Lemingi

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane

Lemingi

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 22:20

A oto cała prawda o lemingach.

http://www.fakt.pl/Studenci-kpia-ze-smi ... 927,1.html

Studenci kpią ze śmierci prezydenta?

Skandal na Juwenaliach 2010 w Słupsku. Podczas konkursu pływania na "bele czem" studenci wystartowali na modelu przypominającym samolot prezydenta. Nazwali go "Tupolejem" i wrzucili do wody. Wiele osób nie mogło ukryć oburzenia, ale niektórzy śmiali się w najlepsze.

No to doczekaliśmy się pokolenia lemingów. Ludzi bez wrażliwości, bez godności, bez szacunku. Lemingi to zmora dzisiejszych czasów. Wytwór liberalizmu czyli nieokiełznanej "wolności" czy "róbta co chceta".

Lady_Makbet

Post autor: Lady_Makbet » 13 maja 2010, 22:43

Może poprostu nie był dla nich autorytetem -mnie to nie dziwi. Ze śmierci JPII żaden student się nie śmiał.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2010, 22:49

Lady_Makbet pisze:Może poprostu nie był dla nich autorytetem -mnie to nie dziwi.
Ciekawy sposób rozumowania. Tak jak byli karmieni przez niepolskie media, tak i zareagowali. Przed śmiercią Prezydent Kaczyński był wyszydzany i pogardzany, tak i po śmierci został przez tych lemingów potraktowany. Zero szacunku. Prymitywizm do kwadratu.

Lady_Makbet

Post autor: Lady_Makbet » 13 maja 2010, 22:53

Tak samo był traktowany jak szanowny premier Tusk przez ludzi o pańskich poglądach.

gucio712

Post autor: gucio712 » 14 maja 2010, 10:21

co złego zrobili studenci? To zdrowy i naturalny odruch. Nie dla wszystkich Lech Kaczyński był dobrym prezydentem.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 10:39

gucio712 pisze:co złego zrobili studenci? To zdrowy i naturalny odruch. Nie dla wszystkich Lech Kaczyński był dobrym prezydentem.
Oto proszę państwa wypowiedź godna leminga !

Nic dodać, nic ująć. Nawet komentarz tu zbyteczny !

Lady_Makbet

Post autor: Lady_Makbet » 14 maja 2010, 10:54

No i co nie musimy wszystkich lubieć ! Jeśli wyborcy wybiorą Szanownego Pana Komorowskiego to znaczy że chcemy takiej polityki jaką prowadzi. Jak Wam się nie podoba demokracja to lepiej zróbcie coś z sobą bo tylko narzekać potraficie zamiast wziąć los w swoje ręce.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 31 maja 2010, 08:24

Idol lemingów.

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Informacje dla lemingów

Post autor: Coltrane » 31 maja 2010, 08:26

Ministerstwo Prawdy
Rząd Ludowy na specjalnym posiedzeniu zdecydował dziś o wprowadzeniu reglamentacji prawdy. Prawda będzie dostępna tylko w określonych punktach a jej sprzedaż przez podmioty nie posiadające takich uprawnień będzie karana. Wydawanie kartek na prawdę rozpocznie się w przyszłym tygodniu pod ścisłą kontrolą Ministerstwa Prawdy.

Awatar użytkownika
Coltrane

Informacje dla lemingów

Post autor: Coltrane » 31 maja 2010, 09:14

Kolejna porcja zdań do przemyśleń dla lemingów.

Ministerstwo Prawdy

Gdy myślę o naszym wielkim WODZU i NAUCZYCIELU, to czuję, że do oczu mi napływają łzy. Kim by ja był bez niego? Sanacyjnym niewolnikiem, gnębionym i eksploatowanym nieludzko. A teraz ja, którego ojciec był zwykłym robotnikiem, jestem zastępowym. Mam zaszczyt należeć do czerwonego harcerstwa. Ukończyłem dziesięciolatkę.... Umiem czytać i pisać prawie bez omyłek. Potrafię też rozmawiać telefonicznie. Znam poligramotę. Jem codziennie prawdziwy chleb. Chodzę w butach ze skóry. Jestem człowiekiem oświeconym i kulturalnym. Poza tym, korzystam z największych wolności, jakie może mieć człowiek na ziemi. Wolno mi nawet nazywać GO - naszego wodza - druhem. Pomyślcie sobie tylko uczciwie: ja mam prawo swobodnie i wszędzie nazywać GO druhem! Druh Komorowski! DRUH KOMOROWSKI!... Otóż to jest moją największą dumą i radością!... Czy może obywatel innego państwa nazwać swego prezydenta lub króla druhem? Nigdy! Chyba tylko inny krwiożerczy prezydent, albo zezwierzęcony król. A ja... Czuję, że łzy radości i dumy napływają mi do oczu... Muszę przerwać pisanie i zapalić, bo nie wytrzymam nadmiaru szczęścia i serce mi pęknie. /fragment "Zapisków zastępowego czerwonej drużyny"/

Awatar użytkownika
Coltrane

OGŁOSZENIE dla lemingów

Post autor: Coltrane » 31 maja 2010, 09:48

Dobra wiadomość dla lemingów, i nie tylko dla lemingów ... ;-)

Ministerstwo Prawdy

Dzisiaj do Rzeczpospolitej dodawany jest oszczerczy film nakręcony przez faszystowską reżyserkę Ewę Stankiewicz (znaną dotychczas z filmu "Trzech kumpli", który w sposób skrytobójczy atakuje cześć jednego z największych patriotów polskich - Lesława Maleszki) oraz bandytów spod znaku "Warto rozmawiać" z Janem Pospieszal...skim na czele.

Film ten, nakręcony na zamówienie poznaniaków i krakowiaków przedstawia prawdę w sposób zupełnie nieprawdziwy. Jest to żądło rodzimej faszystowskiej propagandy wymierzone w jednych z największych bohaterów Polski Ludowej - Adama Michnika, Janusza Palikota, Stefana Niesiołowskiego...

Ministerstwo Prawdy radzi omijać w dniu dzisiejszym kioski ruchu i salony prasowe szerokim łukiem. Przebywanie w ich pobliżu grozi zachorowaniem na ciężkie choroby. Dlatego też w dniu dzisiejszym służby Ministerstwa Miłości będą dokładnie sprawdzały kto kupuje i ile kupuje (aby wiedzieć kogo leczyć)...

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 31 maja 2010, 09:48

Lemingi

Czubajka na głowie z gwiazdą koloru czerwieni
W ręku kapitały rewolucyjnej drogi pochodu
To następca towarzysza Dzierżyńskiego - Komor się mieni
Stanąć u wrót Warszawy, naszego grodu
Ludność Warszawy się budzi
Ludność Ojczyzny trzeźwieje
Na próżno bolszewik się łudzi
Gdy słyszy słowo Piłsudski