaże i media"!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 09:50

adsenior pisze:No chyba będzie to "Ku pokrzepieniu serc"! Odtrutka, na kubły pomyj i różnych nieczystości, jakie serwują nam bezustannie, "grupy trzymające sondaże i media"!
Przecietny Kowalski tych sondazy nie zobaczy. Będzie bombardowany sondazami specjalnie przygotowanymi przez antypolskie media, jako jedynie slusznymi i prawdziwymi.
A zeby zobaczyc sondaze niezalezne, to musi sie pofatygowac na niezalezne strony w necie.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 12 maja 2010, 11:12

Coltrane pisze:
adsenior pisze:No chyba będzie to "Ku pokrzepieniu serc"! Odtrutka, na kubły pomyj i różnych nieczystości, jakie serwują nam bezustannie, "grupy trzymające sondaże i media"!
Przecietny Kowalski tych sondazy nie zobaczy. Będzie bombardowany sondazami specjalnie przygotowanymi przez antypolskie media, jako jedynie slusznymi i prawdziwymi.
A zeby zobaczyc sondaze niezalezne, to musi sie pofatygowac na niezalezne strony w necie.
Ja mam taką starą ciotkę w rodzinie . Dawna partyjna co uwielbia Komorowskiego.... To taki typ który zawsze będzie szedł za tym byle by miska była pełna i nie będzie narażał się jakąś oryginalnością .Gdy komuna upadla przyjechała palić legitymację.
Jeżeli takich typów jest dużo jeszcze to trudno jest mówić że ludzie wiedzą co to znaczy wolność .

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 12:13

KASIA pisze:
Jeżeli takich typów jest dużo jeszcze to trudno jest mówić że ludzie wiedzą co to znaczy wolność .
Do wielu jeszcze nie dociera, ale wielu Polaków już się przebudziło i zobaczyli że byli przez lata manipulowani. Miejmy nadzieję, że w miarę jak ujawniana będzie prawda o katastrofie smoleńskiej, to ludzie wystawią rachunek rządzącej bandzie warchołów.
Może i u nas stanie się to, co stało się na Węgrzech, czyli miażdżące zwycięstwo prawicy.

PO to widzi, i dlatego już trzęsą portkami. I angażują różnorakie awtorytety, aby ich poparły.

Gienek

Post autor: Gienek » 12 maja 2010, 13:58

Witam
longinus9 pisze:Bardzo optymistycznie wygląda to poparciedla PiS. Gdyby ten wynik się utrzymał i szedł w górę należało by pomyśleć o zamianie "trójkąta wajmarskiego" na trójkąt Węgry, Czechy z Prezydentem Klausem i Polska. Bo trzeba przyznać, że Węgrzy wreszcie dobrali się do szumowin lewackich i libertyńskich u siebie. Polska powinna szybko i zdecydowanie brać przykład z bratanków Węgrów.
Porównując potencjał trójkąta wajmarskiego oraz proponowanego przez pana układu, nie sądzę, by takie działanie było rozsądne. Należy również wziąć pod uwagę politykę rządu J. Kaczyńskiego, który pozytywnie oceniał działanie trójstronnego porozumienia pomiędzy Polską, Niemcami i Francją.
Sądzę, że o wiele korzystniejszym wyjściem byłoby zacieśnienie współpracy w obrębie tego traktatu, gdyż obecnie przestały mu towarzyszyć efektywne działanie.

Nie należy się sugerować sondażami internetowymi, gdyż po pierwsze mają one mniejszy wpływ na społeczeństwo, niżeli te podawane w telewizji, gazetach czy radiu. Po drugie zaś dostęp do nich ma przeważnie młodzież, która nie osiągnęła wieku uprawniającego do oddania głosu. Przykładem niech będzie postać J. K. Mikke, który choć ma poparcie wśród internautów to nie przekłada się ono na wynik prawdziwych wyborów.

Pozdrawiam
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 15:50

Gienek pisze:
Nie należy się sugerować sondażami internetowymi, gdyż po pierwsze mają one mniejszy wpływ na społeczeństwo, niżeli te podawane w telewizji, gazetach czy radiu. Po drugie zaś dostęp do nich ma przeważnie młodzież, która nie osiągnęła wieku uprawniającego do oddania głosu. Przykładem niech będzie postać J. K. Mikke, który choć ma poparcie wśród internautów to nie przekłada się ono na wynik prawdziwych wyborów.
A co niby ma największy wpływ na społeczeństwo ? Informacje podawane przez antypolskie media ? Jednym słowem sugerujesz, że społeczeństwo jest ogłupiane, bo opiera się tylko i wyłącznie na tym co powiedzom w tel-awizji.

No to biada społeczeństwu, które łatwo ulega manipulacjom i wszelakim propagandom.
Media to skrzętnie wykorzystują, dlatego tak chętnie podają różne informacje, sondaże etc.

Jak kiedyś powiedział Goebbels : kłamcie, kłamcie, a coś z tego zostanie.
Czyli kłamstwo "staje się" prawdą. I tak niestety jest w polskim społeczeństwie.

Na szczęście po ostatniej katastrofie wielu Polakom otwierają się oczy, i zaczynają widzieć że byli manipulowani i oszukiwani.

sonia

Post autor: sonia » 12 maja 2010, 16:01

Coltrane,
a ja mam propozucję
podawajmy gdzie w sieci są głosowania
i klikajmy TAM
np wczoraj rano na Wirtualnej Polsce
chyba
było tez głosowanie...........
glosujmy więc....niech sie martwią
flemingi........
ktore propagandą daleko zajechały bo
aż na sam szczyt,CZAS,zdjąc ich z tych szczytow
musimy być od nich
mądrzejsi,bardziej przebiegli i skuteczni
wszak pani środa juz sie boi
i ma jakieś omamy,ze
otaczamy ją zewsząd.........i czuje nasz "grożny
oddech",ot
jakaś mania przesladowcza..........
w aptece są na TO lekarstwa............
albo i nie.....;)

Gienek

Post autor: Gienek » 12 maja 2010, 16:03

Coltrane pisze: A co niby ma największy wpływ na społeczeństwo ? Informacje podawane przez antypolskie media ? Jednym słowem sugerujesz, że społeczeństwo jest ogłupiane, bo opiera się tylko i wyłącznie na tym co powiedzom w tel-awizji.
I tak i nie.

Moim zdaniem nie istnieje żadne obiektywne medium, każde charakteryzuje się pewną dozą subiektywności, gdyż stają za nimi ludzie o określonych poglądach, nie zaś bezstronne maszyny. Z tej racji preferuję zapoznanie się z wieloma przekazami. Pozwala to mi na spojrzenie na dany problem przez pryzmat wielu opinii. Z tego powodu cenie sobie osobę o odmiennych poglądach, gdyż może mnie ona wiele nauczyć, a ja ją.
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

sonia

Post autor: sonia » 12 maja 2010, 16:07

kiedyś Anna E
pisala "robmy swoje"
i to jest TO
róbmy swoje,wszak" Solidarni 2010"
pokazal nam,ze jest nas
wielu,wielu PODOBNIE myslacych
podpisujmy więc" liste obecności"
gdzie się da......
nie zagłuszą NAS..........

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2010, 16:12

Gienek pisze:
Moim zdaniem nie istnieje żadne obiektywne medium, każde charakteryzuje się pewną dozą subiektywności, gdyż stają za nimi ludzie o określonych poglądach, nie zaś bezstronne maszyny. Z tej racji preferuję zapoznanie się z wieloma przekazami. Pozwala to mi na spojrzenie na dany problem przez pryzmat wielu opinii. Z tego powodu cenie sobie osobę o odmiennych poglądach, gdyż może mnie ona wiele nauczyć, a ja ją.
Czyżby ? Uważasz że każdy dziennikarz pracuje dla pieniędzy, i że nie interesuje go jak jest naprawdę ? No to biada narodowi, które jest w ten sposób karmione.

Dziennikarz który nie służy prawdzie, a jedynie jakiejś ideologii, nie powinien być dziennikarzem. Ma rzetelnie informować, a nie dezinformować.

Może najpierw zobacz czym jest PRAWDA. Już Ci pisałem : Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli. Wygląda więc na to że niektórzy wolą być niewolnikami tych co szerzą kłamstwa. Wolą słodkie kłamstwa, zamiast gorzkiej prawdy.

Można i tak. Ale wiedz jedno : taki nigdy nie wyzwoli się z niewoli kłamstwa.
Będzie myślał subiektywnie, i będzie sobie wmawiał że prawda jest taka, jaką on sam sobie wymyślił. Tak naprawdę, to on nawet nie wpadł na to. To ktoś zrobił to za niego.

sonia

Post autor: sonia » 12 maja 2010, 16:18

KASIA,
zgadzam się z TOBĄ,bo sama wcziraj
pokłocilam sie z sasiadem,ktory
wciąz wyklada smieci zwane 'metro"
lub wuymiotna jak ja nazywa Coltrane.........
.....by ludziska czytały
a ja go pytam ........DLACZEGO
mają czytac te smieci?
....bo za darmo,więc niech sie douczają....!

jak mają się douczać za darmo
TO potrajam w kiosku
moje zamowienie
na POLSKIE Gazety..........i wykladam je też ,
a niech sie ludziska doszkalają,bo za dramo,
ciekawe na jak
długo starczy mi pieniedzy,ale to
juz inna bajka..........;)

ODPOWIEDZ