Kibol, to brzmi dumnie

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 31 maja 2011, 15:38

Wszystkie łże media, na pierwszych stronach bębniły o "napaści kiboli" a teraz jakoś nie ma sprostowań!

łącze: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/sl ... omosc.html

dudoid

Post autor: dudoid » 4 czerwca 2011, 11:34

..tylko dziecko ITI i brat TVN24 zamieszcza sprostowanie. Onet znaczy się. Skandal nad skandale. Żeby o takich rzeczach człowiek dowiadywał się od łże-mediów..
BĂłg wybacza - kibol nigdy

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 4 czerwca 2011, 14:03

dudoid pisze:..tylko dziecko ITI i brat TVN24 zamieszcza sprostowanie. Onet znaczy się. Skandal nad skandale. Żeby o takich rzeczach człowiek dowiadywał się od łże-mediów..
Widocznie przegapiłem, może było "nonparelem" na przedostatniej stronie?

Cayman

Post autor: Cayman » 14 czerwca 2011, 08:02

inne kraje popierają kibiców polskich ot choćby partizan belrad gdzie to podczas meczy transparenty z napisami donald tusk fuck off obiegły cały świat...bez cenzury większość oglądajacych ten mecz miała obraz solidaryzującej sie społecznoćsi kibiców..gdzieś jest film zapewne ale zmykam do pracy i czasu mało..

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 czerwca 2011, 09:51

Cayman pisze:inne kraje popierają kibiców polskich ot choćby partizan belrad gdzie to podczas meczy transparenty z napisami donald tusk fuck off obiegły cały świat...bez cenzury większość oglądajacych ten mecz miała obraz solidaryzującej sie społecznoćsi kibiców..gdzieś jest film zapewne ale zmykam do pracy i czasu mało..
Zamieściłem w wątku " z internetu" /łącznie ze zdjęciem/

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 września 2011, 11:40

Kibice Legii: wszyscy idziemy na wybory

„Idę na wybory, nie głosuję na Donka” – taki transparent zawisł na holenderskim stadionie w Eindhoven podczas meczu PSV-Legia. Podobne akcje na rzecz wysokiej frekwencji w wyborach planują kibice z innych miast.

[center]Obrazek [/center]

http://niezalezna.pl/16248-kibice-legii ... -na-wybory

jizz

Post autor: jizz » 17 września 2011, 12:09

Jeśli mielibyście wybrać to która partia byłaby mniejszym złem PO czy SLD?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 września 2011, 13:28

jizz pisze:Jeśli mielibyście wybrać to która partia byłaby mniejszym złem PO czy SLD?

My to znaczy kto ? Ja mogę mówić tylko za siebie. Dla mnie zarówno PO jak SLD to są formacje promujące zło. SLD jest o tyle uczciwsze od PO, że nie kryje się ze swoimi poglądami, czyli w sposób jawny walczy z kościołem, religią. PO natomiast walczy w sposób zakamuflowany, ukryty i podstępny. Członkowie PO pojawiają się w kościele, można ich zobaczyć na Mszy Świętej, ale tak naprawdę, to robią to samo co SLD. Zakłamanie, fałsz, obłuda, to są cechy charakterystyczne dla formacji PO. Donek to typowy przykład kłamcy i obłudnika. Mówi co innego, a robi co innego. Kalisz jest pod tym względem uczciwszy. Ale jeden i drugi mają ten sam cel : walka z kościołem, z Polakami.

Zło opanowało wiele sfer życia, politykę zaś szczególnie. Trzeba dużo modlitwy, postów, wyrzeczeń, aby to zło skuliło ogonek pod siebie, i uciekało aż się będzie kurzyło. Przyzwolenie na zło - to popieranie zła.

jizz

Post autor: jizz » 17 września 2011, 16:03

My to znaczy kto ?
Myślałem że wypowie się też ktoś inny :)
Jeśli wygra PiS to jeśli SLD i PO się dogadają to i tak wiele nie zmieni ich wygrana.
Uważacie że PPP, RPP i KNP to też partie antypolskie?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 września 2011, 10:10

jizz pisze:Uważacie że PPP, RPP i KNP to też partie antypolskie?
Przypomnę Ci jeszcze raz słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego :

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

Stosując to kryterium, spróbuj ocenić wymienione przez siebie formacje, i odpowiedzieć na pytanie czy są antypolskie czy też nie.

Dla mnie nie ulega żadnej wątpliwości, że obecnie formacjami antypolskimi są : PO, SLD i PSL. Każda formacja która działa przeciwko interesom państwa polskiego jest formacją jawnie antypolską.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 29 września 2011, 23:24

""Dżihad Legia". Wielki skandal na stadionie w Warszawie. Mimo apeli spikera o powstrzymanie się od zachowań o charakterze antysemickim, przed meczem na trybunie zajmowanej przez najbardziej zagorzałych fanów Legii pojawił się wielki transparent "Jihad Legia". Napis wykonano czcionką stylizowaną na alfabet arabski."

łącze: http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/pil ... e.html,1,2

No proszę, już na żydków nawet zmarszczyć brwi nie można, tylko oni mogą nas bezkarnie opluwać a naszą flagę wsadzać w psie goowno!

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 października 2011, 21:20

[center]APEL DO POLSKICH KIBICÓW[/center]

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZjVuL6JYKgE[/youtube][/center]

Ruchy wolnościowo-narodowe inspirowane przez młodzież z klubów kibicowskich przybierają na sile. Poznań, Warszawa, Szczecin, Białystok to tylko niektóre miasta, jakie mogą poszczycić się odwagą swej młodzieży. Kibice różnych klubów sportowych jednoczą swe wysiłki, aby zaprotestować przeciwko bezkarnej tyranii rządzących Polską. Ich spontaniczne ruchy przeradzają się w zorganizowane akcje, aby uderzyć wszędzie tam, gdzie pojawiają się przedstawiciele obecnego rządu.

Ponad 30 lat temu zwykli ludzie zaczęli masowo wychodzić na ulice, aby zawalczyć o własne godne życie. Nie spodziewali się, że ich walka doprowadzi do zmiany całego systemu. Rzeczywistości, którą należy znów zmienić, gdyż wtedy pośród wielu bohaterów, byli także zdrajcy, którzy przy okrągłym stole zniszczyli wszelkie ideały.

Czy tak będzie i dziś? Czy wysiłek tak wielu młodych i odważnych ludzi zostanie zmarnowany? Opozycja nabiera wody w usta, media wykorzystują prowokacje, aby zniszczyć pozytywny wizerunek, reszta narodu śpi. Oby wszyscy obudzili się w kulminacyjnym momencie...

ODPOWIEDZ