"Borowiki" w Smoleńsku.

Polityka, gospodarka, ekonomia...
kase11

Post autor: kase11 » 18 maja 2010, 09:51

Tobie nic nie da sie wytłumaczyć to jak grochem o ściane. Na jakiej podstawie twierdzisz że ND RM i trwam prawde mówia?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 maja 2010, 10:09

kase11 pisze:Tobie nic nie da sie wytłumaczyć to jak grochem o ściane. Na jakiej podstawie twierdzisz że ND RM i trwam prawde mówia?
Masz jakieś wątpliwości ?

Zdaje się że to Tobie trzeba jeszcze dłuugo tłumaczyć że wszelkie gadzinówki są po to, aby kłamstwa rozpowszechniać. A co ? Może ufasz Gazecie Wymiotnej i jej redachtorowi, żydowi Michnikowi ? (teraz pewnie jeszcze powiesz żem antysemita) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 maja 2010, 11:12

kase11 pisze:Tobie nic nie da sie wytłumaczyć to jak grochem o ściane. Na jakiej podstawie twierdzisz że ND RM i trwam prawde mówia?
Właściwie to ja powinienem Cię zapytać : a na jakiej podstawie twierdzisz że Nasz Dziennik kłamie ?? Bo jeszcze okaże się że oczerniasz gazetę, która pisze prawdę.

Zapamiętaj, są : dziennikarze i "dziennikarze". Nie wszyscy piszą li tylko dla pieniędzy i dla siania propagandy. Są też i tacy co służą prawdzie. Do tych należą m.i. dziennikarze Naszego Dziennika. Ich atutem jest rzetelność i dążenie do pokazywania rzeczywistości takiej, jakiej ona jest. I do pokazywania prawdy o świecie. Oraz ukazywania faktów związanych z różnymi wydarzeniami, które miały miejsce.

I podczas gdy inne media pewne fakty przemilczają, to Nasz Dziennik odważnie pisze o tym, o czym inni wolą milczeć. Ciekawe dlaczego wolą milczeć ? Czy taki mają odgórny nakaz ?

P.S. Grochem o ścianę, to jak wypisz wymaluj do Ciebie pasuje :lol:

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 18 maja 2010, 19:07

Wczoraj gadzinówka wymiotna pisała, że ruchole proponowali lotnisko w Briańsku, dzisiaj zostało to udowodnione, jako ordynarne kłamstwo tej szmaty! Jakoś nie widzę widzę oburzenia, na taką jawną propagandę tej szczekaczki, by tylko udowodnić, że wina leży po stronie pilotów i śp. Prezydenta!

kase11

Post autor: kase11 » 18 maja 2010, 23:06

udowodnić, że wina leży po stronie pilotów i śp. Prezydenta!
Tak bo to był błąd pilotażu

Dziennikarze z ND są wiarygodni dobre żarty. Wszystko jest pisane pod dyktando o.Rydzyka i jego wszechwładną propagandę. Dobrze wie że jak wygra Kaczyński a potem za 2 lata PiS to przyjdą złote czasy dla jego "wolnych" mediów. Ciekawe co ma obiecane za tą kampanie prowadzoną na falach radia.
A mnie za to ciekawi czemu wasi prawdziwi "dziennikarze" nie zainteresowali się co się stało z pieniędzmi zbieranymi przez o.Ryzyka na stocznie. Jakoś dziwnie nikt się tym nie interesuje.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 maja 2010, 23:25

kase11 pisze:
A mnie za to ciekawi czemu wasi prawdziwi "dziennikarze" nie zainteresowali się co się stało z pieniędzmi zbieranymi przez o.Ryzyka na stocznie. Jakoś dziwnie nikt się tym nie interesuje.
Słuchaj jełopie, weź ty nie bredź. Już tyle było na ten temat mówione. A ty jak jakiś idiota znowu to powtarzasz. Zainteresuj się lepiej jak było naprawdę. Tu na forum też o tym piszemy. Poszukaj jak takiś ynteligentny. I nie powtarzaj bzdetów podawanych przez największego w Polsce łgarza Adama Michnika-Schechtera.

kase11

Post autor: kase11 » 18 maja 2010, 23:36

Tak tak tak. Widzisz tak sie jakoś składa że ty nie masz ani jednego dowodu na poparcie głupiej hipotezy o zamachu a moje teza została już potwierdzona przez ekspertów.
Lepiej przyznaj że zazdrościsz panu Michnikowi pieniędzy i powodzenia w taki sposób dajesz ujście swoim niepowodzeniom życiowym. Albo próbujesz się dowartościować.
Aha i z nas dwóch to na pewno ty bardziej pasujesz do określenia "jełop" bo powtarzasz ciągle i w kółko te same dyrdymały które w jedynym wolnym radiu usłyszałeś.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 19 maja 2010, 00:10

kase11 pisze:Tak tak tak. Widzisz tak sie jakoś składa że ty nie masz ani jednego dowodu na poparcie głupiej hipotezy o zamachu a moje teza została już potwierdzona przez ekspertów.
Lepiej przyznaj że zazdrościsz panu Michnikowi pieniędzy i powodzenia w taki sposób dajesz ujście swoim niepowodzeniom życiowym. Albo próbujesz się dowartościować.
Grzecznie ci wyjaśniłem że sporo na ten temat napisano (na temat Stoczni i pieniędzy). Także tutaj wielokrotnie o tym pisaliśmy. Nie będę ci powtarzał, bo ci dowody niepotrzebne. Gadzinówka już cię ustawiła, i praktycznie jesteś głuchy i ślepy na wszelkie rozsądne argumenty.

Powiem ci że jest oficjalne orzeczenie Prokuratury na temat domniemanych pieniędzy.
Jak jesteś yntelygentny to na pewno znajdziesz. :lol:

A co do jełopa, to jak mam nazwać kogoś kto oszczerstwa powtarza ?

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 19 maja 2010, 04:11

Coltrane pisze:
kase11 pisze:Tak tak tak. Widzisz tak sie jakoś składa że ty nie masz ani jednego dowodu na poparcie głupiej hipotezy o zamachu a moje teza została już potwierdzona przez ekspertów.
Grzecznie ci wyjaśniłem że sporo na ten temat napisano (na temat Stoczni i pieniędzy). Także tutaj wielokrotnie o tym pisaliśmy. Nie będę ci powtarzał, bo ci dowody niepotrzebne. Gadzinówka już cię ustawiła, i praktycznie jesteś głuchy i ślepy na wszelkie rozsądne argumenty.

Powiem ci że jest oficjalne orzeczenie Prokuratury na temat domniemanych pieniędzy.
Jak jesteś yntelygentny to na pewno znajdziesz. :lol:

A co do jełopa, to jak mam nazwać kogoś kto oszczerstwa powtarza ?
Panie Coltrane, to jeden z tych, co działają w/g "WIECIE, ROZUMIECIE"!!

ODPOWIEDZ