Kibol, to brzmi dumnie

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
pawel45mj

Post autor: pawel45mj » 18 maja 2011, 19:27

ps. Nie popieram kopnięcia kamerzysty, lecz w takim tumulcie, wszystko może się zdarzyć!
Prosze Pana co sie moze zdarzyc? Kibol wyraznie podbiega do operatorki telewizyjnej i kpie ja w plecy!!!!W tej sytuacji nie bylo zadnego tumultu!!!!!
Z huliganstwem na stadionach nie mamy do czynia od dzis. Wszystkie rzady byly nieudolne w tej sprawie. Nawet ten mimo ze cos robi robi to nie do konca dobrze. Swietej pamieci kaczynki tez byl ministrem sprawiedliwosci i nic nie zrobil dla polepszenia warunkow dla normalnych kibicow. Owszem zamykanie stadionow trafia glownie w tych kibicow ktorzy sa normalni ale jest to sposob na wyeliminowanie chuliganow z trybun.
A tu zwracam sie do syriusza coltrana - pamietacie jak niesiolowski palikot czy inni obywatele obrazali kaczynskiego czy rydzyka? Jaka byla wasza gatka? Ze to jest obraza ludzi (tu glownie chodzi o prezydenta) i godnosci piastpwanych stanowisk panstwowych i takie zachowania nie powinny miec miejsca. A tu prosze iina sytuacja i obrazac mozna . Zdaje sie ze punkt widzenia wasz pukt zmienia z miejscem siedzenia.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 maja 2011, 20:02

pawel45mj pisze:A tu zwracam sie do syriusza coltrana - pamietacie jak niesiolowski palikot czy inni obywatele obrazali kaczynskiego czy rydzyka?
Ot lemingowate myślenie. Palikoty, Niesiołowskie, Tuski, Komorowskie, Sikorskie i inne szmaty obrażały Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, i wszystko było okey. Nikomu to nie przeszkadzało. A tu proszę :kibice obrażają her Thuska i już ten nasyła na nich hałastrę w postaci współczesnego ZOMO, i każe ich aresztować.

Jak to więc jest Pawełku :

Publiczne nazwanie Prezydenta RP "durniem" jest dozwolone, a użycie określenie "matoł" wobec premiera nie jest dozwolone ?

dudoid

Post autor: dudoid » 19 maja 2011, 05:39

..dżizas, ale bicie piany. Coltrane, dobrze się czujesz? Przecież Paweł właśnie zapytał Cię o to samo..

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 19 maja 2011, 06:03

Szanowni Panowie, jak przypuszczam, Panu Coltrane, chodzi o to, iż osoby sprawujące najwyższy urząd w Polsce nie powinny być obrażane! Czy Jego Adwersarze mogą wskazać, iż pochwalał nazywanie premiera "matołem"? Proszę zrozumieć również, iż to język politykierów naśladują kibice!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2011, 09:25

dudoid pisze:..dżizas, ale bicie piany. Coltrane, dobrze się czujesz? Przecież Paweł właśnie zapytał Cię o to samo..
Nie moja wina, że nie rozumiesz sensu tego co piszę.

Spróbuję wyjaśnić o co mi chodzi. Pawełek zarzucił mi, że palikoty niesiołowskie i inne dewianta obrażali prezydenta Kaczyńskiego, a myśmy się oburzali ("Jaka byla wasza gatka? Ze to jest obraza ludzi (tu glownie chodzi o prezydenta) i godnosci piastpwanych stanowisk panstwowych i takie zachowania nie powinny miec miejsca. A tu prosze iina sytuacja i obrazac mozna"). A teraz gdy kibice obrażają tuska to my to pochwalamy.
Teraz poniał ?

Otóż to nie jest tak. W tym momencie zadałem pytanie : to jak to ? nazwanie Prezydenta RP (Kaczyńskiego) "durniem" jest dozwolone, a użycie określenie "matoł" wobec premiera nie jest dozwolone ?

Nadal nie rozumiesz o co pytam ?

Innymi słowy palikoty niesiołowskie i im podobni mogli bezkarnie obrażać prezydenta Kaczyńskiego, i nikt nie wysyłał na nich policji, a gdy kibice obrażają tuska, to ten zaraz wysyła na kibiców całe tabuny policji i ochroniarzy.

Ot sprawiedliwość i demokracja. Rzygać się chce.

pawel45mj

Post autor: pawel45mj » 19 maja 2011, 15:49

Publiczne nazwanie Prezydenta RP "durniem" jest dozwolone, a użycie określenie "matoł" wobec premiera nie jest dozwolone ?
Coltrane gdzie napisalem ze jest to dozwolone? W zadnym zdaniu nie napisalem ze obrazanie kaczynskiego bylo ok.
Coltrane chodzi mi o to ze masz pretensje do rzadu i tuska ze dziala jak ZOMO odnoscie kibicow gdy ci wyzywaja go od matolow. Ale gdy ja napisze (JEST TO TYLKO PRZYKLAD PROSZE BEZ OSTRZEZEN) ze rydzyk jest matolem to wy zaraz zaczniecie usuwac posty dawac ostrzezenia wiec generalnie postepujecie tak samo jak tusk tylko ze w skali mikro. Czy to uwazasz za sluzne? Tu bronisz kibicow ktorzy wyzywaja premiera ze nie moga wyrazic swojej opinii a z drugiej strony banujesz tych co wyrazaja swoja opinie o rydzyku! Gdzie tu logika?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2011, 17:24

pawel45mj pisze:
Coltrane gdzie napisalem ze jest to dozwolone? W zadnym zdaniu nie napisalem ze obrazanie kaczynskiego bylo ok.
Coltrane chodzi mi o to ze masz pretensje do rzadu i tuska ze dziala jak ZOMO odnoscie kibicow gdy ci wyzywaja go od matolow. Ale gdy ja napisze (JEST TO TYLKO PRZYKLAD PROSZE BEZ OSTRZEZEN) ze rydzyk jest matolem to wy zaraz zaczniecie usuwac posty dawac ostrzezenia wiec generalnie postepujecie tak samo jak tusk tylko ze w skali mikro. Czy to uwazasz za sluzne? Tu bronisz kibicow ktorzy wyzywaja premiera ze nie moga wyrazic swojej opinii a z drugiej strony banujesz tych co wyrazaja swoja opinie o rydzyku! Gdzie tu logika?
Westchnę tylko ....

dudoid

Post autor: dudoid » 19 maja 2011, 18:57

Coltrane pisze:
dudoid pisze:..dżizas, ale bicie piany. Coltrane, dobrze się czujesz? Przecież Paweł właśnie zapytał Cię o to samo..
Nie moja wina, że nie rozumiesz sensu tego co piszę.

Spróbuję wyjaśnić o co mi chodzi. Pawełek zarzucił mi, że palikoty niesiołowskie i inne dewianta obrażali prezydenta Kaczyńskiego, a myśmy się oburzali ("Jaka byla wasza gatka? Ze to jest obraza ludzi (tu glownie chodzi o prezydenta) i godnosci piastpwanych stanowisk panstwowych i takie zachowania nie powinny miec miejsca. A tu prosze iina sytuacja i obrazac mozna"). A teraz gdy kibice obrażają tuska to my to pochwalamy.
Teraz poniał ?

Otóż to nie jest tak. W tym momencie zadałem pytanie : to jak to ? nazwanie Prezydenta RP (Kaczyńskiego) "durniem" jest dozwolone, a użycie określenie "matoł" wobec premiera nie jest dozwolone ?

Nadal nie rozumiesz o co pytam ?

Innymi słowy palikoty niesiołowskie i im podobni mogli bezkarnie obrażać prezydenta Kaczyńskiego, i nikt nie wysyłał na nich policji, a gdy kibice obrażają tuska, to ten zaraz wysyła na kibiców całe tabuny policji i ochroniarzy.

Ot sprawiedliwość i demokracja. Rzygać się chce.
..też sobie westchnę..

Awatar użytkownika
durex_sed_lex

Post autor: durex_sed_lex » 19 maja 2011, 19:35

to chyba Palikot nazwał św. p . Kaczyńskiego "durniem" o ile dobrze pamiętam . jeśli tak to takie coś powinno być ścigane z urzędu ? czy się mylę ?

pawel45mj

Post autor: pawel45mj » 19 maja 2011, 19:54

Tez sobie tylko westchne. Coz Pan Coltrane uwaza sie za Wyrocznie i raz jest przeciw jednemu zachowuniu mowiac ze jest naganne i pietnuje go a innym razem robiac to samo twierdzi ze nic sie nie stalo.... Dramat.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2011, 20:29

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jedni siedzom sobie przed telewizorniami i co widzom ? Ano jakichś chuliganów na boisku, i mówiom : to som te kibole-chuligani, trzeba z nimi zrobić porządek. Inni zamiast telewozorni wolą zajrzeć na niezależne blogi, fora, portale, i dowiedzieć się co w trawie piszczy.

Ja proponuję połsuchać poniższej rozmowy, i skonfrontować ją z tymi informacjami, które do was trafiły poprzez antypolskie media, służące rządzącej bandzie i przedstawiające zafałszowany obraz rzeczywistości.

Posłuchajta więc, zamiast prowadzić debilną dysputę, która nic nie wnosi.

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tbTypLoQ ... dded#at=80[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SSiyzWJS ... r_embedded[/youtube][/center]

pawel45mj

Post autor: pawel45mj » 19 maja 2011, 20:53

Oczywiscie nie wszycy kibice to huligani. I ja to wiem. Ale taki litar co pluje na kolesia ktory jest ubrany W BARWY NARODOWE, staruch ktory uderza pilkarza,a teraz daje wywiady i zapytany dlaczego kopnieta zostala opertorka twierdzi skoro sie tam znalazla to musiala dostac. Czy to jest kibic?! Nie sadze!!!
Podkreslam 90% kibicow to wspaniali ludzi i ja to wiem bo sam chodze na mecze. Ale jest 10% bandytow i trzeba ich wyeliminowac. I zamiast krytykowac rzad opozycja, zwiazki kibicow ,pzpn powinny sie spotkac i ustalic cos konkretnego by tych wandali wyeliminowac. Dlaczego tak sie nie dzieje? Lepiej stac z boku i jrytyukowac bo tak latwiej!!!!NIech kaczynski zajmie sie tym co mozna zrobic dla polepszenia zachowan na stadionach i pozanimi a nie krytykowac!!!Ja tez moze krytykowac ale co z tego to nic nie daje!!!!Tu trzeba usiasc ponad podzialami i wspolnie poradzic sobie z wandalami. Czyz nie Panie coltrane? A ten pan co prowadzi ten program jest jakis chyba wziety z kosmosu!!!!Mowi sobie zwyczajnie ze kibic zaatakowal rodzine i nie rozwija tego tematu tylko przechodzi dalej !!Dlaczego o tym nie mowi!!!!????Mam rozumiec ze popiera takie zachowanie?
A pamie coltrane byl pan chodz na jednym meczu? Siedzi pan przed telewizorem i slucha takich dyrdymalow idz pan na stadion i zobaczymy czy jaka bedzie pana reakcja. Dalej chlop prowadzi ten program i nie zna przepisow UEFA i nie wie ze nie mozna wnosic banerow na stadion ktore nie sa zwiazane z wydarzeniem sportowym . Ten dziennikarzyna niech sie przygotuje do prowadzenia takiego programu a nie tu ludzia kit chce wciskac.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2011, 21:03

Oto dlaczego Donald her Thusk wypowiedziałwojnę "kibolom". Przyjrzyjcie się treści transparentów, a zrozumiecie w czym rzecz. Ciekawe że tel-awizja nie pokazuje treści tych transparentów, jeno jakichś rozwydrzonych chuliganów, z powodu których płemier her Thusk zamyka stadiony ...

"POLEGŁYM CHWAŁA, WOLNOŚĆ ŻYWYM"

"POZNAŃ '56"

"R.I.P. SMOLEŃSK 10.04.2010"

"KATYŃ 1940, 2010"

"SOLIDARNOŚĆ - WOLNOŚĆ CELEM ŻYCIA"

"SZECHTER PRZEPROŚĆ ZA OJCA I BRATA"

pawel45mj

Post autor: pawel45mj » 19 maja 2011, 21:07

Ok zgadza sie hasla sa jak najbardziej ok. Ale czy do ciebie nie dociera ze nie wolno wnosic na stadion hasel niezwiazanych z wydarzeniem sportowym? Czy kopnieta operatorka to przypadek? Czy zdemolowanie stadiono to tylko sen? Bez komentarza.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2011, 23:04

pawel45mj pisze:Ok zgadza sie hasla sa jak najbardziej ok. Ale czy do ciebie nie dociera ze nie wolno wnosic na stadion hasel niezwiazanych z wydarzeniem sportowym?
A któż wydał taki zakaz ??? I dlaczego ? Potrafisz to wyjaśnić ?

ODPOWIEDZ