Wybory Prezydenckie 2015

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 24 lutego 2015, 11:59

GRZEGORZ BRAUN do uczestników jasnogórskiej konferencji na rzecz uczciwych wyborów 21 lutego 2015 r.: „Powstań Polsko!”

Wielce Szanowni Zebrani – Eminencje, Czcigodni, Wielebni, Drodzy Państwo, Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele,

Dziękuję za zaproszenie – odpowiadam nań listownie (ze względu na spore oddalenie), by tą drogą najuprzejmiej podziękować za Wasze działanie na rzecz dobra wspólnego i aby z całego serca poprzeć Waszą inicjatywę.
Wiecie, że nie jestem demokratą. Wolałbym umierać jako poddany – nie zaś obywatel, który nomen omen obywać się musi permanentnie bez tego, co demokratyczna republika fałszywie obiecuje. Na czystości procedury wyborczej zależy mi więc nie ze względu na demokrację samą – której zasady stosowane na szczeblu centralnym mam za szkodliwy i oszukańczy przesąd – ale ze względu na inne pryncypia, które są mi drogie: praworządność, jawność i uczciwość życia publicznego.
Stawiam się więc na Wasze wezwanie jako polski państwowiec. Bo przecież aby móc się różnić i spierać o najlepszy kształt ustrojowy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, musimy ją najpierw odzyskać i zachować. A dziś – pojmujecie to najlepiej – samo istnienie niepodległego państwa polskiego stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Prawo Polaków do suwerennego bytu narodowego jest kwestionowane nie tylko z zewnątrz, przez międzynarodowe konsorcjum naszych tradycyjnych rozbiorców, okupantów i kolonizatorów – ale i wewnętrznie, przez ludzi bez sumienia, którzy legitymizują swoje sprzedajne rządy wyborczym matactwem.

Abyśmy zatem mogli być gospodarzami we własnym kraju – odsuńmy od władzy tych zdrajców, którzy ani w Polskę nie wierzą, ani Boga się nie boją. Uczyńmy to, by godnie witać 1050. rocznicę Chrztu Polski – bo przecież to jest prawdziwa perspektywa, to jest właściwa miara, którą mierzyć powinniśmy nasze szczere zamiary i solidarne działania.
Przyrzekam nie zaniedbywać okazji, by szerzyć informację o Waszej akcji. O to samo proszę najusilniej wszystkich moich Elektorów, ludzi dobrej woli pokładających nadzieje w mojej kandydaturze i mnie osobiście życzliwych: okażcie swoje zaangażowanie z całych sił wspierając także ruch na rzecz uczciwych wyborów – „Powstań Polsko!”

Szczęść Boże w tym dziele – a Jasnogórska Pani, Królowa Korony Polskiej niechaj dopomaga!
Z szacunkiem,
Grzegorz Braun

Bishop, Georgia, 20 lutego 2015 r.

http://dakowski.pl//index.php?option=co ... Itemid=119

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 lutego 2015, 21:07

W dniu 24 stycznia 2015 roku, Grzegorz Braun podjął decyzję o starcie w wyborach na urząd Prezydenta Polski.

Obrazek

Grzegorz Braun (ur. w 1967 r. w Toruniu) jest reżyserem filmów dokumentalnych i publicystą, synem Kazimierza Brauna – reżysera teatralnego, scenarzysty, teatrologa, krytyka teatralnego, pisarza i tłumacza – i Zofii, z domu Reklewskiej – pisarki, teatrologa, pedagoga, dziennikarki; mężem Aleksandry, z domu Gruziel.

Powstał Społeczny Komitet Poparcia Kandydatury Grzegorza Brauna na Prezydenta RP, do którego w ostatnich dniach dołączyli:

ks. Stanisław Małkowski, legendarny kapelan Solidarności, działacz opozycyjny i społecznik
Wiktor Węgrzyn, komandor Międzynarodowych Rajdów Katyńskich
dr Stanisław Krajski – Wybitny badacz masonerii, historyk filozofii, nauczyciel akademicki, publicysta, prozaik
Mariusz Dzierżawski, założyciel fundacji Pro – prawo do życia, działacz społeczny, były wiceprezes Unii Polityki Realnej
Wojciech Muszyński, historyk, redaktor i wydawca pisma Gluakopis

Strona Kandydata Grzegorza Brauna: grzegorzbraun2015.pl

Profile na portalach społecznościowych:

Grzegorz Braun
Popieram Grzegorza Brauna
Grzegorz Braun na prezydenta

http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=85648

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 00:22

KOMITET POPARCIA GRZEGORZA BRAUNA

Takiego kandydata na prezydenta RP jeszcze nie mieliśmy! Wreszcie jest ktoś, kogo wybrali sami Polacy, patrioci a nie pookrągłostołowe układy! Pan reżyser dał pozytywną odpowiedź a przebywając czasowo w USA, 24 stycznia br. – wyraził zgodę. Ta kandydatura obala cały ten ich misterny plan rozkradzenia do końca dorobku Polski i zrównania z ziemią Polaków.

Oficjalnie wiemy już o kilkunastu kandydatach na funkcję prezydenta RP. Czy ktoś słyszał o tych spoza systemu? W przekaziorach pokazuje się tylko partyjnych a usłużne sitwy trzymające sondaże – już ustawiają wyniki. Niezależna dziennikarka, Agnieszka Piwar tak pisze: „I wreszcie trzecia grupa, najmniej obrzydliwa, ale być może najbardziej szkodliwa, czyli tzw. pożyteczni idioci. Reprezentantów tej grupy trudno podejrzewać o celowe działanie na szkodę Polski. Są to nierzadko patrioci, ale o bardzo wąskich horyzontach, w odczuciu których jedyną alternatywą dla rządów PO i ratunkiem dla Polski zarazem jest Prawo i Sprawiedliwość. Sprawa budzi o tyle niepokój, bo z jednej strony faktycznie wśród wyborców PiS-u znajdzie się spora grupa przyzwoitych Polaków, z drugiej jednak wielka szkoda, że tak zaślepionych i niepotrafiących wyciągać wniosków z dotychczasowych posunięć swojej ukochanej partii. Wystarczy wspomnieć popieranie Traktatu Lizbońskiego; sympatyzowanie z masonerią i Izraelem; socjalistyczny program, usłużność względem Waszyngtonu; zmarnowane dwa lata, kiedy byli przy władzy; bierność i nijakość, kiedy są opozycją; popieranie neobanderowców na Majdanie; kompromisowe podejście do spraw eugenicznych: in vitro, aborcja; itd., itp.”… „Do trzeciej grupy należy też zaliczyć rozmaitych Internautów, udzielających się na forach wszelakich, na których to łamach dają wyraz swojemu niezadowoleniu, że oto Grzegorz Braun rzekomo rozbija „obóz patriotyczny”, bo odbiera głosy (i tu zależy od forum) Dudzie, Kowalskiemu lub Korwin-Mikkemu. W istocie, o rozbijaniu patriotów mowy być nie może, bo wszyscy trzej kontr-kandydaci mają problem z właściwym zrozumieniem co się za tym pojęciem kryje. Bo przecież nie można być polskim patriotą tkwiąc w partii usłużnej Ż…. (Duda) lub mając pogardę dla wartości katolickich (Korwin-Mikke, Kowalski).”

Znana jest Jego działalność, niezłomność, uczciwość i dobre rozumienie rzeczywistości. Urodzony w Toruniu w 1967, polski reżyser (m. in. „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, film o współpracy L. Wałęsy z SB), nauczyciel akademicki, scenarzysta i publicysta. Uosabia wszystko to co ważne dla Polaków: patriotyzm, konserwatyzm, katolicyzm, antykomunizm, antysocjalizm i realizm polityczny. Przeciwnik UE. Z książki „Kto tu rządzi” czytamy: „..transformacja ustrojowa w Polsce, nadzorowana przez USA, umożliwiła komunistom zachowanie realnej władzy w Polsce. Elity realnie sprawujące władzę w Polsce zyskały swoją dominującą pozycję dzięki działalności antypolskiej, którą kontynuują po dzień dzisiejszy… rzeczywista władza nie tkwi w rękach tych, których znamy z mediów, polityków wybranych w wyborach, będących marionetkami rzeczywiście rządzących – tajnych służb i koalicji redystrybucyjnych. Elity rządzące Polską są bardzo małą, kadrową grupą, ukształtowaną przed dekadami przez sowietów, do której dokooptowywani są czasami nowi młodzi zaufani towarzysze. Przepustką do establishmentu biznesowego, medialnego i politycznego PRL jest przynależność do postkomuny i jej agentury…

Polska nie powinna spłacać pożyczek zaciągniętych przez komunistyczne władze… obecny ustrój Polski został tak stworzony „żeby mafie polityczne mogły spokojnie żerować na polskim narodzie”, by zapewnić bezkarność aferzystom. Nie był to błąd, ale świadoma konstrukcja. Ustrój III RP tak skonstruowano, by kariery mogli robić tylko przedstawiciele postkomuny i jej agentury. Wszelką realną władzę oddano w ręce środowiska wojskowej bezpieki PRL. Dlatego lustracja i dekomunizacja są niezbędne dla zapewnienia Polsce bezpieczeństwa.” Więcej poglądów Grzegorza Brauna np:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZI_ABBbJRk#t=23[/youtube]

Szefem Komitetu wyborczego Grzegorza Brauna został znany komandor Rajdu Katyńskiego Wiktor Węgrzyn. G. Brauna dotychczas poparli m. in. znany, skazany na los ks. Popiełuszki, ksiądz S. Małkowski, czy pisarz znany z Radia Maryja dr Stanisław Krajski. Tworzą się liczne komitety poparcia.

http://grajewo24.pl/info/komitet-poparc ... 14732.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 5 marca 2015, 11:36

Naiwny katolik idzie głosować

Efektowna konwencja prezydencka Andrzeja Dudy wprawiła w popłoch medialnych i politycznych funkcjonariuszy „frontu jedności Czeciej RP”, rozbudzając jednocześnie nadzieje patriotycznych i katolickich wyborców. Tylko czy my już tego kiedyś nie przerabialiśmy?

(…) Zupełnie jak w roku 2005, w przeciągu kilku miesięcy będziemy mieć do czynienia z podwójnymi wyborami – do parlamentu i prezydenckimi. Jeśli tylko największa partia opozycyjna nie odda ich walkowerem poprzez „odpuszczenie” kontrolowania przebiegu głosowania i liczenia wyników, stanie przed szansą odebrania władzy skompromitowanej aferami i prowadzącej wprost do demontażu polskiego państwa koalicji rzeczników interesów zagranicznych potęg. Energiczny start kampanii kandydata PiS wskazuje, że to scenariusz całkiem realny (…)

A już było tak pięknie… Pomysł na reelekcję Bronisława Komorowskiego wydawał się prosty i również sięgający do sprawdzonego wzorca z przeszłości, przetestowanego niegdyś przez sztab Aleksandra Kwaśniewskiego: rubaszny „brat łata”, niewchodzący w ostre konflikty, do bólu (pardon, do bulu) koncyliacyjny, a kiedy trzeba, twardo broniący interesów swojego środowiska. Notujący raz po raz wizerunkowe wpadki, starannie jednak tuszowane przez propagandową orkiestrę. Słowem, idealny kandydat elektoratu grillowo‑tabloidowego.

Prezydencka amnezja

Jak kruchy to wizerunek, świadczyła chociażby desperacka wręcz akcja największych stacji telewizyjnych, przeprowadzona 18 grudnia ubiegłego roku, w dniu zeznań Bronisława Komorowskiego przed sądem w trakcie procesu dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Zarówno TVN, Polsat, jak i TVP zadeklarowały chęć transmitowania rozprawy na żywo, zajmując tym samym limitowane miejsca. Urzędujący prezydent w roli świadka to potencjalny news dnia, gdy jednak rozprawa się rozpoczęła, profesjonalny przekaz popłynął na żywo tylko przez kilka minut na antenie Polsat News. Pełny przebieg rozprawy mogli więc obserwować w dalekiej od ideału jakości jedynie widzowie Telewizji Republika, gdyż prowadzący sprawę sędzia Stanisław Zdun w ostatniej chwili zgodził się na transmisję przez… telefon komórkowy dziennikarza stacji Michała Rachonia.

Tak więc, wskutek informacyjnej blokady masowy widz nie miał okazji przekonać się, na jak poważną amnezję cierpi pierwsza osoba w państwie. Prezydentowi udało się nawiązać do efektownego wyniku byłego rzecznika rządu Donalda Tuska, Pawła Grasia, który niemal dokładnie rok wcześniej podczas tego samego procesu, na blisko osiemdziesiąt zadanych mu przez oskarżonego pytań odpowiedział: Nie pamiętam, na kilkanaście innych: Nie umiem powiedzieć, na kilka zaś kolejnych: Nie chcę kłamać.

Z kolei w trakcie rozprawy w grudniu 2014 roku sędzia Zdun seryjnie uchylał pytania oskarżonego, zmierzające do ustalenia związków prezydenta ze środowiskiem byłych oficerów postsowieckich Wojskowych Służb Informacyjnych. Chodzi, na przykład, o fundację „Pro Civili” odpowiedzialną za wyprowadzenie setek milionów złotych z Wojskowej Akademii Technicznej podczas między innymi rządów Komorowskiego w resorcie obrony.

(…)

Postsowieckie powiązania nie wyczerpują, rzecz jasna, listy grzechów Komorowskiego, wytrwale pracującego nad podtrzymywaniem jakże szkodliwego dla pookrągłostołowej Polski „etosu Unii Demokratycznej” – partii sankcjonującej za pomocą solidarnościowych legitymacji swoich liderów wszelkie konsekwencje niegodziwego porozumienia z komunistycznym aparatem PZPR–SD–ZSL (…).

Czy katolik może być łatwowierny?

Przeciwko Komorowskiemu w szranki, których stawką jest najwyższy urząd w państwie, staje polityczny wychowanek prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W przypadku zwycięstwa Andrzeja Dudy możemy się spodziewać wyhamowania wielu niszczących państwo procesów, jak destrukcja armii i potencjału surowcowego kraju, wyprzedaż resztek rodzimego przemysłu i infrastruktury energetycznej czy ideologiczna ofensywa skrajnej lewicy znajdującej coraz większy posłuch w rządzącej obecnie ekipie.

Wyhamowania, ale czy odwrócenia? Weźmy chociażby kwestię obrony życia. Jeśli ewentualna prezydentura kandydata PiS ma oznaczać powrót do polityki Lecha Kaczyńskiego, to możemy się spodziewać między innymi konserwowania (do czasu, czyli do, na przykład, recydywy rządów Platformy starającej się już teraz odbić elektorat skrajnej lewicy) zgniłego kompromisu aborcyjnego. Sam Duda zasugerował to już zresztą w wywiadzie dla „Gościa Niedzielnego” (…).

A czy katolik może z czystym sumieniem poprzeć już w punkcie wyjścia (czytaj: w pierwszej turze wyborów) partię bądź kandydata, dla którego nie stanowi priorytetu oparcie państwa na etycznym fundamencie szacunku dla każdego ludzkiego życia?

Powiedzmy uczciwie, katolicy w Polsce uczynili wiele, by partia odwołujących się do etosu przedwojennej PPS braci Kaczyńskich, wychowanków Jana Józefa Lipskiego, nie musiała kruszyć kopii w obronie spraw istotnych dla olbrzymiej części swojego elektoratu. Nie sposób nie przywołać tu kilku faktów z przeszłości: haniebnego zaniechania w latach 2006–2007 batalii o konstytucyjne zagwarantowanie prawa do życia od poczęcia; ministerialnych nominacji dla Joanny Kluzik‑Rostkowskiej w rządach PiS czy wspierania przez prezydentową Marię Kaczyńską skrajnych postulatów feministycznych. Znaczące środowiska katolickie, zwłaszcza te dysponujące tak istotnymi środkami oddziaływania jak masowe media, poprzez swe niemal bezwarunkowe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości utwierdziły wtedy i później szefostwo tej partii w przekonaniu, że wcale nie musi ona realizować postulatów istotnych dla Kościoła (z których obrona życia i tożsamości rodziny wysuwa się na czołowy plan), bo i tak otrzyma poparcie jego opiniotwórczych środowisk. Również i teraz nie możemy się łudzić, że w przypadku wygranej partia Kaczyńskiego i Dudy uzna za swój priorytet kwestie, których jedynym rzecznikiem pozostaje Kościół, jeśli nie poczuje na plecach realnej presji katolickiej opinii publicznej. Katolickiej, czyli bezwzględnie wiernej nauczaniu Chrystusa i nieskłonnej do naiwnego (bądź za doraźne korzyści) ulegania zaklęciom politycznych graczy.

Roman Motoła

http://www.pch24.pl/naiwny-katolik-idzi ... 9,pch.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 6 marca 2015, 13:58

Jedyny odważny kandydat

Grzegorz Braun: pora podłączyć się do szczekaczki

http://www.dlapolski.pl/jedyny-odwazny-kandydat


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HeFd6nHrcsE[/youtube]
Wywiad z kandydatem na Prezydenta Polski Grzegorz Braunem w radiu Chrystusa Króla.

www.radiochrystusakrola.pl
www.fides-et-ratio.pl

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 9 marca 2015, 09:47

Porównując postulaty Brauna z obietnicami Dudy, które w żaden sposób nie naruszają polskiej pseudo demokracji, Braun jawi się jako kandydat bardziej ukierunkowany na przeobrażenie dotychczasowych układów, które doprowadziły do grabieży i niemal całkowitej wyprzedaży Polski. Obietnice Dudy o reindustrializacji państwa, dbałości o rodzinę, emerytów i zlikwidowania emigracji zarobkowej, bez zasadniczych zmian w bankowości, systemie podatkowym i polityce zagranicznej Polski i wreszcie bez dekomunizacji, są i pozostaną li tylko czczymi obietnicami. Nawiasem mówiąc, kampania Dudy jako żywo przypomina kampanię wyborczą Obamy: młody, energiczny kandydat, z miło uśmiechającą się żoną i ślicznymi córeczkami, który obiecuje zasadnicze zmiany. Co się zmieniło – doskonale wiemy: dekoracja i nazwa partii; program i kierunek działania pozostał ten sam, przynosząc jeszcze większe spustoszenie niż działalność znienawidzonego poprzednika Baracka Husseina Obamy. Obama mówił: „Yes, we can”; dosłownie to samo powtarza Duda: „Możemy” (odbudować przemysł). Oczywiście, że możemy. Polacy są wspaniałym narodem, pracowitym, inteligentnym i zaradnym. Aby odbudowa mogła nastąpić, muszą jednak wpierw zajść odpowiednie warunki, o których Duda nawet nie wspomniał w swoim exposé. Mieliśmy już obietnice Japonii i obietnice Irlandii; teraz mamy obietnice Polski. Reasumując: mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale, gdybym miała wybierać prezydenta Polski pomiędzy kandydatami Andrzejem Dudą i Grzegorzem Braunem, zdecydowanie wybrałabym Grzegorza Brauna.

(znalezione w sieci)

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 9 marca 2015, 17:04

Coltrane pisze:Porównując postulaty Brauna z obietnicami Dudy


Zanim zacznie się co kolwiek i z kim kolwiek porównywać najpierw trzeba mieć wymaganą ilość podpisów. Duda z pewnością osiągnie wymaganą ilość, a Braun !..... to wielka niewiadoma i z mojego rozeznanie to lepiej nie zaprzątać sobie głowy byle czym. Ciekawe czy osiągnie tyle co Grocka?.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 9 marca 2015, 18:26

Syriusz pisze: Zanim zacznie się co kolwiek i z kim kolwiek porównywać najpierw trzeba mieć wymaganą ilość podpisów. Duda z pewnością osiągnie wymaganą ilość, a Braun !..... to wielka niewiadoma i z mojego rozeznanie to lepiej nie zaprzątać sobie głowy byle czym. Ciekawe czy osiągnie tyle co Grocka?.
Od tego jesteśmy, aby te 100 tysięcy podpisów zebrać.

Braun to nie jest "byle co" - to jest "coś konkretnego". Dla mnie Braun to najlepszy kandydat od czasów Jana Łopuszańskiego, a może najlepszy kandydat w okresie ostatnich 25 lat.

I zanim napiszesz o nim "byle co", to najpierw spróbuj go bliżej poznac.

Tu masz relację z fascynującego spotkania z Grzegorzem Braunem w Białymstoku cz. 1. Posłuchaj i sam oceń. Moim zdaniem bije wszystkich na głowę. I wygrywa każdą debatę sam na sam.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3NkJL-nLyeI[/youtube]

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 10 marca 2015, 09:57

http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-2 ... zydenckie/

Sondażownie niezmordowanie pracują na sukces Bula-Komoruskiego, który jest gwarantem dominacji agentur (i sowieckiej, i niemieckiej, i żydowskiej) w Polsce. Kto ma media, ten ma władzę - mówi znany slogan. Ja jednak nie mogę pojąć, jak to jet, że Polacy chcą mieć takiego debila i idiotę w jednym za prezydenta ...

A oto jak kształtuje się czołówka powyższego sondażu :

1. Komorowski - 48,7%
2. Duda - 23,6%
3. Ogórek - 5,5%
4. Kukiz - 2,9%
5. Jarubas - 2,8%
6. Korwin-Mikke - 2,8%
7. Palikot - 1,7%
8. Grodzka - 0,6%
9. Kowalski - 0,5%
10. Nowicka - 0,2%

No ręce i cycki opadają. Albo społeczeństwo polskie to kupa durnych baranów, albo ... no sam nie wiem co tu napisać ...

M.Ogórek - do niedawna nikomu nieznana kandydatka SLD, nachalnie promowana przez reżymowe media ma już 5,5% poparcia i jest na 3 miejscu !! A gdyby zapytać ludzi o M.Ogórek pół roku temu, to każdy by zapytał : a któż to jest ? pierwszy =raz o niej słyszę !

A zauważcie, że w sondażach jest pomijany Grzegorz Braun ! Najwyraźniej wszyscy się go boją, więc na wszelki wypadek lepiej go nie wspominać. A niech media głównego ścieku pokażą Brauna tak jak pokazywały M.Ogórek, to wtedy zobaczymy jakie będzie poparcie. Może nawet zagrozić Bulowi-Komoruskiemu "Szogunowi".

Komorowski to typowy przykład jak media głównego ścieku potrafią zadbać o wizerunek tego przygłupa, czyniąc z niego męża stanu, wybitnego polityka, dyplomatę. Mimo wielu wpadek, Komoruski jest przez wielu Polaków postrzegany jako świetny prezydent. :shock: :roll: No, ręce opadają. Jakby nie było w Polsce lepszych kandydatów. Każdy z jego przeciwników do prezydenckiego fotela byłby lepszym od Komorowskiego (no może nie każdy, bo taką Grodzką, Nowicką czy Palikota w ogóle nie biorę pod uwagę - ich mogą wybierać tylko dewianci).

Coraz bardziej skłaniam się więc ku takiej refleksji, że chyba mamy w Polsce kupę durnych baranów - no sorry za taką opinię, ale inaczej tego nie widzę... Sorry ...

Co nie zmienia faktu, że jest w Polsce wielu takich, co jeszcze potrafią myśleć, potrafią trzeźwo spojrzeć na polską rzeczywistość. Ale jest ich stanowczo za mało ....

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 11 marca 2015, 08:58

„Nie można wyżyć za 600 zł miesięcznie!”. Prezydent odwraca się plecami i idzie dalej...

Obrazek

Kompromitacja to drugie imię Bronisława Komorowskiego – tym razem gdy prezydent rozdawał autografy na rynku, niepełnosprawny zadał pytanie „Panie prezydencie, co pan zamierza zrobić dla osób niepełnosprawnych?” Komorowski odwraca się plecami i idzie dalej!

W sobotę po południu w Piasecznie Komorowski miał pierwszy przystanek swojego „bronkobusa”, którym w kampanii prezydenckiej jeździ po kraju do wyborców. Prezydent przekonywał, że należy ze sobą współpracować – musi być jedność – nie można inaczej rozwiązywać problemów. Czy aby na pewno chce rozwiązywać problemy zwykłych ludzi?

Podczas rozdawania autografów na rynku niepełnosprawny próbuje przecisnąć się przez ochroniarzy i zadać pytanie.

„Panie prezydencie, co pan zamierza zrobić dla osób niepełnosprawnych? Ponieważ to jest najbardziej dyskryminowana grupa społeczna, za 600 zł miesięcznie nie da się przeżyć!” Mikrofony stacji telewizyjnych zostały skierowane na Komorowskiego, ale ten odwraca się, i dalej rozdaje autografy jakby nikt nie zadał żadnego pytanie.

Komorowski jest skandalistą rozdającym autografy, czy prezydentem? Z Piaseczna ma pojechać do Starachowic (woj. świętokrzyskie). W niedzielę ma się spotkać z mieszkańcami Nowego Targu i Krakowa.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=31D-FrQ27rA[/youtube]
PBK przyjechał Bronkobusem do Piaseczna, rozdaje autografy na rynku. Próbuje się do niego dopchać niepełnosprawny. "Panie prezydencie, co pan zamierza zrobić dla osób niepełnosprawnych?". PBK odwraca się i rozdaje autografy dalej.

http://parezja.pl/nie-mozna-wyzyc-za-60 ... lej-video/

A wy, zwolennicy tego zakłamańca, popierajta go dalej. Mam nadzieję, że też kiedyś odczujecie na swojej skórze jego fałsz i obłudę.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 marca 2015, 12:26

Andrzej Duda, czyli nasza ostatnia nadzieja…

BYĆ albo NIE BYĆ POLSKI

Tegoroczne wybory ostatecznie zadecydują o tym, czy Polska stoczy się na pozycje republiki bananowej, a żyjący w niej Polacy już bez żadnych przeszkód traktowani będą jak siła najemna w obozie pracy. Nikt bowiem lepiej nie zrealizował dotąd odwiecznych marzeń wrogów Polski, by z Polaków zrobić bezmyślną i bezwolną masę, jak koalicja PO i PSL. Masę, która za obietnice „postępu” kolejny raz – już bez wojny i okupacji – sama sobie wybierze oprawców.

Bo koalicja PO-PSL nawet w roku wyborczym nie tylko wprowadza obce Polakom wzorce kulturowe międzynarodowego lewactwa (czego nie udało się zrealizować nawet w czasach komuny) – to w sposób jawny już postawiła fundamenty pod obóz pracy – za poparciem prezydenta Komorowskiego. To on poparł wszystkie ustawy przepchnięte przez koalicję PO-PSL po to, by Polak od wczesnego dzieciństwa szkolony był na obozowego robota, pracującego aż do śmierci bez nadziei, że zdoła założyć tutaj rodzinę i ją utrzymać, że zdoła kupić mieszkanie z nędznej płacy by po latach – przejść na godną emeryturę.

To koalicja PO-PSL przy poparciu, że się tak wyrażę prezydenta – okradła wielu Polaków z funduszy emerytalnych. To koalicja PO-PSL z poparciem za przeproszeniem prezydenta - oddaliła perspektywę emerytury o lat siedem dla kobiet i o dwa lata dla mężczyzn, zaś bez żadnego protestu pierwszej niestety osoby w państwie – utrzymała kwotę wolną od podatku na poziomie 257 złotych miesięcznie, czyli na poziomie miesięcznego zarobku w kwocie 65 euro lub 68 dolarów. Powiedzcie o tym europejczykowi z Niemiec lub Amerykaninowi, to pękną ze śmiechu ! Pękną ze śmiechu dlatego, że sami Polacy pozwoli sobie na taki wyzysk przez niby to demokratyczne, wolne i europejskie państwo. Bo okupująca Polskę koalicja PO-PSL wraz z że tak powiem prezydentem, doskonale już wiedzą, że mają do czynienia z głupkami – siłą dominującą w III RP po 25 latach od odzyskania tzw. wolności...

Nic więc dziwnego, że na polsko-języcznym portalu „dziennik.pl” od dwóch dni wisi porażający każdego głupka tytuł: "Nieodpowiedzialny ruch". Eksperci krytykują pomysł Dudy. Co zatem tak wzburzyło obozowych „ekspertów” w osobach Adama Rucińskiego z firmy doradczej BTFG oraz Aleksandra Łaszka - głównego ekonomistę Forum Obywatelskiego Rozwoju ? Nota bene - jest to ciekawa nazwa forum, które zajmuje się zwijaniem obywatelskiej Polski…

Otóż owi „eksperci” uważają, że zapowiedź skrócenia wieku emerytalnego przez Andrzeja Dudę to bardzo zły pomysł: Pogarsza się bowiem sytuacja demograficzna i polskie finanse nie wytrzymałyby odwrotu od reformy systemu świadczeń. Obozowi eksperci podkreślają, że wprawdzie wszystko zależy od siły gospodarki III RP, jednak bez względu na to, osób starszych będzie przybywać a młodzi nie zgodzą się na płacenie ogromnych składek, by utrzymać rzeszę emerytów. Już teraz składki w Polsce są wysokie i wielu młodych ludzi wyjeżdża za granicę, by tam płacić mniej – zaznaczył „ekspert” Ruciński.

Głosujący na władze okupacyjne przeciętny polski kretyn łyknie taką opinię „ekspertów”, niczym młody pelikan. Przeciętny polski kretyn nie dostrzeże totalnej głupoty owych „ekspertów, gdyż jest bardziej od nich głupi. Bo obozowy ekspert też nie pojmuje, że młodzi Polacy wyjeżdżają z Polski za chlebem a nie dlatego, że muszą tu płacić składki. Dlatego że w wielu rejonach Polski w ogóle pracy nie ma ! Natomiast ta, która tutaj jeszcze jest - jest tak nędznie opłacana, że nie wystarcza na to, by nawet do pracy dojechać ! Obozowy ekspert nie kojarzy, że w obozie pracy, którą się stała Polska za Tuska-Kopacz-Komorowskiego dzieci już się nie rodzą. One się rodzą na obczyźnie, gdzie państwo wspiera rodzinę, a nie nad nią pochyla. Tak jak się pochyla, że tak powiem prezydent Komorowski wraz z Pierwszą Damą.

Dlatego zanikający mózg ćwierćinteligenta nie jest w stanie skojarzyć, że Polacy uciekają z Polski nie dlatego, by płacić mniejsze składki emerytalne, ale po to żeby mieć perspektywę na godne życie i godną starość. W Niemczech – dokąd ucieka wielu Polaków – wiek emerytalny został właśnie skrócony z 67 lat do 63. We Francji wiek emerytalny został skrócony do lat 60-ciu , a w Wielkiej Brytanii wiek emerytalny wynosi lat 65, przy czym – oprócz tzw. Podstawowej Państwowej Emerytury (113 funtów tygodniowo), emeryt otrzymać może tzw. Company Pension z funduszu emerytalnego ustanowionego przez pracodawcę. Ta emerytura może być nawet dwukrotnie większa od emerytury państwowej. Pracodawcy w Wlk. Brytanii powszechnie kuszą pracowników dodatkowymi benefitami, co w Polsce jest nie do pomyślenia !

W III RP – a więc w państwowym obozie pracy – nie jest nawet możliwe, by właściciel firmy transportowej zapłacił kierowcy 8,50 euro za godzinę jazdy po terenie Niemiec, gdyż inaczej zbankrutuje. Jak więc radzą sobie niemieccy przewoźnicy, skoro ich kierowcy jeżdżą na okrągło po terenie Niemiec ? To tylko wytłumaczyć mogą eksperci obozowych władz III RP w osobach Adama Rucińskiego oraz Aleksandra Łaszka. Ale także chmara „ekspertów” polskich pracodawców, skupionych np. w „Lewiatanie”, a występujących na co dzień w reżimowych mediach. Stąd płyną pełne otuchy słowa o tym, jak korzystna jest dla tzw. obywateli tak niska kwota wolna od podatku. Oni wytłumaczą, dlaczego nie można w naszym obywatelskim obozie pracy zwiększyć minimalnej płacy i dlaczego korzystne było okradzenie „obywateli” z ich funduszy emerytalnych. A także dlaczego musimy pracować za nędzne grosze aż do 67 lat życia. Na ogół już wiadomo dlaczego. Dlatego, żeby nam się nasz obóz pracy nie zawalił…

Dlatego owi „eksperci” będą bredzić polskim kretynom o niskich podatkach w Polsce, choć już lekko kumaty pojmie, że przy zaokrąglonym do 20 procent podatku od 2000 tysięcy złotych – w kieszeni zostanie nam 1600 złotych, czyli ca. 400 euro. Przy tym samym podatku od 2000 euro, w kieszeni nadal pozostanie cztery razy więcej, czyli 1600 euro. To dlatego młodzi Polacy masowo uciekają z tego obozu pracy, gdzie nie ma żadnych perspektyw na godne życie i emeryturę...

Dlatego jedyną naszą nadzieją jest Andrzej Duda. Nie jestem jego agitatorem. Wystarczy, że sami posłuchacie wywiadu z Andrzej Dudą na rok przed wyborami na prezydenta III RP:

https://www.youtube.com/watch?v=j4VYgrll5Go (link is external)

Te wybory zadecydują o dalszym być albo nie być Polski, jako państwa oraz Polaków, jako obywateli. Póki co, w swej masie pozostajemy niewolnikami władzy koalicji PO-PSL i Bronisława Komorowskiego. Czy dzięki przewadze skrajnej głupoty nad rozumem niewolnikami pozostaniemy – czas pokaże…

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo ... a-nadzieja

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 marca 2015, 21:03

Pełna relacja z fascynującego spotkania z kandydatem na prezydenta Grzegorzem Braunem w Białymstoku :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3NkJL-nLyeI[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ApzW0c5A1eM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9wg1HszqgvU[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hRq02IDaxog[/youtube]

Awatar użytkownika
bez_ksyw
Posty:141
Rejestracja:10 stycznia 2015, 08:12
Lokalizacja:mam wiedziec?

Post autor: bez_ksyw » 14 marca 2015, 01:12


Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 14 marca 2015, 08:41

Prawdziwa relacja z wizyty Bronisława Komorowskiego w Białymstoku. Tego nie zobaczysz w TV

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7W-x9v38MHk[/youtube]

Bredzisław Komoruski: „zamiast gadać bzdury, oddaj emerytury”

28.02.2015 r. w Białymstoku na ok. 1 godzinę POjawił się obecny prezydent Bronisław Komorowski w ramach kampanii wyborczej, zapewne jadąc na weekend do swego domu letniskowego w Budzie Ruskiej (http://pl.wikipedia.org/wiki/Buda_Ruska), niesPOdziewanie, by uniknąć np. spotkania z protestami rolników, a zagoniona grupa działaczy PO i osób związanych z lokalnymi urzędami udawała mieszkańców, bo kilku przypadkowych przechodniów nie szczędziło krytycznych uwag na temat tej propagandowej szopki, wspominając „o młodych ludziach szukających pracy za granicą” czy że „myśliwy Bronek zamiast tracić czas mógłby zrobić coś pożytecznego np. zapolować na dziki by pomóc rolnikom” (którzy wyhodowali sobie tę plagę m.in. dzięki decyzji Komorowskiego i rządu PO/PSL o GMO na kukurydzy),

Propagandowy nastrój Bronka POpsuli działacze partii KORWiN (Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja), którzy mając zgodę na stoisko przy którym zbierają podpisy i prowadzą swoją kampanię prezydencką, mogli pozwolić sobie (nie narażając się, miejmy nadzieję, na zarzuty „nielegalnego zgromadzenia”, „zakłócania porządku”, czy „obrazy głowy państwa” lub „ataku terrorytsycznego”) na okrzyki przez megafon: „zamiast gadać bzdury, oddaj emerytury”, próbowali wręczyć mu… żyrandol (były premier Tusk pytany czemu nie startuje w wyborach prezydenckich określił lekceważąco pozycję prezydenta w Polsce jako „strażnika żyrandola”). Pojawiły się także okrzyki „Komorowski zdrajca Polski”, które Komorowski próbował zakrzyczeć, a organizatorzy zagłuszyć muzyką z głośników.
Co ciekawe, sam kandydat partii KORWiN, Korwin Mikke po założeniu nowej partii (na skutek m.in. skandalu obyczajowego – 78 latek zdradził żonę i ma 2 nieślubnych dzieci z 25 letnią członkinią swojej poprzedniej partii) zadeklarował, że dla wyniku wyborczego będzie atakował PIS, wspierając w ten sposób PO. Cóż, antysystemowy jest Kukiz, szansę na wygraną z komoruskiem ma tylko Duda z PIS.

Oficjalne media pominęły protest milczeniem, tak jak i usypiające przemówienie (kawał mówi o kilku działaczach PO, których nie udało się obudzić), kłamiąc o „tłumach mieszkańców”.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 20 marca 2015, 09:45

Masakrowanie systemu! Wybory prezydenckie 2015

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jahFCe9V_F8[/youtube]

POLSPOLITE RUSZENIE POLAKOW, WSZYSTKIE RECE NA POKLAD ! Kazdy w Kraju i Zagranica, komu droga jest Wolna, Niezalezna i Mocna, Katolicka Polska musi poprzec pisemnie (swoim podpisem) Pana Grzegorza Brauna JUZ TERAZ !!! Polacy zamieszkali Zagranica jeszcze dadza rade wyslac swoje poparcie, ale musza to zrobic natychmiast i wyslac list Exxpress Mail !!! Kochani Rodacy! Partrie okroglostolowe PO-PiS-PSL-SLD Niezaleznej Polski Wam nie zbuduja! Partie te - pomimo setek tysiecy porzadnych ludzi w dolach partyjnych i szerokim elektoracie, jak np. PiS - manipulowane sa przez obce agentury wewnatrz tych partii. Stad udzial PiS w obradach Knessetu w Krakowie itd. Partie Narodowe nie identifikuja sie z Katolicka Polska i poprzez swoj plytki - nie podbudowany intelektualnie - patriotyzm, sa narazone na ZMANIPULOWANIE DO WOJNY, ktorej celem - jak bywalo to w naszej historii, bedzie fizyczna likwidacja Mlodej i wartosciowej dla Polski Substancji Narodowej !!!!
Wielebni Ksieza, Panowie Taksowkarze, Pomozcie zebrac podpisy dla jedynego Polskiego, Odwaznego, Intelektualnie Mocnego, Katolickiego Kandydata na Prezydenta Polski, Pana Grzegorza Brauna... Bog zaplac !!!!

http://grzegorzbraun.pl/masakrowanie-sy ... nckie-2015

ODPOWIEDZ