Andrzej Duda kandydatem PiS w wyborach prezydenckich

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
pier1987
Posty: 1457
Rejestracja: 29 października 2011, 08:22
Lokalizacja: Warszawa

Andrzej Duda kandydatem PiS w wyborach prezydenckich

Post autor: pier1987 » 11 listopada 2014, 18:26

Jarosław Kaczyński zaproponuje Radzie Politycznej Prawa i Sprawiedliwości, aby Andrzej Duda był kandydatem PiS w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Potwierdziła się tym samym informacja portalu niezalezna.pl O tym, że Duda jest szykowany do wyborów prezydenckich informowaliśmy jako pierwsi już w połowie września.

Prezes PiS poinformował o swojej decyzji podczas pobytu w Krakowie.
- Zwołam kongres PiS, by Andrzej Duda mógł przedstawić swój program - to kandydat polskich patriotów - powiedział Jarosław Kaczyński.

Tuż po prezesie Kaczyńskim, przemawiał Andrzej Duda.
- Będę się ubiegał o godność prezydenta RP, by służyć niepodległej i suwerennej Rzeczypospolitej - powiedział.

- Dla mnie to nie tylko zaszczyt, a też wielkie zobowiązanie do służby dla naszej ojczyzny - największego skarbu, jaki mamy - dodał.

A. Duda wspominał śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
- Pracowałem z Lechem Kaczyńskim - to była praca niezwykła, ponieważ człowiek, przy którym uczyłem się polityki był mężem stanu - mówił. - Lech Kaczyński miał wizję silnej Polski, uczył nas jej, był człowiekiem otwartym, wspaniałym.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Andrzej Duda kandydatem PiS w wyborach prezydenckich

Post autor: Coltrane » 11 listopada 2014, 22:38

pier1987 pisze:Jarosław Kaczyński zaproponuje Radzie Politycznej Prawa i Sprawiedliwości, aby Andrzej Duda był kandydatem PiS w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.
Wydaje się, że Andrzej Duda byłby niezłym kandydatem. No ale co w takim razie z kandydaturą prof. Andrzeja Nowaka ? Wystawianie dwóch poważnych kandydatów na prawicy trochę mija się z celem. No chyba że Polacy zdecydują w pierwszej turze, który z nich ma rywalizować z kandydatem PO ...

ODPOWIEDZ