Współczesna polska hołota

Polityka, gospodarka, ekonomia...
sonia

Post autor: sonia » 15 stycznia 2016, 18:16

Coltrane,
zdrajczyni Ona i jej tuś,tuś winni stanąć przed sądem za swoje przewiny...oni wiedzą dlaczego uciekli z Polski a teraz rozpętują wojne
prymitywna osoba umiejąca tylko pić piwo w karczmach piwnych na barbórkowych galach..przejdzie do historii powiedzeniem ...ale jaja,ale jaja ,albo
"sory ,taki mamy klimat." a to już postęp,widocznie ośmiorniczki za nasze pieniądze tak ją rozwinęły...

sonia

Post autor: sonia » 15 stycznia 2016, 18:17

Coltrane,
zdrajczyni Ona i jej tuś,tuś winni stanąć przed sądem za swoje przewiny...oni wiedzą dlaczego uciekli z Polski a teraz rozpętują wojne
prymitywna osoba umiejąca tylko pić piwo w karczmach piwnych na barbórkowych galach..przejdzie do historii powiedzeniem ...ale jaja,ale jaja ,albo
"sory ,taki mamy klimat." a to już postęp,widocznie ośmiorniczki za nasze pieniądze tak ją "rozwinęły..."

sonia

znowu mówi "ktoś",ze gazowaliśmy Zydów...

Post autor: sonia » 15 stycznia 2016, 18:21

i znowu starszy w wierze obraża nas i Polskę,kiedy to się skończy...?
tu można podpisywać petycję w tej sprawie...

http://citizengo.pl/pl/32302-list-w-spr ... ich-zydow-...

jest już 10 243 podpisów

"Wobec haniebnych słów wypowiedzianych przez Pana Joël Mergui żądamy oficjalnych przeprosin! Holokaust to zbrodnia Niemiecka, która odbyła się częściowo na terenach polskich, okupowanych przez Niemiecką Trzecią Rzeszę. Przypominamy również, że w Polsce nie było żadnej oficjalnej kolaboracji ani na poziomie politycznym ani ekonomicznym"
i co z takim zrobić ?
:evil:

serd pozdrowienia :)

sonia

Post autor: sonia » 15 stycznia 2016, 18:42

ta paniusia powinna być rozliczona z każdej dziwnej "restrukturyzacji" no nie tak dawnej "restrukturyzacji pewnego szpitala w Mysłowicach...dzięki niej
KOLEDZY
z PO dobrze się obłowili...

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 15 stycznia 2016, 20:21

sonia pisze:ta paniusia powinna być rozliczona z każdej dziwnej "restrukturyzacji" no nie tak dawnej "restrukturyzacji pewnego szpitala w Mysłowicach...dzięki niej
KOLEDZY
z PO dobrze się obłowili...
Ta paniusia obcałowuje się w PE z wrogami Polski.
Już bardziej upaść nie można.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 stycznia 2016, 10:14

[center]Obrazek [/center]

sonia

Post autor: sonia » 19 stycznia 2016, 05:36

Coltrane, "sorry ,taki mamy klimat"
pozdr

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 stycznia 2016, 12:23

Lewak Sierakowski ujawnia problemy lewactwa. Tym problemem jest ... Kościół Katolicki ... :roll:

Sierakowski: Potrzebna jest ofensywa przeciw Kościołowi

Obrazek

W wywiadzie dla "Gazety Wyborczej Sławomir Sierakowski wzywa do rozpoczęcia ofensywy przeciw Kościołowi katolickiemu.

- Nie będzie elektoratu lewicowego bez osłabienia w Polsce roli Kościoła katolickiego. Kościół przekształca konflikt klasowy w wojnę kulturową. Kościół jest pierwszym politycznym wrogiem lewicy w Polsce i Partii Razem. Nie da się wrócić do interesów materialnych ludzi bez osłabienia Kościoła - mówił Sierakowski.

Być może w Polsce mielibyśmy już dawno całkiem niezłą socjaldemokrację, gdyby nie postkomunizm i Kościół katolicki – powiedział Sierakowski "Wyborczej". Jego zdaniem, "potrzebna jest ofensywa przeciw Kościołowi. Nie kulturowa, tylko socjalna".

– Kościół w Polsce nie wydaje listów pasterskich w sprawach socjalnych, jak bezrobocie czy umowy śmieciowe, nie wspominając o łamaniu konstytucji, na która tyle razy się powoływał, mówiąc o rodzinie i aborcji. Za to listy pasterskie i komunikaty o gender i in vitro są bardzo konkretne - uważa Sierakowski.

"Gazeta Wyborcza"/KRESY.PL

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... mpaign=rss

sonia

Post autor: sonia » 22 stycznia 2016, 13:56

Coltrane,
niech spróbują,to znowu wyjdziemy na ulice ...pod "błękitnymi sztandarami Maryji" jak przed laty
sierakowskie i takie tam inne zaczynają czuć,że ucieka korytko i bezpieczeństwo...a ja od siebie powiem TAK jak mówiła kiedyś pewna Starsza Pani...Bolszewiki won
serdeczności :)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 marca 2016, 13:37

W poniższym tekście zbulwersowało mnie jedno zdanie :
"Brawa i entuzjazm zgromadzonych na sali zdawał się nie mieć końca..."
Ja nie potrafię pojąć, co za hołotę mamy w kraju, że razem z tym zaprzańcem Sztuhrem śmieją się do rozpuku i szydzą z Żołnierzy Wyklętych, ofiar Smoleńska, z wypadku prezydenta Dudy ....

No i jak w Polsce ma być dobrze ??? ...

Zdecydowanie „gorszy sort” humoru. Maciej Stuhr żartuje z Żołnierzy Wyklętych i Smoleńska na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych

Obrazek

Wręczający nagrodę w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa Maciej Stuhr nie omieszkał „wykazać” się przed salonową publicznością. W krótkim wystąpieniu zakpił z Wyklętych, katastrofy smoleńskiej oraz Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudy.

Podczas gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Maciej Sthur wręczał nagrodę w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Zaserwował publiczności „Orłów 2016” próbkę swego specyficznego poczucia humoru.

- Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu – rozpoczął aktor, czym wzbudził entuzjazm na sali.

Krótka przemowa stała się pretekstem do niezbyt wysokich lotów żartów. – Aktorzy drugoplanowi nie są jakąś armia artystów Wyklętych….Przeklętych – poprawił sam siebie Sthur. W takim duchu aktor kontynuował swoją przemowę, którą wypełniły pseudopomyłki w stylu „pałęta-Wałęsa”, oraz „opona-opoka”. Brawa i entuzjazm zgromadzonych na sali zdawał się nie mieć końca.

Nie zabrakło także aluzji do katastrofy smoleńskiej: „Miało być poważnie, a państwo mają tu polew”.

luk

http://www.pch24.pl/zdecydowanie-gorszy ... 709,i.html
Ostatnio zmieniony 9 marca 2016, 07:42 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

sonia

Post autor: sonia » 9 marca 2016, 03:04

Coltrane, najbardziej zniesmaczyła mnie pani Anna Dymna,szok...szanowałam ją ,ale od dzisiaj...skreślam z mojej pamięci a błazen,drwiący z Zołnierzy Wyklętych i Smierci...jest ...nikim... jak i reszta tego tatałajstwa...

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 marca 2016, 07:56

sonia pisze:Coltrane, najbardziej zniesmaczyła mnie pani Anna Dymna,szok...szanowałam ją ,ale od dzisiaj...skreślam z mojej pamięci a błazen,drwiący z Zołnierzy Wyklętych i Smierci...jest ...nikim... jak i reszta tego tatałajstwa...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n42FR9EKT-s[/youtube]

Maciej Stuhr MASAKRUJE sam SIEBIE - nabijał się z wypadku Dudy i prawicy w sejmie!

Tak się zachowuje tzw. polska hołota. Przykre.... Niestety....
Kinga Preis bawi się jak widać wyśmienicie.

Młody Stuhr zapomniał opowiedzieć dowcipu: Idzie stary Stuhr do restauracji. Zamawia krewetki a dostaje raka! śmieszne?

Popisał się młody Sztuhr, nie ma co ...

"Orły 2016" Przyszedłem dziś do państwa, by ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu – zaczął Stuhr. Publika wybuchnęła śmiechem, po czym aktor kontynuował pełne politycznych aluzji przemówienie. Maciej Stuhr żartował, że „aktorzy drugiego planu to nie jest armia artystów wyklętych” i że aktor drugiego planu to nie jest ktoś, kto „się wałęsa w tle”. W swoim wystąpieniu nawiązał również do niedawnego wypadku prezydenta Andrzeja Dudy i katastrofy smoleńskiej, mówiąc, że „miało być poważnie, a państwo macie tu polew”.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 marca 2016, 08:47

Jak patrzę na tę rozentuzjazmowaną publikę, na te roześmiane gęby, śmiejące się do rozpuku z żartów młodego Sztuhra, to przypomina mi się hasło z czasów okupacji : "Tylko świnie siedzą w kinie" ...

sonia

Post autor: sonia » 10 marca 2016, 05:38

Coltrane pisze:Jak patrzę na tę rozentuzjazmowaną publikę, na te roześmiane gęby, śmiejące się do rozpuku z żartów młodego Sztuhra, to przypomina mi się hasło z czasów okupacji : "Tylko świnie siedzą w kinie" ...
podpisuję się obiema "ręcami"

sonia

polskiej hołocie ten dzień nic nie mówi,ale nam ...TAK

Post autor: sonia » 10 marca 2016, 05:44

dzisiaj kolejna miesięcznica Smoleńska więc zamiast zniczy fragment przepięknego wiersza Cecylii Pasławskiej

http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=16759
Kochani! Niezapomniani!
Czy naprawdę było tego trzeba
By tranzytem przez Smoleńsk rosyjski Tupolew
Wiózł najlepszych Polaków wprost do nieba.

Każda ziemi piędź jest tu mogiłą
Obca ziemia utuliła Was do snu.
Wciąż nie wierzę, że to znowu się zdarzyło
Na tej ziemi, na tej ziemi, właśnie tu!

Kochani! Niezapomniani!
Czy naprawdę było tego trzeba
By tranzytem przez Smoleńsk rosyjski Tupolew
Wiózł najlepszych Polaków wprost do nieba.

Za marzenia o Polsce zawsze giną najlepsi
Ile jeszcze ofiary potrzeba?
70 lat wcześniej zaginęli bez wieści
Wyście poszli za nimi do nieba.

Kochani! Niezapomniani!
z waszej śmierci sen się ziści
sen o Polsce prawdziwej, dostatniej, uczciwej
o Ojczyźnie, matce dla wszystkich.

ODPOWIEDZ