wolność słowa

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 13:00

Syriusz pisze:Ledy....M Uwierz, jst możliwe, tylko należ nauczyć się słuchać.

Lady_Makbet słuch ma zapewne dobry, tylko Jej program tego nie odczytuje prawidłowo.

Lady_Makbet

Post autor: Lady_Makbet » 14 maja 2010, 13:04

KASIA,
gdzie PSY wieszają...?
bo ja w sprawie psich KUP właśnie
i Narodowej Flagi umieszczanej
w nich przez jakis po-wiatowych i im
po-dobnych........

proszę psow nie wieszać,one nie winowate,one
wierne i dobre
a ze "głupi ludzie" lubią sie "barbarzynsko bawić"hanbiąc FLAGĘ NARODOWĄ
to juz inna bajka......
i dawno powinna
podlegać pod PARAGRAF,wiem nawet który
A ja muszę czytać ten bałkot. Nie wiem co to ma wspólnego z moją wypowiedzią ale niech i tak będzie.
O co chodzi z tym strojem bo nie rozumiem?

Wygrają Polacy wygra Komorowski.

marek8

Post autor: marek8 » 14 maja 2010, 13:07

A ja muszę czytać ten bałkot.
Ten bełkot ma nazwę: trollowanie

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 13:19

Lady_Makbet pisze:
KASIA,
gdzie PSY wieszają...?
bo ja w sprawie psich KUP właśnie
i Narodowej Flagi umieszczanej
w nich przez jakis po-wiatowych i im
po-dobnych........

proszę psow nie wieszać,one nie winowate,one
wierne i dobre
a ze "głupi ludzie" lubią sie "barbarzynsko bawić"hanbiąc FLAGĘ NARODOWĄ
to juz inna bajka......
i dawno powinna
podlegać pod PARAGRAF,wiem nawet który
A ja muszę czytać ten bałkot. Nie wiem co to ma wspólnego z moją wypowiedzią ale niech i tak będzie.
O co chodzi z tym strojem bo nie rozumiem?

Wygrają Polacy wygra Komorowski.
Nie wygra Komorowski zobaczysz —jestem tego pewna .
Wtedy zrozumiesz o jakich bezpańskich psach mówiłam.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 13:21

marek8 pisze:
A ja muszę czytać ten bałkot.
Ten bełkot ma nazwę: trollowanie
O nie, nie trollowanie to ciężka praca , za darmo bym tego nie robiła. ;-)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 13:30

Widzę że pieski zostały na chwilę wypuszczone z łańcuchów, to już używają póki co, ujadając przy tym nieźle. A wcześniej zostały poinstruowane jak mają mówić, i co mają mówić.
Taka lady_m ma wchłonęła całą tę propagandę, i ma mocno ukształtowane poglądy :lol:

Poglądy niezgodne z prawdą, niezgodne z rzeczywistością. A to ci dopiero.
Być karmionym kłamstwami, żyć kłamstwami i być przekonanym że to prawda.

Goebbels jest pełen podziwu dla naszych rodzimych speców od propagandy. :mrgreen:

Gienek

Post autor: Gienek » 14 maja 2010, 13:41

No... ma pan rację... trzeba przyznać, że o. Rydzyk nieźle odwala swoją robotę ;-) .

A teraz tak na poważnie: kiedy skończą się w końcu te oskarżenia o jakieś tajemnicze "poinstruowanie", "propagandę" itp. Czy tak prowadzi się tu dyskusję?. Mówię to do obu stron.
" Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej. "

Adam Mickiewicz

gucio712

Post autor: gucio712 » 14 maja 2010, 16:43

Coltrane pisze:Widzę że pieski zostały na chwilę wypuszczone z łańcuchów, to już używają póki co, ujadając przy tym nieźle. A wcześniej zostały poinstruowane jak mają mówić, i co mają mówić.
Taka lady_m ma wchłonęła całą tę propagandę, i ma mocno ukształtowane poglądy :lol:

Goebbels jest pełen podziwu dla naszych rodzimych speców od propagandy. :mrgreen:
tylko po co te epitety, jak to się ma do chrześcijańskiego miłosierdzia? Tak sobie myślę że chrzescijanin nie powinien tak pisać, ale może mamy całkiem inne wizję nauk biblijnych.
Tak sobie myślę że to nie tzw polskojęzyczne media robią wam złą markę, wystarczy głębiej poczytać wypowiedzi na tym forum by zrozumieć że tą złą robotę odwalacie wy sami

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 14 maja 2010, 16:59

Beszczelni podżegacze doprowadziliście do tragedii "drugiego Katynia".Tusk winien ponieść najwyższą karę za to. Głupa tylko gra jak wasi czerwoni kumple, którzy mordowali prawdziwą opozycję, księży i wielu wybitnych Polaków. Mówicie o miłosierdziu, chrześcijaństwie a zabijacie przez aborcjie niewinne istoty, proponujecie eutanazje. Niech wam się nie wydaje, że bat sprawiedliwości nie dosięgnie przestępców. A może to być bat ludu pogardzanego przez was między innymi chrześcijan czy mocherów jak z szyderstwem określacie tę część społeczeństwa Polaków.

matylda1001

Post autor: matylda1001 » 14 maja 2010, 17:29

longinus9 pisze:Beszczelni podżegacze doprowadziliście do tragedii "drugiego Katynia".Tusk winien ponieść najwyższą karę za to. Głupa tylko gra jak wasi czerwoni kumple, którzy mordowali prawdziwą opozycję, księży i wielu wybitnych Polaków. Mówicie o miłosierdziu, chrześcijaństwie a zabijacie przez aborcjie niewinne istoty, proponujecie eutanazje. Niech wam się nie wydaje, że bat sprawiedliwości nie dosięgnie przestępców. A może to być bat ludu pogardzanego przez was między innymi chrześcijan czy mocherów jak z szyderstwem określacie tę część społeczeństwa Polaków.
Longinusie, od kilkunastu lat robie na drutach i wiele razy miałam okazje kupować kudłatą włóczke. Wiem, że ona nazywa się moher, nie mocher. To właśnie od tej włóczki powstala nazwa dla części naszego społeczeństwa o oryginalnych poglądach. Dlatego myslę, że te nazwe równiez nalezy pisać przez "h".

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 14 maja 2010, 17:37

Powiedz swoim bondarykom "matylda1001" niech nie mącą i nie blokują internetu

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 17:50

gucio712 pisze:
Coltrane pisze:Widzę że pieski zostały na chwilę wypuszczone z łańcuchów, to już używają póki co, ujadając przy tym nieźle. A wcześniej zostały poinstruowane jak mają mówić, i co mają mówić.

tylko po co te epitety, jak to się ma do chrześcijańskiego miłosierdzia? Tak sobie myślę że chrzescijanin nie powinien tak pisać, ale może mamy całkiem inne wizję nauk biblijnych.
Tak sobie myślę że to nie tzw polskojęzyczne media robią wam złą markę, wystarczy głębiej poczytać wypowiedzi na tym forum by zrozumieć że tą złą robotę odwalacie wy sami

gucio712 no jako biblista zapewne wiesz jaki los spotka 'fałszywych proroków' ?

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 maja 2010, 17:57

matylda1001 pisze:
longinus9 pisze:Beszczelni podżegacze doprowadziliście do tragedii "drugiego Katynia".Tusk winien ponieść najwyższą karę za to. Głupa tylko gra jak wasi czerwoni kumple, którzy mordowali prawdziwą opozycję, księży i wielu wybitnych Polaków. Mówicie o miłosierdziu, chrześcijaństwie a zabijacie przez aborcjie niewinne istoty, proponujecie eutanazje. Niech wam się nie wydaje, że bat sprawiedliwości nie dosięgnie przestępców. A może to być bat ludu pogardzanego przez was między innymi chrześcijan czy mocherów jak z szyderstwem określacie tę część społeczeństwa Polaków.
Longinusie, od kilkunastu lat robie na drutach i wiele razy miałam okazje kupować kudłatą włóczke. Wiem, że ona nazywa się moher, nie mocher. To właśnie od tej włóczki powstala nazwa dla części naszego społeczeństwa o oryginalnych poglądach. Dlatego myslę, że te nazwe równiez nalezy pisać przez "h".

Kochanie ten swoisty Moher nie pochodzi od wełny , nazwę nadal ktoś inny zobacz do historii. Lubisz włochate może fetysz się kłania

matylda1001

Post autor: matylda1001 » 14 maja 2010, 18:15

Kochanie ten swoisty Moher nie pochodzi od wełny , nazwę nadal ktoś inny zobacz do historii. Lubisz włochate może fetysz się kłania[/quote]

Właśnie, że od wełny. Przecież Donald Tusk nazwał tak panie, które noszą berety z tej właśnie włóczki. Cóz, przeciez widac, ze w pewnych kręgach panuje taka moda. Nawet ojdyr rozdawal takie małe, symboliczne swoim fankom w Częstochowie:) Jeśli chodzi o fetysz... coś wiesz na ten temat, zbereźniku;)? Słyszałam, że u Was niektórzy są tak przywiązani do moheru, że nosza moherowe stringi:)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2010, 18:31

gucio712 pisze:
To nie epitety, to prawdziwy opis lemingów.
A jak ja miałem ich opisać ?
Ten opis pasuje jak ulał. czemu zaraz epitety ? :-/

ODPOWIEDZ