Igranie z chmurami na polskim niebie?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 czerwca 2010, 17:22

Ciekawe co następnego wymyśli ten szatan Tusk - pewnie sfałszuje wybory,
Wyprzedziłeś moje największe obawy.

sylq1972

Post autor: sylq1972 » 9 czerwca 2010, 17:32

Czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, jak trudno sfałszować wybory?
Czy widziała Pani z bliska pracę choć jednej komisji wyborczej?
Czy pracując w takiej komisji próbowała Pani zapisać niezgodnie z rzeczywistymi podliczeniami choć jeden głos?

Na pewno nie i dlatego śmiem twierdzić, że takie strachy to urojenia. Podobno PiS ma miliony wyznawców. I te miliony nie będą w stanie ani zagłosować ani zdemaskować ewentualnego fałszerstwa? Bądźmy dorosłymi ludźmi.
Gdzie się pali książki, dojdzie w końcu do palenia ludzi.
Heinrich Heine (1797 - 1856)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 czerwca 2010, 17:49

Na pewno nie i dlatego śmiem twierdzić, że takie strachy to urojenia. Podobno PiS ma miliony wyznawców.
Sympatyków a nie wyznawców to jest różnica . Teraz przybyło wielu , którzy mają dosyć rządów Platformy.
Wszystko potrafią sfałszować , dlatego trzeba patrzyć kto zasiada w komisji i patrzeć im na ręce .Ja w moim mieście nie ufam tym, którzy zasiadają. Bo już na wstępie miejsca w komisji są pozałatwiane przez znajomości.

sylq1972

Post autor: sylq1972 » 9 czerwca 2010, 18:48

Wiem, że zgodnie z przepisami w komisji muszą być obecni przedstawiciele wszystkich opcji politycznych biorących udział w danych wyborach. Po stwierdzeniu Pani: "Ja w moim mieście nie ufam tym, którzy zasiadają" wnioskuję, że klika rządzi również PiSem w Pani miejscu zamieszkania. Tak, jak mówiłem - nie ma polityków uczciwych i każdemu trzeba patrzeć na ręce. Jestem jak najbardziej za takim zachowaniem.
Demokracja nie polega na tym, że politycy są uczciwi ale na tym, że można im patrzeć na ręce. Ja zakładam z góry zawsze, że politycy kłamią. Zawsze. Zgodnie z amerykańskim dowcipem:
- Jak poznać, że polityk kłamie?
- Porusza ustami.
Gdzie się pali książki, dojdzie w końcu do palenia ludzi.
Heinrich Heine (1797 - 1856)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 czerwca 2010, 19:00

sylq1972 pisze:Zapoznałem się z zaprezentowanymi zdjęciami i nie widzę w nich nic, co by wykraczało poza standardowy wygląd smug kondensacyjnych. Obserwuję takich kilkanaście dziennie przez ostatnie dwadzieścia parę lat. Identyczne były widoczne na niebie za rządów PiS i jakoś wtedy nikt nie wołał, że kaczory coś knują.
Myślę, że paranoja prześladowań "miłujących prawdę" sięgnęła w tym przypadku jakichś wartości skrajnych. Takich bajduł nie jest chyba w stanie wymyślić umysł zdrowy. Kto to w ogóle rozpoczął. Z jakich odmętów pogardy dla zdrowego rozsądku wyłoniły się takie poglądy.
Te, nauczyciel akademicki, a mędrkujesz jak stara baba. :mrgreen:

Po pierwsze, tu nie chodzi o wygląd tych smug, tylko o ich skład chemiczny. Zainteresuj się tym nauczycielu akademicki, i skończ z wygadywaniem bzdur w stylu starych ciot.

Po drugie, czy za czasów PiS były jakieś powodzie ? Bo ja nie przypominam sobie.

Dziwne że muszę nauczycielowi akademickiemu tłumaczyć jak dziecku. :roll:

marek8

Post autor: marek8 » 9 czerwca 2010, 19:07

„Zapoznałem się z zaprezentowanymi zdjęciami i nie widzę w nich nic, co by wykraczało poza standardowy wygląd smug kondensacyjnych.”
A ja myślę, że istnieje poziom merytoryczny argumentów będący progiem, poniżej którego nie podejmuje się dyskusji. Ten próg pojawił się w przypadku argumentów dotyczących „dziwnych śladów na niebie”.

Awatar użytkownika
Templar

Post autor: Templar » 9 czerwca 2010, 19:07

Zainteresuj się tym nauczycielu akademicki, i skończ z wygadywaniem bzdur w stylu starych ciot.

Obraza użytkownika (znowu).

Po pierwsze, tu nie chodzi o wygląd tych smug, tylko o ich skład chemiczny.

Pytanie: skąd do diaska w takim razie wiadomo, że te chmury są w jakimkolwiek stopniu dziwne? Ta argumentacja powoli zaczyna osiągac poziom absurdu.

A ja myślę, że istnieje poziom merytoryczny argumentów będący progiem, poniżej którego nie podejmuje się dyskusji.

Jak widac, takiego progu nie ma. Może jestem niepoprawnym optymistą, ale widzę szanse na przekonanie Pana Coltrane.

Po drugie, czy za czasów PiS były jakieś powodzie ? Bo ja nie przypominam sobie.

Hmmm... czy przed wyborami prezydenckimi w 1995 roku były jakiejś powdzie? Argument kretyński, czy za rządów (ostatnich) SLD była powódź? CO z tego wynika? NIC, kompletnie NIC. Poza tym, jak widzę radośnie ignoruje Pan fakt, ze w Czechach i na Słowacji też jest powódź.
Pzdr.
Ostatnio zmieniony 9 czerwca 2010, 19:10 przez Templar, łącznie zmieniany 1 raz.
Można ufac naturze, ale nie człowiekowi...

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 czerwca 2010, 19:08

" wnioskuję, że klika rządzi również PiSem w Pani miejscu zamieszkania.

W moim mieście boją się PiS - u jak ognia , zresztą boją się Ci co mają wiele do ukrycia.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 czerwca 2010, 19:12

sylq1972 pisze: Identyczne były widoczne na niebie za rządów PiS i jakoś wtedy nikt nie wołał, że kaczory coś knują.
Szanowny nauczyciel akademicki napisał, iż za rządów PiS-u były identyczne smugi, więc ja zapytałem czy były wtedy powodzie.

Czytaj 17-letni młodzieńcze co piszę, i nie bredź.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 czerwca 2010, 19:15

Nasz młodzieniec chyba już zakończył edukację, bo mając dzieci wiemy że ciągle są w szkole , a ten tu dyżur chyba ma .

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 czerwca 2010, 19:19

KASIA pisze: Nasz młodzieniec chyba już zakończył edukację, bo mając dzieci wiemy że ciągle są w szkole , a ten tu dyżur chyba ma .
No i zachciało się naszym lemingom, trochę nam dzisiaj podokuczać. I nawet w komplecie się stawili. :lol:

Awatar użytkownika
Templar

Post autor: Templar » 9 czerwca 2010, 19:22

Nasz młodzieniec chyba już zakończył edukację, bo mając dzieci wiemy że ciągle są w szkole , a ten tu dyżur chyba ma .

Widziała Pani szkołę publiczną z lekcjami prowadzonymi do 20:00? Gratuluję, ja jeszcze nie miałem tej przyjemności.

Szanowny nauczyciel akademicki napisał, iż za rządów PiS-u były identyczne smugi, więc ja zapytałem czy były wtedy powodzie.

Nie bredzę, nie istnieją metody sprawdzenia, które smugi są inne- wszystkie z wyglądu są identyczne, tak więc nie istnieją żadne racjonalne metody, aby udowodnic, że z obecnymi smugami jest coś nie tak. Po prostu wskazywałem absurdalnośc argumentu. Przy okazji, doczekam się odpowiedzi dlaczego skoro jest to robota polskich władz to w Czechach i na Słowacji też jest powódź?
Pzdr.
Można ufac naturze, ale nie człowiekowi...

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 czerwca 2010, 19:23

Coltrane pisze:
KASIA pisze: Nasz młodzieniec chyba już zakończył edukację, bo mając dzieci wiemy że ciągle są w szkole , a ten tu dyżur chyba ma .
No i zachciało się naszym lemingom, trochę nam dzisiaj podokuczać. I nawet w komplecie się stawili. :lol:
Ba im bliżej mamy do mety , tym bardziej gorąco.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 9 czerwca 2010, 19:25

Widziała Pani szkołę publiczną z lekcjami prowadzonymi do 20:00? Gratuluję, ja jeszcze nie miałem tej przyjemności.
No coś Ty i w południe tu zaglądasz, i w niedzielę .

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 czerwca 2010, 19:28

Templar pisze:
Nie bredzę, nie istnieją metody sprawdzenia, które smugi są inne- wszystkie z wyglądu są identyczne, tak więc nie istnieją żadne racjonalne metody, aby udowodnic, że z obecnymi smugami jest coś nie tak. Po prostu wskazywałem absurdalnośc argumentu.
Młodzieńcze, Ty mi tu nie zarzucaj absurdów.
Zaraz coś Ci pokażę, to Ci włosy dęba staną.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jodek_srebra - looknij tutaj i przeczytaj.

Co przeczytałeś ? To Ci podpowiem :

Zastosowanie (jodku srebra oczywiście) :
* do zasiewania chmur i sztucznego wywoływania deszczu.

No to teraz przeproś za wciskanie ciemnoty, że absurdy tu piszę. :mrgreen:

ODPOWIEDZ