Bojkot wyborĂłw ?

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Bojkot wyborów ?

Post autor: Coltrane » 25 stycznia 2014, 10:54

Znalazłem coś takiego. Mianowicie bojkot wyborów. Jak uważacie, czy to dobry sposób obalenia rzadzącej dziś głupoty ? Bo ja jakoś nie jestem co do tego przekonany. Ale biorąc pod uwagę świadomość dzisiejszych Polaków, ich łatwe uleganie manipulacjom, to kto wie czy to nie byłby właściwy sposób wyrażenia swojej dezaprobaty dla tzw. DEMOKRACJI STEROWANEJ. Tylko że do wyborów pójdzie powiedzmy 20% i miażdżąca większość poprze rządzącą hołotę, Wybory będą ważne, rządząca hołota dalej będzie sobie rządzić jak gdyby nigdy nic, śmiejąc się z nas, i co nam pozostanie ? Wyjście na ulice ? A kto wyjdzie ? Jakaś garstka ... Jakby nie patrzeć, sytuacja nie jest za ciekawa, a to głównie dlatego, że mamy ogłupione i otumanione społeczeństwo, z którym nawet nie da się normalnie rozmawiać. Wszyscy mają to gdzieś, albo podatni na propagandę i manipulację zagłosują na zaprzańców i warchołów.

Ja doprawdy nie wiem, jakie jest wyjście z tej fatalnej sytuacji ...


Bojkot wyborów

Poniższy apel jest wciąż aktualny, choć został napisany w roku 2001. Pewne nieistotne dla jego wymowy szczegóły oczywiście są zdezaktualizowane.

Obrazek

Bojkot wyborczy jest wypróbowaną metodą osłabiania władzy w demokracji sterowanej.

Demokracja sterowana to system rządów, w którym istnieje szereg zewnętrznych atrybutów demokracji, ale w praktyce obywatele nie mają wpływu na władzę, a rząd działa w oderwaniu od ich woli. Jest to system oparty na pozorowaniu demokracji i maskowaniu tyranii.

Celem demokracji sterowanej jest:
1. Skłócenie i podzielenie mieszkańców na fikcyjne frakcje, które rzekomo reprezentują interesy różnych grup. Walka toczona pomiędzy frakcjami może mieć charakter pozorowany lub rzeczywisty. Istotne jest to że poszczególne kliki reprezentują wyłącznie własne interesy i mimo rzeczywistych konfliktów razem należą do uprzywilejowanej elity i są zjednoczone wokół zachowania dotychczasowego stanu rzeczy.
2. Odwrócenie uwagi ludzi od złej sytuacji wewnętrznej, zwłaszcza nędzy, korupcji, nepotyzmu, marnotrawstwa, istnienia kastowych podziałów i uprzywilejowanych grup.
3. Odwrócenie uwagi wyborców od aroganckiego i opresyjnego charakteru władzy, a zwłaszcza powiązań i działań o charakterze mafijnym, oczerniania i niszczenia ludzi niewygodnych, cenzury jawnej lub wewnętrznej, monopolu na informacje i media, dyskryminowania osób nieposłusznych, prowadzenia działalności inwigilacyjnej i prowokacji wymierzonej w obywateli, prześladowań i mordów politycznych.
4. Zrzucenia odpowiedzialności za stan państwa na wyborców, którzy wzięli udział w sterowanych wyborach i nie zdają sobie sprawy że ich wynik był w większym lub mniejszym stopniu z góry przesądzony. Wywołanie stanu pogodzenia i rezygnacji wynikającej z przekonania że problem tkwi w wyborcach.
5. Badanie nastrojów ludzi i kosmetyczna modyfikacja powierzchownych cech systemu w odpowiedzi na frustracje i zmieniające się mody polityczne. Wysoka frekwencja w wyborach świadczy o sukcesie w manipulowaniu wyborcami i skłania tyranię do ekspansji i większej arogancji. Wzrost popularności jednych frakcji i spadek innych skłania do czasowego odsuwania w cień niepopularnych ludzi oraz modyfikacji haseł powtarzanych przez propagandę. Klasyczna dyktatura nigdy nie wie jakie są nastroju ludzi, ponieważ jest otoczona przez karierowiczów i pochlebców którzy nie dostarczają wiarygodnych informacji.

Udział w wyborach oznacza przekonanie że w kraju faktycznie panuje demokracja. Co z kolei prowadzi do wniosku zakładającego że za obecną sytuację odpowiadam ja wyborca i reszta obywateli. Taka postawa prowadzi do bierności i frustracji, czyli dokładnie tego co jest celem tyranii. Dlatego kontrolerzy demokracji sterowanej wkładają ogromny wysiłek w zachęcanie ludzi do wzięcia udziału w wyborach. Dzieje się to na takiej samej zasadzie na jakiej oszust nagabuje przechodniów do wzięcia udziału w zaplanowanym przez niego oszustwie. W obydwu przypadkach, im więcej ludzi da się nabrać tym większa korzyść dla oszustów. Z racjonalnego punktu widzenia zmuszanie ludzi do głosowania jest szkodliwe. Wyborca nie interesujący się sprawami publicznymi, nie posiadający poglądów politycznych, nie jest w stanie podjąć przy urnie racjonalnego wyboru, nie jest w stanie karać aferzystów i premiować uczciwych przywódców. Głos takiego wyborcy jest przypadkowy, lub co gorzej, nacechowany przelotnymi emocjami podsuniętymi przez najbardziej namolną machinę propagandy. W demokracji sterowanej nie chodzi jednak o sprawowanie przez wyborców kontroli nad politykami, ale o samo wypchnięcie ludzi do urn. Wynik w większym lub mniejszym stopniu jest z góry ustalony, wybory są szopką dla Ciemnego Ludu. O tym jak ważna dla dyktatury jest frekwencja wyborcza świadczy fakt, że w Ameryce Łacińskiej zdarzały się nawet przypadku rozstrzeliwania ludzi nie posiadających przy sobie zaświadczenia o tym że brali udział w wyborach.

Bojkot nieuczciwych wyborów jest z drugiej strony poważnym ciosem dla tyranii. Jest to równoznaczne z rzuceniem oszustowi w twarz: Wiem że jesteś oszustem i nie będę robił z tobą żadnych interesów. Im mniej ludzi idzie do oszukańczych wyborów tym niepewnej czuje się oligarchia lub dyktator. To z kolei hamuje arogancję, ekspansję władzy państwowej. W skrajnych przypadkach może wzbudzić w oszustach obawę i skłonić do ustępstw lub nawet rezygnacji. PRL został systematycznie zlikwidowany ponieważ komunistyczna dyktatura nie miała poparcia ludności i straciła poparcia Armii Czerwonej. A kluczowym sygnałem pokazującym, że Polacy nie akceptowali władzy było powszechne bojkotowanie komunistycznych wyborów. To dzięki upadkowi ZSRR i bojkotowaniu PZPR system rozluźnił kajdany i zmutował do postaci socjalistycznej oligarchii, gdzie szynka nie jest luksusem, a mordy polityczne stały się wyjątkami zamiast normą.

Najprostszy i najpewniejszy sposób na realne wyrażenie sprzeciwu i podkopanie fundamentów demokracji sterowanej to bojkot wyborów. I na pewno najlepszy początek końca odrażającego systemu III RP …

http://www.stowarzyszeniedemokracjausa. ... -wyborczy/

i http://marucha.wordpress.com/2014/01/23 ... ntynowicz/

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 25 stycznia 2014, 19:27

Chyba nie trzeba tłumaczyć komu zależy na tym, by wybory bojkotować. To jest najprostszy sposób rozszyfrowania kto kim jest. Cała ta Polska agentura będzie robić wszystko by odwieść ludzi od pójścia na głosowanie.

Ja nie dam im tej satysfakcji i pójdę glosować na PiS

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 25 stycznia 2014, 21:31

Syriusz pisze:Chyba nie trzeba tłumaczyć komu zależy na tym, by wybory bojkotować. To jest najprostszy sposób rozszyfrowania kto kim jest. Cała ta Polska agentura będzie robić wszystko by odwieść ludzi od pójścia na głosowanie.
Nie wiem czy czytałeś cały tekst. Brzmi on całkiem logicznie. Ale też nie jestem przekonany, że bojkot byłby czymś dobrym. Ale spójrzmy realnie na obecną sytuację. Czy obecne społeczeństwo może w wyborach wybrać coś sensownego ? Czy jest w ogóle zdolne do tego ? Społeczeństwo polskie jest sterowane, i to w niezwykle prosty sposób, i głosuje tak jak chce tego system, który zainstalował się w Polsce. A tzw. marks-media pełnią rolę sterowania umysłami Polaków, i robią to znakomicie. Wpływają w dziecinny sposób na myślenie dzisiejszych Polaków. Aż dziw bierze że Polacy dają się tak manipulować. Co my z takim społeczeństwem możemy wybrać ? Założę się, że po następnych wyborach sytuacja w Sejmie niewiele będzie się różnić od tej która jest obecnie. Nawet jak PiS wygra wybory, czy to aby dużo zmieni ? Nawet nie będą mieli z kim koalicję utworzyć. No tak, jest PSL ... :roll:

Idealną sytuacją byłoby zdrowomyślące społeczeństwo, które w wyborach mówi NIE dla obecnie panującego Układu. Wszystkie partie tego Układu wylatują za burtę, czyli PO+PSL+SLD+Palikgłup. Ale to tylko mrzonki. Mamy dzisiaj w Polsce tzw. DEMOKRACJĘ STEROWANĄ - steruje się umysłami Polaków, wmawia się im że mają jakiś wpływ na to, kto zasiada w ławach sejmowych. Powiem wprost : g... prawda. Tuż po zamknięciu lokali wyborczych podają przybliżony wynik (kiedy oni to policzyli ?? :roll: ), a oficjalny wynik niewiele się różni od tego podanego tuż po zamknięciu lokali wyborczych !!

Polaków normalnie robi się w durnia ! Polacy łatwo dają się nabierać. Takie mamy dzisiaj społeczeństwo - społeczeństwo bezmyślnych lemingów. Lemingów wybierających Tusków, Komoruskich, Paligłupów, Niesiołowskich, czyli samych zaprzańców i warchołów.

No chyba że wyniki wyborów są z góry ustalane, i my po prostu na mamy na to żadnego wpływu !

A skoro tak, to bojkot wyborów nie byłby wcale taki idiotyczny.

ODPOWIEDZ