Czy Polska będzie istnieć?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Syriusz

Post autor: Syriusz » 5 maja 2010, 20:21

Skoro jesteś realistą - podobnie jak ja, to musisz wziąć poprawkę i popatrzeć na Grecję i na nasze realne zadłużenie i wszysko jes jasne - system zaczyna się walić.
Propaganda robi wszystko co możliwe by zagłuszyć i trąbą we wszystkim co możliwe jaki to sukces odnieśliśmy, tylko dlaczego tyle biedy w tej Tuskolandji.

Syriusz

Post autor: Syriusz » 5 maja 2010, 23:18

Moody's umieścił Portugalię na liście obserwacyjnejTagi: rating, Portugalia.

Agencja ratingowa Moody's umieściła Portugalię na liście obserwacyjnej. Możliwe jest obniżenie ratingu kredytowego dla kraju - poinformował Moody's w komunikacie.

Swoja decyzję Moody's tłumaczy "potencjalnie długotrwałym pogorszeniem się wskaźników portugalskiego długu rządowego". Obecny rating kredytowy Moody's dla Portugalii wynosi Aa2.

27 kwietnia agencja ratingowa Standard & Poor's obniżyła rating kredytowy dla Portugalii do A- z A+.

No i powoli Eurokołchoz zaczyna się walić.

ZoLdoN

Post autor: ZoLdoN » 6 maja 2010, 17:20

Syriusz pisze:Skoro jesteś realistą - podobnie jak ja, to musisz wziąć poprawkę i popatrzeć na Grecję i na nasze realne zadłużenie i wszysko jes jasne - system zaczyna się walić.
Propaganda robi wszystko co możliwe by zagłuszyć i trąbą we wszystkim co możliwe jaki to sukces odnieśliśmy, tylko dlaczego tyle biedy w tej Tuskolandji.
Nasze zadłużenie diametralnie różni się od zadłużenia Grecji. Istotne różnice występują również w społeczeństwie- Grecy nie przyjmowali i nie przyjmują złych wiadomości. Żyli ponad stan, a teraz muszą cierpieć za katastrofalne decyzje rządu.
Polska również musi zacząć myśleć o przyszłości min. poprzez uszczelnienie systemu finansowego i ograniczenie wydatków socjalnych. Jak pokazał ostatni kryzys- nasza gospodarka jest w miarę stabilna.

Awatar użytkownika
Rayearth

Post autor: Rayearth » 19 maja 2010, 16:16

ZoLdoN pisze:
Syriusz pisze:Skoro jesteś realistą - podobnie jak ja, to musisz wziąć poprawkę i popatrzeć na Grecję i na nasze realne zadłużenie i wszysko jes jasne - system zaczyna się walić.
Nasze zadłużenie diametralnie różni się od zadłużenia Grecji. Istotne różnice występują również w społeczeństwie- Grecy nie przyjmowali i nie przyjmują złych wiadomości. Żyli ponad stan, a teraz muszą cierpieć za katastrofalne decyzje rządu.
Polska również musi zacząć myśleć o przyszłości min. poprzez uszczelnienie systemu finansowego i ograniczenie wydatków socjalnych. Jak pokazał ostatni kryzys- nasza gospodarka jest w miarę stabilna.
Zgadza się.
Głowna przyczyną którą nalezałoby tutaj jeszcze podać to jest fałszowanie statystyk przez poprzedni rząd. pisze bo takich rzeczy raczej nie dowiemy sie z mediów ojca dyrektora.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2010, 16:41

Zgadza się.
Głowna przyczyną którą nalezałoby tutaj jeszcze podać to jest fałszowanie statystyk przez poprzedni rząd. pisze bo takich rzeczy raczej nie dowiemy sie z mediów ojca dyrektora.[/quote]

A to masz pełne zaufanie do obecnej ekipy ? Nie widzisz że rozkradają i rujnują Polskę ?

Syriusz

Post autor: Syriusz » 19 maja 2010, 17:18

No i proszę!, madmy dziecko sukcesu Donalda Tuska, a brzydki poprzedni rzad okradł go ze wszystkiego. Z obserwacji pracy tego rzadu to mogę śmiało stwierdzic,że szubrawiec, kancierz i oszust żyje sobie dostatnio, a uczciwy czlowiek jest wyśmiewany przez takie dzieci sukcesu.

Awatar użytkownika
Rayearth

Post autor: Rayearth » 19 maja 2010, 17:34

Coltrane pisze:Zgadza się.
Głowna przyczyną którą nalezałoby tutaj jeszcze podać to jest fałszowanie statystyk przez poprzedni rząd. pisze bo takich rzeczy raczej nie dowiemy sie z mediów ojca dyrektora.
A to masz pełne zaufanie do obecnej ekipy ? Nie widzisz że rozkradają i rujnują Polskę ?[/quote]

Pisałem o poprzednim rzadzie greckim a nie polskim

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2010, 17:59

Rayearth pisze:bo takich rzeczy raczej nie dowiemy sie z mediów ojca dyrektora
Facet, co ty możesz wiedzieć gdzie czego się dowiesz.
Jeśli nasłali cię z PO, to będziesz tu bredzisz trzy po trzy.

Awatar użytkownika
Rayearth

Post autor: Rayearth » 19 maja 2010, 19:09

Coltrane pisze:
Rayearth pisze:bo takich rzeczy raczej nie dowiemy sie z mediów ojca dyrektora
Facet, co ty możesz wiedzieć gdzie czego się dowiesz.
Jeśli nasłali cię z PO, to będziesz tu bredzisz trzy po trzy.
Mówie to co jest wiadome na całym świecie. Nikt mnie tu z PO nie nasłał :)
Staram się z wami rozmawiać beż emocji i pomówień za to merytorycznie. nie chce sam siebie oceniać ale chyba tak jest :)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2010, 19:47

A jesteś zwolennikiem Kaczyńskiego czy Komorowskiego ?
Albo inaczej : chciałbyś żeby kto wygrał wybory ?
Komorowski nie jest gwarantem istnienia Polski.
Gdy wygra Kaczyński to możemy jeszcze Polskę uratować.

Awatar użytkownika
Rayearth

Post autor: Rayearth » 19 maja 2010, 19:53

Coltrane pisze:A jesteś zwolennikiem Kaczyńskiego czy Komorowskiego ?
Albo inaczej : chciałbyś żeby kto wygrał wybory ?
Gdy wygra Kaczyński to możemy jeszcze Polskę uratować.
Nie chce cie broń boże obrażać ale tyle już tu pisałem że chyba jasne jest że na Komorowskiego. Nie pierwszy raz widze że masz jakieś problemy że zrozumieniem tekstu piszesz o czym innym lub też przelatujesz przez to forum za szybko i dlatego wszystko nie jest ok

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2010, 19:54

Rayearth pisze:Nie pierwszy raz widze że masz jakieś problemy że zrozumieniem tekstu
Próbujesz mnie obrazić trollu ?

fromage11

Post autor: fromage11 » 20 maja 2010, 01:17

Dzisiaj widzę tylko jedną drogę, albo idziemy z PiS-em, albo zegnaj Polsko.
Wszelkich krzykaczy i myślących inaczej uważam za zdrajców i szumowinę
Dzisiaj trzeba postawić na jednym ; albo Białe, albo Czarne i zero szarości.

Pozdrawiam.
A ja jak całe woj.Śląskie głosuje na Komorowskiego. J.Kaczyński= bieda i wstyd na cały świat.
A co mnie to obchodzi ja chce żyć tak jak Europejczycy na takim samym poziomie materialnym.
Próbujesz mnie obrazić trollu ?
Nie porostu prawdę powiedział. Trzeba budować na prawdzie :-D
No i proszę!, madmy dziecko sukcesu Donalda Tuska, a brzydki poprzedni rzad okradł go ze wszystkiego. Z obserwacji pracy tego rzadu to mogę śmiało stwierdzic,że szubrawiec, kancierz i oszust żyje sobie dostatnio, a uczciwy czlowiek jest wyśmiewany przez takie dzieci sukcesu.
Ja jestem o wiele bardziej zadowolony odkąd D.Tusk jest premierem. PiS prowadził nas zpowrotem do komuny i cenzury w mediach.
Mówie to co jest wiadome na całym świecie. Nikt mnie tu z PO nie nasłał :)
Staram się z wami rozmawiać beż emocji i pomówień za to merytorycznie. nie chce sam siebie oceniać ale chyba tak jest :)
Racja

Przeszliśmy przez recesje z PKB +3% co nie udało się żadnemu kraju w Europie. I
gdyby nie były prezydent było by jeszcze lepiej ale cóż lepiej było wszystko wetować aby mieć argument że nie zrealizowali programu.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 20 maja 2010, 01:29

Kolejny działający zgodnie z dyrektywą: http://pl.indymedia.org/images/2010/05/51090.jpg ?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 20 maja 2010, 06:47

adsenior pisze:Kolejny działający zgodnie z dyrektywą: http://pl.indymedia.org/images/2010/05/51090.jpg ?
Od dziś nie dyskutujemy z trollami.

Dosyć okazałem im wcześniej cierpliwości. Jeszcze gnidy będą mnie tutaj obrażać.
Niewychowani gówniarze.

ODPOWIEDZ