Kibol, to brzmi dumnie

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
pawel91mj

Post autor: pawel91mj » 9 maja 2011, 16:35

Co podnosisz głos chamie bolszewicki
Sam jestes chamem bolszewickiem pajacu. A ty chodziles na mecze?
Coltrane co ty mi za filmiki pokazujesz?
Nie chce mi sie pokazywac filmikow z zadym z samego kwietnia. Takie sceny jak ty przedstawiasz sa na stadionach obecne od zwasze. Wiec nie wiem w czym proble?
Pytm kolejny raz na ilu meczach byle? Ciezko na to pytanie odp?
I powiem tak mam w dupie tuska kaczyskich rydzyka i im podobnych bo oni sa gowno warci, ale nikt mi nie wmowi ze zamkniecie stadionow to byl zly pomysl.
Kolejna sprawa. Nikt nikomu euro nie odda, nie jest to takie proste. UEFA takiej decyzji nie podejmie niema szans. Wiec wasze chore spekulacje mozna wlozyc miedzy bajki. Wiedzie jak dzialaja kibela? Zapewne nie. Praktycznie to oni rzadza w wiekszosci klubach. Przyklad starucha - uderzyl pilkarza legii (wlasnego zespolu!!!) co zrobil klub napisal ze nic sie nie stalo.Gdzie w takich sytuacjach jest pzpn? Dlaczego zorganizowal mecz na stadionie do tego nieprzystosowanym? Stadion w bydgoszczy jest stadionem lekkoatletycznym! Trzeba nam wylapac wszystkich kiboli ktorzy ktorzy psuja widowiska na stadionach zeby ludzi mogli chodzic na mecze calymi rodzinami!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 maja 2011, 20:25

Kibice wychodzą ze stadionów - będą demonstracje?

Zapowiadają kolejne antyrządowe protesty. Władze mówią, że się nie ugną, ale chcą rozmawiać z klubami i PZPN.

Kibice podczas wielu meczów na kilka minut opuszczali trybuny, by zaprotestować przeciwko zamknięciu stadionów w Poznaniu i Warszawie. Tak było m.in. w Białymstoku, gdzie w sobotę Jagiellonia podejmowała Widzew Łódź.
W weekend na niemal wszystkich stadionach w Polsce kibice protestowali przeciwko decyzji wojewodów mazowieckiego i wielkopolskiego o zamknięciu stadionów Lecha i Legii.

To konsekwencja awantury, do jakiej doszło po finałowym meczu Pucharu Polski w Bydgoszczy. Część kibiców obu drużyn wbiegła na boisko. Premier Donald Tusk zapowiedział „twardą walkę z chuligaństwem". Kibice uważają, że zamykanie stadionów to forma odpowiedzialności zbiorowej.

http://www.rp.pl/artykul/654948_Kibice_ ... testy.html

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 maja 2011, 20:33

Przesłanie kibiców Lechii i Wisły dla Donalda Tuska

Dzisiejszy mecz Lechii i Wisły odbył sie bez obecności pierwszego kibica RP. Donek zamknął dwa stadiony, ogłosił atak na kibiców i się znowu schował. Wylezie z szafy tak około środy, kiedy już pokażą się pierwsze sondaże. Donald Tusk jest tak wystraszony, że dzisiaj nie pokazał się na meczu Lechii Gdańsk, podobno jego ulubionego klubu. Może i jest to ulubiony klub Donalda Tuska, ale nie wiadomo czy Donald jest ulubionym kolegą gdańskich kibiców. Kilka fotek, które zamieścił portal trojmiasto.pl

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 9 maja 2011, 21:31

Kibice Śląska Wrocław wspaniale uczcili pamięć "Żołnierzy Wyklętych"

Podczas sobotniego (7 maja 2011) meczu Śląska Wrocław z Polonią Bytom kibice uczcili pamięć "Żołnierzy Wyklętych", włączając się tym samym w poparcie Apelu 9 maja, którego istotą jest wezwanie:

9 maja 2011 r. zapalmy znicze i lampki w miejscach upamiętniających naszych rodaków poległych i pomordowanych w walce o wolność z siłami reżimu komunistycznego, w tym z żołnierzami Armii Czerwonej.
Kibice Śląska Wrocław trzymali wzniesione tablice z wizerunkami bohaterów antykomunistycznego podziemia oraz wywiesili transparenty z nazwiskami i pseudonimami niezłomnych "Żołnierzy Wyklętych". Zgromadzeni na meczu mogli zobaczyć m.in. takie nazwiska i pseudonimy jak: Franciszek Jaskulski „Zagończyk”, Wacław Grabowski „Puszczyk”, Zdzisław Broński „Uskok”, Edward Taraszkiewicz „Żelazny”, Leon Taraszkiewicz „Jastrząb”, Anatol Radziwonik „Olech”, Ludwik Marszałek „Zbroja”, Stanisław Marchewka „Ryba”, Stanisław Kasznica, Jan Tabortowski „Bruzda”, Antoni Żubryd „Zuch”, Henryk Wieliczko „Lufa”, Józef Świder „Mściciel”, Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka”, Henryk Flame „Bartek”, Józef Ślęzak „Mucha”, Józef Franczak „Lalek”, Mieczysław Dziemieszkiewicz „Rój”, Józef Kuraś „Ogień”, Emil Fieldorf „Nil”, Danuta Siedzik „Inka”, Witold Pilecki, Hieronim Dekutowski „Zapora”.
Kibice przygotowali również wielki, biało-czerwony transparent z napisem "Świat świętował - Polacy ginęli, 8 V 1945 r.". Na trybunach pojawił się też ogromny Orzeł Biały na tle biało-czerwonych barw.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 maja 2011, 22:31

longinus9 pisze:Kibice Śląska Wrocław wspaniale uczcili pamięć "Żołnierzy Wyklętych"
Teraz wiadomo dlaczego her Thusk wypowiedział wojnę kibolom.

Awatar użytkownika
gita

Post autor: gita » 10 maja 2011, 13:05

Myślę, że kibole-chuligani to grupa prowokatorów, aby rozbić jedność prawdziwych i patriotycznych kibiców.
Idzie o to, aby był pretekst do zaprowadzeniu porządku w zakresie zakazu pokazywania patriotycznych i anty-rządowych transparentów.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 maja 2011, 13:29

gita pisze:Myślę, że kibole-chuligani to grupa prowokatorów, aby rozbić jedność prawdziwych i patriotycznych kibiców.
Idzie o to, aby był pretekst do zaprowadzeniu porządku w zakresie zakazu pokazywania patriotycznych i anty-rządowych transparentów.
Cyz uważasz Gitko, że powodem zamknięcia stadionów Legii i Lecha przez her Thuska była jakaś tam grupa "kiboli-chuliganów" ? Otóż nie. Powodem zamknięcia stadionów jest, tak jak piszesz w drugim zdaniu, właśnie pokazywanie treści patriotycznych i antyrządowych. Dlatego właśnie her Thusk wypowiedział wojnę kibicom.

A prowokatorem w meczu Legia-Lech była grupa ochroniarska, która na wniosek Thuska doprowadziła do prowokacji, aby Thusk miał pretekst do zamknięcia stadionów tych dwóch druzyn, których kibice są zarzewiem patriotycznej Polski.

Przecież o to samo chodziło w przypadku tzw. "obrońców Krzyża" na Krakowskim Przedmieściu, czy sprawy obchodów rocznic związanych z katastrofą smoleńską. Chodzi o to, aby nie dopuścić do patriotycznego przebudzenia Polaków. Her Thusk niszczy w zarodku wszelkie odruchy patriotycznego przebudzenia.

pawel91mj

Post autor: pawel91mj » 11 maja 2011, 17:34

Dlaczego dostalem ostrzezenie tylko ja? Chamskie i niegrzeczne odzywki wy ciagle zaczynacie, wiec czekam na kolejne ostrzezenia dla innych wulgarnie odnoszacych sie forumowiczow w moim kierunku. Po 2 nie dpowiedziales mi na pytanie : Czy byles chodz na jendym meczu?
Masz swoich kiboli patrioto!!!! Wiesz za co ten czlowiek zostal tak opluty na meczu i poniewierany? To ci powiem za to ze mial barwy bialo czerwone a gosc omen omen glowny czlonek Wiary Lecha ktory byl tez w bydgoszczykazal opuscic wszystkim ta czesc trybuny ktorzy mieli barwy narodowowe a zostac tym ktorzy mieli klubowe.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W0lIiNERTFU[/youtube]

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 11 maja 2011, 18:28

Panie Pawle, co znaczy zaimek "wy" w Pana oskarżeniu? Proszę o konkrety, kto Pana obraził, kierując niewłaściwe słowa, pod Pana adresem.

pawel91mj

Post autor: pawel91mj » 11 maja 2011, 20:23

3 cytaty:
Coltrane:
Nie bredź Pawełku. Ty jak zwykle gadasz, jak ktoś z wypranym mózgiem.
Pawełek to zafajdany leming. Rzygać się chce, jak się czyta takich idiotów.
Longinus:
Co podnosisz głos chamie bolszewicki (longinus)
Fakt odpowiadalem na te zaczepki i odgryzalem sie takimi samymi obrazliwymi slowami. Ale dlaczego nikt nie daje tym 2 goscia ostrzezen za chamskie zachowanie? Albo jest sprawiedliwosc na tym forum albo sa rowni i rowniejsi jak za komuny?!
Fakt moje zdanie rozni sie od waszego jest dosyc cieta polemika ale nie obrazam zanim ja nie zostane obrazony. I nie wiem dlaczego nie wyciaga sie konsemwencji sprawiedliwie.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 11 maja 2011, 20:30

No cóż, przykro mi, że "starzy forumowicze" wypisywali takie niegrzeczne słowa.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2011, 05:40

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ns3LM9Pl ... r_embedded[/youtube][/center]

Niezalezna.TV jako jedyna nagrywała niedawny protest kibiców pod stadionem Legii Warszawy. Nasz film bije rekordy oglądalności.

Na YouTube film „Tusk Ty matole twój rząd obalą kibole” został umieszczony zaledwie cztery dni temu. A już obejrzało go niemal 240 tysięcy osób.

To rekord, którymi nie może się pochwalić wiele kinowych produkcji :)))

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 12 maja 2011, 14:11

Wydaje się że celem "wojny" her Thuska z kibicami jest odwołanie Euro-2012, co będzie skutkowało np. oddaniem organizacji Euro-2012 np. Niemcom, którzy zarobią na tym duże pieniądze. Polska stanie się więc jak zwykle ofiarą nieporadności tzw. "polskiego rządu" kierowanego przez szwaba her Thuska.

Celowa nagonka na kibiców?

Coś mi się wydaje, że obecna nagonka na kibiców ma swój głębszy sens. Wobec gigantycznej dziury budżetowej skutkującej m.in brakiem odpowiedniej infrastruktury do Mistrzostw Europy może Tusk wykonać jeden bardzo spektakularny ruch - odwoła tę imprezę pod pretekstem niemożności zapewnienia spokoju na stadionach. Prawdziwym powodem będzie oczywiście brak pieniędzy na wszystko, co jest związane z niezbędną infrastrukturą, ale każdy pretekst będzie dobry, byle się wycofać z finansowania tej imprezy.
Ptaszki ćwierkają, że UE może cofnąć dofinansowanie stadionów, bowiem im kosztorysy są o niemal 100% wyższe niż podobne, dla stadionów w Europie Zachodniej, przy znacznie tańszej sile roboczej u nas. Podobnie będzie prawdopodobnie z drogami, które - wobec niewykonania planu - nie zostaną dofinansowane. Podobna sytuacja jest z metrem, którego rozpoczęcie i rozkopanie w związku z tym prawobrzeżnej Warszawy stoi w sprzeczności z ustaleniami dotyczącymi dojazdów do stadionów.
A kibole będą przy tym wszystkim tylko świetną wymówką...

http://niepoprawni.pl/blog/3234/celowa- ... na-kibicow

pawel91mj

Post autor: pawel91mj » 13 maja 2011, 04:29

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W0lIiNERTFU[/youtube]
Po raz kolejny pytam sie czy to sa prawdziwi kbice?
Byles coltrane na jakims meczu?
A co do odwolanie euro smieszy mnie jak ktos pisze ze tusk moze je odwolac! Zaden rzad zaden prezydent i premier nie ma takiej mocy. Organizatorem calej imprezy jest UEFA i tylko ona moze podjac taka decyzje. I jej nie podejmie. Ukraina w prztygotowaniach jest dlugo za nami i nic sie nie dzieje. Nie ma szans na to zeby taka impreze odwolac wiec wypisywanie takich bzdur jest czystym szalenstwem. A co do kiboli bo nie mowie tu o prawdziwych kibicach nic dziwnego ze wykrzykuja takie hasla, teraz nie za bardzo wiedza gdzie sie wyzywac.Dziwi mnie ze coltrane wypisuje takie bzdury nie znajac srodowiska kibicow. Chlop stal sie marionetka opozycj. A z tego wszystkiego smieje sie PZPN ktory byl organizatorem meczu o puchar i nic sobie z tego nie robi a pan pseudo prezes lato to juz w ogole jest jakies nieporozumienie.

pawel91mj

Post autor: pawel91mj » 13 maja 2011, 04:30

Lepiej ze polska steruje tusk niz mialby to byc szwab kaczynski i rydzyk.

ODPOWIEDZ